Benimle konuşan her erkek benden etkileniyor. (Yardım edin)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu bir sorun gibi gözükmeyebilir ama beni oldukça rahatsız ediyor ve nedenini bilmiyorum. Konuştuğum, hatta bazen sadece göz kontağı kurduğum çoğu erkek benden etkileniyor. Flört etmeye çalışanlar var ve artık rahatsız etmeye başladı bu durum. Bazen kendi kendime düşünüyorum "acaba bende mi bir sorun var" diye ama kimseye yüz de vermiyorum. Öyle çok aşırı havalı ve aşırı güzel bir kız da değilim. Normal, iyi görünümlü bir kızım. Bu soruyu kesinlikle egomu tatmin etmek için yazmadım bunu da belirteyim. Sadece sizden yardım istiyorum çünkü çevremdeki erkekler mıknatıs gibi bana çekiliyor. Nedeni nedir ve ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu devirde artık alışmak lazım böyle insanlara ve umursamamak lazım. Biraz alımlı ve iyi görünüyor olmanız bile bunun en büyük sebebi. Ben erkeğim ama şahsen kız olsam sizin durumunuzda olmak istemezdim. Çünkü zamanla yakınlarınızda ki insanlara da güveninizi yitireceksiniz. Fakat çoğu kız sizin konumunuzda olmak için sıraya bile giriyor.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bazı insanlarda şeytan tüyü var belki sende de vardır? :D Acaba bu olay yenimi başladı yoksa hep mi vardı? Farklı bir cevap arama bakmaları için güzel olman bile yeter normal birşey :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bunun nedeni dişil enerjinizin dengesiz biçimde çok baskın olması olabilir. Bunun tersini ben de yaşıyordum. İçimizde eril ve dişil enerji barındırıyoruz. Bunun bir şekilde dengelenmesi gerekiyor. Burada eril dişil enerji meselesi, kim daha erkek kim daha çok dişi gibi algılanmamalı. Bunun davranışla da alakası yok. Bir erkek dişil enerji çoğaltınca feminen olmuyor yani anlayacağınız. Bununla birlikte bir erkekte dişil enerji baskın hale gelirse, standart erkeklerden çok daha mülayim ve feminenlikle karıştırılabilecek hareketler sergileye de bilir. Mesele çok başka.
Siz dişisiniz ve elbette dişil enerjiniz daha yüksek olacak. Mesele eril enerjinizi de dengelemek. Yin Yang meselesi bir anlamda. Konu biraz nazik ve karmaşık bir konu. Enerji çalışmalarını araştırın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ooooo ne güzel işte:D(Espriydi tabiki lütfen ciddiye alma.)
Bu tip çalışmalardan yaptığın oldumu hiç?Şu an değil de önceden de olabilir.Mıknatıs gibi olup herkesi etkileyen dualar falan var ya onlardan okuduğunuz oldumu hiç?
Eğer hiç böyle birşey yoksa çok çekicisiniz belki bilemiyorum.Bazı insan albenilidir,çekicidir ya da çok sempatiktir.Kadın olmanın özelliklerini tam anlamıyla taşıyorda olabilirsiniz.Rahatsız edici bir durum gerçekten de,insan kendini kısıtlar bi süre sonra.Bir süre iletişim içinde olduğun erkekleri eleyerek sürdürebilirsin belki..Bu durum ne kadar zamandır böyle?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ne yaptılar sigaranı ağzına koyduğunda on tane erkek ayni anda çakmağınımı uzattı? Eski türk filmleri gibi :) gerci artık neyse onu söylüyorlar, cesaret çok...
seni seviyorum, aşığımmı dediler, tacizmi ettiler, kollarını kırmak zorundamı kaldın? Ne yaptılarda eminsin bundan :D
On tane kız arkadaş varsa, on tane erkeklede konuşmak normaldir. Mıtnatıs olsa 3 kız arkadaşınız olmasına rağmen 100 tane erkek arkadaşınız olurdu mıtnatıs diye buna derdim. İletişim bu sadece kız ve erkeği normal insan olarak değerlendirin. sayıları aşağı yukarı eşit olur. Ayni ortamdaysanız, iş yada okul arkadaşlarının iletişimi normal değil mi?
Hiç tanımadığınız birinin teklifi tabiki anormal ama teklif yok, itiraf yok...insana cinsiyetten başka insan gözüylede bakmak lazım. Ayni muhabbeti kız arkadaşınla yaparken normalse, cinsiyet farkından dolayı anormal görülmemeli bence. Yüzünü çevirip hıhhhh diyecek hal yok ya :D bence bu düşünceleri bırakın rahatsız oluncak bir şeyse amacın ne neden konuşuyorsun? Diye sorabilirsiniz. Ben normal, seviyeli saygı çevçevesindeki insani ilişkiler için yazdım.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu durum biraz doğaldır çünki bayan ve erkek birbirleri için varolmuşlardır bununla beraber çekici birisiyseniz bundan dolayıda olabilir ama şunuda belirtmekte fayda var erkeklerin bazısında uçkur düşkünlüğü çok vardır
hatta bazı tipler vardır bir sevgilisi vardır ama oda yetmez başka kızlarlada biraz yakın olmak ister ( boşta kalmamak içindir sanırım )
kızla erkek aralarında sınır olmazsa arkadaş kalamıyorlar bu arkadaş kalamayan kısım genelde erkekler oluyor bayanlar yaratılışlarından dolayı dost canlısıdırlar.
Biraz sınır koymayı deneyin rahatsız olduğunuzu belli edin.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Peki ya aslında öyle değilde siz öyle olduğunu varsayıyorsanız. herkes ile bu konuyu konuştunuz mu sizden fiziksel olarak etkileniyorlar mı, bir çok insan normal olabilir fakat her ifadesi anormal bir durum. belkide sandığınız gibi bir durum yoktur. bazı şeyleri siz yanlış anlıyor olabilirsiniz. Bazen yaşanılan yer ve sosyal durumda çok önemli. bazı yerlerde size tek tük insan bakar ilgilenir bazı yerlerde çok fazla kişinin dikkatini çekebilirsiniz. bazen insanlar ilgilenir ama amaçları hiç düşündüğünüz gibi olmayabilir. pek insanda gözlemlediğim bir durum var. ben hiç bir şey yapmıyorum, ben normalim ya da normal davranıyorum diyor ama hiç de öyle yapmıyor. yaptığının farkında değil kendisine normal geliyor. Chillout gerçekten bu durumu yaşıyorsanız bunun cevabını zaten vermiş.
Bazıları çok pis bakıyor niyetleri farklı bunu biliyorum, bazıları laf atıyor, bazıları dibime kadar giriyorlar... Bu böyle uzar gider ama rahatsız olduğum için detaylandırmadım. Üstelik bunların hepsi tanımadığım insanlar. Aslında önceden böyle bir durum yoktu, birden ortaya çıktı her şey. Emin olduğum için bu kadar net sordum. Normal davrandığımı sanıyorum ben de aynı şekilde. Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum dediğiniz gibi şimdi düşünmeye başladım. Teşekkür ederim cevabınız için.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Bu durum biraz doğaldır çünki bayan ve erkek birbirleri için varolmuşlardır bununla beraber çekici birisiyseniz bundan dolayıda olabilir ama şunuda belirtmekte fayda var erkeklerin bazısında uçkur düşkünlüğü çok vardır
hatta bazı tipler vardır bir sevgilisi vardır ama oda yetmez başka kızlarlada biraz yakın olmak ister ( boşta kalmamak içindir sanırım )
kızla erkek aralarında sınır olmazsa arkadaş kalamıyorlar bu arkadaş kalamayan kısım genelde erkekler oluyor bayanlar yaratılışlarından dolayı dost canlısıdırlar.
Biraz sınır koymayı deneyin rahatsız olduğunuzu belli edin.
Sınır koymam gerekirse hiç dışarı çıkamayacağım o zaman :(

