5 Milyon Kişi Gördü Ama Açıklanamadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Kayıtlı Üye
Birileri mavi ışık projesine özenmiş ama fazla belli olmuş :D

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Basit bişeye benziyor. Alttan projeksiyonla yansıtılmış ışık abartılı değil. Gizli bir bilgidir belkide. Hükümet gizlemiştir. Bir çeşit silah üzerinde çalışıyorlar bence. Paranormal bişey yok yani :)

aksamci

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu bluebeam denilen gizli bir teknoloji. Biraz araştırırsanız yaralı bilgilere ulaşırsınız.

Birileri mavi ışık projesine özenmiş ama fazla belli olmuş :D
Aynen bende sizin bahsettiğiniz şeyden bahsetmişim mesajımda bluebeam project :D

• Beğendim
Tepkiler: Ra_

Sistem X

Banlı Kullanıcı
http://www.youtube.com/watch?v=TeDkVOVQpc0

geçtiğimiz yıl içerisin de bu tuhaf seslerden sonra şaşırmadım .. bu seste haarp ın bir etkisiydi türkiye de bir çok şehir dahil dünyanın her tarafında duyuldu .. bu seste deneysel bir silahın denemesi o ışıkta ..

beko34

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben ufoloji bilim dalıyla ilgileniyorum.Bu konu çok tartışılan bir konu , bir ara çok görüldüğü sırada devlet açıklama yapmıştı Rusya'nın(sanırsam Rusya'ydı) bir silahı vortex gibi birşey demişlerdi sanırsam.Çok eskiden okudum hatırlamakta zorluk çekiyorum.Neyse bu konu hakkında birşey denmiyor ama meteor , ışık oyunu tarzı dünya kaynaklı birşeye benzemiyor.Yani dünya kaynaklı yaratılmış birşey değil bence.Boyutlarla alakalı olabilir ya da belki de dünya dışı bir gemidir :)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Arkadaşlar şimdi buraya kadar yapılan ve daha da yapılması muhtemel spekülasyonları önlemek amacı ile orada görülen o ışık hüzmelerinin fazla detaylarına girmeden ne olduğunu kısaca açıklayayım.

2009 yılında görülen ve birçok kişi tarafından da filme alınan o olaylar, Norveç'in Tromsö denilen bölgesinde bulunan bir araştırma merkeziden yapılan bir projenin test denemeleri sonucu olarak oluşan ışık hüzmeleridir.

Şimdi söyleyeceğimi belki de çoğunuz ilk defa duyacak. İskandinavya ülkelerinin Norveç, İsveç, Finlandiya'nın yanında Japonya, Almanya ve İngiltere'nin de ortaklaşa kurduğu ve Amerika'nın en çok kritik alan askeri yüksek teknolojisi HAARP sistemine benzer bir sistemleri mevcut. EISCAT (European Incoherent Scatter Scientific Association). Bu yüksek teknoloji Skandinavya ülkelerinde 1970'lerin ortalarından bu yana bulunuyor ve sistemin antenleri Norveç'in yanı sıra İsveç'in çeşitli bölge ve şehirlerinde bulunuyor. İşte 2009 yılından gördüğünüz o görüntüler söylendiği gibi ne bir rusya misiline ne de bir ruhsal kosmos fenomeninin, nede dünya dışı ufolarının bir sonucudur. Bu sadece o yıllarda, Norveç'te arada bir yapılan testlerin bir sonucudur. Bu ve buna benzer olayları hemen ufolara yada karadeliklere bağlamayın.
Ek bilgi: Genelde iskandinavya ülkeleri barışçıl, demokratik ve ülkelerinde yüzyıllardır hiç savaş yaşamamış ülkeler olarak bilinsede, askeri silah üretiminde ve dahası yıldız savaşları denilen yüksek teknoloji ürünlerinde dünya da ilk sıradadırlar. İki yüzlülük işte. Propagandaları ''Ben savaş yanlısı değilim ama siz savaşın ben size istediğiniz silahları karşılarım!''.

