Birinin kalbini aşkınla yakmak için...

MRW

Kayıtlı Üye
Bu büyü size aşık olmayan birini size mi aşık eder tam olarak anlayamadım ? Eğer öyleyse bu günah değil midir bir nevi başkasının kaderiyle,seçimleriyle oynamaktır..

Angel777

Kayıtlı Üye
Hayır, geri döndürme ve aşkı güçlendirme uygulamasıdır. Hafif bir büyüdür...

motherlode

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü yaptım. Ancak mumu, mumu elime döktüğüm elimle değilde diğer elimle söndürdüm birşey farkeder mi?
Bu arada büyü için sağolun bu büyü tutarsa o kadar sevinirim ki... :)

termagant

Kayıtlı Üye
:) Sanırım mumu kendi haline bıraksak, yansa kendiliğinden sönse daha iyi olabilir. Ama bilemiyorum tabiki. Söndüredebilirsiniz diye yazmışlar diğer yorumlarda. Bende deneyeceğim uygulamayı. Kendi haline bırakırım mumu sönsün :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu büyü size aşık olmayan birini size mi aşık eder tam olarak anlayamadım ? Eğer öyleyse bu günah değil midir bir nevi başkasının kaderiyle,seçimleriyle oynamaktır..
Büyü demek, gidişata karışmak ve istenildiği gibi yönlendirmek demektir zaten. Günah - sevap olaylarına girmeyin çünkü çok gereksiz ve sıkıcı oluyor. Siz günah olarak görüyorsanız ve korkuyorsanız, yapmazsınız. Ama biz de burada kreş yönetmiyoruz!

termagant

Kayıtlı Üye
Büyü demek, gidişata karışmak ve istenildiği gibi yönlendirmek demektir zaten. Günah - sevap olaylarına girmeyin çünkü çok gereksiz ve sıkıcı oluyor. Siz günah olarak görüyorsanız ve korkuyorsanız, yapmazsınız. Ama biz de burada kreş yönetmiyoruz!

Neredeyse tüm konularda günah - sevap karmaşası yaşanıyor. Sayın Yeşil Çingene, sabırla her seferinde cevap veriyorsunuz, siz ve diğer tüm site yöneticileri. Gerçekten sabrınıza hayranım.
Ama çoğu insan hala bunu anlayabilmiş değil. Neticede burası bir gizli mabet, her türlü inançtan, her türlü insan burada ve fikirlerini paylaşabiliyor.Kimse hiçbirşey için zorlanmıyor. kimseye birşey dayatılmıyor. Hepimiz istediğimiz için buradayız.
Bilgiler öğrenmek içindir, uygulamak insanların hür iradesine aittir arkadaşlar. Korkan, çekinen, günah diyen arkadaşlar yalnızca okuyup öğrensinler. Yada okumasınlar bile, böyle manasız yorum yapıp tatsızlık yaşatmasınlar bizlere. Yapan, yapmak isteyen insanların kafasını karışmasınlar. Çok rica ediyoruz.

İyi forumlar, sevgi ve saygılar herkese :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
:) Sanırım mumu kendi haline bıraksak, yansa kendiliğinden sönse daha iyi olabilir. Ama bilemiyorum tabiki. Söndüredebilirsiniz diye yazmışlar diğer yorumlarda. Bende deneyeceğim uygulamayı. Kendi haline bırakırım mumu sönsün :)
Verilen tariflere tam uyulmak durumundadır, ufacık bir ayrıntı işlemin olumsuzlaşmasına sebep olabilir.. Mum elinize dökülerek damlatılacaksa demek ki çalışma koşulu buna bağlanmıştır, beden ve mumda birleşme istenmiştir mum orada aşkı kişiyi temsilcidir, kendiliginden sönerse ilişki boyutu kadere razı bırakılmış ifadesi yükleyebilir..

termagant

Kayıtlı Üye
Uyarılarınız için çok teşekkür ederim :) Hemen yeniden okuyorum tarifleri. Çok teşekkür ederim tekrar tekrar :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
denedmm amaa mum elimi çk yktı :( ve dogm gnü mumuyla ybtm hpsi bitmedende elimle söndürdümm veeeeee o en ksa zmanda bna gelicekk :)
Sanırım şöyle yazmak istediniz...

Denedim ama mum elimi çok yaktı. Ve doğum günü mumuyla yaptım hepsi bitmedende elimde söndürdüm ve o en kısa zamanda bana gelicek.

motherlode

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü yaptım. Ancak mumu, mumu elime döktüğüm elimle değilde diğer elimle söndürdüm birşey farkeder mi?

Angel777

Kayıtlı Üye

Kontejyanın da dediği gibi yanıp bitmesi daha iyidir, zaten ben de mum biterken onu dökmeniz gerektiğini bildirdim. Elinizle söndürmeniz de onun kalbini sıkmanız ve kalbini eline almanız gibidir. Artık onun kalbi başkaları için değil sizin için yanacaktır.
Farketmez, her hangi bir elle söndürülebilir.

termagant

Kayıtlı Üye
Kontejyanın da dediği gibi yanıp bitmesi daha iyidir, zaten ben de mum biterken onu dökmeniz gerektiğini bildirdim. Elinizle söndürmeniz de onun kalbini sıkmanız ve kalbini eline almanız gibidir. Artık onun kalbi başkaları için değil sizin için yanacaktır.
Farketmez, her hangi bir elle söndürülebilir.

