Rüyamda cinlerin enerjisini hissediyorum

Angelxs

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben bazen rüyamda cinlerin enerjisini hissediyorum bi kaç kez rüyamda muska falan gördüm bi ara tarot aşıklar kartıyla uyumuştum manifest yapmak için rüyamda annemin yatak odamda çarpıldığını gördüm Havaş ilmiyle ilgilenen birine sorduğumda musallatın var dedi ama bişeyler görüp duymuyorum sadece herşeye olan ilgim azaldı 2 senedir ve insanlarla genel olarak hep çatışma halindeyim 30 yaşına giricem düzgün bi ilişkim bile olmuyor

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Musallat varsa bir an önce kurtulun.
İki sene çok kritik bir zaman değil. Benim gözlemledim 5 sene üzerinde musallat taşıyan insanları kurtarsak ta kurtarmasak ta birşey değişmiyor. O yüzden elinizi çabuk tutun . Varsa tabi..

emre0654

Kayıtlı Üye
Musallat varsa bir an önce kurtulun.
İki sene çok kritik bir zaman değil. Benim gözlemledim 5 sene üzerinde musallat taşıyan insanları kurtarsak ta kurtarmasak ta birşey değişmiyor. O yüzden elinizi çabuk tutun . Varsa tabi..
5 sene üzeri kurtarınca neden değişmiyor psikolojik etkileri mi kalıyor yoksa varlık gitmiyor mu ? Yıllardır musallat durumu yaşayanları duyuyorum o şekilde yaşıyorlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
5 sene üzeri kurtarınca neden değişmiyor psikolojik etkileri mi kalıyor yoksa varlık gitmiyor mu ? Yıllardır musallat durumu yaşayanları duyuyorum o şekilde yaşıyorlar.
Psikolojik etki kalıyor. İnsanın karakteri değişmiş oluyor. Ve tekrar geri değiştirmek için kendisinin çok istemesi ve çaba sarfetmesi gerekiyor. Varlığın içine yerleştirmiş programlar maji ile değil psikoloji ile yok etmek gerekiyor. Ve kişi genellikle bunların farkında değil ve değişmek istemiyor

Retro

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben bazen rüyamda cinlerin enerjisini hissediyorum

Demek ki koridor açılmış.

bi kaç kez rüyamda muska falan gördüm

Çevrenizde size hasetle bakan kişiler veya daha da muhtemel sizin, onlarda toxic enerjilerini tetiklediğiniz belli kişiler olabilir ve bu kişiler size karşı yavaş yavaş kurulmaya başlamış ta olabilirler.

Toxic ilişkilerde iyi ve kötü taraflar olmaz. Toxic ilişkide her iki tarafın da toxic enerjileri söz konusudur ve bu enerjiler ara vermeksizin o toxic ilişkiyi besliyordur. Bilinç üstünden kendini ak pak bilen insan bile bilinç dışından toxic değerlerle hareket edecek hale gelmiş olabiliyor. Bunu anlamak aslında kolaydır ama, kendilerini hesaba çekerlerse vicdanlarının kendilerini suçlayacağını hissettikleri için de peşin peşin ya mağduru ya da takatleri kalmadıkça sürpriz çıkışlarla zalimi oynamak daha çok hoşlarına gidiyor. Sözüm meclisten dışarı bu arada.

bi ara tarot aşıklar kartıyla uyumuştum manifest yapmak için rüyamda annemin yatak odamda çarpıldığını gördüm

Annenizin bastırılmış duyguları sizde açığa çıkıyor olabilir.
Annemizin deneyimlemekten korktuğu, bastırdığı her duygu bizde duygu fazlası olarak tezahür edecektir. Bu da duyu haritamızı bulandırabilen bir durum olur çoğu zaman.

Mesela yasını doğru yaşayamayan annenin ilk evladı hüzünlü bir mizaca sahip olur.
Annenin bastırılmış utanç duygusu ilk evlatta sosyal fobilere, sosyal utanca dönüşür.
Mesela bazı kadınlar tecavüze veya ağır iftiralara uğrayabiliyorlar. Doğru duygusal toparlanma olmadığında, yaşadıklarını hatırlamak bile istemedikleri için bu öteleyiş basınçlı bir nefret+utanç duygusu olarak bir yapı taşı haline geliyor. Kötü deneyim yaşamak insanda yoğun korku yaratıp bilişsel bir kaçış psikolojisine evrildiği anda o enerji de kargo için paketlenip zürriyete postalanıyor.

Anne hangi duygusu ile yüzleşmekten kaçındı ise, vicdanını hangi alanda bastırdı ve mühürledi ise evladı da o duyguyu mecburen yüklenir.

