Astral Bedenimiz Nerde Ve Nasıl Yaşıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizlim

Kayıtlı Üye
Fiziksel dünyada evlerimizde yiyip içip yatıp kalkıyoruz.

Peki ya astral bedenimiz nerde yaşıyor? Astral mevkilerde yaşanılan yerler var mı?

Eğer yoksa varlıklar ruhlar vs nerde yaşantı sürüyorlar?

Yada astral bedenimiz nasıl güç sahibi oluyor ne yiyor ne içiyor?

Denizlim

Kayıtlı Üye
Bedenimizden güç alıyor derseniz, peki ya bedensiz varlıklar ne yiyip ne içiyor?

Peki ya bu varlıkların yiyip içtiğini astral bedenimiz yiyip içebilir mi?

Mesela astral seyehate çıktık astral bedenimizle, farzedelimki bişeyden korktuk ve düşüp uyandık, bu durumda astral bedenimiz nereye gidiyor?

Yani korunmada olduğu kendine ait özel bi enerji alanı enerjisel bölgesi olmalı diye düşünüyorum.

not: yiyip içmek deyim olarak kullanılmıştır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fiziksel dünyada evlerimizde yiyip içip yatıp kalkıyoruz.

Peki ya astral bedenimiz nerde yaşıyor? Astral mevkilerde yaşanılan yerler var mı?

Eğer yoksa varlıklar ruhlar vs nerde yaşantı sürüyorlar?

Yada astral bedenimiz nasıl güç sahibi oluyor ne yiyor ne içiyor?

Bedenimizden güç alıyor derseniz, peki ya bedensiz varlıklar ne yiyip ne içiyor?

Peki ya bu varlıkların yiyip içtiğini astral bedenimiz yiyip içebilir mi?

Mesela astral seyehate çıktık astral bedenimizle, farzedelimki bişeyden korktuk ve düşüp uyandık, bu durumda astral bedenimiz nereye gidiyor?

Yani korunmada olduğu kendine ait özel bi enerji alanı enerjisel bölgesi olmalı diye düşünüyorum.

not: yiyip içmek deyim olarak kullanılmıştır.

1. Astral bedeniniz sizinle aynı vücuttadır.Sizin farklı bir enerji bedeninizdir.

2. Astral beden, varlıklar gibi değildir. Varlıklarda enerji bedenlere sahiptir ve enerjisel yönden beslenmelerini sağlarlar.Ama astral bedende beslenme durumu söz konusu değildir.

3. Astral bedeniniz bir yere gitmiyor siz sadece beden değişikliği yapmış oluyorsunuz.Astral bedeninizden fiziksel bedeninize geri dönüş yapıyorsunuz.

4. İnsanın bir çok bedeni vardır.Astral beden bunlardan sadece bir tanesidir.

5. Varlıklar kendi boyutları,kendi yaşamlarını sürerler.Ruhlar ise kendilerine yeni görevler verildiği bir için bir yerde durmazlar.

6. Astral bedeniniz sizin enerji bedeniniz olduğundan dolayı sizin enerjisel yönden gelişmeniz astral bedeninizi etkiler,onunda güçlenmesini sağlar.Meditasyonlar,nefes egzersizler,enerji egzersizleri,arınma yöntemleri vb. hepsi astral bedeninizi ve sizi etkiler.

Kısa kısa cevaplar verdim,umarım iyi anlatabilmişimdir. :)

Denizlim

Kayıtlı Üye
Peki bu varlıkların enerjisel bedenleri nerde bulunur?

Bu bedenlerini hareket ettirebilirler mi? Ve onlar neyle güçlenir?

Astral bedenimiz bedenimize döner fakat astral dünyada nerde bulunur o esnada?

Yani astral planın ilk katında bedenimizin tam olduğu yerin astral planında mı bulunur? Yoksa üst katlarda bi yerde mi mevki eder.

Sürekli bulunduğu yer neredir yani demek istediğim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Peki bu varlıkların enerjisel bedenleri nerde bulunur?

Bu bedenlerini hareket ettirebilirler mi? Ve onlar neyle güçlenir?

Astral bedenimiz bedenimize döner fakat astral dünyada nerde bulunur o esnada?

Yani astral planın ilk katında bedenimizin tam olduğu yerin astral planında mı bulunur? Yoksa üst katlarda bi yerde mi mevki eder.

Sürekli bulunduğu yer neredir yani demek istediğim?

1. Astral beden ile varlıklar farklıdır. Astral beden sizin enerjisel bedeniniz olduğu için sizle beraber bulunur. Varlıklar ise her yerde olabilir,bir yerde durmazlar,her şeyi yapabilirler,çünkü enerjidirler.

