canbar ask majisi

CrystalWitch

Kayıtlı Üye
Hedef olan tek bir kişiye, aynı anda birden fazla büyü yapılması büyüyü yapan açısından ne gibi olumlu ve olumsuz sonuçlar doğurur? Farz edelim ki eş zamanlı olarak birden fazla aşk büyüsü yaptık, netice karşıdakinin bize daha büyük bir aşkla dönmesi/bağlanması mı olur yoksa bir büyü diğerini nötralize mi eder? Şimdiden teşekkürler.

anybody

Kayıtlı Üye
slmlar,
bende bir tecrübemi anlatmak isterim. geçen sene bu aylarda ayrıldık biz. evde yalnız kalıyordum depresyona girdim haliyle. nette teselli ararken Canbar diye bir büyüye rastladım. araştırdım baya ve her gece aynı saatte uygulamaya başladım. denildiği güne kadar uyguladım bunu hatrlamıyorum heralde 20gündü.. şansımı denemek istedim ertesi gün onu aradım konuşmaya başladık ve tekrar çıkmaya başladık. ama bana sevgisi değişmişti pek iyi davranmıyodu.. aradan 1 sene geçti gene bıraktı beni üstelik başka bir kız buldu. şimdi düşünüyorum bu büyüyü yapsammı tekrar diye..
Diğer yandan büyü haram biliyorsunuz belkide cezalandırıldım başka bir kız buldu daha feci oldu yani. yok ben yapmicam karar sizin..

aysorfi

Kayıtlı Üye
Bende çok merak ediyorum bu büyüyü. Çokmu keskindir bu büyü?

İlim sahibi olmayanda yapabiliyormu ki ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hedef olan tek bir kişiye, aynı anda birden fazla büyü yapılması büyüyü yapan açısından ne gibi olumlu ve olumsuz sonuçlar doğurur? Farz edelim ki eş zamanlı olarak birden fazla aşk büyüsü yaptık, netice karşıdakinin bize daha büyük bir aşkla dönmesi/bağlanması mı olur yoksa bir büyü diğerini nötralize mi eder? Şimdiden teşekkürler.
aynen dediginiz gibi iki büyünün birisi nötrleşmekle kalmaz diger büyüyüde olumsuzlaştırır ayrıca büyü yaptıran kişinin ruh katmanını olumsuz etkiler... Bu sebeple tavsiyemiz eger böyle bir durum gerekecekse büyü temizligi yapılmalı birisi Profesyonelce iptal edilmeli digeri için uygun koşullar yerine getirilmeli...

kaamos

Kayıtlı Üye
Benim de sorularım olacak :
Canbar'a meyve falan ikram etsem acaba işimi ciddiye alır mı? (yiyecek sunmak gibi)
Daha önce mum büyüsü denedim ama farklı yollardan yapılan büyüler olduğuna göre etkileyeceğini sanmıyorum tabii soruyorum burada önemli olan sizin yorumlarınız.
Her gün güneşin doğma saatleri değişiyor yine de aynı saatte mi yapayım?
Başıma bir şey geleceğini sanmıyorum sonuçta fiziksel ve ruhsal anlamda sağlıklıyım ve ne istediğimin farkındayım ama diyelim ki bir şey oldu ne yapabilirim?
En önemlisi bu yaptığım kişiye ciddi zararlar verme ihtimali ne kadar?

aysorfi

Kayıtlı Üye
Evet bende çok duyuyorum bu büyünün keskin olduğunu. Derinin nasıl bir mamül olması gerekmektedir. Yani ben mesala ayakkabı derisi bulabilirim. Onunla oluyormu ? Yoksa farklı bir deri mi olmalıdır ?

Ve bu büyüyü herkes çok iyi bildiğini söyleyen ve yapanlar olduğunu söylüyor.Bukadar kolaymıdır bunu yapmak ?

sabahh

Kayıtlı Üye
Canbar ask büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklügünde ince deri tabakasi alinir.Bulamayanlar kumas veya kagit kullanmislardir.

sorunuz konu içerisinde yazıyor zaten ve deneyecekseniz ay takvimine bakın Urum un büyü zamanlarıyla alakalı yazısı vardı denemeden önce onuda okuyun faydalı olacaktır.

lavi_nia

Kayıtlı Üye
pekı bunu yapan varmı tam ve net olarak arkadaşlar ?

bırde bışey sormak ıstıyorum çemberı çızılen kalem bıldığımız pılot kalemlerlemı çızılecektır bu konu ıçınde bılgı verırmısınız

ozge_1976

Kayıtlı Üye
merhabalar ,bu uygulama ramazan ayında yapılabilirmi cevap veren olursa sevinirim

nur_

Kayıtlı Üye
ne eksik ne fazla söylenmemesi doğru sanırım,ben denedim allah bilir tabi ama inanarak yaptığımı düşünüyorum hatalı yaptım belkide ya da olmayınca allah istemeyince olmuyor

meylan

Kayıtlı Üye
ya bu kişi hayırlı değilse bizim için bunu yapmak ne kadar doğru iyi düşünmek gerekir...

nur_

Kayıtlı Üye
Biri bana bu büyünün nasıl bozulduğunu söylesin nolur.
Aylardan beri şu büyüyü yapıcam yapıcam diyorum, bir terslik çıkar diye nasıl bozulduğunu da öğrenmek istiyorum, ama yok bulamadım!
Bilen biri söylesin lütfen.

