Astral seyhat çıkma dersi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Merhabalar arkadaşlar astral seyhattle ilgili konu açımım'da çok özel msj aldım ben önemli bi adıma adım atmak istiyorum:Astral seyhatle ilgili ders almak isteyenlere ücret falan yok ders vericem tamamen kendi tecrübemle çıkmışlığımla tüm astral bedenimle yardım etmek istiyorum Bi arkadaşıma 1 hafta ders verdim çok başarılı geçti ve bana her gün teşekkür ediyor yanıma gelip bi istediğin var mı diye astralle çıkmayı öğrettim ve başardı ben'de yardım almak isteyenlere yardım etmek istiyorum sonra astralle ilgili bi kitap çıkarıcam ama çıkarıcağım kitap gerçekten sonuç vericek 1 veya 2 hafta en az Ders almak isteyenlerr lütfen özel msj'dan bana ulaşın arkadaşım benim sayemde başardı ve çok mutluyum insanlar boyle güzel şeyleri yaşamalı insan sadece yemek yiyip uyumaktan ibaret değil Her şeye sahip ola bileceğini bilmiyor.En önemli varlık bence insan nerelere gideceğini bilmiyor.Düşüncelerinizi değiştirirseniz kaderinizi de değiştirirsiniz.

AğLan

Kayıtlı Üye
başarılar diorum kitabınızı inşallah çıkarırsınız olumlu düşünce iyidir bende çıkamıyorum astrale ama zamana bırakmaya karar verdim iyi günler

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Teşekkür ederim İnşallah ulaşmak istediğiniz hedefe ulaşırsınız güzel yorumunuz için minnettarım

byaktif

Kayıtlı Üye
Başarılar Diliyorum :) Özelden Mesaj Yazdım.

cimejes

Banlı Kullanıcı
Niye özel ders, Forumdan verirseniz onlarca kişi mesaj atmadan sizi yormadan astrale çıkmayı başarabilir. Forumda yayınlarsanız daha iyi olur ,bekliyoruz .

nikotin-34

Kayıtlı Üye
çok iyi bir iş olur sevgili misara. tebrik ederim. astral seyahat ileri seviye dersi almak isterim. sevgi ve ışıkla

Dimply

Kayıtlı Üye
Aslında forumda da yapma imkanınız var mı ? Mesaj attım ve eminim ki daha çok mesaj vardır ve geri dönmesi zaman alır..

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Forumda anlattığım zaman eminim biri çıkıcak böyle olmaz şöyle olur.Yanlış biliyorsun gibi sözlerde bulunacaklar herkese geri dönüş yapıcam zaten özel ulaşa bileceğim bi adresten konuşam 1 hafta süreç alıcaktır zaten arkadaşım da öyle oldu

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
bana da yardım eder misin kitap mı çıkarıyosun harika :) lütfen bana da yardım et :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Forumda anlattığım zaman eminim biri çıkıcak böyle olmaz şöyle olur.Yanlış biliyorsun gibi sözlerde bulunacaklar herkese geri dönüş yapıcam zaten özel ulaşa bileceğim bi adresten konuşam 1 hafta süreç alıcaktır zaten arkadaşım da öyle oldu

Kendinize ve bilginize güvenmekden vazgecmeyin.

Farzedelim ki forumda paylaştınız 1000 tane sacma sapan bulduğunuz yorum yapıldı. Fakat biri çıktı ve sizin dikkatinizden kaçan farkedemediğiniz bir noktayı size gösterdi diyelim, sizde bu arada birşey öğrenmiş olursunuz ki buda 1000 tane sacma sapan yorum almaya değer diye düşünüyorum.

Yok eğer ben astral p. konusunda bilginin sınırlarına ulaştım kimse bana birşey öğretemez derseniz, haklısınız.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Böyle bir eğitimi ancak kendi sitenizden veya bir kuruma eğitmen olarak kaydolarak verebilirsiniz.Sitemizde site sahiplerinin akademilerinde de verdikleri eğitim dışında herhangi bir üyenin eğitim vermiyor. Hele ki özel mesajdan :) olmamalı. Bilgi paylaşmak istiyorsanız genelden yazın ,yöntem ve tecrübenizin doğruluğundan eminseniz eleştiriyi de kabul ederek hatalı yorumları düzeltebilmelisiniz?Hakaret içerikli yazılar veya üyeler olduğunda zaten mesajları temizleyip uyarımızı yapıyoruz.

Etütler şeklinde konu açıp sıralayabilirsiniz,bölüm moderatörü de siz yeni yazı ekledikçe konuyu düzenleyerek size yardımcı olur.Paylaşmak istemeniz güzel ancak öncelikle site yöneticilerine bir özel mesaj yazıp böyle bir talebiniz olduğunu belirtmeniz daha uygun olmaz mıydı?Belki de yetkinliğinizi görerek mutlulukla kabul ederlerdi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...