Mucize Yaratan Kelimeler

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Trinkayı söyliyeceğim diyelim kaç kez söylemem gerekir istediğim kadar mı söylüyorum sayısı varmı ?

Konunun ilk sayfasında 5 kez denilmekte.

Ben denemedim ama, bu ve benzer işlemlerde temel unsurun, o şeyin olacağına inanmak ve buna bağlı olarak olumlu enerji oluşturmak yoluyla sonuca ulşılabilmesinin mümkün olabileceği görüşünde olduğumu da söylemeden geçemeyeceğim...

40 kere can-ü gönülden isteyerek ne söylersen olur derler ya...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
peki günahmıdır ?

flood olucak ama müslümanım müslümanlığa göre soruyorum

eeemreee

Kayıtlı Üye
Ben de Müslüman'ım. Yeterince araştırma yapmadan söyledim.:banghead: Gördüğüm bir yazıda cadı büyüsü olduğunu öğrendim. Neyse en azından kötü bir niyetim yoktu. Bir daha söylemeyi düşünmüyorum. Ama Müslüman olmayan arkadaşların deneyimlerini okumaya devam edeceğim.

Özür dilerim flood olacak. Ama yanlış bilgi vermemeliyim. Okudum yazıya göre bu sözler Müslümanlara caiz değil sanırım? Bir de bu işler ilgimi çekiyor. Özellikle varlık çağırma. Caiz değil sanırım? (Bir de ben Müslümanlık doğrultusunda hayatımı sürdürmeye karar verdim. Kimseyi yargılamıyorum.Her türlü inanışa saygım sonsuz. Bu yüzden bu konudaki konuşmalarımı lütfen yanlış anlamayın.)

cecen

Kayıtlı Üye
türkçedenmi çalmışlar bu tirinka para tirink mi derlerya hani o bakımdan:hurray:

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ya hani cidden işe yarıyor su komuta yı denedim kardesim 0 laf dinleyen bir kişidir babamı bile takmaz bu komutu soyledikten sonra sözümden çıkmamaya başladı

Keira

Moderator
Bu konudaki sözcükler majiden ziyade tılsım özelliği gösteriyor. Bunun dininize göre günah olup olmadığı sizin bakış açınıza göre değişir. Örneğin Havasla uğraşmak bazı Müslümanlar için günah olarak algılansa da bazıları için günah değildir. Bu tamamen size ve bakış açınıza göre değişir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben de Müslüman'ım. Yeterince araştırma yapmadan söyledim.:banghead: Gördüğüm bir yazıda cadı büyüsü olduğunu öğrendim. Neyse en azından kötü bir niyetim yoktu. Bir daha söylemeyi düşünmüyorum. Ama Müslüman olmayan arkadaşların deneyimlerini okumaya devam edeceğim.

Özür dilerim flood olacak. Ama yanlış bilgi vermemeliyim. Okudum yazıya göre bu sözler Müslümanlara caiz değil sanırım? Bir de bu işler ilgimi çekiyor. Özellikle varlık çağırma. Caiz değil sanırım? (Bir de ben Müslümanlık doğrultusunda hayatımı sürdürmeye karar verdim. Kimseyi yargılamıyorum.Her türlü inanışa saygım sonsuz. Bu yüzden bu konudaki konuşmalarımı lütfen yanlış anlamayın.)
buyu gunahtir islamiyette.Bir seyin isleyisini degistirmek atomlarinin yapisini degistirmek gunahtir cok basit seylerde olsa bunlarda gunahtir size ait olmayani almanizi sagliyorlar.Bunlar druid buyusudur bu varlikdan ziyade kelimelerin evrenle uyumu isleyisini prensip alir.Trinkayla sonsuz para bulcam sanmayin 5 tl mi geldi 5 tl degerinde bir esyaniza bir sey olur.

Lothlorien

Kayıtlı Üye
Bu kelimeler gerçekten çok güçlü. Dün "hora" ve "tinka"yı denedim.
Gece yatmadan önce cüzdanıma baktım, sadece kağıt 50 tl vardı, içimden yarın minübüsçü bişey demese bari diye geçirdim ve yattım. Sabah şoföre para vermek için cüzdanımı açtığımda 1'er liradan oluşan 4 tane madeni para vardı.
Bu kelimelerin kaynağını bulmayı çok istiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu kelimeler gerçekten çok güçlü. Dün "hora" ve "tinka"yı denedim.
Gece yatmadan önce cüzdanıma baktım, sadece kağıt 50 tl vardı, içimden yarın minübüsçü bişey demese bari diye geçirdim ve yattım. Sabah şoföre para vermek için cüzdanımı açtığımda 1'er liradan oluşan 4 tane madeni para vardı.
Bu kelimelerin kaynağını bulmayı çok istiyorum.

Bu kelimelerin kaynağı Druid'lere dayanıyor. :) Forumda Druid'lerle ilgili konu var bildiğim kadarıyla. :) Araştırmalısınız. :)

horrorist

Kayıtlı Üye
Bunların özel bir telaffuzu var mı yoksa yazıldığı gibi mi okuyacağız?

darksword

Kayıtlı Üye
tavanoyu denedim gerçekten işe yarıyor trinkayı da denedim ancak benim merak ettiğim hinç zamanı durdurma derken tam anlamıyla mı yoksa neyi kast ediliyo tam anlayamadım

kayıpsembol

Kayıtlı Üye
peki owaye(22) koruma imiş ya,ne çeşit bir korumadır bu? Bilen war mı?

dejavu_one

Kayıtlı Üye
görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
alıntı.

şu andan itibaren trinkayı deniyorum gelişmelerden sizide haberdar edeceğim
birde shoras nedir ne için söylenir bilen var mı acaba

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
denedim şimdi olursa bir şey söylerim :D

partos

Kayıtlı Üye
bunlardada esma gibi bi takım gezegen saatlerine uyulması gerekiyomu?Bide bişey soracağım bunun wiccalıkla neyim alakası varsa onların inancına göre yapılan şeyler yada büyüler 3 katı olarak geri dönüyor.Şimdi 10lira bulduk diyelim bu matralar sayesinde 30liramızmı kaybolacak ha bide onu anlarımda aşk için yaptığımızda ne peki bizden misliyle gidecek olan?