Farklı Bir Dil

Seraphine

Kayıtlı Üye
Merhaba, normalde pek soru soran birisi değilim ama bu konu için şansımı denemek istedim. Bir süredir daha önce bilmediğim/bildiğimi hatırlamadığım bir dili, istemsiz olarak kullanmaya başladığımı fark ettim. Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir olayın yönlendirilmesi için olan isteğim ile başladı ve son zamanlarda şifa merkezli devam ediyor. Kelimelerin manasını hiç anlamaya çalışmadım, bana kötü bir enerji yansıtmadılar. Bu konuda kişisel araştırmalar yapıyorum ancak bu durumu yaşayan başka birisi varsa veya bilgisi olan, yardım ve yorumlara açık olduğumu söylemek isterim ..

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba, normalde pek soru soran birisi değilim ama bu konu için şansımı denemek istedim. Bir süredir daha önce bilmediğim/bildiğimi hatırlamadığım bir dili, istemsiz olarak kullanmaya başladığımı fark ettim. Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir olayın yönlendirilmesi için olan isteğim ile başladı ve son zamanlarda şifa merkezli devam ediyor. Kelimelerin manasını hiç anlamaya çalışmadım, bana kötü bir enerji yansıtmadılar. Bu konuda kişisel araştırmalar yapıyorum ancak bu durumu yaşayan başka birisi varsa veya bilgisi olan, yardım ve yorumlara açık olduğumu söylemek isterim ..

Merhabalar hiç regresyon yaptırmayı denediniz mi? önceki hayat deneyiminizde kalan bir dil olabilir diye düşünüyorum.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Merhabalar hiç regresyon yaptırmayı denediniz mi? önceki hayat deneyiminizde kalan bir dil olabilir diye düşünüyorum.
Terapi olarak hiç yaptırmadım. İlk olarak benim de aklıma bu ihtimal geliyor, yani yoksa nasıl bilmediğim ve anlamadığım bir dili konuşabileyim. Ama durum biraz daha karışık. Normalde sorulsa o dil ile ilgili bir şey söyleyemem, herhangi bir kelime vs. İhtiyacım olduğumda/bir şey için niyetlendiğimde kelimeleri o dili çok iyi biliyormuşum gibi içimden söylemeye başlıyorum. Ve bir süre sonra daha önce bahsettiğim gibi şifa enerjisi gereken olayda ufak bir olumlu gelişme meydana geliyor. Ağrı azalması, güçlenme vs.

Şu an bunu yazarken dışarıdan garip görüneceğini tahmin edebiliyorum çünkü bazen benimde inanmadığım problemler ile karşılaşıyorum. Bu durum bir kaç aydır mevcut ve danıştığım çoğu kişiden doyurucu bir cevap alamadım. Hoş bu cevabı bulmam gerekiyor mu bilmiyorum ama artık daha fazla bireysel olarak yaşamak istemedim.

Dil neye benziyor tam olarak?
Mesajımda bahsettiğim gibi, size direk bazı kelimeler söyleyemem.Bunlar anlık oluyor ve ne söylediğimi bazen ben de çok anlamıyorum. O an söylüyorum ve sonra geçip gidiyor

Ü

Üye silindi 55028

Bana da böyle bir şey olmuştu.Ben telepati yüzünden olduğunu düşünüyorum.Hızlı düşündüğümüz için birbirine karışıyor cümleler gibi geliyor bana.Küçük çocukların beklenmedik sorular sorması da buna örnek verilebilir.Tabi eski hayatlarımızdan birinin düşünceleri de olabilir yadsımıyorum.
İlk bu bende vesayet kelimesiyle oldu kelime aklımdan geçti, dedim vesayet ne demek diye.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
güvenilir birisi ile hipnoz çalışması yapabilirsiniz işi açığa çıkartmanıza yardım edebilir

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bana da böyle bir şey olmuştu.Ben telepati yüzünden olduğunu düşünüyorum.Hızlı düşündüğümüz için birbirine karışıyor cümleler gibi geliyor bana.Küçük çocukların beklenmedik sorular sorması da buna örnek verilebilir.Tabi eski hayatlarımızdan birinin düşünceleri de olabilir yadsımıyorum.
İlk bu bende vesayet kelimesiyle oldu kelime aklımdan geçti, dedim vesayet ne demek diye.
Ben tam olarak aynı durumu yaşadığımızı düşünmüyorum. Yani aradaki farkı anlayabilirdim sanırım, ben tek kelimelik durumlar yaşamıyorum. Genelde kısa bir metin okur gibi oluyor ama söyledikten sonra kelimeler ile ilgili bir şey hatırlamıyorum. Söylemeye çalıştığımda olmuyor zaten, uydurma/anlamız kelimeler ortaya çıkıyor.

güvenilir birisi ile hipnoz çalışması yapabilirsiniz işi açığa çıkartmanıza yardım edebilir
Hipnozu tasvip eden birisi hiç olmadım. Bilinçaltıma ufak bir illüzyonun kendi iznim ile yerleştirillmesine hiç ısınamayacağım sanırım. Ve zaten bunu yapan kişiye güvenmek kendinizi direk teslim etmek gibi bir şey. O kişi sizin bilinçaltınıza bir çok kodu sizden habersiz yükleyebilir.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Eğer kan grubunuz negatif ise,orjin olarak ait olduğunuz ırk galaktik ise,sizinle irtibat kurmak isteyen birileri olabilir.Bu dili konuşmaya başlarken kayıt yapın, YouTube da ki ışık dilleri videolarına bakın,konuştuğunuz dili karşılaştırın.Muhtemelen aynı olmasa da benzer birseyler bulabilirsiniz.Evrensel milyonlarca dil var.