kesin bir bilgim yok yanlış yönlendirme yapmakta istemem söylediğimi mutlaka bilgili moderoterlerimiz daha doğrusunu söyleyecektir,sirkeli suya konulan bir büyünün bozulduğunu biliyorum,birde denize atıldığını ama dediğim gibi yanlış yönlendirmek istemem bende doğrusunu öğrenmeyi isterim daha bilgili arkadaşlarımızdan

delitv

Kayıtlı Üye
Biz hem bu canbar büyüsünü hem de odkara büyüsünü yaparsak ne olur. Acil olarak yardımlarınızı bekliyorum.

origanum

Yönetici
Biz hem bu canbar büyüsünü hem de odkara büyüsünü yaparsak ne olur. Acil olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Bir işlem yaptığınızda onun hazırlık, çalışma ve işlem sonrası bekleme süresinin geçmesini bekleyip eğer isteğiniz bu şekilde olmadı ise başka bir işleme geçmeniz uygun olmaktadır. İkisi ya da bir sürü işlem bir arada olursa tutmaz hatta ters birşeyler bile olabilir.

delitv

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler. Peki bir yandan canbar majisini yapıp bir yandan telepeti yötemiyle kişinin beynine mesajlar gönderirsek ters bir etki yapabilir mi?

serfiraz

Kayıtlı Üye
arkadaslar, umarim isinize yarar :rolleyes:

Ekli dosyayı görüntüle 24

En etkili ask büyüsü canbar

Çesitli ülkelerde ask büyüsü degisik tür ask büyüsü örnekleri olarak karsimiza çikar.Canbar Asya ask büyüleri içinde yer alir.Bu ask büyüsü bozulmasi zor bir ask büyüsüdür.Ask büyüsü bozmak için yapilmasi gerekenler canbar ask büyüsünün karsisinda her zaman basarili olmaz denilmistir.Ask büyüsü bozanlar bu ilginç ask büyüsü karsisinda zorlanmis bazende çaresiz kalmislar.Canbar ask büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin basinda gelir denmis,çok güçlü bir ask büyüsü oldugu eskiler tarafindan iddia edilmistir.Canbar ask büyüsü ayni zamanda fazla islem gerektirmeyen kolay bir ask büyüsü olarak bilinir.
En etkili ask büyüsü tarifleri içinde aslinda en kolay ask büyüsü Canbar'dir denilebilir.

Kolay ask büyüsü formülü.

Canbar sevdigini baglama büyüsü nasil yapilir?
Canbar ask büyüsü malzemeleri.Bu güçlü ask büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylikla temin edilebilir. Canbar ask büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklügünde ince deri tabakasi alinir.Bulamayanlar kumas veya kagit kullanmislardir.Deri tabakasi tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakasi daire seklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alinir tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardagi agziyla iç içe geçmis iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtigi alan içerisine asik olmasi istenen kisiyle büyü yaptiran kisinin adlari birbirine bitisik olarak el yazisi seklinde bütün harfler birbirine degmek kaydiyla yazilir.Yazi kesinlikle çember çizgilerine degmemelidir.Canbar ask büyüsü çok eski bir ask büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazilarin mürekkebinin çini mürekkebi olmasi eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tafsiye edilir.Bu daire seklinde deri üzerine hazirlanip bitirilmis olan canbar ask büyüsü temiz bir yerde saklanir.Tam günes dogmadan önce çikarilip sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur.Merkezdeki yazi net görülecek bir mesafeden merkezdeki yaziya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda asik edilecek kisinin anne adiyla birlikte adi söylenerek misal, falan kizi veya filan oglu bana böyle baglansin ayrilamasin canbar olsun diye tam 40 defa anilir bu islemler yirmi gün tekrarlanir.Ilk yedinci günden itibaren canbar ask büyüsü etkisini göstermeye baslayip yirmi günün sonunda o kisi muradina erer diledigi kisiye kavusurmus.

BİRŞEY SORACAĞIM ÇEMBERİN İÇİNE isim nasıl yazılacak .mesela büyüyü ben yapıyorum adım serfiraz serfirazmehmet bu şekilde bitişik mi yazılacak.bir de gerçek deri mi olması gerekiyor.ayrıca bir sorum daha olacak.merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak canbar denecek demişsiniz ya yani biz büyüyü yazdığımız deriyi elimizde tutarak ve gözlerimiz bu yazıyı okuyarak mı söyleyeceiz.ayrıca ortam karanlık mı olacak o esnada ışık açık olsa olur mu.ilgilendiğiniz için teşekkürler

fukuşima

Kayıtlı Üye
Bütün bu aşk büyüleri seven sevdiğine kavuşsun diye ama ...ben sevdiğimi o kadar çok seviyorum ki ona büyü falan yapamam,kıyamam.Allah hakkında ne hayırlıysa onu nasip etsin.Ben ona asla böyle bir kötülük yapamam.Onu o kadar çok seviyorum ki Allah nasip ederse zaten biraraya geliriz.Zorla olmaz.Tadı kaçar.Ayrıca vicdan azabı çekerim.O nedenle saçma geliyor bana bütün bunlar.Bence kimse de büyüye başvurmasın sevdiğine kavuşmak için.

serfiraz

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamayı yapmak istemiştim ama vazgeçtim .düşünsene karşılığında cin sisden birşey talep edecek . neyi isteyecek ne fedakarlık yapmamız gerekecek.belki de üzüleceğim birşey gelecek başıma.ne belli