Çünkü halı altına süpürerek ihmal ettiğimiz her şey aslında gayri meşru bir yapı malzemesi haline gelerek demirbaş enerjilere dönüşecektir. Duygular da böyledir. Bastırılmış, üstü örtülmüş veya unutulmaya çalışılarak kısmen odak dışına itilmiş olmaları , biliçten tamamen çıkarıldıkları anlamına gelmez.

Annenizle olan ilişkinizi sorgulayın. Ona karşı öfkeniz veya kırgınlığınız varsa, bunu bulun ve serbest bırakın.

herşeye olan ilgim azaldı

Yaşama sevincin biraz kısılmış olabilir. İnsanları mutlu edecek işlere yönelerek geleceğine biraz yatırım ya çünkü yaşama sevinci aslında bir soy bakiyesidir.

2 senedir ve insanlarla genel olarak hep çatışma halindeyim 30 yaşına giricem düzgün bi ilişkim bile olmuyor

Çatışma ve kısır ilişkilerle eşleşerek te aslında dengeleniriz. Burada bastırılmış ve unutulmuş bir duygu fazlası var. O duygu her ne ise artık serbest kalmak için bizzat dikkatini çekmek istiyor.

Bazı duyguları ve sebeplerini ısrarla görmezden gelmek bir noktada hayatımıza kasteder. Yaşamdan tat alamamak bunun ilk kırmızı alarmıdır. KAnsere dönüşmesi ise daha ileriki evredir.

Son düzenleme:

emre0654

Kayıtlı Üye
Psikolojik etki kalıyor. İnsanın karakteri değişmiş oluyor. Ve tekrar geri değiştirmek için kendisinin çok istemesi ve çaba sarfetmesi gerekiyor. Varlığın içine yerleştirmiş programlar maji ile değil psikoloji ile yok etmek gerekiyor. Ve kişi genellikle bunların farkında değil ve değişmek istemiyor
Yaşadıklarım söylediklerinizi doğruluyor. Örneğin mesela bana sürekli bağlama yapan kişinin benim gibi 30 yaşında oğlu var eskiden bu yaşta çocuğu olan biriyle farklı muhabbetlere girmenin etik açıdan uygun olmadığını düşünüyordum ((kendi adıma konuşuyorum kimin kiminle birlikte olduğuna karışmam)) ama şimdi bunun bir sorun olmadığı gibi düşünceler oluşmaya başladı.

Retro

Kayıtlı Üye
Varlık musallatı yaşayan kişilerdeki en belirleyici özelliklerden biri de, kırmızı çizgilerinden ödün vermeye ve dönüşmeye bașlamalarıdır.

Musallat olan varlık bir süre izler. Bize 5-6 ay gibi gelen süre ona göre 2-3 saattir. Boyutlar arası zaman farkı kesinlikle onların avantajına çalışır. Çünkü güçlü ve zeki olanları kesinlikle kendilerini unuttururlar ve musallatı zamana yayarlar. Böylece üstünden epey zaman geçer ve sen hangi amelin dolayısı ile musallat kaptığını çıkarımlayamazsın ve doğru önlemleri alamadan bataklıkta çırpınarak hızla bunalıma sürüklenirsin.

Bir diğer husus ta asla yapmam dediğin şeyleri sana yaptırmayı özellikle çok sevmeleridir. En büyük zevkleri seni kendine karşı mağdur, çaresiz ve tükenmiş hale getirerek kilitlemektir. İşte bu yüzden önce seni izlerler. Korkularını, ailenin korkularını, karma açığını bulurlar. İfritle mücadele çok zordur. Çünkü sana karmik borç tahsili yapma yetkisi vardır.

Asla yapmam dediğin şeyler, başkasını kınadığın şeyler üzerinden hemen işe koyulurlar. Ama önce zamana yayarlar. Hislerini bulandırmada çok etkili oldukları için, hissettiğin güdülerinin kime, neye dayandığının takibini yapamazsın bile. Kendinden zannedersin. Bana neler oluyor dersin. Bazen onu bile diyemez ve kendini herkesten gizlersin. Utandırırlar çünkü. Diğer insanların kınama enerjileri ile dolaylı yoldan seni sıkıştırıar. Kılığını ve evrenini bile değiştirtebilirler sana.

Angelxs

Kayıtlı Üye
Varlık musallatı yaşayan kişilerdeki en belirleyici özelliklerden biri de, kırmızı çizgilerinden ödün vermeye ve dönüşmeye bașlamalarıdır.

Musallat olan varlık bir süre izler. Bize 5-6 ay gibi gelen süre ona göre 2-3 saattir. Boyutlar arası zaman farkı kesinlikle onların avantajına çalışır. Çünkü güçlü ve zeki olanları kesinlikle kendilerini unuttururlar ve musallatı zamana yayarlar. Böylece üstünden epey zaman geçer ve sen hangi amelin dolayısı ile musallat kaptığını çıkarımlayamazsın ve doğru önlemleri alamadan bataklıkta çırpınarak hızla bunalıma sürüklenirsin.

