Yaşadıklarıma çare arıyorum lütfen yardım!

Blueplanet

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
Daha önce internette bağlama büyüsü için arama yapmıştım, birini buldum ve dolandırıldım. iki buçuk senedir bir ilişkim vardı ve beni aldattı, bana yaşattıklarından dolayı psikolojim hiç iyi değil, yaşadıklarım bana çok ağır geliyor, o gününü gün ediyor ben psikiyatrilerde günümü geçiyorum. Onu bana geri getirmek için büyü,muska ne yapabilirim? Forumu elimden geldiğince inceledim fakat eski konular olduğu için güncel bilgi almak istedim. Bana bu konuda yardımcı olabilicek birileri var mı? Elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum bunun için. Teşekkürler.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sanırım yapmamanız, bunun bir insanın iradesine müdahale olacağı, sonucun hem karşı taraf hem de sizin için felaketle sonuçlanabileceği ihtimalleri hakkında tavsiye almak istemezsiniz şu anda. Ama yinede bunları yazmak zorunda hissediyorum. Pirince giderken eldeki bulgurdan olmak deyimi çok şey anlatır aslında. Amacınız acınızı dindirmekse en eski ve en işe yarayan ilacı kullanın, zamana bırakın. Kısa yollar size başta istediğiniz her şeyi sunuyor gibi gelir. Ama her şeyin bir bedeli vardır. Kısa yolların da bedeli kısalığı ile maalesef ters orantılıdır.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Kardeşim büyü işine girme gerçek bu üç harfliler musallat oluyo sen kendin yaşasan allaha 24 saat secde edersin emin ol okadar insanı delirtiyorlarki yataginin yanında milyonlarca insanın dans etmesini bile izlettirirlee sana yapanada musat olurlar zaman sonra iyi düşün ama kendin bilirsin seçim senin zaten bu işi bozmasida allah yardımcın olsun senin kararin

Blueplanet

Kayıtlı Üye
Ben Allah'a havale ediyorum zaten. Fakat bu platformu az çok biliyorsunuz diye düşünüyorum, genellikle uygulamalarla alakalı bir platform biraz tezat olmuyor mu bu söyledikleriniz? Evet size katılıyorum, fakat bana yaşatılanların karşılığını almasını istiyorum.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Bak kardeşim inanki senden daha kötü durumda insanlar var bunu düşün sokakda yatanlar deli hastanelerinde yatanlar boşuna oralarda değiller inan bana sen gene şansını dene köylerde bulursun veya sayfada sana yardımcı olcak başkanlarda vardır eminim zaten insan dolandıra dolandıra öğrenir herşeyi hırs için yaşadıkların için yapma sadece bunu söylemek istedik sana çünkü hırs nefs herşeyi insanın başına getirir araştırmak iyidir çünkü bende araştırıyorum Öğreniyorum ve geri durmaya bakıyorum burda arkadaşlardan öğrendim çok şey onun için dedim sana yanlış anlama

Teyla

Kayıtlı Üye
Ben Allah'a havale ediyorum zaten. Fakat bu platformu az çok biliyorsunuz diye düşünüyorum, genellikle uygulamalarla alakalı bir platform biraz tezat olmuyor mu bu söyledikleriniz? Evet size katılıyorum, fakat bana yaşatılanların karşılığını almasını istiyorum.
Haksizliga ugramissin ve hazmedemiyorsun.İsteyen ve arayan bir sekilde ulasir istedigine buyu yapacak birini mutlaka bulursun ama soyle bir durumu da goze alabilecekmisn? Farzet ki buldun yaptirdin ve o kisi sana dondu birlikte olsaniz bile bu kisi sana ne kadar mutluluk verir.Yaninda bilirsin daha buyuk yaralar acar bilemezsin.İntikam bataklik gibidir icine cekildin mi kurtulamazsin.Sen onunla intikam almaya zamanini harcarken ya daha asik olabilecegin sana da asik olabilecek birini goremezsen?Ya hayatinin firsatini kacirirsan?İlkinde yaralayan ikincisinde oldurur.Emin ol can yakani,acittigiyla hesaplasmadan gidenini ben gormedim hele ki gonul meselelerinde.Bende benzer bir deneyimden geciyorum suan.Hatta daha komik olarak sucum olmadigi yerde intikam aliniyor aci sekilde...sen sessizlige gomul.Senden haber alamasin.Sen kafani berraklastirdikca daha duru bir iliskiyi hakkettigini onun camuruna layik olmadigini anlayacaksin;):)

