Bedensiz Varlıklardan uzak durun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maxcod

Banlı Kullanıcı
ibis73 arkadaşım konuyu çok güzel özetlemiş. Anlattığım olayda da durum böyledir.

maxcod

Banlı Kullanıcı
codzombi iletişimden sonra zarar gördün mü onlardan ?

maxcod

Banlı Kullanıcı
Espri yeteneğini sevdim ama cidden zarar verdiler mi sana ?

anatolia 27

Kayıtlı Üye
Ben bir Avrupa ülkesinde yasıyorum , bu yahovanin şahitleri denilen insanlar onlarca kez kapıma gelmişlerdir ve okadar güzel türkce konusuyorlarki merakindan sordum kendi kendilerine ogreniyorlarmis ama genelde eski türkce kelimeler kullanıyorlar . Mürit toplamak icin kapı kapı dolaşıyor sokakta bile yolumu kesip kendilerine ait dergiler vermeyi teklif ediyorlar birde her dilden dergiler mevcut bazen geldigimde posta kutusuna bile atmış oluyorlar .

maxcod

Banlı Kullanıcı
Evet bildiriniz için teşekkürler burda da aynı durum var. Ayrıca dini kitapları parayla satmıyoruz toplanan bağışlarla incelemek isteyenlere de kitapları veriyoruz.

yolcu12

Kayıtlı Üye
Biliyorum biraz saçma olacak sorum ama genede dayanamayarak sorma gereği duyuyorum ... Bu başıma gelen 3 ayrı olay sayesinde ufkum genişledi cinleri veya benzeri bedensiz varlıkları araştırırken de siteye rastladım üye oldum . Bundan 4 yıl önce oldu bu olay mutfaktaydım 2 küçük kuzenim geldi kavun istediler birer dilim verdim almadılar sonra bana sarılıp odaya koştular akşam teyzem giderken çocuklar kaldı dediğimde onları getirmediğini söyledi ... tabi herkes ayrı bir yorum yaptı kimi büyü kimi hayal dedi kimi cin bu olayın ardından o küçük çocuk birer yıl arayla farklı zamanlarda tekrar geldi son olayda annem ve kardeşim şahit oldular herkes bir şey diyor ama ben büyü olmadığına inanıyorum yardımcı olabilecek birilerini arıyorum ne olduğunu merak ediyorum ... şimdiden çok teşekkür ederim

maxcod

Banlı Kullanıcı
Sevgili yolcu bizimle paylaştığın için teşekkür ederim öncelikle. Ben büyü veya halüsünasyon olduğunu düşünüyorum. Varlık olabileceğini zannetmiyorum. İyi büyü daha doğrusu bir çocuk gösterme için yapılacağını düşünmüyorum yani bence halüsünasyon gördün.

reso

Kayıtlı Üye
Maxcod son bir kac gün icerisindeki yazilarini inceledim. Islam itikadi ve fikihi ile ilgili yeterli düzeyde ilmin (aslinda hic bir ilmin, desem daha dogru olur) olmamasina karsin yazilar yazdigina sahit oldum. Ayrica site adminlerinide uyariyorum, bu zat burada kendi inandigi dinin propagandasini yapiyor !

maxcod

Banlı Kullanıcı
reso; Kendi inancını belli etmek ve açıklamak forum kurallarına aykırı değil. İslama karşı hiçbir kötü yorumda da bulunmamışımdır. İslami bilgi konusunda hatam yoktur ve islamla ilgili bütün verdiğim bilgiler Diyanet İşleri Bakanlığı kaynaklıdır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uygunsuz tartışmalar nedeniyle konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...