Astral Seyahat Deneyimleri

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Harika :)

Antik kentler demiştiniz önceki mesajda, bu nasıl bir şey? Ve rüyadan nasıl ayrılır acaba ?

Bakın ben bu işin uzmanı değilim antik kentleri netden izledim gitmek istediğim ülkeyi astrala daldığımda oralardaydım. astral seyehat yapmak istiyorsanız
yöneticilerimiz bu konuda bilgi vermiş orayı harfien uygulayın.. günaydın bu arada:)

secretgizem

Kayıtlı Üye
Bugün bi deneyim yaşadığımı düşünüyorum.Bu konuyla ilgili daha öncede bir çok şey okudum ama yinede aklımda bazı soru işaretleri vardı.bugün bu soru işaretlerini rağmen denedim.yatağıma uzandım ve gözlerimi kapattım sonra gevşemeye çalıştım.önce zihnimi boşalttım ve tek bir şeye odaklandım .Bedenimden çıkmaya.daha sonra uyustuğumu hissettim.ardından çatırtılar duymaya başladım ki bu ruhun bedenden çıkmasının bir işareti diye biliyorum.yukarı doğru çekildiğimi hissettim.ama çok fazla heyecanlandım ve kalbim çok hızlı atıyordu. yükseldiğimi hissettiğimde gözlerimi açtım ve tam anlamıyla bedenimden çıkamadım.bu konuyla ilgili bazı sorularım var.bu olayı gerçekleştirdiğimizde başka ruh yada cinlerle karşılama gibi durum olabiliyor mu? ki bundan çok çekiniyorum. yani zararlı yönleri var mı? ya da çok istediğimiz bi yere gidebiliyor muyuz? tecrübe ya da bilgi sahibi olanlar ilginizi bekliyorum şimdiden teşekkürler:)

sema demir

Kayıtlı Üye
süper birşey herkez denemeli kanka bu siteyi çözemiyorum azıcık öğret bana ya :D

AJA

Elit Üye
Bende bu durum yogun stres aItında oIdugum gunIerde oIuyor..benım kontroIum dısında gerceklesıyor sadece..yarı uyku halındeyken uyumaya kendımı zorladıgımda ve gozIerım acıkkende yasıyorum bunu.. suana kadar boynuma dek geldıgını hıssettım uyusmalar ve kasılmalar baslıyorken bıIıncaItından oIsa gerek yıne gerı cekılıyor..Ben bunun astraI seyahat oIdugunu bıImıyordum ve burda okudum.sadece stresI OIdugum gunIerde yasıyorum cunkı bunu..ıstegımın dısında geIısıyor hep..acaba rahat bırakıp ruhuma ızın mı vermeIıyım...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Bende bu durum yogun stres aItında oIdugum gunIerde oIuyor..benım kontroIum dısında gerceklesıyor sadece..yarı uyku halındeyken uyumaya kendımı zorladıgımda ve gozIerım acıkkende yasıyorum bunu.. suana kadar boynuma dek geldıgını hıssettım uyusmalar ve kasılmalar baslıyorken bıIıncaItından oIsa gerek yıne gerı cekılıyor..Ben bunun astraI seyahat oIdugunu bıImıyordum ve burda okudum.sadece stresI OIdugum gunIerde yasıyorum cunkı bunu..ıstegımın dısında geIısıyor hep..acaba rahat bırakıp ruhuma ızın mı vermeIıyım...
Eğer astral seyahat yapmak istiyorsan rahat bırak.Çünkü; anlattığın tepkiler astral seyahat öncesi hazırlık evreleri.Anlattıklarına göre vücudun çok yatkın astral seyahat yapmaya.Ama astral seyahat hakkında bilgi edin.Yararları,zararları,yan etkileri,teknikleri,korunma durumları gibi.

Telepatik

Kayıtlı Üye
Eğer gezmeyi başarırsan söyle ben gezemiyorum direk istedigim yerde oluyorum.

Eğer gezebilirsen nasıl yaptığını paylaş umarım sorun bendedir
Nasıl gezemiyorsun dostum bu aynı GTa nın en sonki oyunu gibi :D hareket etmek için alışman lazım biraz.