Çok soru sormuş olacağız biliyorum ama, mumu söndürelim mi? Yoksa bırakalım yansın mı? Yorumlar farklı farklı oldu, mumu da ladım, cuma sabahını bekliyorum ama söndürme kısmında takıldım kaldım :eek:fftopic:

Angel777

Kayıtlı Üye
Alıntı yaptığım kitapta bunun ile ilgili bir şey yazmıyordu, ama genel maji kurallarına bakacak olursak, söndürülmemesi daha iyi olacaktır.

termagant

Kayıtlı Üye
Alıntı yaptığım kitapta bunun ile ilgili bir şey yazmıyordu, ama genel maji kurallarına bakacak olursak, söndürülmemesi daha iyi olacaktır.

Teşekkür ederiz :) O zaman elimize döktükten sonra yanmasını bekleyelim. Size inanıyoruz :)

urmia

Banlı Kullanıcı
Denedim demiyorum uyguladım ve sonuç başarılı...Elime de dökmedim üstelik :)

Öncelikle günlük yaktım bi tane sonra uzandım güzel bi meditasyon müziğiyle derin nefes aldım verdim...Kalkıp mumu yaktım ve tekrar sırt üstü uzandım derin nefes alıp verdim ve ardından ona seslendim...XXXXX'ten yanıt gecikmedi zaten.Sonra ona mumu gösterdim ve dedim ki bir başkasıyla olduğumu duyunca bu mumdan farkın kalmayacak için cayır cayır yanacak hissedeceksin,soğuk terler dökeceksin...Sonra uzatmadım olayı onu gönderdim ve kalktım bi güzel hazırlandım dışarı çıktım...Benim dışımda gelişen olaya bakın.Ortak tanıdığımız biri sırf tepkisini merak ettiğinden XXXXX'e evleneceğimi söylemiş.Anlattığı şu :
Resmen o an sarsıldığını gördüm elindeki evrakları düşürdü bi anda sanki bi kova suyla yıkanmış gibi sırılsıklam oldu ve dedi ki ; benim XXXXX'm yapmaz.İşte o an anladım ki bu adam seni hala çok seviyor.Bu konuşmanın ardından güzel bi moral depolayarak gezmeye devam ettim.İlginçtir ki bi akım beni istemeyerek de olsa karşılaştırdı bizi :) Beni tuttu, ve;
bana yalan olduğunu söyle , şakadır de , evlenmiyorum de XXXXX'm yanıyorum içim yanıyor kavruluyor anlatamam dedi.Bende gülerek soğuk su iç sıcaktandır senin yangının dedim geçtim :) İnanarak yaparsanız olumlu enerji yüklerseniz olamayacak birşey yok, inanın ki evren size çalışsın :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Denedim demiyorum uyguladım ve sonuç başarılı...Elime de dökmedim üstelik :)

Öncelikle günlük yaktım bi tane sonra uzandım güzel bi meditasyon müziğiyle derin nefes aldım verdim...Kalkıp mumu yaktım ve tekrar sırt üstü uzandım derin nefes alıp verdim ve ardından ona seslendim...XXXXX'ten yanıt gecikmedi zaten.Sonra ona mumu gösterdim ve dedim ki bir başkasıyla olduğumu duyunca bu mumdan farkın kalmayacak için cayır cayır yanacak hissedeceksin,soğuk terler dökeceksin...Sonra uzatmadım olayı onu gönderdim ve kalktım bi güzel hazırlandım dışarı çıktım...Benim dışımda gelişen olaya bakın.Ortak tanıdığımız biri sırf tepkisini merak ettiğinden XXXXX'e evleneceğimi söylemiş.Anlattığı şu :
Resmen o an sarsıldığını gördüm elindeki evrakları düşürdü bi anda sanki bi kova suyla yıkanmış gibi sırılsıklam oldu ve dedi ki ; benim XXXXX'm yapmaz.İşte o an anladım ki bu adam seni hala çok seviyor.Bu konuşmanın ardından güzel bi moral depolayarak gezmeye devam ettim.İlginçtir ki bi akım beni istemeyerek de olsa karşılaştırdı bizi :) Beni tuttu, ve;
bana yalan olduğunu söyle , şakadır de , evlenmiyorum de XXXXX'm yanıyorum içim yanıyor kavruluyor anlatamam dedi.Bende gülerek soğuk su iç sıcaktandır senin yangının dedim geçtim :) İnanarak yaparsanız olumlu enerji yüklerseniz olamayacak birşey yok, inanın ki evren size çalışsın :)

Tamam tuttu buna bir diyeceğim yok, peki yaptığınız şey doğrumudur sizce ? Yani bir insana maji uygulayıp sonra kendisi ile alay etmek doğru mu ?
Hani , ne yaparsan yap sana 3 kat geri döner diye bir evren yasası var, umarım size çalışan evren bunu da hatırlar
Saygılarımla,
Amethyst

urmia

Banlı Kullanıcı
Tamam tuttu buna bir diyeceğim yok, peki yaptığınız şey doğrumudur sizce ? Yani bir insana maji uygulayıp sonra kendisi ile alay etmek doğru mu ?
Hani , ne yaparsan yap sana 3 kat geri döner diye bir evren yasası var, umarım size çalışan evren bunu da hatırlar
Saygılarımla,
Amethyst
Burada yapılan şeyin doğruluğunu ya da yanlışlığını tartışmayacağım! Eğer yapılanlar geri dönüyorsa bunu işlem yaptığım insana hatırlatacağım! Bana yapıldı ve ben de yaptım...Umarım açıklayıcı olmuştur!

Meyra

Banlı Kullanıcı
kim ne derse desin birini kendime aşık etmek için uğraşmam
kendi iradesi ile olmuyorsa...