arkadaşlar çok çaresizim lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaren81

Kayıtlı Üye
urumdan haber geldi arkadaşlar büyü varmış eskiden eşimin ailesine yapılmış bütün aileyi kapsadığı için bizide etkilemiş.mahkeme varmış ama ayrılık yok dedi.inşallah hersey yoluna girecek.:Angel_anim:bizim için dua edin lütfen.TESEKKÜRLER URUM HERSEY İÇİN..

hira

Kayıtlı Üye
Yarenn nasıl sevindim anlatamam canım ya.E peki eşinin bu durumu için varmıymış yapılacak bir durum??
İnşallah koşa koşa sana gelir koyun koyuna miss gibi uyursunuz canım.Dualarım seninle.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Çok sevindim, haydi hayırlısı olsun...

papu

Kayıtlı Üye
Sevgili Yaren ev , eşya, perde herşey yeniden yapılır umarım yeniden mutlu bir aile olursunuz Allahın izniyle. Benimde birkaç aydır benzer bir sorunum var erkek arkadaşımla. Benimle buluşmadığı zamanlar gayet iyi ancak biz hoplaya zıplaya buluştukdan bir süre sonra önce olmadık yere sinirleniyor sonra kollarına bacaklarına dehşet ağrılar giriyor ben sitem ediyormuş gibi olmamak için birşey söylemiyordum ancak kendisinin dikkatini çekti hep senin yanına gelince rahatsızlanıyorum dedi tam ben bunun sebebini araştırmaya başlayacaktım ki iş çığrından çıktı büyü olduğunu bir medyum söyledi ancak ne yapılacağı hakında bir bilgi vermedi. 2 ayda hayatım zindan oldu Allah inşallah yardımcımız olur.

yaren81

Kayıtlı Üye
hiracım çok tesekkür ederim cnm urum yardımcı olacak yapılan büyüler temizlenirse döner dedi zaten mahkeme görünüyor ama ayrılık yok dedi.inşallah hersey yoluna giecek ;)dualarını esirgeme tatlım benim dualarımda seninle

yaren81

Kayıtlı Üye
punky tesekkrederim dönsün hemen sizlerle paylaşacağım

yaren81

Kayıtlı Üye
papu tatlım cok üzüldüm senin içinde keske hiç ayrılıklar olmasa umarım hersey yoluna girer büyüleri temizlemek için bişey yaptınmı?bi çaresini bulursun umarım.cok zor bi durum dualarım seninle cnm hersey yoluna girecek inşallah

papu

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim yaren. Hayır hiçbirşey yapmadım . Önce büyü olduğuna emin olmam gerekiyor .

yaren81

Kayıtlı Üye
papu tatlım bende aynı şeyi düşünüyordum ve bi çok yeri gezdim kimden nereyi duyduysam gittim.tabi çok gittiğim için kafam çok karıştı.çok şeyler yapıldı yani yada yapıldığını zannediyorum.maddi manevi çöktüm.ama bu sitede mutlaka sanada yardımcı olacak birisi vardır.urumdan yardım iste istersen tatlım emin olursan ona göre hareket edersin.senden haber bekliyorum inşallah ii haberlerini alırız cnm

ecrend

Kayıtlı Üye
merhaba canım seni inan çok iyi anlıyorum çünkü aynı şeyleri yaşadım ve iki buçuk ay önce boşandım deliler gibi sevdiğim eşimden sen şanlısın sana yardımcı olacak kişiler bulmuşsun ben bulamadım. ve bitti biterkende kötü bir şekilde bitti iftira atılarak kayınvalidem tarafından anlayacağın her şekilde istediği gibi çökertti beni benim kayınvalidemde görümcemde hiç istemişlerdi beni sonundada ayırdılar zaten benim yattığım yataktan tut yastıklarımıza varana kadar 6 tane muska buldum eski eşime gösterdiğimde bana annesini kötülemek için iftira attığımı benim ne pis bir insan olduğumu bildiğini haykırdı yüzüme bende derin yaralar bırakarak bıraktı gitti bazen allaha şükrediyorum bunları yaptığı için yoksa kendi canıma bile kıyabilirdim mahkememiz bitene kadar bende çok paralar harcadım bana geri dönsün diye ama olmadı en son gittiğim falcı sizin nikahınız bozulmuş yapabileceğin hiçbirşey yok kızım dedi neyse çok uzattım sanırım içim çok doluymuş
allah sabır versin inşallah düzelir canım çektiğin acıyı çok iyi anlayabiliyorum ve hep dua ederim allah kanımı içen düşmanıma bile böyle birşey yaşatmasın diye seni tanımıyorum ama çok içten söylüyorum inşallah herşey yoluna girer ve yuvana geri kavuşursun

mavilim

Kayıtlı Üye
yarencim çok sevindim inşallah en kısa zamanda biraraya gelirsiniz.
ecrend canım allah sanada sabır versin.allah sana bunu yapanların yanına bırakmaz emin ol canım.

