Mucize Yaratan Kelimeler

salley

Kayıtlı Üye
bana da biraz fantastik geldi arkadaslar...

eger ise yarasa dunyada fakir kalmazdı sanırım :) trinka trinka trinka :)

ya da sapıklar cok ugrasmak zorunda kalmazdı: lola lola lola :)

sinsi

Kayıtlı Üye
breemar(18)mükemmel sağlık diyor bu hasta olan brini iyilestirirmi ??

furkan40

Banlı Kullanıcı
Açıkçası ben böyle şeylere inanmıyorum.Sadece Allaha dua eder ve sadece ondan yardım dilerim.Hamd olsunki bu güne kadar edipte kabul olmayan duam olmadı.O işiten merhamet eden ve dualarımızı kabul edendir :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
alıntı.

Özel bir islem gerektiriyormu???ritüel gibi.yoksa öylesinemi söylenecek??:willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly::willy_nilly:

Yakaza

Kayıtlı Üye
görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
alıntı.

Öncelikle sağolun emeğinize sağlık.ancak daha açıklayıcı yazar mısınız?Bunları ne şekilde kullanabiliriz?Ne amaçlı?

focus

Kayıtlı Üye
trinka denedim az ama para bir yerlerden bir sebep olup geldi. geldi gelmesine ama fazlası benden gitti.

:) ona göre.

yek

Kayıtlı Üye
Denedim... 2008 yılından kalan bir hesap vardı.Yani bir müşterimin ödemesi gereken ama ödemediği , bir meblağ... Hiç aklıma gelmezdi ödeyeceği , hatta unutmuştum. Onu ödedi. Az da değildi..:)

DNaz

Kayıtlı Üye
ben denedim ve başarılı oldum. trinkayı(parayı) denedim ve 1 saaat sonra gezdikten sora eve dönüyodum apartmanın önünde 50 tl buldum. inşallah tesadüf değildir :)

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
valla ben hinç hinç diye diye bir hinç oldum ama bi halt olmadı..hala zaman akıp gider durulmadan .....

SEVGİM.

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Mabette parayla ilgili bir doğu majisi uygulamaya başladım o gün bugün şükür ve çok teşekkür ediyorum.

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
İslamiyette'ki yeri nedir ?

Öncelikle selam diyeceğim şeyden dolayı beni yanlış anlamayacağınızı umuyorum :)

"gizlimabet" sitesi bir islam sitesi değildir bu sebepten islama uymayan bir çok şey var burada,büyü bir nevi kadere müdahaledir islamiyete inanıpta aynı zamanda büyü ile uğraşan insanlar var herkezin vebali kendine ancak böyle bir sitede olupta gördüğün bir uygulamanın dine uyup uymadığını sorgulama bence çünkü uygun olmadığı herkezce aşikar bir durum umarım beni yanlış anlamamışınızdır :)

utkum

Kayıtlı Üye
Ben trinka'yı (para) denedim. Her aklıma geldiğinde arka arkaya söylüyorum. Bende işe yaradı. Küçük alacaklarım vardı. Hepsini aldım.

melosa

Kayıtlı Üye
arkadaslar kıbrısda orencıyım oyuncak makınelerı wardır bılırsınız . 2 kere tavano dedım 2 sındede ılk atısta aldım tbı tavano demeden 6-7 mılyon daha attım ama alamadım sonra kıbrısda olduumdan casınoya ( kumarhaneye gıttım 50 mılyon werdım 100 mılyon aldım ) bılmıorum tavano dememdenmıdır ama oldu yanı bunlar

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bu anlamsız kelimelerle hiç bir şey yapılmaz, mesela ''trinka'' hiç bi iş yapmadan yattığın yerden günlerce hatta yıllarca trinka desende beş kuruş vermezler en iyi trinka duası iştir çalışmadır, zaten her başarının arkasındada özverili bir çalışma vardır ve olmalıdır, bence zamanınızı böyle şeylere değil azimli bir çalışmaya ve işe verirsenin çok daha başarılı olacağınıza inanıyorum.

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
trinkayı denedim.direk olarak para gelmedi ama istediğim birşeyi para vermeden aldım.ama bu kelimeyle bir alakası var mı bilmiyorum.

focus

Kayıtlı Üye
trinka yı denedim oluyor ama öyle çok para gelmiyor.

MasterMind

Kayıtlı Üye
Denedim bişi olmadı. Kelimeler değil inançlar yapıyor işi.