Blueplanet

Kayıtlı Üye
Nasihatlarınız için teşekkür ederim fakat benim amacım gelsin ilişki yaşayalım değil, sadece yaptıklarının acısını çektirmek. Dolayısıyla ben kararımı verdim. Emin olun burda başlık açmadan önce çok kez düşündüm ve kararım bu. Benim dışımda acısı daha büyük olan insanlar elbet var herkes kendinden sorumlu ben böyle bir yol seçtim ve burası da buna uygun bir platform ve yardım istiyorum bilen birinden.

Ü

Üye silindi 58480

Herkese merhaba,
Daha önce internette bağlama büyüsü için arama yapmıştım, birini buldum ve dolandırıldım.

Baglama buyusu olmadan iliski yurumuyor muydu ?

yaşadıklarım bana çok ağır geliyor, o gününü gün ediyor ben psikiyatrilerde günümü geçiyorum.

Benim anlamadigim Psikiyatriye hangi akilla gittiniz ?
Baglamak icin buyucu, kendinizi kurtarmak icin psikiyatri tercihi nasi bir tezattir.
Niye kendiniz icin de buyu yaptirmadiniz. Mesela boyle durumlara karsi dirayetli kalma buyusu.
Baskasini buyulettireceginize kendinizi niye buyuletmiyorsunuz ?

Disa bagimlilik sart mi ?

Onu bana geri getirmek için büyü,muska ne yapabilirim?

Size yasattigi bunca seyden sonra da mi ?
Intikam icin mi geri gelmesini istiyorsunuz ?

karatay

Kayıtlı Üye
Yahu arkadaş açık açık bilgi istenmiş burda hala nasihat veriliyor. Arkadaşın bilgin varsa yaz yardımcı ol burası dini forum değil herkesin ahlakı kendine. Burası parapsikoloji formu ve arkadaşımızda varsa uygulama tavsiyesi istiyor bu kadar basit. Rica ediyorum moderatörler ilgilensin, bu kadar yorum yapılmış içerisinde bilgi veren yok hep nasihat.. Eskiden böyle değildi bu forum..

Seraphine

Kayıtlı Üye
Yahu arkadaş açık açık bilgi istenmiş burda hala nasihat veriliyor. Arkadaşın bilgin varsa yaz yardımcı ol burası dini forum değil herkesin ahlakı kendine. Burası parapsikoloji formu ve arkadaşımızda varsa uygulama tavsiyesi istiyor bu kadar basit. Rica ediyorum moderatörler ilgilensin, bu kadar yorum yapılmış içerisinde bilgi veren yok hep nasihat.. Eskiden böyle değildi bu forum..
Bu yoruma dolaylı olarak katılmak istiyorum. Burasının temel olarak bir İslam sitesi olmadığını hatırlatmak isterim. Burada ki soru büyü yapmak İslam dinine göre büyü yapmak günah mıdır? değil. Kişi kararını vermiş ve buna nazaran bir soru soruyor. Buna verilecek cevaplar bunu yaparsan böyle olur, aman yapma olmamalı. Eğer bilginizin bulunmadığı bir konu ise en iyisi sessiz kalmaktır.

