Bedensiz Varlıklardan uzak durun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Afrasiyab

Kayıtlı Üye
"Maalesef" demenizden uğraşmak istediğinizi sanıyorum. Sizce cinlerin varlığı bir Tanrı'dan mı yoksa kendiliğinden mi geliyor düşüncenizi bekliyorum
Yok aslında sanki sizin benim ruhçulukla uğraşıyor olmamı beklediğinizi hissettim o yüzden maalesef dedim. Cinlere gelince onların insanlar gibi sorumlu varlıklar olduğunu ve tanrı tarafından yaratıldıklarını düşünüyorum/ya da buna inanıyorum diyelim.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Anlıyorum. Başlığı açmamın nedeni Türkiyede de bu varlıklardan çok çekenler var ve bir kısmı bu foruma da uğruyorlar. Ruhçulukla uğraşıp da bu varlıklar neden geliyor diyenlere sitemim bu yani.

codzombi

Kayıtlı Üye
Hayır bir tarikat değil efendim. Kimse kitap benim demiyor kitap tüm dünya için gönderildi. Farklı bir mezhep de değil bu. Sadece diğer hristiyanlar ayetleri yanlış anlayıp yanlış uyguluyorlar. baba oğul ve kutsal ruh gerçek inanışımızda yoktur. İslamda da kan içmek yasaktır ama kimse bunun kan verme yasak diye algılamıyor. Ruha inanmamak ters değil zira kitapta ruh kelimesi can anlamında (kişinin canı kandadır inanışımızda) kullanılıyor ama bazı kilise insanları bunu bedenden ayrı birşey olarak kabul ediyor. Ruh konusu cinlerin insanları kandırdığı konulardan biridir. Hiç ruh gördün mü codzombi ?

Tarikat değil de nedir bir açıklama yapsana ? Ruha inanmamak nasıl ters eğil ya şimdi binlerce yıllık bilgileri bi tane adam çıkmış papaz efendi hayır böyle biir şey yoktur. adama sormazlar mı neye göre konuşuyorsun ? Adam kitabı mukkaddesi gösteriyor ama fail yani. Semavi dinlerde nerede ruh yok ? Rehberiyle çelişiyor bu ne biçim mantık anlayışıdır ki ?
Bazı kilise değil kardeş , bunu gelmiş geçmiş evrensel tüm dinler kabul ediyor. RUH a inanmıyorlarsa bir kere kitabı reddediyorlar .

Ruha inanmıyorlar da cin nerden çıktı güzel kardeşim :D :D :D Cine inanıyorlar demek ? :D Sesli güldüm . Cinler insanları kandırıyormuş Şuan Allahın meleklerini sahtekar olarak kabul ettiniz, bravo . Hiç ruh görmedim , binlerce yıllık kitapların birikimi ile RUH un olduğuna inanıyorum . Ha gördüm diyenler var astral katlarda. Deneyimlemeden bilemeyeceğim .

Haklısın Tai inanmak şarttır. Ancak cinlerin oyunlarını benim kadar iyi biliyor olmanız gerekiyor. Sahte dinleri yayıyorlar, bunlar bir kenara gerçekte yaşamış olan insanların yaptıklarını tamamen bilmiyorlar. Bu da öldükten sonra hayaletleşme benzeri birşey olmadığının kanıtıdır. Ruhun olmadığının da kanıtı vardır forumdan link atıyorum;

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=36401&p=248193#post248193 haha paylaşan da sizmişsiniz bir de :D düşünsenize efenim ruh gerçek olsa kafayı ikiye böldüğümüzde ruh da bölünmez miydi ? Ruh bölünür mü ?

Sahte din dediklerinizi bir söylesenize bir söylüyorsunuz açıklamada yapmıyorsun . Gerçekte yaşamış olan insanlar kim ? Ne yapmışlar ?
Sen biliyorsun ama açıklamıyorsun bir de senden dinleyelim.

Ruh bölünmez sen enerjiyi görebiliyor musun ? Yok göremezsin ki çünkü bir kere RUHÇULUĞA inanmıyorsun . Cin diyorsun Ruhçuluğa inanmıyorsun .Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu !

maxcod

Banlı Kullanıcı
Cinleri Allahın sadık melekleri olarak mı görüyorsunuz ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Sorularıma da cevap vermeni bekliyordum da cevap vermiyorsun boşuna beklemiyim kolay gelsin size

maxcod

Banlı Kullanıcı
Broşür iyi bir yöntem :) Ruha inanmamakla cine inanmamak arasındaki bağlantıyı anlamadım. Bu arada Cinleri Allahın melekleri olarak nitelendirmişsiniz. İnancınız nedir ?

maxcod

Banlı Kullanıcı
Cevaplarının kolay bir şekilde tahmin edebileceğiniz kadar gereksiz sorular sordunuz ben de değişik bir sorunuza cevap vermedim bakınız: üstteki cevap

maxcod

Banlı Kullanıcı
İnanın bu yorumdan sonra Satanist olduğunuzu düşünmeye başladım.:driving:

maxcod

Banlı Kullanıcı
Tahminimi söyledim peki aydınlatacak mısınız bizi inancınız konusunda efenim ? :sifone:

maxcod

Banlı Kullanıcı
:D Bedensiz varlıklarla iletişim kurdunuz mu daha önce ?

maxcod

Banlı Kullanıcı
Rabbit bir isim mi yoksa varlığın adı mı ?

maxcod

Banlı Kullanıcı
Dalga geçmeyelim yalnız. Gerçek bir bedensiz varlıkla iletişim kurdunuz mu ?

ibis73

Kayıtlı Üye
bedensiz varliklar yada ruhsal varliklarla ugrasan insanlarlarin cogunlugu daha o varliklarla tanismadan belalarini buluyorlar yanliz burdaki meselae tam yazilmiyor . davetle yada dua ile eve gelen varliklar sadece davet edene degil evdeki diger aile bireylerinide zarar veriyor . bu pek yazlmiyor . o yüzden uzak durmak lazim. : Bu isi basarmis varliklari olan insanlarinda basindan da hastalik ve bela eksik olmuyor. . Kendinizi ve ailenize zarar vermek istemiyorsaniz bunlarfan uzak durun. vesselam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...