Astral forumda başka bir boyuta geçilebilir mi?

kıvep

Banlı Kullanıcı
ya bide ben yapabilsem şu astral seyehatı iyi olcak varlıklr çıkmada yardım ediyorda o nasıl oluyor bilen varmı?
Dedem diyordu 2 kişi kollarımdan çekip çıkartıyorlar gezdiriyorlar beni diye, söylediğin şey bu olabilir. Yada astral seyahate hiç konsntre olmadan çıkabiliyorsun bunlara varlık yardımı diyorlar heralde

4

43887

Dedem diyordu 2 kişi kollarımdan çekip çıkartıyorlar gezdiriyorlar beni diye, söylediğin şey bu olabilir. Yada astral seyahate hiç konsntre olmadan çıkabiliyorsun bunlara varlık yardımı diyorlar heralde
astral seyatte bazen kontrollü çıkıyorum bazen kontrolsüz yani konsantre olmadan ama bana şimdiye kadar yardımları olmadı varlıkların :D ..bu konu hakkında Tai Chi arkadaşda belirtmiş...

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Ben hiç Meditasyon yapmadım. sadece gevşeyip astral seyehat yapcam diye habire söylüyorum ama olmuyor bayadır deniyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben hiç Meditasyon yapmadım. sadece gevşeyip astral seyehat yapcam diye habire söylüyorum ama olmuyor bayadır deniyorum.

Meditasyon yapmalısınız.Günde en az 15 dakika kadar meditasyon yapın.Astral seyahat denemesi yapacağınız gün ise o süreyi daha uzatın ve meditasyondan hemen sonra Astral seyehat denemesi yapın.
-Meditasyon sayesinde odaklanmanız,konsantrasyonunuz ve imajine yeteneğiniz gelişir.
-İçinizde korku varsa o korku azalır.
-Rahatlarsınız ve Astral seyahat için hazır hale gelirsiniz.
-Meditasyon ile Astral seyahat çıkışı yapmanızı engelleyen etkenleride azaltırsınız.

Meditasyon genel olarak Parapsikoloji de başarının anahtarı gibidir. :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı

Gevşemeye çalışarak yaptığınız şey zaten meditasyon yani aynı şey farklı birşey olarak algılamayın. Belki biraz teknik katabilirsiniz hepsi o.

likable21

Banlı Kullanıcı
Bende birkaç kez çıkış yaptım ve bu iki koldan tutma olayını bende yaşadım .Olay söyle gelişti Bedenimden bilinçli olarak çıkış aşamasında uğultu ve çatırdamalar geldi sonra bedenim yatakta ama ben çkilme hissi ile yukarıdayım.( balon gibi hafif etme hissi oluyor ) neyse çıkısı yaptıgımı anlayınca evden duvarların içinden geçerek dışarı çıktım .( duvarlardan geçerken görüntüde bozulma oluyor ) ve tekrardan uçmaya karar verdim 1-2 zıplama telkini ile uçmaya çalıştım ve hatta başardım ve bu noktada 2 kişi kollarımdan tuttu ve benimle dalga geçer gibi sağa sola uçuruyorlar ama iyi niyetli olmadıkları hissine kapıldım ve onlar kollarımdan tuttukları halde kendimi telkinleyerek göğe dogru uçmaya başldım ve belli süre sonra kollarımı bıraktılar kayboldular.Bu anda sonra devamlı telkinle yukarı doğru uçuyorum bir ara atmosferin dışında buldum kendimi ( yukarı doğru uçarken dünyada eşi benzerini duymadığım çok güzel bir melodi sesi vardı insana huzur veren ) ve sonra atmosferin dışında olduğumu görünce birden korku sardı ve şiddetli bir şekilde bedenime gerii döndüm ve sıçrayarak ayağa kalktım.bu tecrübem 4.çıkmamda oldu.Acaba bu tam olarak astralmi yoksa lucid mi?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
zihin seyahati ve astral ayrı şeyler tamam.Peki zihin seyehati yapmak için nasıl çalışmalıyız ???