Bir diğer husus ta asla yapmam dediğin şeyleri sana yaptırmayı özellikle çok sevmeleridir. En büyük zevkleri seni kendine karşı mağdur, çaresiz ve tükenmiş hale getirerek kilitlemektir. İşte bu yüzden önce seni izlerler. Korkularını, ailenin korkularını, karma açığını bulurlar. İfritle mücadele çok zordur. Çünkü sana karmik borç tahsili yapma yetkisi vardır.

Asla yapmam dediğin şeyler, başkasını kınadığın şeyler üzerinden hemen işe koyulurlar. Ama önce zamana yayarlar. Hislerini bulandırmada çok etkili oldukları için, hissettiğin güdülerinin kime, neye dayandığının takibini yapamazsın bile. Kendinden zannedersin. Bana neler oluyor dersin. Bazen onu bile diyemez ve kendini herkesten gizlersin. Utandırırlar çünkü. Diğer insanların kınama enerjileri ile dolaylı yoldan seni sıkıştırıar. Kılığını ve evrenini bile değiştirtebilirler sana.
Aslında karakterim de bi değişme yok senelerdir aynıyım ama bi ara insanlarla iletişimim sürekli bozulduğu için artık cinlerle arkadaş olmayo düşünmeye başlamıştım sanki insanoğlu nefreti içime işlemişti aslında hala çok insan sevmiyorum çünkü çok kıskanç haset yalancı insan tanıdım hayvanlara zarar verenlerde cabası ama sosyal biriyim sürekli evde durmuyorum sadece içerimde bi boşluk var dolmayan ve mutsuzum zevk almıyorum onuda çok hızlı yaşadığıma bağlıyorum herşeyi yaşayıp gördüm diye

Angelxs

Kayıtlı Üye

Havas ilmiyle ilgilenen kişi seneler önce annem babam arasına bi büyü yapıldığını söyledi bu arada annem babam ayrılmıştı seneler öncesinde bana kaya tuzuyla duş işlemi söyledi mezcalin bezcalin okuması yapılacakmış bazıları cinleri musallat edersin diyordu ama bazıları da yaptım işe yaradı diyor bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yazabilir mi

Angelxs

Kayıtlı Üye
Demek ki koridor açılmış.

Çevrenizde size hasetle bakan kişiler veya daha da muhtemel sizin, onlarda toxic enerjilerini tetiklediğiniz belli kişiler olabilir ve bu kişiler size karşı yavaş yavaş kurulmaya başlamış ta olabilirler.

Toxic ilişkilerde iyi ve kötü taraflar olmaz. Toxic ilişkide her iki tarafın da toxic enerjileri söz konusudur ve bu enerjiler ara vermeksizin o toxic ilişkiyi besliyordur. Bilinç üstünden kendini ak pak bilen insan bile bilinç dışından toxic değerlerle hareket edecek hale gelmiş olabiliyor. Bunu anlamak aslında kolaydır ama, kendilerini hesaba çekerlerse vicdanlarının kendilerini suçlayacağını hissettikleri için de peşin peşin ya mağduru ya da takatleri kalmadıkça sürpriz çıkışlarla zalimi oynamak daha çok hoşlarına gidiyor. Sözüm meclisten dışarı bu arada.

Annenizin bastırılmış duyguları sizde açığa çıkıyor olabilir.
Annemizin deneyimlemekten korktuğu, bastırdığı her duygu bizde duygu fazlası olarak tezahür edecektir. Bu da duyu haritamızı bulandırabilen bir durum olur çoğu zaman.

Mesela yasını doğru yaşayamayan annenin ilk evladı hüzünlü bir mizaca sahip olur.
Annenin bastırılmış utanç duygusu ilk evlatta sosyal fobilere, sosyal utanca dönüşür.
Mesela bazı kadınlar tecavüze veya ağır iftiralara uğrayabiliyorlar. Doğru duygusal toparlanma olmadığında, yaşadıklarını hatırlamak bile istemedikleri için bu öteleyiş basınçlı bir nefret+utanç duygusu olarak bir yapı taşı haline geliyor. Kötü deneyim yaşamak insanda yoğun korku yaratıp bilişsel bir kaçış psikolojisine evrildiği anda o enerji de kargo için paketlenip zürriyete postalanıyor.

Anne hangi duygusu ile yüzleşmekten kaçındı ise, vicdanını hangi alanda bastırdı ve mühürledi ise evladı da o duyguyu mecburen yüklenir.

