Ayrılan sevgili

İbisu

Kayıtlı Üye
Belki sol beyinli belki sag beyinli kadin ibisu nerden emin olcan ki.
Gerci son mesajda artik cikmis ortaya ayni anda yazmisiz

Seni de kadin sana sana 1 yilim gecti sasirttiniz beni iyice ha
Karbahcesini 40 yasinda zeka geriligi olan asiri duygusal alkolik bir kadin zannetmedim de degil yani : )))
buna gevezelikte devam edelim isterseniz konuyu sulandırmayalım :]]

Ü

Üye silindi 58480

buna gevezelikte devam edelim isterseniz konuyu sulandırmayalım :]]

Konuya biraz arkadas lazim olur diye sulandirayim dedim : )) SEvgili giderse arkadas kalir.

???? Ben buna yarım saat falan gülerim
@İbisunun, Myaa seni dayılara verecekler lafına hala gülüyorum ???

:D Vallahi oyle zannettim. Oyle uzun anlamsiz yayik yaziyordu ki...
Bi keresinde ingilizce yeeahhh only the waaaayyyy mi ne yazmisti, baglanti da kuramadim.. Dedim Karbahcesi kocasiz kala kala delir-:censored: tovbe tovbeee... :D

Tani benim hatam o egleniyormus megerse.

İbisu

Kayıtlı Üye
Konuya biraz arkadas lazim olur diye sulandirayim dedim : )) SEvgili giderse arkadas kalir.

:D Vallahi oyle zannettim. Oyle uzun anlamsiz yayik yaziyordu ki...
Bi keresinde ingilizce yeeahhh only the waaaayyyy mi ne yazmisti, baglanti da kuramadim.. Dedim Karbahcesi kocasiz kala kala delir-:censored: tovbe tovbeee... :D

hayır senin wayy demiştim double v ile onunla dalga geçiyordum
Ben konuyu sulandırmayalım diye gevezeliğe taşımıştım da sen 1 taşla 2 kuş vuruyormuşsun

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Vallahi oyle zannettim. Oyle uzun anlamsiz yayik yaziyordu ki...

Yeter gülme krizine girdim boğulacam ???

İbisu

Kayıtlı Üye
Bence yeni trend, hepimiz bir haftalığına başka karakter olalım?
güzel de öyle kolay değil cinsiyet değiştirmek önce kendi cinsiyetinden nefret edecek bir sebep bulman lazım sonra bu nefet ama öyle bir nefret olacak ki kendini büyüler gibi kendini kaptırıp cinsiyetini değişmene sebep olacak eşcinselliğin sebebinin bu olabileceğini düşünüyorum bir ara korka korka denedim işe yarar gibi oldu evham yapmış da olabilirim ama sonra yine korktum dvam tmedim

İbisu

Kayıtlı Üye
Kendimize psikolojik acı çektirmeyi nasıl sonlandırabiliriz hadi yine 1 taşla 2 kuş vuralım

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
hayır senin wayy demiştim double v ile onunla dalga geçiyordum
Ben konuyu sulandırmayalım diye gevezeliğe taşımıştım da sen 1 taşla 2 kuş vuruyormuşsun
Boğuldum, Alemsiniz, gülmekten nefesim kesildi, mesaj yazmasam hala gülüyor olurdum şükür nefes alıyorum, sizinde geceniz bol neşeli olsun

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
güzel de öyle kolay değil cinsiyet değiştirmek önce kendi cinsiyetinden nefret edecek bir sebep bulman lazım sonra bu nefet ama öyle bir nefret olacak ki kendini büyüler gibi kendini kaptırıp cinsiyetini değişmene sebep olacak eşcinselliğin sebebinin bu olabileceğini düşünüyorum bir ara korka korka denedim işe yarar gibi oldu evham yapmış da olabilirim ama sonra yine korktum dvam tmedim
Kastınız mı var bana, bir de ciddi ciddi cevap veriyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatı falan olmayacağız, mış gibi yapacağız?