Şeytan ile anlaşma yapmak...

by_bug

Kayıtlı Üye
Demonolojinin en ilginç ama rahatsız eden yüzü, insanların şeytanla anlaşma yapmalarıdır.Birisinin ruhu karşılığında Şeytan ona zenginlik ya da belli bir süre için güç ihsan eder.

çoğu batıl inanca göre cadılar doğa üstü güçlerini şeytanla yaptıkları bir anlaşma sayesinde kazanmışlardır. Mahkemelerde somut deliller arayan savcılar, şeytanla yapılan yasal anlaşmaları araştırmaya 15.yüzyılda başlamışlardır.

Şeytanla anlaşma yapmanın bir çok yolu vardır.

işte ruhunuızu şeytana satmanın bir yolu şöyle:

El değmemiş bir parça parşömen al.

Kendi kanınla şöyle yaz: "YüCE iBLiSE yemin ederim ki, bana tüm verdiklerinin karşılığını yedi yıl içerisinde ödeyeceğim. Şahitliğinde, yemin ediyorum ve imzamı atıyorum."

Kanınla imzala.

Sonra büyülü bir daire içerisinde belgeyi elinde tutarak aşağıdaki duayı ezbere oku:

LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum.

BEELZEBUB, Prens, Sana da dua ediyorum, teşebbüsümde beni koru.

ASTAROTH, Kont, bana merhametli davran ve YüCE iBLiSiN bana bu gece insan formunda kötü bir koku olmaksızın gözükmesine izin ver, anlaşmamı yapmama izin ver ve ihtiyacım olan hazineye kavuşayım.

YüCE iBLiS, huzurunda yalvarıyorum, ikamet ettiğin yeri bırak, dünyanın neresindeysen gelip benimle konuş, gelmezsen seni Solomon'un Yüce Anahtarı'nın kudretli sözleriyle zorlayacağım, benim anlaşmamı kabul et.

Hemen gel yoksa sana anahtarın kudretli sözleriyle işkence edeceğim!:AGLON, TETRAGRAMMATON, VAYCHEON, STIMULAMATHON, EROHARES, RETRASAMATHON, CLYORAN, ICION, ESITION, EXISTIEN, ERYONA, ONERA, ERASYN, MOYN, MEFFIAS, SOTER, EMMANUEL, SABAOTH, ADONAI. Seni çağırıyorum. AMEN.

iblis geldiği zaman anlaşmayı ona fırlat ve sakın sihirli çemberin içinden ne olursa olsun çıkma.

ünlü Anlaşmalar

ilk şeytanla anlaşma olayı 538de pozisyonu korumak için Theophile'in ruhunu satmasıyla oldu. Efsaneye göre Bakire Meryem anlaşmayı bozması için ona yardım etmiş.

Urban Grandier tarafından imzalanan birkaç anlaşma da yargılanması sırasında kanıt olarak gösterilmiştir. Cornelius Agrippa ve Paracelse, the Papa Leon Le Grand, Honorius ve Sylvestre III, Krallar Marcomir and Henri III.

Şeytanla Yapılan Anlaşmayı Bozmak

Şeytanla yapılan bir anlaşmayı kanla imzalanmış olsa bile bozmak mümkündür. Aşağıdaki işlemler yapılmalıdır:

* Bir daha şeytanla anlaşma yapmamaya tövbe et.
* Karanlık sanatlarla ilgili tüm yazıları,tılsımları v.s yok et.
* Yazılı kontrato yak ya da vazgeçtiğini ve pişman olduğunu beyan et.
* Yapabildiğin kadar verilen zararı geri öde.
-alıntıdır-

arkadaşlar bunun sizinle paylaşıyorum ama araştırdım çokta tehlikeliymiş.

Admin notu:bu uygulama eksik ve hatalıdır. Eksik demek bile az kalır yüzde 10 bile değil. Hatalı kısımları da çıkarırsak geriye hiç bir şey kalmaz.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Anlaşmayı bozma işlemi bana hiç inandırıcı gelmedi.
Şeytandan bu kadar kolay kurtulmak mümkün müdür?
Tövbeyle olsa olsa kendi şeytanımızdan (nefsimizden) kurtuluruz.

