beyni ele geçirmek nasıl oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aymarley

Kayıtlı Üye
yeni tanıştığım biri bana " cok yogun bır beynın var beynını ele gecırmek cok zor defalarca cok kısnın beynıne gırdım ıstedıgım gıbı yonlendırdım ıstedıgım cevapları aldım yuzlerce kısnın ama sana ve anneme olmadı " dedi düşünce yoluyla bana bişey yaptırmayı mı denedi ne demek istedi ne yapmaya çalıştı bana ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Arkadaşın yalan atmış :D

aslimcim

Kayıtlı Üye
15 yaşındaydım, 20 yıl önce falan. Bir kadınla tanıştım düşünce okuyordu. Meditasyon yoluyla insanları geçmişlerine hatta daha önceki hayatlarına götürebiliyordu. Hipnoz konusunda da çok iyiydi haliyle. Yaşça benden küçük olan oğlu da bu konularda doğuştan yetenekti. Çok ufaktım nasıl düşünce okuduğunu önemseyip sormadım. Zaten yaşattığı şeyler yeterince enteresandı o yaş için bana. Beyni ele geçirmek ne derece doğru bilemem ama ben düşünce yani zihin okunduğuna şahit oldum. Meditasyon gibi uygulamalarla bunun alakası var mı bilmiyorum şahsen.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
yeni tanıştığım biri bana " cok yogun bır beynın var beynını ele gecırmek cok zor defalarca cok kısnın beynıne gırdım ıstedıgım gıbı yonlendırdım ıstedıgım cevapları aldım yuzlerce kısnın ama sana ve anneme olmadı " dedi düşünce yoluyla bana bişey yaptırmayı mı denedi ne demek istedi ne yapmaya çalıştı bana ?

bana kalırsa biraz abartmış hatta biraz kuru sıkı sıkmış sanki..beyni ele geçirmek o kadar kolay bişe değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...