Mucize Yaratan Druid Kelimeleri

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili forum üyeleri, bu kelimelerin bir kısmı forumda daha önce hatalı ve eksik halde paylaşılmıştı. Eski başlıkta paylaşan üye bazılarında yanlış tercüme, telaffuz ve sayı yazdığı için, başlık altında anlaşılmadığı yönünde yorumlar olması ve bir arkadaştan da mesaj almam neticesinde orjinal kelimelerin derlenmiş, tercüme edilmiş, doğru telaffuzlarını ve sayılarını sizlerle paylaşma gereği duydum. Eski başlığın linkini de vereyim, böylece, kelimelerin işe yaradıklarına dair yorumları görmüş olursunuz: https://www.gizlimabet.com/threads/mucize-yaratan-kelimeler.2833/

trinka (5) = para
lola (12) = aşk
şorıs (2) = çekicilik
uum-rama (9) = yetki(itaat ettirmek)
ro-ama (11) = yeni gençlik
brimar (16) = daha iyi sağlık
on-raa (3) = bir tartışmayı kazanmak
ton-e-ton (43) = yeni azim, enerji, canlılık, gayret
sevran (10) = tehlike durumunda göze batmamak, fark edilmemek, seçilecek kişi olmamak
avlıd (92) = kin ve hıncı eritmek, sona erdirmek(ilişki anlamında)
lenid (19) = tahrif edilmiş/bozulmuş mesajları deşifre etmek
aali-deeniiz (6) = küresel iyiliğin güçlenmesi
oma (7) = yeni arkadaşlar
gazo (24) = itiraf almak, saklanan bir sırra vakıf olmak
alaan-alaan (28) = yardım
fortuna-deeuus (17) = mutluluk artışı
hora (4) = sağduyu, bilgelik
kar-düul (15) = sevgilinin ahenk ve uyumlu olması, sıkı bağlanması(sadakat, hayranlık duyması)
sıva-suun (8) = acının/ağrının dinmesi
raza (13) = iyi şans
poindu (14) = hatırlamak(unutulmuş bir şeyi)
zenda (77) = hatırlamak(iyi ezberlemek, bellemek)
tavano (31) = şans oyunlarında kazanmak
hinç (49) = zamanın göreceli olarak yavaş akıyor hissedilmesi
or-kan-dor (63) = anlama gücü
ordvey (20) = yolda kalındığında yardım bulmak
sıva-sıvasuun (39) = rahatlamak
zinko (23) = siğillerin yok olması
len-rama (71) = saygı, hürmet kazanmak
paçem (18) = tahammül seviyesinin yükselmesi
ovey (22) = korunma
erin-erin-las (41) = kaçmak, kurtulmak
ader (21) = yaraların daha hızlı kapanması
yano (101) = kayıp bir nesneyi bulmak

* Türkçe telaffuzlarını yazdığım bu kelimelerin yanlarındaki parantez içindeki sayı kadar okunması gerek, zikir gibi.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Şimdi bunları söyleyince ne oluyor onu da biraz açıklar mısın mesela uygulaması nasıl oluyor çalışması nasıl oluyor ne yapmak lazım nasıl yapmak lazım gibi

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Bu konuya çok sevindim.çünku daha önce araştırmıştım doğruları nasıl devamı var mı diye ? Devamı var mı ? Aynı orda yazıldığı gibi okuyor muyuz ? Trinkayı 1 yıl denemiştim cebimde para yokken ayagıma kadar az da olsa para geldi bir ekmek param çıktı.

Gecemsi

Kayıtlı Üye
kar_düülu eski sevgilim için kullansam nasil kullanabilirim

makssenberg

Kayıtlı Üye
Şimdi bunları söyleyince ne oluyor onu da biraz açıklar mısın mesela uygulaması nasıl oluyor çalışması nasıl oluyor ne yapmak lazım nasıl yapmak lazım gibi
Uygulama için gereken her şey yazıyor gönderide. Okurken çıkarttığımız ses, ses tellerinin titreşmesiyle oluşuyor. Dua gibi düşün.

kar_düülu eski sevgilim için kullansam nasil kullanabilirim
Yazıldığı gibi okuyacaksınız, gönderide gereken her şey yazıyor.

Ü

Üye silindi 66106

Lola ve raza da harika.Düzgün tercüme için teşekkürler emeğinize sağlık.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Fortuna-deeuus ve hora da müthiş. Hora doğru kararlar almamı sağlıyor.

Gecemsi

Kayıtlı Üye
eski sevgili için kullanamazsınız, ne için kullanıldığı açıkça yazıyor.
Peki avlidi kullanırsam ilişki içerisindeki iki tarafınsa öfkesi kini biter mi ?
hem benim hem de karşı ki tarafın.bu şuan hayatımda olan veya olmayan kime niyet ettiysem

makssenberg

Kayıtlı Üye
Peki avlidi kullanırsam ilişki içerisindeki iki tarafınsa öfkesi kini biter mi ?
hem benim hem de karşı ki tarafın.bu şuan hayatımda olan veya olmayan kime niyet ettiysem
Benim bildiğim düşmanlar kin güder, ilişkiniz devam ettiğine göre sanırım sizde kullanılmaz. Yine de deneyebilirsiniz.

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim düşmanlar kin güder, ilişkiniz devam ettiğine göre sanırım sizde kullanılmaz. Yine de deneyebilirsiniz.
İlişkim devam etmiyor.biten bir ilişkide kullanmak istedim.Mesajım yeterince açık değil mi ? iki tarafında birbirine öfkesi var.Bir de anneme karşı çok fazla öfke guduyorum onun için de düşündüm.yani eski ilişkim ve annem için

makssenberg

Kayıtlı Üye
İlişkim devam etmiyor.biten bir ilişkide kullanmak istedim.Mesajım yeterince açık değil mi ? iki tarafında birbirine öfkesi var.Bir de anneme karşı çok fazla öfke guduyorum onun için de düşündüm.yani eski ilişkim ve annem için
hem "Peki avlidi kullanırsam ilişki içerisindeki iki tarafınsa öfkesi kini biter mi ? " diyorsunuz hem mesajım açık değil mi ilişkimiz bitti diyorsunuz. Türkçe öğrenirseniz sonra sorularınızı kabul ederim.

makssenberg

Kayıtlı Üye
çamaşır makinesi çalışıyorken camına bir şey yapışmıştı bu ne deyip yaklaştığımda kağıt para olduğunu fark ettim :LOL: sabah trinka'yı söylemiştim. makineden çıkarttıktan sonra kuruttum paraları :LOL: evdekilere sordum sizin mi dedim hayır dediler.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
trinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerdesin nerdeysen çık ortaya çıkta bitsin bu hasret :)

Derman Baba

Kayıtlı Üye
trinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerdesin nerdeysen çık ortaya çıkta bitsin bu hasret :)

ruhname

Kayıtlı Üye
Bunlar büyü mü mantra dedikleri şey mi acaba? :)