Astral seyehat için enerji çalişmasi

origanum

Yönetici
Ben çıkamadım. Zikre başladıktan bir süre sonra çok üşüdüm, aldırmayıp devam ettim içimden de keşke yatağın içine girseydim diye geçirdim. Bir süre sonra iyice titredim dayanamayıp üzerimi örttüm. Hiç bir şey olmadı kıpırdamam bozmuştur işi belki de. 1 saatten fazla devam ettim sonra idrar torbamdaki baskıya dayanamayıp kalktım başlamadan önce yapmıştım oysa niye geldiyse artık. Dönünce gene konsantre olayım dedim ama birşey olmadı gene sonunda da uyumuşum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
benim üzerümde battaniye vardı sonra kayıp düştü üstümden..akabinde duygu seli yaşadım hala inanamıyorum..hiç görmediğim biri geliyor ellerimi tutuyor ve beni yukarı çekiyor.

iklim_su

Kayıtlı Üye
bende çıkamadım :(..çok istiyodum bu deneyimi yaşamayı..neden olmadı anlamadım..zikirle beraber,bedenimin hafifledigini hissettim hatta çok hafif bi yükselme oldu sanki ama tam anlamıyla olması gereken boyutta hissedemedim..moralim bozuldu açıkcasıı..

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben cok yugun bir sey yasamadim baslarken cok yorgun ve uykusuzdum , zikre basladim bir sure sonra belimde cok siddetli ve sert bir kasilmayla sicrayip yataga carptim bundan bir kac saniye sonra yine kucuk bir kasilma yasadim ama yukseldigimi yada baska bir seyi gormedim ve hissetmedim sonrasinda uyuya kalmisim .

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu teki seferlik bir caslismami olacak yoksa yine devam edecekmiyiz?

obsesif

Kayıtlı Üye
Sanırım tek üşüyen ben değilmişim,çok üşüdüğüm için bende yorganın içine girdim,ama yorganı kaldırttı biri sonra,çok farklı hiç tanımadığın görmediğim biri gelip ellerimden tutup kaldırıyor,devamı olursa mutlaka varım.
Kafama bişey takıldı,yataktan çıkarılıp ayakta olan bi ben olmuşun sanki???

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bende önce yataktaydım sonra urum gelip eliyle yukarı çekti ikimizde karşılıklı havada ayaktaydık . önce ellerimi tuttu kaldırdı ardından beni havada ayakta bıraktı oyleki dönüp baktığımda yukarıdan bakıyordum .

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
inanılmaz geliyor kulağa bir dahaki sefere bende katılmak istiyorumama ben korkarım yaaa...gözüm yemedi yani..korkacak birşey yok falan deyin teselli edin beni :)

akan

Kayıtlı Üye
Ben zikre başladıktan sonra beynimin içindeki karanlık noktaya odaklandım, karanlığın dalga dalga bana yaklaşmasına izin verdim yavaş yavaş hafiflediğimi hissettim ve arkasından karanlığın içersinde kayboldum sanırım uyumuşum gördüğümü hatırladığım tek şey Ankara'ydı Anıtkabiri gördüm yolları gördüm ve sokak lambasının ışığının vurduğu karanlık bir oda hatırlıyorum hepsi bu...Sanırım yarım saat içindede telefonum çaldığı için uyandım ama ne uyanış sanki biri mideme yumruk atmış gbi hissettim...Hepsi bu...

sdbr

Banlı Kullanıcı
olamaz uykuya dalmışım kaçırdım urum lütfen tekrarlarmısın çalışmayı:(

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
bu arada bende bir yükselme yaşayamadım yarım saatten sonrada kalktım zaten ellerimde ayaklarımda ve başımda karıncalanmalar ve nerji akımları hisseetim biraz dalgalanma hissettim bunu astrale çıkanlar çok iyi bilir böle tam çıkmadan önce astral bedenin dalgalanır çok güzel bir duyguydu saol urum :D

Huzun

Kayıtlı Üye
ben cok yorgun ve cok basim agriyordu ama genede katildim ve bende yatakta ustumde baddaniye vardi butun vucumda bir bosalma hafiflik hissettim ve sanki beynimin icinden biseyler bosaliyor gibi oldu acayip bir enerji vardi kulagimda ugultuler bir ara kendimi boslukta hissettim zaten bende yarim saat denedim ama yukseldigimi goremedim :( sonra kalktim yataktan ama cok dinctim tum yorgunlugum gitmis ve basimda agrida kalmamisti oysa butun gun o agriyi cekiyordum benimde yasadiklarim bunlar

obsesif

Kayıtlı Üye
inanılmaz geliyor kulağa bir dahaki sefere bende katılmak istiyorumama ben korkarım yaaa...gözüm yemedi yani..korkacak birşey yok falan deyin teselli edin beni :)

Herhalde burada benden daha korkak kimse yoktur:Dben bile yapabildiysem hiç korkma,gerçi ilk başta korkup,bi ara verdim ama sonra tekrar başladım,uruma okadar çok güveniyorumki tanımadığım halde koyverdimkendimi.
Ama ben biyere gidemedim:(
Ve benimde tüm gün başıma ağırıyordu,başlar başlamaz oda kayboldu,ve uzun zamandır ilk defa dinç ve erken uyandım uykumdan

iklim_su

Kayıtlı Üye
urum lütfen bu çalışmayı yapmaya devam edelim..çünkü bu deneyimi gerçek anlamda yaşamayı çok istiyorum..

loeb

Kayıtlı Üye
urumdan yorum alsak korkanlar gelmeyenler yada ben mesela kendımı bılmıyorum ama urum herkesı gormustur sen bunu yaptın sen bunu yanı cok kısı var ama belırgın bıseyler varmı urum?dogru yanlıs anlamında ben muzık dınlıyodum buyanlıs belkıde mesela ama evde ses oldumu cok etkılenıyorum en azından muzık sabıt dedım.bı ara dondugumu gerıye hatırlıyorum sankı bedenımı arıyodum..komıktı :) usume bende devamlı oluyoo

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
sanırım ben katılamadım galiba yaptığım yanlış bir şeyler oldu ... ama yine de zikir anında enerji akışını sezdim garip bir hafifleme oldu ama sonra uyuyakaldım galiba:D

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ruya analizlerinde artik birbirinizden habersiz paylasim yapiyorsunuz ama bu konuyla ilgisi oldugu icin burada belirtmek istedim obsesif ve dynamic ikinizde ruyanizda ogullarinizi ve 10 sayisini gormussunuz bu cok ilginc bir rastlanti ve bence sadece rastlanti degil Urum'un bu konudaki fikrini merak ediyorum.

loeb

Kayıtlı Üye
pantea :) ikinizde ruyanizda ogullarinizi ve 10 sayisini gormussunuz bu cok ilginc bir rastlanti ve bence sadece rastlanti degil Urum'un bu konudaki fikrini merak ediyorum.

buun yenı konuda yazarsanız...gecen bende anlattım hanı sıze bıseyler aynı anda degıl ama 3 gun sonra aynı sekılde ıkı kere arka arkaya aynı ruya.benle ılgısımı var ne bununda:)