Astral Seyahat Deneyimleri

AJA

Elit Üye
Astral seyahat sırasında beklenmedik varlıklarla karşılaşan, bunu tecrübe eden var mı ?

Immortality

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben sırt üstü uzanıyorum. Gözlerimi kapatıp içimden sürekli " Gevşeyeceğim , gevşiyorum." gibi düşünceler geçiriyorum. Vücudumda karıncalanmalar baslıyor fakat çatırtı vs. olmuyor. Sürekli bir ipi çektiğimi düşünüyorum. Ama nefes alıp verirken karnımdaki karıncalanmalar azalır gibi oluyor sonra yine geri geliyor. En son 10 dk falan geçti elim yavaşça kalktı ama hala çatırtı falan yoktu. Bende gözlerimi açtım. Ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz? :)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Dün gece saat 3.40 geçe yattım ve kendimden geçmişim.Soluma dönük yatıyordum istemsizce soluma dönük şeklim bozulmadan yataktan sağa doğru odanın ortasına kadar havalanarak geldim.Sonra perdeye doğru iyice yaklaştım ve perdeyi geçicektim ki arkamda baykuş kafalı bişeyin beni takip ettiğini gördüm beyaz renkti ve korktum birden uyanmaya çalıştım fakat bedenim hareket etmedi ve kulak çınlamaları sanki halflife oyununda nükleer bomba kurduktan sonraki ses gibiydi sonra tekrar uyandım ve tekrar yattım gene aynı şey oldu bu sefer çıkar çıkmaz astrale uyanmak istedim ve bir süre uyanık kalmayı tercih ettim...

Ekleme:Odanın ışıklarını açık bırakıp yatmıştım bu aralar korkucak bir sürü sebebim olduğu için.İstemsiz çıktığım seyehattede odadaki ışıklar yanıktı...

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
bana bir hafta boyunca kendine telkin edersen şu gün astrale çıkacağım diye o gün geldiğinde astrale kolay çıkarsın demişti bir uzman..bende yapıyorum telkin ediyorum perşembe günü dedikleri doğruysa astral denemesini yapacağım...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de dün astrale çıkmayı denedim gece. Bu ciddi anlamda ikinci denemem ki zaten olması mucize olur sanırım. Bu gün sabahtan beri avuç içlerim ve ayaklarımın tabanı yanıyor. Normalde yaz kış buz kesen elim sıcacık. Nedenini anlayamadım.

ikra

Kayıtlı Üye
İlginç valla, bende denemek istiyorum ama nereye gitmek istediğimize ne zaman karar veriyoruz, yani ilk gevşemeye başlamadan önce mi yoksa astrale çıktıktan sonra da karar verebilirmiyiz?

junky_

Kayıtlı Üye
bende yılladır denemelerime devam ediyorum, haftada en az 1 kez birşeyler yaşıyorum ama ne kadar astral seyahate girer bilemiyorum, mesela en son denememde avrupadaki bir arkadasimin yanında olmayi istedim sanki internetten download eder gibi (hani uzak ya) loading hesabı, enerjimde azalma oldu kasılmalar hat safhadaydi, yakinimda olan birini dusunup yanında olmak istedigimde ise hemen yanindaydim, veya ben olaya cok fazla inandigimdan beynim bana oyun oynuyordu.. tüm zamanlarda korkarsaniz vucuda dönersiniz diyor ama korkmamak da elde degilki...nasil ascagiz bu korku meselesini, bende biliyorum geri dönememe olmaz veya ters birseyler olduguna geri donecemizi ama olmuyor iste yine de korkuyorum.
Bir de odama guvenlik kamerasi kurup her gece kayit yapmayi planliiyorum, acaba ben o sirada kıvrım kıvrım kıvranirken bedenen bir hareket, yuz ifadesi vs birseyler oluyor mu cok merak ediyorum. Sıkıntı olur mu acaba

Overlord

Kayıtlı Üye
bence anlattıkların doğru değil astral seyahete çıkmadığına inanıyorum yani ya doğru sylüyorsun yada yanlış ama astral Seyahatte ölülerle konuşamassın daha doğrusu ölüler yoktur sadece sen ve yaşayan insanlar vardır ölü ruhlar ve varlıklar başka bir boyuttadır senin dediğine göre bir ölü kadınla konuşman ve bunu gayet normalmiş gibi anlatman bana inandırıcı gelmedi
angeleyess

mally

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bundan böyle Astral Seyahat deneyimlerimizi bu konu başlığı altında paylaşacak ve birbirimize yardımcı olmaya çalışacağız.