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Bunun nedeni dişil enerjinizin dengesiz biçimde çok baskın olması olabilir. Bunun tersini ben de yaşıyordum. İçimizde eril ve dişil enerji barındırıyoruz. Bunun bir şekilde dengelenmesi gerekiyor. Burada eril dişil enerji meselesi, kim daha erkek kim daha çok dişi gibi algılanmamalı. Bunun davranışla da alakası yok. Bir erkek dişil enerji çoğaltınca feminen olmuyor yani anlayacağınız. Bununla birlikte bir erkekte dişil enerji baskın hale gelirse, standart erkeklerden çok daha mülayim ve feminenlikle karıştırılabilecek hareketler sergileye de bilir. Mesele çok başka.
Siz dişisiniz ve elbette dişil enerjiniz daha yüksek olacak. Mesele eril enerjinizi de dengelemek. Yin Yang meselesi bir anlamda. Konu biraz nazik ve karmaşık bir konu. Enerji çalışmalarını araştırın.
Çok teşekkürler cevabınız için hemen araştırmaya başlıyorum.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Bazı insanlarda şeytan tüyü var belki sende de vardır? :D Acaba bu olay yenimi başladı yoksa hep mi vardı? Farklı bir cevap arama bakmaları için güzel olman bile yeter normal birşey :)
Önceden yoktu yeni başladı, dışarı çıkamaz oldum artık rahatsız oluyorum.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Ooooo ne güzel işte:D(Espriydi tabiki lütfen ciddiye alma.)
Bu tip çalışmalardan yaptığın oldumu hiç?Şu an değil de önceden de olabilir.Mıknatıs gibi olup herkesi etkileyen dualar falan var ya onlardan okuduğunuz oldumu hiç?
Eğer hiç böyle birşey yoksa çok çekicisiniz belki bilemiyorum.Bazı insan albenilidir,çekicidir ya da çok sempatiktir.Kadın olmanın özelliklerini tam anlamıyla taşıyorda olabilirsiniz.Rahatsız edici bir durum gerçekten de,insan kendini kısıtlar bi süre sonra.Bir süre iletişim içinde olduğun erkekleri eleyerek sürdürebilirsin belki..Bu durum ne kadar zamandır böyle?
Yok bu konuda hiç bir çalışma yapmadım. Dışarı çıkmak istemiyorum cidden artık sıkıntı verdi. Önceden yoktu yeni yeni başladı.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Neyle karşı karşıya kaldığınızı bizzat gözlemlemediğimiz için sizin anlattığınız kadarıyla anlayabiliyor burdaki evabınızla biraz daha yerine oturdu gibi anlatmaya çalıştığınız şey.
Dışarı çıkmamak olmaz tabi :) farklı gözle bakanlar vs. herzaman olucaktır kötü insanlar var nefsine köle olanlar var varda var yani o insanları görmezden duymazdan gelmek yapılıcak en iyi şeydir,çevrenizde varsa böyleleri aranızdaki yakınlık vs. açısından biraz sınır koyabilirsiniz ozaman durması gerektiği yeri biliceklerdir bazen insan birilerine haddini bildirmesi gerekir.