oksana

Kayıtlı Üye
candar büyüsünü tavsiye ederim. Kesin işe yarıyor.Dene bence.Allah yardımcın olsun

kar tanesi

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar dün akşam niyet bakma usulü diye bir yazı vardı şimdi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfeeeeeen

yaren81

Kayıtlı Üye
ecrend cnm cok üzüldüm senin içinde su kaynanaların yatacak yeri yok neyapmalı bilmem.cok cok zor günler geciriyorum.allah sabır versin.inşallah hersey istediğin gibi olur cnm.eninde sonunda yaptıkları kendilerine dönecektir.bir yuva yıkılırken 7 cihan birden titrermiş.hiç insanlık kalmamış.allah yardımcımız olsun cnm mavilim tesekkrederim cnm dualarınız benimle olsun..

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eşimle yaklaşık 6 aydır ayrıyız.yok yere ayrıldık.kime gittiysem annesinin büyü yaptırdığını söylüyorlar.bozdurmak için inanılmaz para harcadım ama elde sıfır.artık dayanacak gücüm kalmadı.bana dönsün istiyorum.evliliğimiz bitmesin.onu birdaha görememe korkusu beni bitiriyor.cok severek evlendik.böyle bitmemeli.bana dönmesi için ne yapılabilir.bu büyü nasıl bozulur.aklımı kacıracağım.lütfen bi akıl bi çare..şimdiden tesekkrederim

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. İnşallah hayırlısı ne ise hakkınızda o olur.

Yok yere demişsiniz ama yok yere cümlesi çok şey barındırıyor. Mutlaka bir şeyler vardır geriden gelen, sizin farkında olmadığınız, o "yok yere" dediğiniz ve incir çekirdeğini bile doldurmayacak bir şey yüzünden patlak veri verir sadece. Hani insanlar diş macununu yok ortadan sıktın yok sondan sıkmadın diye ayrılırlar yaa neden? artık durum o kadar vahim bir hal almıştır ki bu çok basit bir olayda bile sonu hazin biten tartışmalara neden olmaya başlamıştır. O nedenle lütfen yok yere demeyin. Yok yerenin ardında başka şeyler olabilir mi? Bence ilk önce durum neden buraya geldi onun üzerinde düşünün.

Ayrıca size büyü yapılmış olabilir buna da inanırım. bu siteye üye olduğumdan beri o kadar çok büyü talebi, büyü uğraşına tanık oluyorum ki genç yaşlı herkesin elinde olan eski kadınların hayli hayli düşündükleri ve ilgilendikleri bir konudur.

Yazdıklarım sizi lütfen incitmesin amacım bu değil. Sadece dışarıdan ve sizleri hiç tanımayan bir kişi olarak dışarıdan olaya bakarak bazı yorumlarım ve sorularım olacak. sadece siz de tabloyu görebilin diye. Öncelikle şunu analiz etmenizi öneririm: Kayınvalideniz sizi neden ayırmaya çalışmış olabilir? Yok yere diyorsunuz. Yok yere diyorsanız her bakımdan mutlu bir aile olmanız gerektiğini düşünüyorum. Tüm aile bireylerinin birbirini kabul edip sevdiği ve onayladığı demek kastım. Size kayınvalideniz bir ayırma büyüsü yaptı ise demek ki ortada sizin göremediğiniz veya şimdiye kadar algılayamadığınız bir sorun varmış. Bu sizin dışınızda gelişmiş olabilir. Bazan insanlar içine atar atar karşı tarafı hiç haberdar etmezler onaylamadıkları konularda ya da hoşlanmadıkları konularda en sonunda negatif bir patlama olur, ayrılıklar yaşanır. bir taraf der ki aramızda hiç bir şey yoktu çok iyiydik birden ayrıldık. Halbuki bu iki tarafında iletişimsizliğinden kaynaklanır. Birbirlerini görememelerinden. Birbirlerini birbirlerine iyi ifade edemediklerinden iki tarafta kendince bir dünyada yaşar. Bir tarafın mutsuzlukları diğer tarafa görünmez diğer taraf ya algısını kapatmıştır ya kendi kurduğu mutlu dünyasında yaşamak ister görmezliğe gelir ya da hakikaten göremez. Eşinizin size göstermeye anlatmaya çalıştığı şeyler var olabilir mi sizin göremediğiniz? Eşinizi sizden iyi kimse bilemez ve tanıyamaz. Bazan ilişkilerde çiftler birbirlerinden müneccim olmalarını bekler. Eee o beni anlasın ben davranışlarımla anlatmaya uğraştım deriz yaa. eeee ama karşındaki göremedi ne yapacağız şimdi hemen ayrılalım mı? İşi kopma noktasına getirinceye kadar neden iletişim kuramadık biz? Bu sorular üzerinde düşünmek lazım.
Sizin nezdinizde aslında bu yazdıklarım hepimize. hepimiz bunlar üzerinde düşünmeliyiz.
Lütfen sakın yanlış anlamayın sizi rencide etmek, üzmek değil amacım. Sadece bir konuşma diyelim. Ayrılıkların o kadar çok sebebi olabilr ki. Sapkınlıklardan tutun da ruh hastalığı boyutlarına kadar. Ama bizim konumuz bunların dışında normal sağlıklı iki kişinin sadece iletişimsizlikten kaynaklanan sorunları üzerine.