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Anlaşma Evet Tehlikeli Ama Yöntem Uygun.
Bozmak O Kadar Kolay Değil Ama.
Bilin Ama Uygulamayın Denilen Şeylerden Bu Teknik...
Ve %90 Gerçektir...

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bazı şeyler iyice yap-boz oldu. Anlaşmayı bozmak bu kadar kolay değil.
paylaşım için teşekkürler

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Heheheheheheee :) :) parşömen kağıtla yapıcaz antlaşmayı he :) Şeytan da imzalayacakmı :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Dünyanin civisi cikmis.. Eskiden Seytan milletin pesinde kosardi anlasma icin,artik millet Seytanin pesinde kosar oldu :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Var mi aranizda Seytanla anlasmis olanlar hehe

Merakınızı gidermek adına yazma gereği hissettim.
Sanırım bu soruya cevap verebilecek en yakın kişilerdenim.

Bir varlık türüyle buna benzer bir anlaşma yaptım.
O günden sonrasında da aklıma hayalime gelmicek şeyler yaşadım.

La-edri

Kayıtlı Üye

Anlatirmisiniz ? En azindan sonuc ??

logii

Kayıtlı Üye
Sonuç, yaşıyor : )

Benim bildiğim; varlık ile yapılan görüşmeler kişi ile arasında saklı kalır.

Saçmalık demiyelim. İnançlara saygı gösterelim. Burası sadece islam sahibi kişilerin bulundugu bir platform değildir. Başka inançlara da saygı gosterelim.

gurkan_gsk

Kayıtlı Üye
İş
Makine Muh.

"Aklıma hayalime gelmicek şeyler yaşadım" demişsiniz. Benimkisi sadece merak. Ne gibi şeyler? Bilgilendirirseniz memnun olurum.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
dreamduality kardeş.Bende merak ettim hepsini olmasa da bi kaç özet geçermisin

Ben birebir şeytanla anlaşma yapmadım.
Farkettiyseniz mesajımda yakın kelimelesini kullanmıştım.

Varlıkların pek çok cinste ve farklı hizmetlerde olduklarını hatırlatarak,
anlatabileceğim kadarını anlatayım.

Davet ve ritüel yapmadım.
Meditasyon yapan veya dinli,imanlı birisi de değildim.
Ben onu aramadım; o beni buldu diyelim.
Anlaşmayı yapana kadar da ısrarla beni ziyaret etti.
Bunu ben istemedim; ama buna zorlandım diyebilirim.
Anlaşmayla garip bir dünyaya adım atmıştım bir kere.
Tuhaf insanlar da varlıklarla da muhattap oldum ve olacağım.

Sonuç diye sormuş arkadaşım;
Şimdilik bir sonu yok. Anlaşma düşünüldüğü kadar basit bişey değil.
Bırakıp gidemiyorum, vazgeçemiyorum, itiraz edemiyorum.
Yapılması gerekeni istesek de istemesek de yapıyoruz yani.

Benle aynı durumda olan binlerce kişi daha olduğunu biliyorum.
Bazılarını tanıyorum, bazılarıyla çalışma gereği zaman geçirdik.
Diğer türlü varlıklarla(demon,cin,vs..) da çalışan kimbilir kaç kişi daha vardır.
O yüzden benim durumum özel değil.
Tek farkım anlatma konusundaki yasağımın sonuna gelmem.
Bunu sır gibi saklamaları onların varlıklarla çalışmadığı anlamına gelmez.

La-edri

Kayıtlı Üye
DreamDuality zoraki oldugunu bildirmissiniz, peki Siz suan durumdan memnunmusunuz ?
Yoksa kurtulma yollari ariyormusunuz ?

Father

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben daha yeni wicca inancina inanmaya basladim ama sizin seytan dediginiz sey gunaha bahane geliyor bana . Tabi herkesin gorusu farkli. Ayrica islam inancina gore seytan fiziki zarar verebilen , konusup anlasma yapabilen bir yaratik da degildir . Neyse isikla kalin ;D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
DreamDuality zoraki oldugunu bildirmissiniz, peki Siz suan durumdan memnunmusunuz ?
Yoksa kurtulma yollari ariyormusunuz ?