hayrani

Kayıtlı Üye
bakın astral seyahat diye bahsedilen şey,aslında mana alemidir.mana alemiyle rüyaları birbirine karıştırmayın. GERÇEK SAYEHATİ YAŞADIM 2 KİŞİ GELDİ VE BANA KALK GİDİYORUZ DEDİ BENDE SORDUM NEREYE GİDİYORUZ,SEN ÇOK ERMİŞ GÖRMEK İSTİYORMUŞSUN,SENİ ONA GÖTÜRECEĞİZ DEDİLER.BEN O ANDA YATAGIMDAYDIM VE GECEYDİ HİÇ TEREDDÜTSÜZ ONLARLA BERABER GİTTİM. BENİ O GÜZEL İNSANIN EVİNE GÖTÜRDÜLER VE BAŞIMI EYEREK İÇERİYE GİRDİM , BAŞIMI KALDIRDIĞIMDA O AN ZATI MUHTEREMİ ĞÖRDÜM.GÖZGÖZE GELGİĞİMİZDE GÖZLERİNE ENFAZLA 10 SANİYE BAKABİLDİM KORKUDAN DEYİL AĞIRLIĞINDAN. YAŞADIĞIM HAYATTA ÖYLEBİRİYLE HİÇ KARŞILAŞMADIM. HADİSLERDE ŞÖYLE BEYAN EDİLİR PEYGAMBER EFENDİMİZ KENDİSİNDEN 1 AY MESAFEDEKİ KİŞİNİN KALBİNE KORKU SALAMIŞ TABİ BUNLAR DÜŞMAN OLANLAR. İŞTE AGIRILIK BUDUR.

osmanbaba

Kayıtlı Üye
ben yapabılır mıyım ve olum tehlıkesı varmı amerıkadakı kuzenımıın yanına kac dk de gıdebılırım

delena

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar ben 4-5 aydır uğraşıyorum bu konuda ama nafile hiçbir belirtiside olmadı çıtırdama vs. özel mesajla yardımcı olursanız çok sevinirim çok istiyorum çıkmayı... =(

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Arkadaslar ben 4-5 aydır uğraşıyorum bu konuda ama nafile hiçbir belirtiside olmadı çıtırdama vs. özel mesajla yardımcı olursanız çok sevinirim çok istiyorum çıkmayı... =(
aklınızdan bu düşünceyi kesinlikle çıkartın.Bulunduğunuz durumu lehinize çevirin örneğin ; çıkamıyorum henüz çünkü depoluyorum kendimi bir çıkacam pir çıkacam beklediğimden dahada güzel olacak.Her çalışmamda bir kere daha yaklaşıyorum diye düşünün.
Ayrıca düzenli meditasyon yapıyormusunuz ?

delena

Banlı Kullanıcı
aklınızdan bu düşünceyi kesinlikle çıkartın.Bulunduğunuz durumu lehinize çevirin örneğin ; çıkamıyorum henüz çünkü depoluyorum kendimi bir çıkacam pir çıkacam beklediğimden dahada güzel olacak.Her çalışmamda bir kere daha yaklaşıyorum diye düşünün.
Ayrıca düzenli meditasyon yapıyormusunuz ?

öneriniz için teşekkür ederim bu şekilde deneyeceğim ayrıca meditasyon konusuna gelince 1-2 hafta düzenli yapmaya çalıştım sitedeki bilgilerde faydalanarak fakat bir türlü yapamadım belkide çok uğraşmadım ama her denememde sürekli aklımdan istemsiz olarak birşeyler geçti ve bende direk astral seyehati denemeye karar verdim yaklaşık 4-5 aydırda deniyorum belkide meditasyon yapamadığım için olmuyordur diye düşündüm ilk başta ama sonradan bu konudada pek emin olamadım ve sitedekilerden yardım almaya karar verdim...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
öneriniz için teşekkür ederim bu şekilde deneyeceğim ayrıca meditasyon konusuna gelince 1-2 hafta düzenli yapmaya çalıştım sitedeki bilgilerde faydalanarak fakat bir türlü yapamadım belkide çok uğraşmadım ama her denememde sürekli aklımdan istemsiz olarak birşeyler geçti ve bende direk astral seyehati denemeye karar verdim yaklaşık 4-5 aydırda deniyorum belkide meditasyon yapamadığım için olmuyordur diye düşündüm ilk başta ama sonradan bu konudada pek emin olamadım ve sitedekilerden yardım almaya karar verdim...
Bu konuya bir gözatın isterseniz.Sıkıntınıza uygun gibi görünüyor.