Bölümde ayrı ayrı konu açılıp rehberlik aranmakta ve cevapların hemen hepsini içinde barındıran, asıl bilgilerin yer aldığı konular atlanmakta. Önemli yönlendirmelerin yapıldığı tecrübeler aynı yerde paylaşılsın ve aynı şeyleri tekrarlayarak zaman kaybetmeyelim.

Sevgi ve ışıkla

fusu145

Kayıtlı Üye
Astral seyahat çok eğlenceli bir şey bir düşünsenize dünya elinizin altında dün ilk denememi yaptım ellerim ısındı göz kapaklarım istemsizce titredi harika bir duygu kapladı içimi yapana kadar çalışacağım.

Nighwing

Kayıtlı Üye
Bir kaç gündür deniyordum az önce belki de hayatımdaki en net deneyimi yaşadım. Bilmiyorum tam olarak astral miydi ama kısmende olsa başardım gibime geliyor. Ancak bu kadar kısa sürede olması (çünkü sadece bir kaç günlük bir çalışmam var) beni gerçekten astral oldup olmadığı konusunda şüphelendirdi doğrusu. Gerçi yorgunluğumunda gevşemedeki ve astrale geçişi kolaylaştırmada bir etken olduğunu düşünüyorum. Neyse şimdi şöyle oldu:

Önce bilgisayarın karşısındaki sandalyemde 2-3 dakikalığına bir trans haline geçtim bilerek. Kaslarımı gevşettim, düşüncelerimi dizginledim. Sonra da astral seyehata çıkma amaçlı aynı odadaki yatağa sırt üstü uzandım. Önce bi 5-10 dakikalık bi konsantrasyon evresi oldu ama gerisi çok kolay geldi ne hikmetse. Önce bedenimde bi uyuşma karıncalanma gibi bir şey hissettim. Sonra başımın ve vücudumun yerinden oynamaya başladığını hissettim. Bunların hepsi aniden oldu. Sonra kendimi bizim eve yakın bir sokakta dükkanların önünde yürürken gördüm. Sonra odamn içinde yürürken gördüm. Ve en ilginci de astral çalışmamı yapmadan önce 2-3 dakika sandalyede trans haline geçtim dedim ya işte o sandalyede bilgisayarın karşısında kendimi otururken buldum bir an. Aynı odadaki yatağımda da biri yatıyordu. Yatak oturduğum sandalyenin gerçekte arkasında kaldığı için yatan kişiyi görmüyordum ama orda birinin olduğunu hissediyordum. Bu bendim. Sonra odamın kapısının içinden birinin geçerek beni izlediğini gördüm. Sağ yanımda duruyor beni izliyordu. Bu da babamdı. Ama normalden daha uzun boylu biriydi ve daha karanlık biriydi ama görünüşü babamdı. Hissediyordum onu. Kafamı o kişiye çevirir çevirmezde vücudum müthiş bi çekilme hissiyle fiziksel bedenime döndü. Kendime geldiğimde inanılmaz bir rahatlama hissi vardı üzerimdeki pozitif enerjileri hissedebiliyordum gayet mutlu hissediyordum kendimi.

İşin ilginci bunlar sanki çok uzun bi zaman diliminde olmuş gibi hissetmeme rağmen fiziksel bedenime geri dönüp saatime baktığımda ilk yattığım andan bu yana sadece 20 25 dakika falan geçmişti. Bu blinçli olarak yaptığım ilk astral deneyimimdir. Paylaşayım dedim.

damned

Kayıtlı Üye
Ben Ergün Candan'ın kitabını almıştım yıllar önce, ancak bir ilerleme kaydedemedim. :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Son iki ayda çok korkuyordum. Sürekli huzursuzluk vardı içimde. Sanki astral deneyimimde bişey olacakmış gibi.. Ama bu gece yaşadıklarımdan gerçekten eski seyahatlerimden daha çok keyif aldım. İnanırmısınız kılavuzum bir kurttu. Mavi gözlü çok güzel bir kurt aldı beni. 23,00'dan 04,25'e kadar istediğim yer here gittim. Ve 4,30'dan 7,30'a kadar uyumuş olmama rağmen bugün çok huzurluyum.Çok dinçim.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Arkadaslar ben sırt üstü uzanıyorum. Gözlerimi kapatıp içimden sürekli " Gevşeyeceğim , gevşiyorum." gibi düşünceler geçiriyorum. Vücudumda karıncalanmalar baslıyor fakat çatırtı vs. olmuyor. Sürekli bir ipi çektiğimi düşünüyorum. Ama nefes alıp verirken karnımdaki karıncalanmalar azalır gibi oluyor sonra yine geri geliyor. En son 10 dk falan geçti elim yavaşça kalktı ama hala çatırtı falan yoktu. Bende gözlerimi açtım. Ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz? :)

Tahminim senin çatırdama seslerini duyana kadar bir ilerleme katedemeyeceğini düşünmen, yanlış mıyım?
Ama şöyle de birşey var ki o gibi durumlar her insan için varklıdır yani çatırdamaları duymadığın için olumsuz düşünüp bırakmamalısın devam etmelisin hemde zaten tek seferde başaracağım diye de düşünme bu olayı.

