Kurban ve büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onurr

Kayıtlı Üye
Değerli üyeler bir konu hakkında beni aydınlatmanızı rica ediyorum.
Abim eşi ile problemler yaşıyor ve Şuan ayrı yaşıyorlar.
Abim dün bir kadının yanına gitmiş ve eşinin eve dönmesi için yardımcı olacağını söylemiş.
Abimden 2 yaşını tamamlamış bir kurban kesmesini ve bu kurbanın yüreği ile ciğerini kendisine götürmesini ve bunlardan bir parça abime yesireceğini söylemiş.
Kırbanın kalan kısmını ise ihtiyaç sahiplerine dağıtacağını ve kurbanın kanı ile abime bir takım tılsımlar yazacağını anlatmış.
Her pazartesi bir tılsım yakıp duş alacaksın demiş.
Toplam 3 hafta vermiş abime eşinin eve dönmesi için.
Fakat bunun büyü olmadığını rahmani işlem olduğunu anlatmış abime.
Ciğer ve yüreğin bir kısmınıda rahmani cinlerle eşine 7 gece yediricem demiş,
Bu kadının yapmak istediği büyümü?

Onurr

Kayıtlı Üye
Bu işlem ne olabilir daha önce duyan yada yaptıran oldumu

Snooww

Kayıtlı Üye
Bence o hocaya güvenmeyin de inanmayın da Sevgili Onur.Okuduğuma göre de yapılan bir büyü gibime geliyor , büyüye güvenilmez.Sonucu kötü de olabilir.

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Abinin eşi abinden ayrı yaşıyorsa birlikteyken birini bulup abini defalarca boynuzlamıştır suanda o kilitlese görüşüyordur abin boşasın gitsin hislerim kuvvetlidir

Hnd

Kayıtlı Üye
Bu bir büyüdür ve bence yapilmamalidir. Kişinin kaderi ile oynama oluyor ve büyü yaptıranın mutlaka bir bedel yaşaması olur

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Onur görüyorumki halen bu islerlen uğraşıyorsun büyü diye birşey şuanki yüzyılda yok şarlatan sözeri ve gerçek vaatlerden uzak aldatıcı sözler var sana bu konuya benzer bir konu hakkında yardim etmiştim gerekli bilgileri paylaştim onları yerine getirdinmi o zor geldiyse daha nefsine uygun yöntemler verebilirim suan ki konuyla da alkali yöntemler var kesin etkili o kadından uzakdur bir kârı koca arasını hic bir ölümlü bozamaz yada yapamaz ıyilestiremez bu onların kendi vereceği bir karar sözde büyü ile alakası yok o şarlatan seni boş vaadlerle oyalıyor ve fırsatçılık yapıp paranı sömürüyor para almiyorsa bile senden manevi bir şey alır bir şey ücretsizce ürün sensindir bunu unutma

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Onur görüyorumki halen bu islerlen uğraşıyorsun büyü diye birşey şuanki yüzyılda yok şarlatan sözeri ve gerçek vaatlerden uzak aldatıcı sözler var sana bu konuya benzer bir konu hakkında yardim etmiştim gerekli bilgileri paylaştim onları yerine getirdinmi o zor geldiyse daha nefsine uygun yöntemler verebilirim suan ki konuyla da alkali yöntemler var kesin etkili o kadından uzakdur bir kârı koca arasını hic bir ölümlü bozamaz yada yapamaz ıyilestiremez bu onların kendi vereceği bir karar sözde büyü ile alakası yok o şarlatan seni boş vaadlerle oyalıyor ve fırsatçılık yapıp paranı sömürüyor para almiyorsa bile senden manevi bir şey alır bir şey ücretsizce ürün sensindir bunu unutma

Aynen katikiyorum size, iyi ki bunu dile getiren insanlar var, cok bilgim olmasa da benin de inancım bu yönde, büyüye insanlar çok inanıyor ve büyüyle başkalarına kendi isteklerini yaptırma peşindeler ama unuttukları birşey var Allah takdir etmedikçe olmaz. Ve de büyü bilgisi iskenderiye kütüphanesinin yakılmasıyla büyük ölçüde silinmiş eksik bilgiler halinde gelmiştir diye duymuştum...

• Beğendim
Tepkiler: Hnd

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Çok rastlanılan bir durum ama bu konu istisna mı bilmiyorum
Olabilir ama bu bir ihtimal. Kesin yargılarla konuşup hele ki suçsuz bir kadına iftira atmak ahlaki değerlere uygun değil. Ayrıca bu kesinlikle büyüdür. Bırakın ikisi baş başa, medeni medeni konuşsunlar. Olmuyorsa ve kadın ayrılmak istiyorsa ayrılsın. Abin içinde belki daha hayırlısı olur. Ben büyüye karşı değilim yanlış anlaşılmasın. Ama olmuyorsa hayatta fazla zorlamamak gerekir ;buna inanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...