Birinin kalbini aşkınla yakmak için...

kikirik

Kayıtlı Üye
ben denemiştim pek bi faydasını görmedim. Ama ben mumu üfleyerek söndürmüştüm ve venüs saatinde de yapmamıştım. Belki ondandır.

İrwağ

Kayıtlı Üye
Uygulama güzel gibi gözüküyor.
Bende denemek istiyorum.
Mor renkli mum la yapsam olur mu acaba?
Birde venüs saati ne zaman oluyor?
Teşekkürler.

berilsu

Kayıtlı Üye
İş
doktor
bence bırakın aşık olmasını istediğiniz kişi kendiliğinden aşık olsun.büyüyle aşık olacaksa hiç olmasın.

Angel777

Kayıtlı Üye
Venüs saatin cuma günü sabah ezanından 12 dakika sonradır. Ki siz 20 dakika sonra yapın, güneş doğarken.
Varlıklarla ilgisi yoktur demek ne kadar doğru bilinmez, ama isterseniz siz ekleyebilirsiniz.
Uygulamayı yapan oldu mu demeyin, yapan söylemez.

abı_hayat21

Kayıtlı Üye
Bu büyünün hiç bir etkisi yok boşa ümit bağlayip yapmayin ben denemişdim 1 kaç ay önce hemde 7 akşam yapmiştim ve 1 duasida vardi onuda mumun üzerine yazip yaptim amma tik olmadi zaten olasi imkansiz mumla büyümü olurmuş olsaydi herkez yapardi durun duayida yazayim dua bağlama duasidir sümmünü bükmünü umyün fehüm la yübsirun...

Voy

Kayıtlı Üye
Kişiye göre değişen bir şeydir.

kontessa

Kayıtlı Üye
Bu büyünün hiç bir etkisi yok boşa ümit bağlayip yapmayin ben denemişdim 1 kaç ay önce hemde 7 akşam yapmiştim ve 1 duasida vardi onuda mumun üzerine yazip yaptim amma tik olmadi zaten olasi imkansiz mumla büyümü olurmuş olsaydi herkez yapardi durun duayida yazayim dua bağlama duasidir sümmünü bükmünü umyün fehüm la yübsirun...

havas ilminde mum kullanılıyobüyü örneklerinin pek çoğuna da mum karıştırılmıştır incelerseniz daha dikkatli yorumlarsınız bunu;)

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Mumun renginin başka olması uygulamanın gerçekleşme ihtimalini ne derece değiştirir acaba?

Angel777

Kayıtlı Üye
Bu enerji yönlendirme ile ilgili bir çalışmadır. Yani bir nevi doğal cadı uygulamasıdır. Cadılıkta mumun rengi önemlidir. Söylendiği renkteki mumun kullanılması önemlidir.
Cinsel olarak çekmek için kırmızı;
Duygusal olarak çekmek için pembe.

Meyra

Banlı Kullanıcı
Yapılışı çok basit.Sadece bir mum alıp yakın.Mumun rengi kırmızı olursa daha iyi.Mumu yakın ve Tanrıya ve ya inandığınız bir aşk meleğine,aşk tanrısına seslenin(Eros,Afrodit,Venüs gibi).Sonra söyleyin:
"Bu mumun elimi yaktığı gibi,benim aşkım onun kalbini yaksın."(bu sadece bir örnekti,kendiniz de kalbinizgen geçeni söyleye bilirsiniz.)
Bu kelimeleri söyleyin ve mumu eyip elinize dökün.Gerçekten çok acıvericidir ama etkisi de vardır.

tşk.ederim..

termagant

Kayıtlı Üye
Mumun ebatı önemli midir peki? Mesela, minik mumlar olduğu kadar, şamdan mumları, şişman mumlar vs gibi bir sürü mum çeşidi var. Simli mumlar mesela bana çok çekici geliyor :) parlak parlak ışıl ışıl :) şimdi bu uygulamayı yapsam, mumum ebatını nasıl seçmeliyim?
Teşekkürler..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Mumun ebatı önemli midir peki? Mesela, minik mumlar olduğu kadar, şamdan mumları, şişman mumlar vs gibi bir sürü mum çeşidi var. Simli mumlar mesela bana çok çekici geliyor :) parlak parlak ışıl ışıl :) şimdi bu uygulamayı yapsam, mumum ebatını nasıl seçmeliyim?
Teşekkürler..
Ebattan çok saflık önemlidir. Doğal içerikli olmalıdır. Ayrıca illa ebat derseniz de, kiliselerde bulunan mumlar genelde ebat için uygun olacaktır. Hristiyanlık dinine mensup olup olmamanızın bununla da ilgisi yoktur.

termagant

Kayıtlı Üye
Uzun mumlardan olur sanırım. Ben akşam hemen alıp deneyeceğim :) Saf doğal mum bulmak çok zor bizim buralarda. Mecburen alıyoruz o hazır mumları.

Çok teşekkürler bilgiler için :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Uzun mumlardan olur sanırım. Ben akşam hemen alıp deneyeceğim :) Saf doğal mum bulmak çok zor bizim buralarda. Mecburen alıyoruz o hazır mumları.

Çok teşekkürler bilgiler için :)

Bence uygulalamara başlamadan biraz daha araştırın forumu... Gün olarak uygun olmayabilir bugün .. saat olarak ya da Ay'ın konumu.. Farklı etki yaratabilir.. Okuduğunuz ve size kolay gelen her konuyu hemen uygulamayın sakıncalı olabilir . Tam nasıl yapılır araştırın . Ama farkındaysanız burda sadece formulleri veriyoruz . Eğer biz Maji okulu isek , siz kendinizi sıkı çalışan bir talebe olun :).
Sevgiyle ve Işıkla kalın

termagant

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, gerekli uyarı ve bilgileriniz için. Saatler uygun değil evet, cuma sabahını da bekleyeceğim şüphesiz. Ama ayın konumunu anlayamadım, tam dolunay mı olması gerekir? Çok sıkı takipçiyim, henüz bir çalışma yapamadım, daha doğrusu yapmadım, ters birşeyle karşılaşmamak için.Daha derin bilgiye sahip olup, iyice anlayıp ondan sonra çalışma yapmayı hedefliyorum..Bugün formda bir yazı okumuştum; "kimse direksiyonu olmayan bir arabayı kullanmak istemez.." gibi bir cümleydi..Çok beğendim :)
Mabet ailesine sevgi ve saygılar :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ay'ın konumu , Ay hangi burçta olduğunu demek ... evet dolunay zamanı beklerseniz daha uygun