DNA Aktivasyonu ( Ses Dalgalarıyla )

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Birinci cd bitti sırada ikinci cd var 7 gün sonra devam edeceğim :) ciddi anlamda içimde birşeyler hissetmeye başladım bile

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Indirdim ama telefona virüs bulaştı..linkte virüs var dikkat

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
İkinci cd ye başladım bir hafta nasıl sabırsızlıkla bekledim anlatamam sanırım bende bağımlılık yaptı ikinci cd daha güzelmiş son kısmında bir darbuka sesi geliyor çok eğleniyorum :)

Elysium077

Kayıtlı Üye
Ekstra olaraktan bilgi vermek istiyorum :
1- Ses düzeyinin çok olmamasına dikkat ediniz (kulak sağlığı için değil beyin sağlığı için önemlidir, frekanslarin karışıp beynin farklı notlarını uyarma riski yüksektir.

2- uygulamanın yapılacağı vakit vucud sağlığının yerinde olmasına dikkat ediniz. Uygulamaya öyle baslayiniz.

3- açlık hissiyatı ne çok olmalı ne de az. Beyninizin tek noktaya odaklanması gerekmektedir.

4- sesli ortamlarda dinlenmemesi gerekmektedir. Her ne kadar çok güvenli bir uygulama olduğunu bilsekte insan beyni farklı yapıya sahiptir. Beyin Bir başka ses frekans ve titreşimlerini ayırmakta güçlük çektiği vakit trans halindeyken kendinizi bir boşlukta hissedebilir korku dolu bir an yaşaya bilirsiniz

Dikkat edilmesi gerekenler bunlardir :) sağlıcakla kalin

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Peki arada durduruyorum sıkıntı olur mu esnerken kulaklarım uğuldamaya başladıysa işe yarıyor demektir sanırım :)

Elysium077

Kayıtlı Üye
Bu tür işlemler beyin fonksiyonlarını zorlamamasi gerekiyor.
Neden uyku haline yakın zamanda dinliyorsunuz ki. Beyin kendisini uyku moduna aldığı vakit yahut almaya başladığı anda kimseyi hiçbirşeyi umursamaz. Bilincimiz açık olması gerekmektedir.
Kulaklarınız uguldamaya başladıysa, kulak içinde bulunan ses perdelerine çok zorlandığınız anlamına gelmektedir. Kulak yakınında silah atesledigimizde yahut en basitinden küçük torpil bile aynı etkiyi yaratır bir diğer açıklama ise frekanslarini beyin kabul etmediginin
Farkına vardığında size uğultu olarak dönüşür
Tahminimce 3-30mhz lık bir dalga ya maruz kalmışsınız kimileri için tehlikelidir bu ses dalgası 100mm 10m ye kadar ilerlemektedir. Çok keskin bir ses dalgası olup ses patlamaları yapıldığı anda uygulandığı vakit, uğultu hafif sersemlik oluşur.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu tür işlemler beyin fonksiyonlarını zorlamamasi gerekiyor.
Neden uyku haline yakın zamanda dinliyorsunuz ki. Beyin kendisini uyku moduna aldığı vakit yahut almaya başladığı anda kimseyi hiçbirşeyi umursamaz. Bilincimiz açık olması gerekmektedir.
Kulaklarınız uguldamaya başladıysa, kulak içinde bulunan ses perdelerine çok zorlandığınız anlamına gelmektedir. Kulak yakınında silah atesledigimizde yahut en basitinden küçük torpil bile aynı etkiyi yaratır bir diğer açıklama ise frekanslarini beyin kabul etmediginin
Farkına vardığında size uğultu olarak dönüşür
Tahminimce 3-30mhz lık bir dalga ya maruz kalmışsınız kimileri için tehlikelidir bu ses dalgası 100mm 10m ye kadar ilerlemektedir. Çok keskin bir ses dalgası olup ses patlamaları yapıldığı anda uygulandığı vakit, uğultu hafif sersemlik oluşur.
Bende sanıyorum ki işe yarıyor spiritüel enerjim arttı diye çınlama oluyor uykuya yakın derken iş dönüşü dinlemeye fırsatım var sadece o yüzden akşamları eve gelince dinliyorum bilincim açık oluyor ancak ben hiç zorlanmıyorum aksine hoşuma gidiyor ara ara esnerken biraz çınlama dediğim uğultu oluyor ama bu ses dalgalarını müzik dinler gibi dinliyorum acaba başa mı dönmem gerekiyor hata mı yaptım?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Tabikide Başa dönmeniz gerek yok kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Fakat hayatımızda nasıl kavram ayrılığı var ise ses dalgalarının sabitligi olağanli her insanda her kişilikte olumlu sonuç vermemektedir. Tabi bu bir deneydir tecrübe dır. Sonucun ne kadar olumlu yahut olumsuz olduğunu anliyacaksinizdir :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Tabikide Başa dönmeniz gerek yok kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Fakat hayatımızda nasıl kavram ayrılığı var ise ses dalgalarının sabitligi olağanli her insanda her kişilikte olumlu sonuç vermemektedir. Tabi bu bir deneydir tecrübe dır. Sonucun ne kadar olumlu yahut olumsuz olduğunu anliyacaksinizdir :)
Beynim böyle şeyleri kolay kolay almıyorsa demek ki :) boş vaktim olsa kendimi daha çok geliştirmek isterdim ama bu bile bana yetiyor bu kadarını zor yapıyorum zaten bende beceremedim sanmıştım amacım aslında iyileşmek ve ruhumu dna mı yenilemekti