Demir.D

Banlı Kullanıcı
zihin seyahati ve astral ayrı şeyler tamam.Peki zihin seyehati yapmak için nasıl çalışmalıyız ???

Zihin seyahati ve boyutlar arası seyahat ikisi de Astral projeksiyondur (dikkat edin seyahat demedim). Yapılış tarzlarının aynı olduğu söyleniyor. Sanırım çıkış aşamasında kendinize verdiğiniz komutlarla alakalı ve birbirine geciş var diye biliyorum.

Semaya yükseldikçe boyutlar arası geciş olduğunu söyleyende var. Direk boyutlar arası seyahata başlayanda.

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Bende birkaç kez çıkış yaptım ve bu iki koldan tutma olayını bende yaşadım .Olay söyle gelişti Bedenimden bilinçli olarak çıkış aşamasında uğultu ve çatırdamalar geldi sonra bedenim yatakta ama ben çkilme hissi ile yukarıdayım.( balon gibi hafif etme hissi oluyor ) neyse çıkısı yaptıgımı anlayınca evden duvarların içinden geçerek dışarı çıktım .( duvarlardan geçerken görüntüde bozulma oluyor ) ve tekrardan uçmaya karar verdim 1-2 zıplama telkini ile uçmaya çalıştım ve hatta başardım ve bu noktada 2 kişi kollarımdan tuttu ve benimle dalga geçer gibi sağa sola uçuruyorlar ama iyi niyetli olmadıkları hissine kapıldım ve onlar kollarımdan tuttukları halde kendimi telkinleyerek göğe dogru uçmaya başldım ve belli süre sonra kollarımı bıraktılar kayboldular.Bu anda sonra devamlı telkinle yukarı doğru uçuyorum bir ara atmosferin dışında buldum kendimi ( yukarı doğru uçarken dünyada eşi benzerini duymadığım çok güzel bir melodi sesi vardı insana huzur veren ) ve sonra atmosferin dışında olduğumu görünce birden korku sardı ve şiddetli bir şekilde bedenime gerii döndüm ve sıçrayarak ayağa kalktım.bu tecrübem 4.çıkmamda oldu.Acaba bu tam olarak astralmi yoksa lucid mi?

Çok iyi ya bende yapabilsem.

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Alnımıza turuncu karton yapışıtırıp mum yakıp aynanın karşısında sandalyeyle oturup gözümüzü kırpmadan kartona bakınca belli süre sonra başarıyormuşuz. Ama bağzıları sakıncalı diyiyor kapı açılıyormuş bizim o kapıdan geçtiğimiz gibi başka varlıklarda o kapıdan geçiyormuş ve cin tarzı varlıklar görebilirmişiz. Nekadar doğrudur sizce?

foxx

Banlı Kullanıcı
başka bir boyuta erişmek için tekedilmiş bir yerde deneme ve calısmanı yapabilirsen sonuca etkili yorulmadan ulasırsın.bunun icin sessiz bir tekedilmiş mekan gerekli birazda karanlık belirli asamalar hazırlık tamamlanıca bir kartonda olur zemin yere uzanıp basının altına hafif birşey karanlıga odaklanın cinlerin ortamına astralda gecmek icin terkedilmişler yerler baglantı kurmanızı hızlandırır.bu işi tek basınıza yapmayın diyelim büyük bir bina terkedilmiş biri nöbet tutsun asagıda sizse yukarda seyahatinize bakın.düzenli bir program ile gecis yaparsınız.fakat böyle bir mekanda korkunuz varsa sonuc sıfır olmaz.iletişim kurmak isterken iletisim tuzağına düşedebiliriz. buda eve dönüş biletiniz dir,yani korkuda mekanı terkedip cıkıp eve gidip yattıgınız an boyuta ulasabilirsiniz Yapmak isteyen için bir başarılı program.

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Terk edilmiş bir yere girmem için kafayı yemiş olmam gerek.

foxx

Banlı Kullanıcı
ben bunu yazdıgıma göre kafayı yemişmiyimdir.yaşıyorum yazıyorum korkmayın