Sevgili La edri,
Sorunuzun cevabını p.m ile anlatıyım;
konu tamamen amacından çıkımaması için.

Şeytanla anlaşma konusuna dönersek;
Vaftiz törenine benzeyen, ileri seviye bir rahibin ve yardımcılarının
yönettiği şeklinin etkili olduğunu biliyorum.

Tek başına bir anlaşma yapılacaksa;
Törenin temel kurallarını bilmeli, ritüelin adımlarını doğru şekilde yerine getirmeli.
Hata yapılır veya korkudan yarıda kesilirse başa gelicek belaların haddi hesabı yoktur.

Anlaşma yapacaklara tavsiyeler;
1. Satanic Bible ı okuyun (mabet arşivinden indirebilirsiniz).
2. Bunun bir heves olmadığını bilip, daha da çok araştırın.
3. Kayıplarınız kazançlarınız neler olabilir etraflıca düşünün.
4. Ruhunuzu sattıktan sonra bundan geri dönüş olmadığı fikrine alışın.
5. Herşeyi göze alıcak kadar cesursanız anlaşma fikrini düşünün.

origanum

Yönetici
İnsanlar neden böyle şeyler yapmak isterler anlamış değilim. Sonsuz gücü ve merhameti olan Allah'a iman edip hem bu dünyada hemde Ahiret'te en üstün mertebelere ulaşma imkanı varken neden sadece dünya için bişeyler istenir onuda anlamış değilim. La-edri'nin dediği gibi önceden şeytan insanların peşinden koşup onları ayartmaya çalışırdi şimdi ise biz kendi ayağımızla gidiyoruz. Bu kadar meraklı bir toplumuz :) Arkadaşlar size tavsiyem şudur : Allah'a sonsuz iman edin emin olunki O size hem bu dünyada hemde Ahiret'te huzura kavuşturacaktır. Hem akıl sağlığınız hemde beden sağlığınız için bu varlıklara inanın fakat ne onlarla oyun oynayın nede onlardan korkun. Sizi kötü varlıklardan en iyi şekilde koruyucak olan Allah'tır. Sonsuz güç sahibi sadece Allah'tır...