Beyni Yatıştırma ve Odaklanma tekniği - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

öylesine10

Kayıtlı Üye
Astral seyahatle ne kadar uzağa gidebiliriz mesela başka bir şehre gidebilirmiyiz, bedene geri dönmede sorun yaşanırmı bu durumlarda? Birde ne ne kadar astral olabilir insan yani belirli bi süresi varmı bunun? Astral seyahat sadece gecemi olur ,ben gündüz astral olmak istesem ve uzak bi arkadaşımı görmek istesem gündüz onun yanında onunla birlikte astral gezemezmiyim onun yanında? Bilgilendirirseniz çok sevinirim çok heveslendim bu astral seyahat işine.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Astral seyahatle ne kadar uzağa gidebiliriz mesela başka bir şehre gidebilirmiyiz, bedene geri dönmede sorun yaşanırmı bu durumlarda? Birde ne ne kadar astral olabilir insan yani belirli bi süresi varmı bunun? Astral seyahat sadece gecemi olur ,ben gündüz astral olmak istesem ve uzak bi arkadaşımı görmek istesem gündüz onun yanında onunla birlikte astral gezemezmiyim onun yanında? Bilgilendirirseniz çok sevinirim çok heveslendim bu astral seyahat işine.
Astral seyehatte kalma süreniz enerji düzeyinize bağlıdır.O yüzden fazla kalmak istiyorsanız enerjinizinde fazla olması gerekiyor.
Bedene dönememe gibi bir sorun yaşamazsınız.İstediğiniz zaman bedeninize geri dönersiniz veya korku,heyecan gibi anlarda istemdışı bedeninize geri çekilirsiniz.
Astral seyehate gece çıkmak işi biraz daha kolaylaştırır.Çünkü uyku durumu ile alakalı bu konu üzerinde araştırma yaptıysanız elde ettiğiniz bilgilerden bu sorunun cevabını rahatlıkla elde edebilirsiniz.
Başkasının yanında gezme uzağa gitme gibi durumlar ilk başlayanlar için pek mümkün değil.Şimdilik sadece yakın çevrenizde hatta odanızda gezin en azından astral seyehatin deneyimini mantığını tamamiyle keşkefene kadar.Seviyenizi ilerletirseniz neden olmasın :)

augury

Kayıtlı Üye
öncelikle merhabalar :D astral seyahat olayına merak salmış durumdayım. hatta siteye üye olma sebebimde tamamen bu yüzden diye rahatlıkla söyleyebilirm :) 2 gündür gündüzleri astral seyahat hakkında araştırmalar yapıp bi fikir edindikten sonra gece girişimlere başladım.
1. gün --> kendimi bir noktaya odaklayıp gözlerim kendiliğinden kapanana kadar sürekli kendimi tavanda bedenimi izler şekilde hayal edip gevşemeye başladım. önce ellerim sonrasında ayaklarım olmak üzere bedenimde karıncalanmalar uyuşmalar hissettim. başaracağım düşüncesiyle daha çok konsantre olduktan sonra kulağımda rahatsız edici bi çınlama sesi duydum ve daha sonra korkarak henüz hazır olmadığımı düşünerek gözlerimi açtım herşey normale döndükten sonra uyudum. 2.gün ---> ilk günden farklı olarak yatağımda dönüyormuş gibi bir hisse kapıldım ve sanki birisi göbeğime bastırıyomuş gibi hissettim. kalbim çok hızlı atıyordu sanki odada yankılanıyormuş gibi. yavaş yavaş ellerimin ve ayaklarımın hafifleştiğini hatta havalandığını hissettim. bedenmde dha fazla bi gevşeme oluştu fakat ben çıkıp çıkmadığımı anlamak için gözlerimi açtığımda herşey normale döndü :)
öncelikle kararlılığım sayesinde astarale çıkacağıma inanıyorum fakat benim sorunum şu ki bedenimden ayrılıp ayrılmadığımı anlayamıyorum. bunun için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim ..

bayro123

Kayıtlı Üye
ben ilk denememde ellerim ayaklarım uyuştu çok gevşedim sonraakulagımda bir ses yankılandı(eskiciiiiiiiaaaa) eskici geçiyomuş konsantrm tamamen dagldı toparlayamadım 2.sinde ise tam yükselme aşamasındayken sabah ezanı okunmaya başladı(evimiz camiye yakın oldugundan çok ürktüm) ve artık sadece uyuşma oluyo ne çınlama sesi nede yükselme sanırım yükselmede sorun yaşıyorum önerisi olan varmı??

araf3

Kayıtlı Üye
Bir rüya gördüm ve astral mi merak ediyorum. Sadece bir kısmını anlatacağım rüyamda bir arkadaşımın evine gitmiştim ama normal hayatta evine hiç gitmediğim bir arkadaşım. Duvarların rengi eşyaların yerleri evin 2katlı oluşu bunların hepsini gördüm ve bu rüyayı ortak bir arkadaşıma anlatırken bana evin gerçekten de o şekilde olduğunu söyledi. Uyandığımda yoğun bir baş ağrısı yaşadım ve bütün gün kulaklarım çınladı. Nedir bu????