Uzaktan büyü kaldırılır mı

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır Uruma ulaşmayı deniyorum soruma kendisinden cevap bekliyorum bu kadar bilgi sahibi ve dürüstlüğüne inandığım biri olduğu için uzaktaki insana yapılan büyü kaldırılır mi ve ne şekilde yapılabilir maneviyatin güçlü olmasi yeterli olur mu?Bunu kendim yapabilmek adina soruyorum çünkü insanlar başkalarinin iyiliği adina birşeyler yapmiyorlar parasiyla desen bile gerçekten yapabilecek insan var mi ki.Hipnoz büyü tedavisinde bir yol olabilir mi

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bilenler daha detaylı açıklayacaktır ancak benim bildigim kişi kendisinde böyle bir durumdan şüpheleniyorsa inancliysa felak nas ayet-el kürsü gibi duaları okuyup kendine yattığı yere evine üflerse bozulur. Başkalarına bunun için para vermek dinimizde yok

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Bilenler daha detaylı açıklayacaktır ancak benim bildigim kişi kendisinde böyle bir durumdan şüpheleniyorsa inancliysa felak nas ayet-el kürsü gibi duaları okuyup kendine yattığı yere evine üflerse bozulur. Başkalarına bunun için para vermek dinimizde yok
keşke o kadar kolay olsaydı o kötü cinleri evden kovmak veya büyüyü

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
büyüleri bozmak için kurandan yola çıkarak o kadar ilim yapmış adamlar belli sayıda belli gün kere okumak vs. gerekiyor

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
büyüleri bozmak için kurandan yola çıkarak o kadar ilim yapmış adamlar belli sayıda belli gün kere okumak vs. gerekiyor

Ne ne kadar okunuyor ben bilmiyorum.
Ama ilim sahibi ismi belli islam alimlerinin hiçbirinden öyle bir tarif duymadım, okumadım.
Belki 3 kere 7 kere okunuyordur da çok teferruatli zahmetli bir isin çözüm olarak gönderilmiş olduğunu sanmıyorum. Geleneksel olabilir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Ne ne kadar okunuyor ben bilmiyorum.
Ama ilim sahibi ismi belli islam alimlerinin hiçbirinden öyle bir tarif duymadım, okumadım.
Belki 3 kere 7 kere okunuyordur da çok teferruatli zahmetli bir isin çözüm olarak gönderilmiş olduğunu sanmıyorum. Geleneksel olabilir.
bir insanı yenmek nasıl zorsa onda da öyle çok çaba harcaman gerekiyor diye biliyorum tabi kişinin ilmine ilerleyişine göre değişir

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
bir insanı yenmek nasıl zorsa onda da öyle çok çaba harcaman gerekiyor diye biliyorum tabi kişinin ilmine ilerleyişine göre değişir

Söyle ki peygamberimize o dönemde büyü yapmışlar, yani peygambere diye nasil kasmışlardır düşünün...
Ama ona yapılan bile felak ve nas ile çözülmüş olduğuna göre ve bu bizlere örnek olduğuna göre başka arayışlar içine girmeye gerek yok gibi geliyor

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ben ilme ve seviyeye göre değişir de dedim çok ibadet etmiş bilgili bir hocanın yaptığı okumayla ibadete yeni başlamış birinin okumasının her zaman aynı olabileceğini sanmıyorum yaşadıklarıma göre

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
ben ilme ve seviyeye göre değişir de dedim çok ibadet etmiş bilgili bir hocanın yaptığı okumayla ibadete yeni başlamış birinin okumasının her zaman aynı olabileceğini sanmıyorum yaşadıklarıma göre

Allah kimin duasını kabul eder ben de bilmem.
Ancak kişinin kendisinin kendine okuması, bence çok ibadet etmiyor olsa da makbuldur

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ben 41 felak 41 nas da okudum 113 felak 113 nas da okudum ama 113ü 21 gün okumadım sadece 1 gün okumuştum musallattan kurtulamadım

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
ben 41 felak 41 nas da okudum 113 felak 113 nas da okudum ama 113ü 21 gün okumadım sadece 1 gün okumuştum musallattan kurtulamadım

Fal işlerini bırakın :)
Kızmayın ama onları besleyen ve çeken şeyler bunlar düşüncelerinizi niyetlerinizi temizleyin reel dünyaya dönün 3 kez 7 kez okuyup Allaha sığının başka sorunlarınız varsa da yardim alın geçer insallah

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Fal işlerini bırakın :)
Kızmayın ama onları besleyen ve çeken şeyler bunlar düşüncelerinizi niyetlerinizi temizleyin reel dünyaya dönün 3 kez 7 kez okuyup Allaha sığının başka sorunlarınız varsa da yardim alın geçer insallah
hayatımda baktıysam belki 1 kez bakmıştırım belki onun dışında baktığımı sanmıyorum birisi bana fincan vermediği sürece (zaten uzun bir süredir böyle bir şey olmadı) madem öyle bu nicki niye koydun dememeleri için imzama falı bıraktım yazdım sebebini anlatamam zaten