Evrende etki tepkiyi doğurur. iyi etki edersek iyi tepkiler alırız, negatif etkiler de yine negatif karşılık bulur. bence politik olun. Kararlılığınızı sürdürün. Ama negatif enerjiyle asla hareket etmeyin. Kırgınlığınızı bile öyle bir ifade edin ki bundan pozitif bir enerji çıksın. genel olarak öfkeye kapılma gibi bir yanlışa düşeriz öfke elbette olacak ama kontrollü. Öfkesini kontrol edemeyen kişiler başarısız olurlar. öfkelerinin negatifliği altında bir müddet sonra hasta olurlar, ezilirler. Sizde lütfen öfkenizi, kırgınlığınızı yaşayın ama uzun zamana yayılacak şekilde sürdürmeyin kontrol altına alın, olayları geniş bir bakış açısıyla tekrar sakince ve tarafsız olarak gözden geçirin. Bana sakın açıklama falan yazmayın ben sadece sesli düşünüyorum ve sizin de düşünmenizi istiyorum.

Bazan da bir tarafın sevgisi biter işte o da en kötüsü diğer taraf için. Yapacak bir şey yoktur ne çocuk kurtarabilir bu ilişkiyi ne başka bir şey.
Sevgide ve aşk da gurur olmaz. O nedenle kendinizi eşinize ifade edin. Sevginizi söylemekten, göstermekten kaçınmayın. Siz elinizden geleni yapın yani.

gerçekten üzerinizde büyü olup olmadığı konusunda Sn. Urum size değerli bilgilerini eminim sunacaktır.

Bu tip olaylarda şunu da unutmamak gerekir ki; biz bilinçsizce, farkında olmadan talep ederiz negatif varlıkları, büyü tesirlerini. Bizim enerji kalkanımız bazan açık verir ve bu tip etkilere maruz kalırız. İnsan bazan bilerek hasta olmak ister ve hasta olur, mutsuz olmak ister ve mutsuz olur yani bir nevi çekeriz, çağırırız o enerjileri. o nedenle siz dua da edin ve tüm benliğinizle, kalbinizle kendinizi meleklerinize, evrenin tüm iyi enerjilerine açın ve üzerinizdeki bu negatif tesirden kurtulmak için kendi enerjinizi arttırma çalışmalarında bulunun. Bu iş sizde biter bunu asla unutmayın. Siz kendinizi koruyacaksınız, siz kendi enerjinizi yükselteceksiniz. Elbette bu konuda evrensel başka yardımlarda var. O konuda da size bilgili kişiler ehli kişiler dönecektir. ben sadece genel bilgi vermek istedim.

Ve her şer de bir hayır varmış derler.