romeo713

Kayıtlı Üye
Bazıları çok pis bakıyor niyetleri farklı bunu biliyorum, bazıları laf atıyor, bazıları dibime kadar giriyorlar... Bu böyle uzar gider ama rahatsız olduğum için detaylandırmadım. Üstelik bunların hepsi tanımadığım insanlar. Aslında önceden böyle bir durum yoktu, birden ortaya çıktı her şey. Emin olduğum için bu kadar net sordum. Normal davrandığımı sanıyorum ben de aynı şekilde. Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum dediğiniz gibi şimdi düşünmeye başladım. Teşekkür ederim cevabınız için.

benim düşüncem ya burası sonuçta tükiye.... abazaların cenneti :D hani her kadına sorsan günlük rutin olarak dışarıya çıktımı hatta dışarıyı bırak heryerde aynı şeyleri yaşamaktalar..çünkü erkek kadına laf atar istediğini yapar her türlü pisliği yapabilir gibi toplumda hala böyle bir genel geçerlik adı konulmamış bi kural var...özgecan gibi daha bi çok acı tecrübeler yaşanmasına rağmen aynı şekilde bu rezillikler devam ediyor...birde bunlar tanımadığım insanlar demişsin zaten tanıdığın insan gelip sana laf atmaz niyeti kötü değilse pis pis bakmaz :) genelde tanımadığın kişiler yapar ama artık bu bakımdan çok güvenilmez bir toplum oldugumuz için tanıdık tanımadık farketmiyor o kadar sapıklaşmışki millet kedi köpek eşek hatta ördek falan dinlemiyo hani senin bunları hissetmen gayet normal ben bile bi erkek olarak bazen bunlardan korkuyorum :D :D çünkü bunlarınkisi cinsi bişey değil onu aşmışlar artık sapkınlık manyaklık derecesine gelmiş hastalıklı hepsi :) ... yani sende bi sıkıntı yok anlatmak istediğim....

Eirenej

Kayıtlı Üye
Türkiye cinsel açlığın afrikası ya aynı sorunu yaşayan binlerce insan var en iyisi hiç taviz vermemek , hayır diyorsun inadına zorluyorlarsa o zaman yumruğunu sık ve ona dersini ver :boxing_smiley: :smash::sifone:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...