Temure sunke dehin yenahu kunekim.Sevra sunet sune ehina evarim. Eliha unnehin sune ,sunet ferina tusenihim kuse. Kestatihim kusturüne zune zunet.Eezrikine kumezin.
Bu 4. Boyut bir ırkın alt sınıflarına ait bir dil.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Eğer kan grubunuz negatif ise,orjin olarak ait olduğunuz ırk galaktik ise,sizinle irtibat kurmak isteyen birileri olabilir.Bu dili konuşmaya başlarken kayıt yapın, YouTube da ki ışık dilleri videolarına bakın,konuştuğunuz dili karşılaştırın.Muhtemelen aynı olmasa da benzer birseyler bulabilirsiniz.Evrensel milyonlarca dil var.
Kan grubum pozitif. Galaktik aile konusunu yıllar önce araştırmıştım ama bu bir iletişim şekli gibi değil. Zaten çoğu şeyi sezgilerim ile tarıyorum, bu daha çok bildiğim ama tanımlayamadığım bir durum. Ve ışık dili gibi de diyemem. Çünkü Judy Satori'yi yakından takip ettiğim dönemler oldu ve o hız bana göre daha faza kalıyor. O trans aşamasını yaşamıyorum.

Temure sunke dehin yenahu kunekim.Sevra sunet sune ehina evarim. Eliha unnehin sune ,sunet ferina tusenihim kuse. Kestatihim kusturüne zune zunet.Eezrikine kumezin.
Bu 4. Boyut bir ırkın alt sınıflarına ait bir dil.
Yani kelime yapısı olarak benzeyen kısımlar var ama aynı olmadığı benim için bariz. Daha önce tekrar ettiğim gibi bu durum anlık gerçekleşiyor, kaydetme veya hatırlama fırsatı bulamıyorum. Şu an kendimi sizin gibi örnek bir şy yazmak için zorluyorum ancak olmuyor. Ne yazsam uydurma olur. Yine de doğru bir frekanstan giriş yaptığınızı düşünüyorum, yorumlarınız için teşekkür ederim.

ThorExect

Kayıtlı Üye
Sen enerji konularında gayet bilgilisin ama atladığın bir kaç noktayı izah edeyim. Öncelikle enerjinin bir titreşimden ibaret olduğunu hatırlatarak enerji çalışmalarında ve hatta doğrudan maji çalışmalarında beden ve ortam üzerinde biriktirilen enerjinin mevcut hedefe yönlendirilmesi için çeşitli katalizörlerle kanalize edilmesi gerekiyor. Bu olay başta imajinasyon olmak üzere beden yani fiziksel veyahut ses (konuşma) vb. yoluyla gerçekleşir. Senin durumunda yaşanan olay aslında kanalize edilmeye çalışan enerjinin fiziksel (konuşma) olarak tezahüründen ibaret. Kelimelerin anlamsız olması gayet doğal, bir anlamı olmayacak ama bir ezgisi mutlaka olacaktır.

EkSen

Kayıtlı Üye
Tahmin ederek söylüyorum tabi, mistizimle ilgili olduğun için, belki bazı varlıkların seninle etkileşimleri olabilir ama sen fark etmemişsindir. Yine de fark eden bir yanın olmalı ki yarım yamalak bıraktıkları izleri beyninde kelimelere döküyor olabilir.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Sen enerji konularında gayet bilgilisin ama atladığın bir kaç noktayı izah edeyim. Öncelikle enerjinin bir titreşimden ibaret olduğunu hatırlatarak enerji çalışmalarında ve hatta doğrudan maji çalışmalarında beden ve ortam üzerinde biriktirilen enerjinin mevcut hedefe yönlendirilmesi için çeşitli katalizörlerle kanalize edilmesi gerekiyor. Bu olay başta imajinasyon olmak üzere beden yani fiziksel veyahut ses (konuşma) vb. yoluyla gerçekleşir. Senin durumunda yaşanan olay aslında kanalize edilmeye çalışan enerjinin fiziksel (konuşma) olarak tezahüründen ibaret. Kelimelerin anlamsız olması gayet doğal, bir anlamı olmayacak ama bir ezgisi mutlaka olacaktır.
Yani belli bir enerji kalıbının kanallığını yaptığımı söylüyorsunuz? Aslında böyle düşününce mantıklı gelen bir yanı bulunuyor. Sadece neden şu an böyle bir şey başladığını anlayamıyorum. Gerçekleşen şey tam olarak şu: Belli bir konuya yoğunlaştığım zaman (mesela başım ağrıyor veya koruma kalkanı yapacağım) aklıma kelimeler akmaya başlıyor. Bunu bazen sesli bir şekilde gerçekleştiriyorum ama genel olarak aklımdan geçerken hızlı bir şekilde okumaya başlıyorum. Ve bunu nasıl okuduğumu da anlamıyorum, çünkü hayatımda öyle bir hızda okumadım. Geldiği gibi okumaya başlıyorum yani. Ve nedesense bu konuda çok bir fikir yürütemedim. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş hesabı .

