arkadaşlar çok çaresizim lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaren81

Kayıtlı Üye
çok çook tesekkürederim hiracım hayılısıyla bi barışalım ilk sizlerin haberi olacak söz iiki varsınız arkadaşlar hiracım seni çok sevdim çok tatlısın cnm.inşallah kısmet olur tanışırız.öpüyorum cnm

selenim

Banlı Kullanıcı
sevgili kardeşim.eşinizde bağlama büyüsü olabilir...size bir dua vereyim büyü yoksa bile yinede okumadan önce niyet edin..sonuçta niyet çok önemli...
Sol koltuk altınızdan ve kasığınızın sağından
keseceğiniz biraz tüyü yakın ve bunu yaparken kocanızın ya
da sevgilinizin size bağlı kalması için yalvarın. Sonra
bu yaktığınız tüylerden geri kalan külleri iyice dövüp
toz haline getirin ve onun yemeğine karıştırın.

yaren81

Kayıtlı Üye
azade tatlım cok üzüldüm senin için.ne durumda olduğunu inan derinden hissedebiliyorum.çok zor günler geçiriyorum bende urum sağolsun yardımcı oluyor,sende bi danış istersenhayırlı haberlerini bekliyorum cnm

selenim

Banlı Kullanıcı
duayıda veriyorum..

her kim ki bu duayı perşembeyi cumaya bağlayan gece 15 kere okur
ise mahbubi 7kat yerde olsa allahın izniyle hemen gelir.....
bismillahirrahmanirrahim
allahümmec alil kurane lena fiddünya karina ve fil ahireti münisa
ve fil kıyameti şefian bi rahmetike ya erhamerrahimin amin.

yaren81

Kayıtlı Üye
selenim sayılarına danışalımmı yine varmı bişey vaktin varmı cnm

yaren81

Kayıtlı Üye
arkadaşlarım urumla çalışmalara başladık bizim için dua edin lütfen inşallah hersey yoluna girecek.sizi cok seviyorum..

mavilim

Kayıtlı Üye
yarencim inşallah enkısa zamanda herşey yoluna girer.çooook mutlu olursun canım

yaren81

Kayıtlı Üye
tesekkürederim arkadaşlar dualarınız bizimle olsun

sutdisi

Kayıtlı Üye
yaren bende cok üzüldüm senin icin ve diger arkadaslar icin.. ya böyle seyleri okuyunca insanlarin birbirlerine zarar vermek icin yapamiycaklari hicbisey olmadigini daha iyi anliyorum.. alip veremedikleri ne varsa. insan cocuklarinin mutlulugunu bozmaya nasil calisir onuda anlamis degilim.. eger oglu esiyle mutluysa annesninde mutlu olmasi gerekir esini sevsin veya sevmesin. birde anladigim kadariyla annesi seninle hic iletisim kurmaya bile calismamis sizin aranizi yapmak icin kadin dünden hazirmis sanirim sizin ayrilmaniza.. umarim en kisa zamanda istedigin gibi olur ve birlesirsiniz. aklina kötü seyler getirmemeye calis icini ferah tut.

yaren81

Kayıtlı Üye
amin cnm amin.inşallah hersey yoluna girecek.allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlarım

yaren81

Kayıtlı Üye
arkadaşlarım urumla yaptığımız çalışma bitti inşallah artık hersey daha iyi olacak cok seviyorum sizleri:hurray:

bo34bo

Kayıtlı Üye
yaren arkadaşım umarım istediğin şekilde gelişir herşey ve kalbine göre verir Allah, ama olur da olumlu sonuçlanmazsa sakın kendini üzmeye devam etme sonuçta her işte bir hayır vardır ne kadar biz insanoğlu kaderimizi bir şekilde etkilemeye çalışırsak çalışalım iş olacağına varıyor ve olacakla öleceğe engel olunamıyor her türlü üzüntü keder ve acı bi gün unutuluyor farkında bile olmuyorsun bazen ama unutuluyor beynin kendini koruma mekanizması bunu sağlıyor şu an içinde bulunduğun durum sadece sevdiğini kaybediyor olmanın verdiği acı değil aynı zamanda annesine duyduğun öfke de var ve birbirini sürekli körüklüyor bu 2 duygu o nedenle mümkün olduğunca bunları düşünmeni hissetmeni engelleyecek şeylerle uğraşmaya çalış kendini başka şeylere kanalize et Allaha dua etmeye devam et ama istediğin gibi sonuçlanmazsa da bil ki yine Allah senin iiliğin için böyle olmasını uygun görmüştür..Allah yardımcın olsun

mavilim

Kayıtlı Üye
yarencim güzel haberlerini bekliyoruz herşey çok güzel olur umarım canım.

yaren81

Kayıtlı Üye
tesekküredrim.dün gece rüyamda onu görmüştüm sabah biraz limoni kalktım.biraz öncede balkondaydım gördüm yıkıldım yine.cok perişanım ben cook..

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
arkadaşlar eşimle yaklaşık 6 aydır ayrıyız.yok yere ayrıldık.kime gittiysem annesinin büyü yaptırdığını söylüyorlar.bozdurmak için inanılmaz para harcadım ama elde sıfır.artık dayanacak gücüm kalmadı.bana dönsün istiyorum.evliliğimiz bitmesin.onu birdaha görememe korkusu beni bitiriyor.cok severek evlendik.böyle bitmemeli.bana dönmesi için ne yapılabilir.bu büyü nasıl bozulur.aklımı kacıracağım.lütfen bi akıl bi çare..şimdiden tesekkrederim
yaren bildiğim kadariyla inançli birisin. Bence allaha güven ve dua et. Allah duana kesinlikle cevap verecektir.
Allah insanlari onu tanisin ve sevsin diye yaratmiştir. Sevgiye bu kadar önem veren rabbimiz senin içindeki sevgiden habersiz değildir. Inşallah eşini saan daha hayirli kilacak şekilde geri gönderir

yaren81

Kayıtlı Üye
dayanacak gücüm kalmadı..rabbim yardım etsin hepimize inşallah

hira

Kayıtlı Üye
Ah canım yarenim benim ya..
Allah bir an önce içinde ki acıyı dindirsin.İnşallah barışırsınız yaren.Vallahi ben çok sevineceğim.
Bu adam taştan yapılmadı ya nasıl dayanıyor??

yaren81

Kayıtlı Üye
cnm tesekkürederim.nasıl dayanıyor bi anlasam.bugün iş yerimizi kapatmışlar her köşesinde umutlarım vardı.bakalım neler olacak.inşallah arar artık hersey yoluna girer mahkemeyede 1 ay kaldı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...