Mesajın başka birine gitmesi

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba telepatide kendimi geliştirmeye çalışıyorum fakat aklımda şöyle bir soru var birine yolladığımız enerjinin başka birine gitme olanağı var mıdır? Bunu sormamın nedeni yaklaşık 2 3 ay önce birinin rüyasına girmeye çalıştım gece 3 sularıydı telefonumu kapatıp uyuduktan sonra sabah uyandığımda gece tam da telepati yapmaya çalıştığım vakitlerde 3 yıldır görüşmediğim birisi sosyal medya üzerinden bana beni rüyasında gördüğünü söyledi ve yine aynı şekilde uzun yıllardır görüşmediğim iki kişi de aynı şekilde beni rüyalarında gördüklerini söylediler fakat telepatik bağ kurmaya çalıştığım kişiden maalesef böyle bir mesaj yahut arama alamadım. Yine aynı şekilde 1 hafta önce birinin bana buluşmak için mesaj atmasını düşünerek telepati yapmaya çalıştım fakat sadece ismen tanıdığım birisi o gün bana mesaj attı ve buluşmak istediğini söyledi. Sizce bunların hepsi tevafuk mu yoksa mesajlarım başka yere mi gidiyor nerede yanlış yapıyorum bilgilendirirseniz sevinirim. Işıkla kalın ?

Creative34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba telepatide kendimi geliştirmeye çalışıyorum fakat aklımda şöyle bir soru var birine yolladığımız enerjinin başka birine gitme olanağı var mıdır? Bunu sormamın nedeni yaklaşık 2 3 ay önce birinin rüyasına girmeye çalıştım gece 3 sularıydı telefonumu kapatıp uyuduktan sonra sabah uyandığımda gece tam da telepati yapmaya çalıştığım vakitlerde 3 yıldır görüşmediğim birisi sosyal medya üzerinden bana beni rüyasında gördüğünü söyledi ve yine aynı şekilde uzun yıllardır görüşmediğim iki kişi de aynı şekilde beni rüyalarında gördüklerini söylediler fakat telepatik bağ kurmaya çalıştığım kişiden maalesef böyle bir mesaj yahut arama alamadım. Yine aynı şekilde 1 hafta önce birinin bana buluşmak için mesaj atmasını düşünerek telepati yapmaya çalıştım fakat sadece ismen tanıdığım birisi o gün bana mesaj attı ve buluşmak istediğini söyledi. Sizce bunların hepsi tevafuk mu yoksa mesajlarım başka yere mi gidiyor nerede yanlış yapıyorum bilgilendirirseniz sevinirim. Işıkla kalın ?
Telepati kurmak istediğin kişiyi tüm yüz hatlarıyla imgele bilinçaltı anlık geçen fark etmediğin Kişiler bu frekans girer odaklan karşı kendini sana kapattıysa mesaj gitmez resmine bak öyle daha kolay olur

acid

Kayıtlı Üye
Telepati çalışmalarına yeni başladığınız düşündüm. Bu kavram aslında bir çeşit karşılıklı iletişim.

Ulaşmak istediğiniz kişinin size karşı zihinsel bağı yoksa ya da zayıfsa, kendisini sizde gelecek mesajlara kapattıysa yeni başlayan biri için zihne ulaşmak zor olacaktır.

Forumda çok sayıda pratik var bu konuda. Uzak bir hedef belirlemeden önce yakın kişilerle kendinizi geliştirebilir, ilerletebilirsiniz.
Öte yandan pek çok kişi için doğru imajinasyon hedefe ulaşmayı kolaylaştırır.

Bu kişiyle iletişimi denemede ısrar edecekseniz resminden yararlanabilirsiniz. Bu pratiği kolaylaştıracaktır.

Ki şunu da atlamamamak gerek: İnsanlar arası iletişimde aynı frekansa sahip olmanın önemi büyüktür. Kişiler ömürleri boyunca gerileyebilir ya da ilerleyebilir. Bu konudaki değişiklikler iletişimdeki kopukluğu da beraberinde getirir. Tekamül olarak birbirine yaklaşan insanlar arasında çekim daha fazla olur.