Azize

Kayıtlı Üye
Artık, istediğim zamanlarda çıkamıyor, istemediğim zamanlarda çıkıyorum. Ancak çıkış aşamasında yaşadığım kafatası çatırdamaları zamanla beynimi daha kötü bir hale getirdi, diye düşünüyorum. İlk lise 2deyken denemiştim astrali. O günden sonra, düzenli olarak ve istemsiz çıkışlar gerçekleşti. Şimdi gün içerisinde baş dönmeleri, 'çıt' gibi ani seslere karşı hassasiyet yaşıyor ve başıma bir şey saplanıyor gibi hissediyorum. Beynimi şartlandırıyorum: "beynimi kapatıyorum, sabaha kadar uyanmayacak" diye ama işe yaramıyor. Bilgisi olanlardan tavsiye rica ediyorum...

byrosa

Kayıtlı Üye
Bir çok deneyim yaşadım. Bir anda paylaşmaya kalksam günlerimi alabilir uzun ve sayfalar dolusu bir yazı olacaktır. :) Bunu ilerleyen zamanlarda ve boş vakitlerimde yapmayı düşünüyorum, sevgilerle.

markers

Kayıtlı Üye
astral seyehati deneyeli 2 hafta falan olmuştur düzenli deniyorum hep bu gece yaparken baya bi ilerleme kaydettim diye düşünüyorum ama anlamadığım bi kaç şey var
sırtüstü yattım her zamanki gibi derin nefes alıp verdim suratımda ve kollarımda karıncalanma oldu kalçamda çok az bi kasılma oldu gitti hemen.kollarımda ve yüzümde çok fena bir karıncalanma oldu bi süreden sonra kulağımda çınlama oldu.suratımdaki karıncalanmada sanki suratımda maske varda yavaşça çıkıyormuş gibi hissettim kollarım normal karıncalanıyordu.şikayet ettiğim şey kol ve suratım haricinde hiçbiyerim karıncalanmıyordu.hiç bi çıkış falanda olmadı çıkış esnasında gözler hep kapalı mı olucak çıktığımızı hissettiğimiz zaman mı açıcaz biraz bilgilendirirseniz sevinirim.bu arada şuan denemeden 5 dakka sonra falan kollarımda hafif değişik acıtmayan bi ağrı var ve herhangi bir şeye bakarken,dikkatimi vererek bakarken gözlerimde hafif karıncalanma oluyor.

AJA

Elit Üye
Bu konu da deneyimim pek olmadı malesef ve benimde ciddi bir yardıma ihtiyacım var sanırım :) İlk istemdışı deneyimimde korkup bıraktığımdan beri yapamıyorum..Bende uyuşma yada karıncalanma çatırdamalar olmuyor.Derin bir trans hali ve hafifleme meydana geliyor ve başımda müyhi bir ağırlık.Başım geriye çekiliyor gibi.Ve o anda bir çıt sesi bile irkilip korkuyla geri cekilmeme sebep oluyor.Beynimin için de ani bir elektrik patlaması duyuyorum hatta buna duyma denemez tuhaf bir his acı veriyor o anda.Sanırım sevgili Azize de aynı şeyi yaşıyor.

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben denedim fakat dikkatim çok çabuk dağılıyor bir türlü yapamıyorum. :(

doğaüstü_

Banlı Kullanıcı
ben bir kaç gündü astrali denemeye çalışıyorum .. fakat yapamıyorum .. gözlerimi her kapattığımda yıldızları görüyorum .. biraz daha yoğunlaşınca yıldızların daha da parladığını görüyorum .. fakat o beyaz ışığı hayal ettiğim de bir sis toz bulutu bir beyazlık gözümün üstüne şekiller çıkararak geliyor .. ruhumun bedenimden ayrıldığını hissediyorum fakat olmuyor bir türlü .. her türlü tekniği denedim .. deniyorum da .. araştırmadığım hiç bir şeyi kalmadı nerdeyse astralin fakat hala çıkamadım .. şu an en çok yapmak istediğim şey :( gözlerim kapalıyken ara sıra açılıp kapanıyor bu engel olmaz değil mi konsantrasyonuma ? beyni kandırma işlemini bir türlü yapamıyorum .. o kadar konsantre olmayı denemem rağmen .. bu gece yeniden deneyeceğim .. etkili bir teknik bulmam lazım :/