2. Varlıklar enerji oldukları için beslenmeleri de enejirsel yolla olur ve o sayede güçlenirler.

3.Astral bedenizin sizin enerji bedeninizde ve sizinle beraber bulunur.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum.

Peki astral bedenimizin eşyaları varmıdır?

Biz uyanıkken ne yapar biz uyurken ne yapar?

Biz uyanıkken astral bedenimiz gezebilir mi? (biz farkeder miyiz)?

Auramız astral bedenimizi korur mu?

Mesela uyanıkken enerjisel saldırıya uğradık nasıl tepkiler gösterir bedenlerimiz?

Saldırı astral alemden olduğu için doğal olarak fiziki bedenimiz etkilenmez fakat astral bedenimiz bu durumda ne yapar?

Biz uyanıkken bile olsa karşılık verebilmesi gerekir.

Ve uyurken enerjisel saldırıya uğradık o zaman nasıl tepkiler gösterir?

Böyle durumlardan korunmak için astral bedenimizin bi savunma stratejisi yada saldırı stratejisi olduğunu düşünüyorum.

Bunlar nelerdir?

Biliyorum çok soru soruyorum fakat bu konu benim için önemli tüm cevaplarınız için tekrar teşekkür ediyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aşırı anlam karmaşaları var. Mesela aura astral bedeni korur mu sorusundaki gibi. Bir kere aura zaten ruhun bedendeki tezahürlerinden taşmalarından biridir. Sizin gölgeniz sizi korur mu? Aynı mesele.. Ayrıca varlıklar milyar çeşit haliyle sorularınız bir birine giriyor. Asıl sormak istediğinizi sorabilirseniz tam yanıt verelim. Sorularınız böyle bir yere gidemez.
Astral beden bir kabuk. Asıl olan iki beden var. Biri kanlı canlı et bedenin, diğeri ruhun. Herkese göre beden katmanları kabukları değişir kimi 7 der kimi 3 kimi 2.. Kısaca fark etmez. Ayrıca sorularınızda sürekli ayrı tutmuşsunuz oysa zaten ruh olmadan et bedenin anlamı yoktur boş tenekedir.
Asıl iki beden üstünden gidelim. Et beden malumunuz. Sorduğunuz soruları ruh üstünden cevaplayacağım.
- Ruh her yerdedir ve sadece bedendedir. Ruh 3. boyut varlığı değildir. Ruhun 3. boyutta varlığını sürdürdüğü yönettiği beden et bedendir.
- Ruh saf enerjidir ve kısacası yaşamını idame ettirmek için bilindik bir enerjiye yani beslenmeye vs. haliyle ihtiyaç duymaz, sonsuzdur. Sonsuz olmayan şey o ruhun kendisine ait olan varoluş bilincidir. Ne kadar sürer bu bilinç? Allah bilir.
- Ruh nerededir diye bir soru sorulamaz çünkü 3. boyut algısıyla cevabı yoktur o sebeple her yerdedir denir. Aslında elbette bir yerdedir de o yeri kavrayamayız. Boyut farkı vardır zira.
- Ruhun tek eşyası et bedendir. Maddesel olarak etkileşimi olduğu tek şey olduğundan öyle diyorum. Başka da eşyası olamaz zira maddesel değildir. Maddesel olmak için beden vardır zaten.
- Ruh uykuda değildir, uyumaz yemez içmez, şu ruhu artık normalleştirmeye çalışmayın önce bir. Ruhun bu dünyadaki şeylerle hiçbir benzerliği yok olmaz da. Haliyle beden uyurken de uyanıkken de ruhun durumu neredeyse aynıdır. Ölmedikçe ruhun durumu pek değişmez.

Bunları bir yana bırakırsak asıl merak ettiğiniz ve bu kadar önemli olan nedir? Çok önemli demişsiniz o açıdan soruyorum.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Asıl merak ettiğim astral bedenin uyanıkken bilinçli kullanımı o yüzden sordum.

Denizlim

Kayıtlı Üye
Bide saldırı ve savunmayla ilgili olan kısımları cevaplayabilirmisiniz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Asıl merak ettiğim astral bedenin uyanıkken bilinçli kullanımı o yüzden sordum.
Kullanıyorsunuz zaten. Diyorum ya, ruh olmadan tenekeden farkımız yok ki.
Sizin asıl sormak istediğiniz uyanıkken astral seyahat yapabilir miyiz sanırım. Sorunuz asıl buysa evet yapabiliriz, ben yapıyorum mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...