Tahmin ederek söylüyorum tabi, mistizimle ilgili olduğun için, belki bazı varlıkların seninle etkileşimleri olabilir ama sen fark etmemişsindir. Yine de fark eden bir yanın olmalı ki yarım yamalak bıraktıkları izleri beyninde kelimelere döküyor olabilir.
Bu kelimelerin enerjisini taradığımda arada ek bir varlık sezmedim. Şimdi bu öyle bir durum ki nasıl anlatacağımı bilemiyorum, imkanım olsa da göstersem. Bazen sanki şeytani bir kaynakmış gibi geliyor bu ve huzursuz hissediyorum. Ama başka bir zaman taradığımda güven veren bir hisse dönüşüyor bu. O kadar çok taramama rağmen hep bu ikilem arasında kalıyorum.

ThorExect

Kayıtlı Üye
Söylediklerinin fazla depolanmış enerjinin deşarj olması şeklinde yorumlayabilirim ve muhtemelen imajinasyon, malum enerjiye yetemediği için ses katalizörü devreye giriyor olabilir. Çözüm için çevrendeki araç gereçleri, bulunduğun ortamı ve kendini enerjisel olarak nörtlemek etkili olabilir ama senin durumunda ben olsaydım bu anlık enerji patlamalarını kontrollü şekilde bir amaç doğrultusunda kanalize etmeye çalışırdım.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Zaten bu konuyu bir problem olarak görmüyorum, sadece tarafsız görüşlerin daha iyi olacağını düşündüm. İmajinasyon yetersizliği konusunda katılıyorum. Mesela şifa vermek için geçekten zorlandığım anlar oluyordu. Bu özellikle kendime uygularken daha yoğundu. Ama kelimeleri kullandığımda ağrıyan bölgenin daha hızlı iyileştiğini fark ettim. En azından ağrı kısa bir süre sonra durmaya başlıyor.

Bunun dışında kafamı kurcalayan bir diğer konu kaynaktı. Ben bu kaynağı nereden alıyorum diye uzun bir süre düşündüm ve tarama yaptım. Bazen yanlış, bazen güvenli gelmesi ruh halimden kaynaklanabilir mi acaba. Çünkü sizin söylediğinize göre imajinasyon yerine sesi kullanıyorum ve bu beni kaynak yapar. Enerjiyi şekillendiren yine ben oluyorum çünkü.

ThorExect

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz kaynak enerji kaynağı ise şu yanlıştan kaçının; enerjiyi bizzati kendi vücudunuzdan çıkar vaziyette imajine etmeyin. Bunun yerine muhakkak beden dışı bir kaynak kullanın. Örnek olarak hayvanlar veyahut bitkiler, bitkisel karışımlar ve tarifler vs. Kendi enerjinizi kullanarak kendinizi iyileştirmeye çalışmak Ouroboros benzeri bir durum yaratır, bunu bir organdan (fiziksel veya ruhsal) tüketerek başka bir organa can vermek gibi düşünebilirsiniz. Enerjinin şekli konusunda, aslında enerji tam olarak şekillendirip kanalize edilmez. Şekillendirme olayı kaynaktan başlayıp hedefte biten durumdur. Enerji renksiz, kokusuz, tatsız ve şekilsizdir. Enerji bir şeyi harekete geçirme mevcudiyetidir. Bu kısımda aslında, fazla enerji şekillendirilemediği için, yani kontrollü bir şekilde kanalize edilemediği için ses faktörü devreye giriyor, umarım açıklayıcı olmuştur.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Ben zaten enerjinin nasıl bir şey olduğunu biliyorum, ve tabii ki başka bir organdan başka bir organa aktarım yapmıyorum. Ben şekillendirme olarak evrensel enerjiyi kullandığımı kast ettim. Hazır şekillendirilmiş bir enerji yerine evrensel enerjiyi kendim yönlendiriyorum çünkü. Ve almam gerekeni aldığımı düşünüyorum, yanıtınız için teşekkürler.

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Merhaba @Seraphine
Zaman zaman ben de aynı olayı yaşıyor ve anlamlandıramıyordum.
Yalnız olmadığıma çok sevindim.

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Çocukluğumdan beri arada sırada yaşadığım bir durum. Özellikle uykuya dalmadan evvel anlamını bilmediğim kelimeler söyleniyor daha sonra bunları araştırdığımda Latince bitki ismileri yahut günlük obje isimleri olduğunu öğreniyorum. Bazen de bir kağıda istem dışı bir şeyler karalıyorum. Farkına vardığım zaman değişik eski alfabelerde kullanılan harfler olduğunu görüyorum. Yeterli ilmim olmadığı için birleştşrmekte zorlanıyorum.