Ayrılan sevgili

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Hala neden konuştuğunu iyi tart bence. Alıştığı ve iletişimi kaybetmek istemediğinden arkadaşlık mi düşünüyor? Yoksa hala bir gelecek görüyor mu?

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar 4 senelik ilişkim bitti hala daha konuşuyoruz barışmak için ne yapabilirim ?

4 senedir hiç küsüp barışmadınız mı ? Hiç geçici ayrılıklar yaşamadınız mı ?

4 yılın üstüne ne yapacağını bize sorarsan anca kendimizden söyleriz :

İlgili davranmaya devam edip, ondan gelen reaksiyana göre vites arttırıp azaltacaksın işte. Ama önce onsuz kalmaya da hakkı ile alışmaya bak. Bu senin kendi iyiligin icin.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
4 senedir hiç küsüp barışmadınız mı ? Hiç geçici ayrılıklar yaşamadınız mı ?

4 yılın üstüne ne yapacağını bize sorarsan anca kendimizden söyleriz :

İlgili davranmaya devam edip, ondan gelen reaksiyana göre vites arttırıp azaltacaksın işte. Ama önce onsuz kalmaya da hakkı ile alışmaya bak. Bu senin kendi iyiligin icin.

Geçici ayrılık dışında küslük yaşadık 10 dk filan hemen barışıyorduk çünkü küs kalamıyorduk hocam.

Ü

Üye silindi 56746

o arkadaşlık istiyor, sen istemiyorsun; o sevgili olmak istemiyor sen istiyorsun. ikinizin de istedikleri ve istemedikleri başka, bu ilişkiden hayır gelmez ki...

TheFurioso

Kayıtlı Üye
o arkadaşlık istiyor, sen istemiyorsun; o sevgili olmak istemiyor sen istiyorsun. ikinizin de istedikleri ve istemedikleri başka, bu ilişkiden hayır gelmez ki...

Anlam veremediğim bi şekilde temmuz ayında bi anda değişti bam başka birisi oldu şu anda tanıdığım insan yapmaz dediğim ne var ne yok yapmaya başladı buda üzüyor şahsen.

Ü

Üye silindi 56746

başkalaştıysa bir zamanlar senin sevgilin olan kızı görmeyi bekleme artık.

sonra "sevmek, sevilmek ne kadar güzel bir duyguymuş, ben bunca yıl neden 'başka' birini bekleyip zaman kaybettim?" diye kendine kızarsın.

demesi kolay, biliyorum. umarım hakkında hayırlı olan kişiyle tanışırsın.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
başkalaştıysa bir zamanlar senin sevgilin olan kızı görmeyi bekleme artık.

sonra "sevmek, sevilmek ne kadar güzel bir duyguymuş, ben bunca yıl neden 'başka' birini bekleyip zaman kaybettim?" diye kendine kızarsın.

demesi kolay, biliyorum. umarım hakkında hayırlı olan kişiyle tanışırsın.

Demekki artık tamamen unutmam gerekiyor :(

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Bir tane şarkı sözü vardı: Sana orada ne oldu? Tahmin edebilirim güzelce tahmin edebilirim diye sen edebiliyor musun değişmesinin sebebini

2 sene önce olan olayı bahane ediyor cok üzülmüş benimde anlamadığım madem 2 seneyi bahane edicektin ozaman gitmedinde şimdi gittin

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Offff en sevdigimmm.
:love:

Su an elinden telefonu zorla alip senin yerine yazisasim geldi :)))

Saka bir yana da,
Bence unut gitsin. Daha neler gorcez bu hayatta ohoo/

Zaten yarim akilliymis ta hem bak
Simdi niye gitmis ki.. 2 sene sonra gelmis aklina. Sana daha reflektif biri laziimm

Valla hocam anlam veremiyorum 2 sene sen dur dur hoobala bi anda eskileri aç ee ben gidiyorum daha işim olmaz vallahi bu sevgiydi aşk tı umrumda değil :(