Elysium077

Kayıtlı Üye
Küçük sözler ile insanlar mutlu olurken neden beynimize bilmediğimiz ses frekanslarini senkronize ediyoruz ki. Neden kitap okuyor neden müzik dinliyoruz neden film izliyoruz ki ses frekansları başlı başına kişiden kişiye farklılık göstermektedir bir anlamı kalmıyor.
Her deneyin bir standartı vardır. Küçüklükten yaşadığımız bir travma şok etkisi yaran bir olay şuan ki dinlediniz herhangi bir frekans tekrardan tetikleyebilir... Bir çok örnek verebiliriz

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Neyse benim ihtiyacım yok dinlemekten vazgeçtim pek guvenemedim zaten olmuyorsa zorlamayacaksin demişler kulaklarım ağrıyor bazen geri bildirim olması lazım demekki kabul etmiyor bunyem ;)

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Şuan hepsi varda ben CD 1 CD 2 CD 3 CD 4 ü sırayla değil her bir CD bitince diğerine geçmeyi düşünüyorum ve öyle başladım şuan CD 1 i dinliyorumda bi fark olurmu ?

Deruni

Kayıtlı Üye
2. ve 5. link ölmüş. Rica etsem elinde olanlar yükleyebilir mi tekrardan ?

Angel8

Kayıtlı Üye
Elimde 1,3,4.cd lerin 110 mb civarı olanları var.2 de 70 mb gibi başka bir siteden indirdim.Mailinize gönderebilirim ama iletişim bilgisi vermek yasak.Modlardan izin alırsanız verebilirim tabii

evenna

Kayıtlı Üye
birkaçında dosya bulunamadı diyor rica etsem bakar mısınız linklere

Ori

Kayıtlı Üye
Elimde 1,3,4.cd lerin 110 mb civarı olanları var.2 de 70 mb gibi başka bir siteden indirdim.Mailinize gönderebilirim ama iletişim bilgisi vermek yasak.Modlardan izin alırsanız verebilirim tabii

Upload yapıp buradan paylaşabilirsiniz.

Angel8

Kayıtlı Üye
Upload ile ilgili daha önce bir tecrübem yoktu.Herkesin indirebileceği bir site bul,üye ol,yükle falan derken biraz gecikti.Hata varsa belirtin lütfen.
İndirebilen arkadaşlar buraya yorum olarak dönüş yapabilirlerse sevinirim.Oldu mu olmadı mı emin değilim çünkü.
1,3,4 nolu cd ler 110 mb civarı.2 nolu cd yi rus bir paylaşım sitesinden indirmem gerekti o da 60 mb civarı.
Yardımlarından dolayı Sn.Korkuluk a teşekkür ederim.
https://yadi.sk/d/2dW2kspm3DxAdF (Cd 1)
https://yadi.sk/d/T6DVd4f83E2PcL (Cd 2)
https://yadi.sk/d/R8V4gcd93DxFfJ (Cd 3)
https://yadi.sk/d/jID2mpqg3DxR3A (Cd 4)