Berliner

Kayıtlı Üye
uzaktan da kaldırılabilir.
kendi üzerinizdeki büyüleri kaldırmak için (ki garantiniz yok ama yinede etkisini mutlaka görürsünüz) Kur'an daki rukye ayetlerini bir suya okuyup içebilir/başkasına içirebilirsiniz. Niyetinizi de belirterek okuma yapın.
Allah şifa versin. selametle

Ü

Üye silindi 62166

Büyü yapmak gerçekten kötü bir şey kuranda yapanda yaptıranda cehennemlik diyor. Uzaktaki insana yapılan büyü kaldırılır..
ama baya zor olsa gerek. nasıl bir büyü yapıldığına bağlı.

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Nasıl bir büyü olduğunu ben de bilmiyorum ama uzakta olması etkileşim açısından zor ınançlı bir insanım sonuçta çok inanarak birşeyleri başarmak mümkün diye düşünüyorum ama ben tek siz hepiniz misali karşımda ne olduğunu bilmiyorum

Ü

Üye silindi 58480

Hipnoz büyü tedavisinde bir yol olabilir mi
Tabi ki. En garanti yontemlerden biridir bile denebilir. Buyunun kendi gucu yoktur cunku. Buyulenmis insan kendi icindeki zanlar uzerinden kendi kendini vurmus gibidir.

Buyu sunu yapar :
SABRI adinda bir arkadasinizi aratirsiniz diyelim
Rehbere S harfi yazarsiniz. Rehber size SABRI kisisini degil, SULEYMAN kisisini onceler. En sonraki kisiyi bulur getirir yani.
Simdi siz iradeniz ile bir adim attiniz artik S harfine bastiniz. Rehberinize yuklenen bir buyu/yazilim o irade hamlesini yine rehberde olan SULEYMANa yonlendirdi.

Simdi buyu rehberde olmayan bir olasiligi mi yukledi ? Yoksa zaten kendi ic dunyanizda icinize olasilik edindiginiz birseyi mi size telkin etti ?
Iman sahiplerine buyu neden islemez bilir misiniz ? Cunku imanda supheye ve acik kapiya yer olmaz
Peygamber 1 kere buyulendi cunku Kuran inmekteydi. Kuran tamamlaninca PEygamberimiz muazzam bir manevi kuvvet ile cevrelendi. Onu gorenler pazara giden peygamber mi olur derlerken, Kuran tamamlandiktan sonra Ne ondan once ne ondan sonra onun gibisini gormediklerini soyleyeceklerdi !

Ü

Üye silindi 58480

Buyuden supelenen kisilerin %90 i nazar ve kem gozlerden dolayi muzdariptirler.
Nazar daha toplumsal, daha pratik hayatin icinde, yani daha yaygin, daha tesirli, daha fitri, daha interaktif, daha proaktif, daha pesindir.

Buyu bilincli yapilacak nadiriyette iken, nazar hem bilincli hem bilincsiz sekilde trafik akiciligini korur. Kisi nazari surekli ceker ancak kotasi doldukca bloklanir. Kotasini tamemen bosaltamaz ve nazar uyku,dus vs ile dusmeye baslarken %90a bile inmeden yeniden hizlica kota doluverir . Bunu buyuye yormak yanlistir. Zaman kaybidir.

Hedefinizi yuksek tutup buyulenmis olabileceginiz ummak ta guzel elbet : )))

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Ama o zaman içinde var olan olasılığı yaptırıyor ama iradeyi ele geçirmiyor diye anlıyorum ben.Enerjisi düşük olan insan etkilenir deniliyor bu anlamda ınançlı insanlar için inanç, inanmayan insanlar için de enerji yükseltmek büyü bozar gibi düşünmek mümķün müdür ben hipnozu bu anlamda kullanabiliriz diye düşünüyorum yani insanın kendine güveni kendine inancı olursa büýü etkisini kaybeder mi yoksa hipnoz başka türlü nasıl kullanılabilir

bettyboop26

Kayıtlı Üye
Kendim adina inançlı insanım dua ederim sık sık ve duamın kabul olacağına da inanırım bu anlamda bana büyü yapılacağını düşünmedim yapıldığını da aynı şekilde.Nazara inanırım ama insanların negatifliği veya kötü düşüncesini hissetmek diye yorumluyorum çünkü bir kadın inanılmaz kötü hissettiriyordu bana kendimi bütün enerjim bitiyordu yemyeşil ovaya bıraksanız kupkuru yapar nasılsa artık nazar enerji emilimi de olabilir o zaman