Konu ile ilgili Dennise'nin sorularına bir cevap bekliyorum ben de. Hedef ve amaçlarınızı daha net belirtmeniz faydalı olabilir. Hatta özel olmayan durumların paylaşılması olayın anlaşılması için önemli bir rol oynuyor.

hasan06

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
Daha önce internette bağlama büyüsü için arama yapmıştım, birini buldum ve dolandırıldım. iki buçuk senedir bir ilişkim vardı ve beni aldattı, bana yaşattıklarından dolayı psikolojim hiç iyi değil, yaşadıklarım bana çok ağır geliyor, o gününü gün ediyor ben psikiyatrilerde günümü geçiyorum. Onu bana geri getirmek için büyü,muska ne yapabilirim? Forumu elimden geldiğince inceledim fakat eski konular olduğu için güncel bilgi almak istedim. Bana bu konuda yardımcı olabilicek birileri var mı? Elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum bunun için. Teşekkürler.
eskiden 2008 de filan buralar ya tecrübeli büyücüler yada gercekten büyü ile uğraşanlar vardı. ama şimdi o kişiler kalmadı . gelelim senin konuya bizim iş evet doğa ya , matematiğe , meta fiziğe ve hatta psikolojiyle ilgilidir . parapsikoloji ile birebir alakalıdır. ama fizik deneği gibi anlık sonuc vermediği için aldatmaya veya aldatılmaya açıktır. açıkçası ben referans ile gelmeyenlere hayatta bakmam ciddi bir prensibim vardır bu yüzden özelden büyü yapmak için yazmayın . sana tavsiyem bu adamları araştırırken netten bakma . nette olanların yüzde 98 yalancıdır

Seuta

Kayıtlı Üye
Allaha havale edilen bir meseleyi Allahın yasaklariyla çözmeye çalışıyorsunuz size tavsiyem ilk önce emekleyin ayağa kalkın psikolojik anlamda bitik gözüküyorsunuz bu yazdiklarinizla

Anahatraikar

Kayıtlı Üye
Nasihatlarınız için teşekkür ederim fakat benim amacım gelsin ilişki yaşayalım değil, sadece yaptıklarının acısını çektirmek. Dolayısıyla ben kararımı verdim. Emin olun burda başlık açmadan önce çok kez düşündüm ve kararım bu. Benim dışımda acısı daha büyük olan insanlar elbet var herkes kendinden sorumlu ben böyle bir yol seçtim ve burası da buna uygun bir platform ve yardım istiyorum bilen birinden.
Bi başlık açsaydım tam olarak sizin yazdıklarınızı yazardım aynı şeyi atıyoruz platformda merak ediyorum büyü yapan birilerini buldunuz mu bulduysanız bende iletişime geçmek istiyorum

mutternaamah

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

Merdut

Kayıtlı Üye
Yakında bununla alakalı bir şey paylaşacağım değerli dostum takipte kal.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Neden doğum günlerinizde ya da kendinizle baş başa kaldığınızda yıldızlara bakıp dilek tuttuğunuzu biliyorum... Ama size şunu söylemek istiyorum; Hayatta çok sevdiğiniz ama kaybettiğiniz şeyleri geri getirmek için büyüye ya da yıldızların büyüsüne yaslanmayın, hayatta yanınızda olması gereken insanlar zaten sizin hep yanınızdadır ve orada kalacaklardır. Gidenler için ise yapılacak bir şey kalmamıştır. Size hayatta en çok sevdiğim sözü söylemek istiyorum. Bu söz kendini mutsuz yalnız ve umutsuz hisseden insanlar için yeryüzünde söylenmiş belki de en güzel sözdür. HEPİMİZ BİR BATAKLIKTA YAŞIYORUZ AMA BAZILARIMIZ YILDIZLARA BAKIYOR.

İçinizde ki yıldızları kaybetmeyin.

Saygılarımla.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Sana yardımcı olabilirdim fakat insan hür iradeli yaratıldı büyü kolay iş fakat vebali var sen en iyisi Allaha dua et büyü ile çözerdim işini fakat bu harama giriyor.