Gemilerini gördüm

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
3-4 ay önce dünya dışı yaşam konusunda çok araştırma yapmıştım bu araştırma benim için bile fazlaydı kendimi kaptırıp saatlerce ekrana kitlendim.Gece 4 civarları sanki birileri beni izliyor hissine kapıldım bu hissi çoğunuz bilir.Arkamda olduklarını hissederken birden yer değişmeye başladı his sağımdan,soluma önüme geçti.Birkaç iletişim olaylarını,tekniklerini okudum denedim fakat yarıda kestim çünkü odaklanma problemim var ve sabah 9 dan diğer günün sabah 10'una kadar uyumamıştım uyku bastırdı ve koydum kafamı.Gözlerim kapalıydı daha uykuya dalmamışken sanki birkaç telefonunun flashını açıp kapatıyorlarmışcasına ışıklar gelip gidiyordu.Birden uzay boşluğunda görünmezlikten çıkan bir gemi belirdi.Kocamandı dünyadan bile büyüktü çöl sarısı ve turuncu renklerin karışımında bi renkti.Bunları görürken halen bilincim açık ve bu sırada sakalımı bile kaşıyordum bunlar rüya olamazdı dışarıdan gelen sesleri de duyuyordum.Gemi daire şeklindeydi ama bildiğimiz U.F.O tarzı değil çok değişikti tipi.Dairenin alt kısmında kaptanın olduğu bir yer vardı üst kısmında da böyle bir yer vardı ama tam olarak onlar geminin nesi olduğunu bilemiyorum.Geminin herhangi bir motoru,itiş kısmı veya filmlerden alışık olduğumuz ışık hızında gitmeye yarayan "Warp motorları" da yoktu.Gemi yavaşça kaybolurken sanki yüzümün önünde duruyormuşcasına beliren,tıpkı reptilianlara benzeyen fakat bunun ten renki tıpkı gemiyle aynı olan varlık belirdi.Çok detaylı bir şekilde gördüm ama kelimelere dökemiyorum.Çok uykum geldiği ve çok halsiz olduğum için gözlerimi açtım tekrar kapattım uyumak istedim.Bu olaydan 2-3 gün sonra ise gökyüzüne bakarken birçok defa bir ışığın birden yok olduğuna,birden yer değiştirdiğini gördüm hala daha görmekteyim.Odaklanma problemim olmasa iletişime geçmek istiyorum fakat malesef yapamıyorum bu problem yüzünden çok sıkıntılar çektim okulumda,işimde.Deneyimim bu kadardı teşekkürler okuduğunuz için.

X6K3

Kayıtlı Üye
Aynı ben :) Bende daha önce gördüm, gemilerini. Küçüklü büyüklü gemiler gördünüz mü, gördüyseniz kaç tane? Birinin ışığı ve konumu/hızı sabitken diğerlerinin ışığı konumu/hızı değişken miydi?. İzleniyor hissine kapılma nedeniniz yanınızdan geçip sizi izliyor olmaları, aynı şey daha önce başıma geldi. Bi' konuya çok kafa yorunca (ya da türe) sinyal göndermeye başlıyorsunuz ve sizi tespit edebiliyorlar. Büyük olasılıkla işlerine yarayıp yaramayacağınızı incelemişlerdir, tekrardan ziyaret ediyor oluşları sizinle ilgilendiklerini gösterir. Odaklanma sıkıntınız önemsiz, fiziksel bir temas durumu vuku bulmuşsa gerekirse elinizden tutup gemiye bile alırlar. Son olarak gerçekten sizinle ilgileniyorlarsa öyle veya böyle bir şekilde nihai iletişim kurulur, siz canınızı sıkmayın ve rahat olun.

Her şey umarım gönlünüzce olur.

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Aynı ben :) Bende daha önce gördüm, gemilerini. Küçüklü büyüklü gemiler gördünüz mü, gördüyseniz kaç tane? Birinin ışığı ve konumu/hızı sabitken diğerlerinin ışığı konumu/hızı değişken miydi?. İzleniyor hissine kapılma nedeniniz yanınızdan geçip sizi izliyor olmaları, aynı şey daha önce başıma geldi. Bi' konuya çok kafa yorunca (ya da türe) sinyal göndermeye başlıyorsunuz ve sizi tespit edebiliyorlar. Büyük olasılıkla işlerine yarayıp yaramayacağınızı incelemişlerdir, tekrardan ziyaret ediyor oluşları sizinle ilgilendiklerini gösterir. Odaklanma sıkıntınız önemsiz, fiziksel bir temas durumu vuku bulmuşsa gerekirse elinizden tutup gemiye bile alırlar. Son olarak gerçekten sizinle ilgileniyorlarsa öyle veya böyle bir şekilde nihai iletişim kurulur, siz canınızı sıkmayın ve rahat olun.