Tekrar geçmiş olsun ve güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Syg.

cerkez07

Kayıtlı Üye
urumdan haber geldi arkadaşlar büyü varmış eskiden eşimin ailesine yapılmış bütün aileyi kapsadığı için bizide etkilemiş.mahkeme varmış ama ayrılık yok dedi.inşallah hersey yoluna girecek.:Angel_anim:bizim için dua edin lütfen.TESEKKÜRLER URUM HERSEY İÇİN..

nasıl bir şey bu ya ailesine yapılan sizi neye etkilesin ne olur akıllı düşün ve para ile kim olursa olsun yaptırma anlattıgına göre bir çok kere kandırılmışsın aranız düzelceksede bozdurcam büyü diye daha çok karıştırma bu tür sitelerdede kandırılan insanların sayısı o kadar çok ki dikkat et kimseye güvenme Allaha bildigin duaları et neylerse güzel eyler sabırlı ol selamlar.

selenim

Banlı Kullanıcı
2000 kere la ilahe illallah dersen ve niyet edersin yada dileğini söylersen olurmuş ve büyü toz bulutu gibi dağılır çekilrmiş.. tavsiye ederim

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
nasıl bir şey bu ya ailesine yapılan sizi neye etkilesin ne olur akıllı düşün ve para ile kim olursa olsun yaptırma anlattıgına göre bir çok kere kandırılmışsın aranız düzelceksede bozdurcam büyü diye daha çok karıştırma bu tür sitelerdede kandırılan insanların sayısı o kadar çok ki dikkat et kimseye güvenme Allaha bildigin duaları et neylerse güzel eyler sabırlı ol selamlar.

Aileye yapılan büyü demekle o ailenin tüm fertlerini ve belki bundan sonraki nesillerini bile etkisi altına alması için yapılmış bir kötü çalışma kastedilmiş. Ama bunu yapan kişinin çok güçlü bir çalışma yapmış olması lazım ve ciddi bir bedel ödemiş olması lazım. Tüm aileyi ve nesli de içine alan bir çalışma yapan kimselerden Allah herkesi korusun. ve Allah ıslah etsin derler ya. Yani bu kadar öfke kime ve niye? Hani bazan insanlar öyle bir ah ederler ki soyun kurusun (tövbe tövbe tövbe. Kötü şeyleri dile getirmek bile hoş olmuyor işte)
Bu şekilde kötü bir çalışma olmayacak bir şey değil yani. Ama herşeyin çözümü bir panzehiri de var evrende.
Size katılıyorum evet Allah'tan yardım dilesin.Daha önceki mesajımda da belirtmiştim düşüncelerimi zaten.

yaren81

Kayıtlı Üye
tesekkürler arkadaşlar gelişmelerden sizi haberdar edeceğim.umarım hersy cok cook ii olur.gizlimabetperisi ayrıca tesekkürederim.psikiyatrime görede ortada sebep var.ama boşanmak bir yuvanın yıkılması için bi sebep yok.annesi sorunlu 2 kere boşanma eşiğinden dönmüşler.eşimi benden kıskanıyordu.herseye mutlaka bahane buluyordu.mutlaka herseyin bir sebebi vardır.ben hala inanamıyorm eşimin bana bakarken sevgisini görebilyordum yalan olamaz.bıçak gibi bitti evliliğimiz bi anda nasıl buduruma geldik anlayamadım.çok korkuyorum onu birdaha göremezsem diye.ne olacak bilmiyorum.5 ay oldu hiç görüşmedik benden ayrı 5 dk bile gecirmek istemezdi.hep yasayamam sensiz derdi şimdi ne olduda?????:banghead::(

yaren81

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mahkeme tarihimiz belli oldu 24 şubat:( iş gezilerine gittiğinde bile sabaha kadar telefonla konuşurduk bensiz uyumak istemediğini söylerdi :( tam 5 ay bitti 6.ayın içindeyiz bi kere bile görüşmedik.sesimi duymadı:(yasayabiliyor.çok üzgünüm garip ama içimdeki umut hala kırılmadı.urum ve arkadaşlar desteğiniz için tesekkürederim.sizinle paylaşmak istedim.bugün cok sıkıntılı bigün gecirdim.haberi aldığımdan beri düşünüyorum onu bir daha göremezsem diye cok korkuyorum.aslında cokda kızıyorum nedenler niçinler hiç bitmiyor,cevabını alamadığım birçok sorum var.ağlamamı hiç istemezdi,kıyamazdı bilirdim ağladığımda oda içten ağlardı şimdi gece gündüz ağlıyorum hemde onun yüzünden:(cok özledim.öyle zamanlar geliyorki dayanamayacağım diyorum allah sabrını veriyor beni böyle üzdüğü için ona çok kızıyorum.içimde bişey var tarif edilemez bi duygu sanırım,herseye herkese kırgın,durgun,masum.hiç gecmeyecek gibi.hala ilk günki kadar cok yanıyor içim enufacık bi azalma olmadı.paylaşabileceğim kimse yoktu içime attığım düğümleri sizinle paylaşmak istedim.böyle zamanlarda gercek dostlar ortaya cıkıyor.ben hep sıkı dostlarım var zannederdim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...