Sayın üyemiz,
Bu sitenin kural ve işleyişinden haberiniz olmadığı anlaşılıyor. Burada sadece konu başlığı altındaki konu hakkında yorum yapılır, eğer bu konu hakkında bildiğiniz birşey var ise yazarsınız ya da sormak istediğiniz bir soru varsa sorarsınız konu ile bilgisi olan varsa da cevaplar bu sorunuzu görünce.
Farklı konular, o konuya ait olmayan başlıklar altında konuşulmaz, hepsi yerli yerinde yazılmalıdır düzen adına.
Yorumlar da sadece konuya yapılmalıdır, kişilere ve görüşlerine değil.
Sitemizde kimsenin dini, inanışı uygulama şekli konuşulmaz. Herkesin inancı kendinedir. Saygı çerçevesinde herkesin inancına saygı gösteririz, hakaret veya küçümseyici bir imada bile bulunmayız. Bizimkinden farklı diye onları yargılamaz, kendimizinkine çevirmeye kalkmaz, en doğrusunun kendimizinki olduğunu söylemez, ya da kendi inancımıza göre o konunun günah ya da sevap olduğunu söylemeyiz, birisinin inanışına göre günah olan başkası için sevap olabilir, bu konuda kendi fikirlerimizi belirtmeyiz.
Hiç kimsenin kendi dinini yayma, tanıtma, kutsal kitabından alıntı yaparak cevap verme, günahlarını öğretme gibi tutumlarına izin vermeyiz, tıpkı bu konularda hakaret veya küçümseyici, aşağılayıcı, yargılayıcı davranışlarına izin vermediğimiz gibi. Bazıları bunu çok karıştırıyor, zannediyorlar ki her inanca saygımız var demek, bir dinin bilgilerini burda paylaşabiliriz, kutsal kitaplardan alıntı yapabilir ve dinimizin kurallarına göre uygun olup olmadığını söyleyebiliriz demektir. Buna izin vermediğimiz ya da hoşgörü ile bakmadığımız zaman da şaşırmaktadırlar. Oysa bilmeleri gereken buradaki dine hoşgörü sadece o dine hakaret edilmemesini sağlamaktır, yaymak, tanıtmak veya kurallarını söylemek ya da konunun o dine göre caiz olup olmadığını söylemek değildir.
Burası bir din sitesi değil, her inançtan üye var, müslüman, hristiyan, musevi, budist, satanist, wican, pagan, ateist vs gibi. Dolayısı ile herkesin inancı farklı ve kendine has olduğu gibi bu site dini soruların sorulduğu veya cevaplandığı dini bilgi edinme veya alo fetva hattı da değildir. Bu ayırıma varılmalıdır. İsteyen üyelerimiz kendi dinlerine ait sitelerde istedikleri kouları öğrenebilirler, bizde öğretilen konu farklıdır.
Din ile herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. Paylaşımlarınızda buna dikkat edin. Üye olduğunuz zaman size gelen onay mailine dikkat ederseniz nasıl bir site olduğumuz açıkça görülmektedir. Semavi din mensuplarına göre büyü günahtır, burası da bir büyü okuludur, yani konu bazı dinlerin hoşgörü ile bakmadığı, bazılarının yasakladığı bir konudur. Nerede olduğunuzu unutmayıp ona göre davranmanızı bekliyoruz. Sitemize abes gelen yorumlarda bulunmayınız bir daha. Bu size ve sitemizin konseptini henüz anlayamamış olan tüm üyelerimize uyarımızdır.
Anlamadan veya yanlışlıkla üye olan üyelerimiz zaman zaman bulunmakta ve istedikleri zaman da kendilerine uymaz ise ayrılmaktadırlar. Bunu bize bildirdiklerinde silme işlemlerini yapmaktayız. Devam edenler ise kurallarımıza uyarak kalmaktadırlar.
Kalliteli ve iyi paylaşımlar dileriz.
Gizlimabet Yönetimi

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Uyardığınız için teşekkür ederim. Ancak bende konu hakkında yorumda bulunduğumu düşünüyorum. Maksatım ne arkadaşı küçük düşürmek nede inancına saygısızlıkta bulunmak. Bir başkası tarafından böyle bir tepki olursa ki emin olun sizin gibi aynı yorumda bende bulunurum. Yazıda da belirttiğim gibi söylediklerim sadece bir tavsiyeydi. Uymak ya da uymamak kendisine kalmış birşey. Ama maksatımın yanlış anlaşılmasını istemem. Ne arkadaşın inancına saygısızlıkta bulunmak istedim nede onu küçük düşürmek sadece bir tavsiyeydi. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

Saygılar.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sayın üyemiz,

Bu size ve sitemizin konseptini henüz anlayamamış olan tüm üyelerimize uyarımızdır.

Sayın Origanum, zaten tek bir kişi için söylemediğini, diğer yorum yapan ve uyarılarımız halihazırda okumayan üyelerimizin hepsi için söylemiş.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Şeytanla yapılan anlaşmalar da büyük bedeller ödeyebilirsiniz arkadaşlar, ayrıca çok tehlikelidir...

ReviL

Kayıtlı Üye
Ünlülerden Eminem

Mesala Şeytana Ruhunu Satmış
Onun Karşılıgında Para + Şarkıcılık

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
bugün izlediğim videolardan anladığım kadarıyla şeytana ruhunuzu sattıktan sonra, geri dönüşü pek olmuyor. ona meydan okusanızda pişman olsanızda o lanet önce sizi insanlar önünde küçük düşürüyor, rencide ediyor, hapse vs attırıyor. imajınızı zedeliyor ve halen ona isyan etmekte ısrar ederseniz de ozaman numerolojiye göre en uygun zaman dilimi içinde ölüyorsunuz.