Çünkü halı altına süpürerek ihmal ettiğimiz her şey aslında gayri meşru bir yapı malzemesi haline gelerek demirbaş enerjilere dönüşecektir. Duygular da böyledir. Bastırılmış, üstü örtülmüş veya unutulmaya çalışılarak kısmen odak dışına itilmiş olmaları , biliçten tamamen çıkarıldıkları anlamına gelmez.

Annenizle olan ilişkinizi sorgulayın. Ona karşı öfkeniz veya kırgınlığınız varsa, bunu bulun ve serbest bırakın.

Yaşama sevincin biraz kısılmış olabilir. İnsanları mutlu edecek işlere yönelerek geleceğine biraz yatırım ya çünkü yaşama sevinci aslında bir soy bakiyesidir.

Çatışma ve kısır ilişkilerle eşleşerek te aslında dengeleniriz. Burada bastırılmış ve unutulmuş bir duygu fazlası var. O duygu her ne ise artık serbest kalmak için bizzat dikkatini çekmek istiyor.

Bazı duyguları ve sebeplerini ısrarla görmezden gelmek bir noktada hayatımıza kasteder. Yaşamdan tat alamamak bunun ilk kırmızı alarmıdır. KAnsere dönüşmesi ise daha ileriki evredir.
Koridor açılmış derken orayı tam anlayamadım evet bu arada genelde tartışmacı yada haset tipleri çekiyorum kendime

emre0654

Kayıtlı Üye

Büyülerde de sizin dediğiniz gibi oluyor sanırım. İlk başlarda düşünce olarak girmeye başlıyor sonraları fiziksel belirtiler başlıyor 1 aya yakın sürüyor , sanırım dediğiniz gibi büyüde görevli varlık zamana yayıyor.

Retro

Kayıtlı Üye
Büyülerde de sizin dediğiniz gibi oluyor sanırım.

Büyü ve musallat, insana zorluk çıkarma noktasında tamamen aynı şeylerdir zaten.

Musallat olan varlık, özellikle de sana aşık olduysa (yani enerji bedenine kolayca sinebiliyor ve senin iradeni kendi iradesiyle kolayca ekarte edebiliyor olmanın tadını bir kere aldıysa) sana öyle bir uyumlanır ki, kovsan da gitmez. Okusan da gitmez. Okudukça seni darlar çünkü iraden üzerinde artık söz sahibi olduğu için, ibadetlerini sana kolayca ızdırap gibi gösterebilir. Bunu yaparken de bizzat senin beynini kullanır. Yani bunu gizli bir etki ile sana yaptırabilmenin zevkini sürer. Zaten dikkat ettiyseniz bu tayfa yakılarak öldürülüylar genelde. İradenin yüzde 50+1' ona geçti miydi emin ol hiçbir kurtarma kodun işe yaramayabilir. Fatiha okumaya kalkışırsın alzaimerli adamlar gibi yarıda unutursun.

Büyü ile gelen varlık ise aynı şekilde kendi canını kurtarmak için, büyücüsünün direktifleri doğrultusunda senin canını hertürlü yakacak kadar acımasız olabilir. Bunu yapmazsa büyücüsü onu öldürebilir ve yakarak azab edebilir. Çünkü davete icabet anlaşmaları o yönde. Oyunu ilk bozan bedelini canı ile öder. Oyun devam ettikçe de karşılıklı olarak birbirlerinin isteklerini yapmak zorundadırlar. Bu da zaten birbirlerini daha da yoldan çıkaran bir vorteks oluşturur.

İlk başlarda düşünce olarak girmeye başlıyor sonraları fiziksel belirtiler başlıyor 1 aya yakın sürüyor ,

Doğrudur. Düşünce olarak girerler başta. Tepkini ölçerler. Sonra rüyalarda kodlamalar başlar. Güçlü olan varlıklar seni etkisi altına aldıkları başka insanlarla da taniştırırlar ve seni hiç acele etmeden emin adımlarla yoldan çıkarırlar. Anlayamazsın eğer bağışıklığın yoksa.

sanırım dediğiniz gibi büyüde görevli varlık zamana yayıyor.

Kesinlikle. İnsan bu noktada zaaf göstererek golu yiyor çünkü. Üstünden bir müddet zaman geçtikten sonra hayatında aksamalar başladığında neyi nerde yanlış yaptığını bulamasın diye.

Messi neden cin gibi top oynuyor ? Çünkü rakip savunmaya kendini unutturuyor. Onların markajındaymış gibi davranıyor. Uyutuyor onları. Derken en beklenmedik anda yapacağını yapıyor )) şakası bir yana cinlerin gözle görünmeme avantajları tam da bu strateji için çok uygundur ve bunu da kullanırlar zaten.