umarım gelirler

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan

Peki bunlar kim ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de gördüm o tarz şeyler başka gören tanıdığım var.. Bu konu fazla ortalıkta görünüyor, acaba her şey göründüğü kadar mı ? Aklıma gelen bir ihtimal devletlerin bunu yapma ihtimali, burada da konuşuldu bu konu. Psişik savaşlar, insanların beynine sinyal gönderip bir uzaylı saldırısı beklentisi oluşturmak, gerçek nedir acaba ?

X6K3

Kayıtlı Üye
Peki bunlar kim ?

Gezegen dışı yaşam formları, net bir bilgi iletmek imkansız (tür bazında tabii).

Ben de gördüm o tarz şeyler başka gören tanıdığım var.. Bu konu fazla ortalıkta görünüyor, acaba her şey göründüğü kadar mı ? Aklıma gelen bir ihtimal devletlerin bunu yapma ihtimali, burada da konuşuldu bu konu. Psişik savaşlar, insanların beynine sinyal gönderip bir uzaylı saldırısı beklentisi oluşturmak, gerçek nedir acaba ?

O tarz bir durum olacağını zannetmiyorum, eskiden ben de şahsen sizinle aynı düşünüyordum lakin yaşadığım olaylardan sonra net olarak inanıyorum. Çocukluğumdan buyana sıkça UFO'ları gözlemliyordum zaten 2017'de şahsımla olan temas benim için en ciddisiydi. İsterseniz UFO gözlem kaydımı iletebilirim.

X6K3

Kayıtlı Üye
Otomatik çeviri hatası kusura bakmayin ,Ufolara inanmıyorum tek uzaylı biz olduğumuzu düşünüyorum :)
Bireysel olarak yaşadıklarımı yaşasaydınız aynı görüşte olmazdınız diye düşünüyorum. Ancak (saygı çerçevesinde olduğu takdirde) tüm görüşlere saygım sonsuzdur. Temas yaşamadan önce de yalnızca evrende İnsanlığın olduğu düşüncesi bana saçma geliyordu, sizce tüm evrenin İnsanlık için yaratılmış olduğu görüşü mantıksız değil mi?

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Dünyadışı yaşam yoktur keşke olsaydı ama yok arkadaşlar kesin bilgi bu saygılar.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bu dunyanin kiymetini insanin hayvanin doganin kiymetini cok bildik de sira uzaylilarla arkadaslik kurmaya gelmisti ? iletisim kurmanin Hawking in soyledigi gibi cok barissi olacagini sanmiyorum

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Uyku problemi yaşayan arkadaşlarsınız belli ki. Eğer bu tür şeyleri düzenli uyku uyuduğunuz zaman da görebiliyorsanız tartışalım.

Hizmetkar

Kayıtlı Üye
Kesin birşey söylemiyorum ama bilinçaltı dediğimiz kavram bu şekilde çalışır kendin bile söyledin ne kadar yoğun ilgilendiğini.
Zihin böyle birşeyle ilgilendiğini bildiği için karşına öyle bir şey çıkarır.Sende uyumadan önce bu düşündüğün için rüyanda görünce bir anda bilinçli hale geldin bunu algılayan zihin seni tekrar uyku evresine soktu.

Merdut

Kayıtlı Üye
Dünyadışı yaşam yoktur keşke olsaydı ama yok arkadaşlar kesin bilgi bu saygılar.
Elinizde herhangi bir kanıt olmadan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz acaba? Bende “Allah yoktur keşke olsaydı ama yok arkadaşlar kesin bilgi bu saygılar.” Yazsam sizin yazdığınızla aynı olmaz mı?

Ceydacan

Kayıtlı Üye
İletişim nasıl kuruluyor birilerini seni izlediğini nasıl hisediyorsun

KronoM

Kayıtlı Üye
Gezegen dışı yaşam formları, net bir bilgi iletmek imkansız (tür bazında tabii).
Öyle düşünme, YouTube de İlhan yilmam ın bir videosu var uzaylıların ekin tarlalarına çizdikleri şekiller videosunda bilim adamları sinyal göndermiş ve aynı sinyali 1 saat içinde ekin tarlasına mı ne çizmişler.

Sen beyin dalgalarınla bile sinyal yollabilirsin onlara.