Ben ufoloji bilim dalıyla ilgileniyorum.Bu konu çok tartışılan bir konu , bir ara çok görüldüğü sırada devlet açıklama yapmıştı Rusya'nın(sanırsam Rusya'ydı) bir silahı vortex gibi birşey demişlerdi sanırsam.Çok eskiden okudum hatırlamakta zorluk çekiyorum.Neyse bu konu hakkında birşey denmiyor ama meteor , ışık oyunu tarzı dünya kaynaklı birşeye benzemiyor.Yani dünya kaynaklı yaratılmış birşey değil bence.Boyutlarla alakalı olabilir ya da belki de dünya dışı bir gemidir :)

Konuda iletilerden birini kaçırmış olmalısın:)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
ben blue beam projesi olduğunu düşünüyorum. hoş isterse ufo olsun. onun ufo olduğunu bilince hayatımızda bir değişiklik olamayacak.

mka68

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bunu bende 2 sene kdr önce görmüştüm ama mavi bir ışık yokdu sarı idi ve son resimdeki gibiydi ilk baş yıldız ölümü fln sandım resim fln çekme fırsatım yokdu ve araştırdım yıldız ölümü olmadığını gördüm mersin civarında görmüştüm bunu ve tüm mahalle hayretle izlemiştik dama çıkıp

gnk

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu bi karadeliğe benziyor bence gayet basit karadelikler oluşurken yıldızlar kendi etrafında dönerler gelede ikiz yıldızlar tarafından oluşturulurlar birbirleri etrafında dönerlerve ışık saçarlar dönerken de birbirlerine yaklaşırlar o spiraller de kendi kendini yiyen yıldızların imdat çığlıkları ışıklarda aynı şekilde en sonunda da o kadar çok yaklasırlar ki çarpışıp büyük bir enerji ortaya çıkarırlar en sondaki karartı da o ve karadelik oluşur. ywni bir karadelik keşfetmişler hayırlı olsun :) :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Birgün komşu heyecanla bizi aradı gökyüzünde bir ışık gidip geliyor uzaylılar galiba. Cama koştuk bulutlar arasından ama yerden çıkan ışık huzmeleri lazer tabiiki. Delimsiniz dedim tesislerin lazer ışıkları bunlar. Her gördüğümüz ışığa mana vermeyelim bence

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Birgün komşu heyecanla bizi aradı gökyüzünde bir ışık gidip geliyor uzaylılar galiba. Cama koştuk bulutlar arasından ama yerden çıkan ışık huzmeleri lazer tabiiki. Delimsiniz dedim tesislerin lazer ışıkları bunlar. Her gördüğümüz ışığa mana vermeyelim bence

Evet her görülen ışığa anlam verilmemesi lazım.Ama insanların yapmadığı,insan işi ışıklara anlam vermemek tabi ki elde değildir.

bunubunubun

Kayıtlı Üye
şu haarp makinesini kullanınca gökyüzünde bişeyler oluyomuş ya belki ondandır.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Norveç neticedekuzey kutbuna yakın bir bölge böyle şeylerin olması normaldir zira güeşten gelen kozmik ışınlar dünyanın kutup bölgelerinde kırınıma uğrar ve böyle auroralar çıkabilir her zaman..

Volar

Kayıtlı Üye
Van depremi yaşandığında yardım için oraya gitmiştik.Yaklaşık 6-12 ay sonra buna birebir şahit oldk.Sürekli sarmal şekilde büyüyordu.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
İnsanları korkutmak amaçlı yapılmış gibi geldi bana. Bluebeam olabilir.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Peki ya ruslar bilerek gizleyip dünyanın başına farklı bir bela açmak istiyorsa?

sermis

Kayıtlı Üye
okadar arastırmacı bırıyım ama ılk kez gördum muhakkak bır nedenı vardır ama bıılımsel ıse gercı bılımınde acıklayamadıgı seyler var bence korkunc bır göruntu ürpertıyor ınsanı ..bır yerde ınsan ürünu yorumu okudum haarpın işi dıyeler bıle var sankı karadelık gıbı acılıyor ve kapanıyor farklı bır boyutun acılısı sankı enteresan

bysony

Kayıtlı Üye
bence America nın blueteam teknoloji silahı olabilir , yani mavi ışık teknolojisi . Google a blueteam teknolojisi yazarsanız ve h.a.r.p silahı yazarsanız göreceksinizdir . İllimaniti kaynaklı bir yansıma .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...