KronoM

Kayıtlı Üye

Yaklaşık 10-15 kere gördüm uzaylı rüyaları. İlgim hiç yokken bile görmeye başladım.

Bir tanesinde bir boyutu yok ediyordu.
Rüyadayken rüya değildi heralde ama Dünyayı Yok ediyordu parçalıyordu gemideki silahlarından DNA sarmalı gibi sonsuzlaşan şeyler ateşliyordu o boyutu yok ediyordu sanırım çok gerçekti. Boyutu kırmıştı sanki.

Birde 100-200 tanesinin oturduğum semtte savaşırken gördüm astral gibiydi bende ailemi bulup kurtarmaya çalışıyodum, çok pis savaşıyorlardı gök yüzünden yeşil Işık’lar çıkıyordu aha şimdi boku yedik dedim.

Böyle çok rüya gördüm beynime teknolojik olarak projeler bile aktarıyorlar.

Ü

Üye silindi 57044

Bütün yaratılan ve var olan herşeyin insan için yaratılması fikri banada saçma gelmiştir daima.. milyarlarca galaksi.. samanyolu galaksisinde bir yıldız sistemi ve nihayetinde dünyamız.. mantıken düşününce zaten an azından dünya benzeri milyonlarca gezegen daha vardır gibi düşünüyor insan..

evrenin bu kadar büyük olması, maddesel ve cansız arzuların o kadar büyük olmasından dolayı öyle.. evren sonsuz bile olsa o yaradan için hiç birşeydir.. maddi arzular; yemek, içmek, cinsellik, aile, barınak ve sıcaklık hissi.. hepsi o.. Sırf o insanın en temel arzusu olduğu için evreni ve cansız uzayı o denli büyük yapmış yaradan.. yani bir nevi doğadan ayet sunmuş..

aynı şekilde yalnızca dünyamızda bitkisel hayat vardır.. bitkiseli tüm uzaya kıyasla düşününce yok gibi birşeydir.. oda insanın ikinci tür arzusuna karşılık gelen bir ayettir aslında.. maddi anlamda büyüme arzusu.. üçüncüsü ise hayvanlar ve canlı popülasyonudur.. oda bitkisele oranla yok gibidir.. hayvansal arzu ise şan, şöhret ve prestij arzusudur.. devlet başkanı olma arzusunun sebebi odur.. bitkilere kıyasla hayvanlarda yok gibi birşeydir.. o yüzden devlet başkanı olmak isteyenler, zengin olmak isteyenlerden daha azdır. aynı şekilde zengin olmak isteyenler, günü kurtarmak isteyenlerden daima daha azdır..

en son insan gelir.. oda hayvanlara kıyasla yok gibidir.. tür azaldıkca değer artar.. tür arttıkca değer azalır kısacası..

kök, 1, 2, 3, 4.. saran ışığın dört safhası.. behina sores(keter), behina alef(hohmah), behina bed(binah), behina gimel(tifferet-zer anpin) ve en nihayetinde behina dalet(malkhut).. fiziksel evrenimiz ve maddi dünya.. yod'un ucu, yod, hey, vav, hey.. eter, hava ,ateş ,su ve toprak.. yaradan eter, insan hava, hayvanlar ateş, bitkiler su, cansız madde ve minareller toprak.. adam kadmon eter, atsilut hava, beria ateş, yetzira su, asiyya toprak ve maddi evrenimiz.. hepsi bu..

saçma geldiğini bende biliyorum ama öyle.. vallahi öyle yaa.. tüm var olanlar insan için vardırlar.. gözün gördüğü herşey insan içindir.. daha fazlası değildir..

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bütün yaratılan ve var olan herşeyin insan için yaratılması fikri banada saçma gelmiştir daima..
Bu fikir saçma geliyor kimilerine ama nedense bütün dünya bizim için yaratılmış gibi yaşamaya gelince yaşıyoruz. ?
Suyu israf edip fütursuzca yiyip içip eğlenip bu gece barda gönlüm hovarda gibi şarkılarla gönlümüzü hoş ediyoruz. Seni anan benim için dogurmuşlar bilmem neler ? dünyayı geçtim başka insanları bile tapulayıp üstüne konunca konuyoruz valla.
Hunharca katledip cesedini lime lime edebiliyoruz.
Nedense kapımızın önüne biri arabasını park etti diye otobüste yerimizi kaptı diye hastanelik edebiliyoruz.
Bence biraz samimi olmalıyız dostlar. ?

İş lafa gelince kainat bizim için niye yaratıldı diyosunuz ama pratikte ?