Astral seyehat için enerji çalişmasi

loeb

Kayıtlı Üye
valla batıl olsun dıye demedım ama o ınsan korkmayan bırısıydi..bılemem neden ldugunu ama ben senelerce 13lere dıkkat edın derdım lanet bela rıtuellerı 13unde yapılırmıs bu bıle yazıyo sıtede yada dolunay varken uyuyamam derdım ee sen kurtadamsn fı mantık..sıze ozel yazmadım yanı 13kasım bırde yazılan gıbı kapıların daha belırgın acıldııgnı ve dolunay ve 13 cok nadır gelen bı donem.ona bakarsanız bazılarıda oglak burcu derler 13 ocak derler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışma bu akşam unutmayın arkadaşlar

obsesif

Kayıtlı Üye
Çok heyecanlıyım,ilk defa böyle birşey deneyeceğim:)
Ama çokta korkuyorum:D

akan

Kayıtlı Üye
valla batıl olsun dıye demedım ama o ınsan korkmayan bırısıydi..bılemem neden ldugunu ama ben senelerce 13lere dıkkat edın derdım lanet bela rıtuellerı 13unde yapılırmıs bu bıle yazıyo sıtede yada dolunay varken uyuyamam derdım ee sen kurtadamsn fı mantık..sıze ozel yazmadım yanı 13kasım bırde yazılan gıbı kapıların daha belırgın acıldııgnı ve dolunay ve 13 cok nadır gelen bı donem.ona bakarsanız bazılarıda oglak burcu derler 13 ocak derler

:) Anladım zatende takılmak için yazdım.Bari hem 13 hem dolunay'ı birarada bulduğuma göre iyice yoğunlaşıp bir dilek dileyeyim bakarsın olur :) Bu arada heyecanla bekliyoruz...

Pantea

Kayıtlı Üye
Heyecanliyim ve de merak icindeyim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Neler olacagi hakkinda bilgisi olan varmi ne yapacagiz nasil astrale ulasacagiz ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
asrtal ile ilgili sorulan sorula yanıt vermiyoruıki bilinciniz ve bilinç altınız etkilnemesin rahat olun

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Urum saat 1:00 de oturur pozisyonunda mı olacağız yatar halde mi?
Vereceğiniz nasihat var mı?
bu arada sakın ben unutmayın da

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yatar poziyon elektirkli altleri kapatın karanlıkta gözler kapalı

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
ne kadar süre kalmamız gerekiyo bu vaziyette ben geceleri günlük işlerimi yapıyorum da

origanum

Yönetici
elektrikli alet derken evdeki değil sanırım buzdolabı tv vs. Yattığımız odada mı, saat ve cep telefonları da sakıncalı mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
cep telefonu asla asla olmayacak sadece bulunulan oda yeterli evcil hayvanınız varsa oda odada durmasın. zamanı belli olmaz siz sadece zikre odaklanın başka birşeye kafa yormayın son 5 dakika nefes almaya başlayın nefesinizi bu arada tutmayın kesinlikle :D

loeb

Kayıtlı Üye
sıfır ses evde olamadıgı ıcın kulaklıkla yattım telefonda yanımdaydı :( kapamamısım ama bır ara ruh olmasada genel anlamda yukseldıgımı hıssettım hatta yukardan ınıyodum tepetaklak dusuyomusum gıbı oldu ama tam anlamıyla cıkamadım sonra uykuya dalmısım ve sadece kalkmaya calıstıgmı hıssettım ama sankı bedenımı arıyodum..ama rıtuele gec kaldım tek gunluk rıtuelle olmadı sanırım:(

obsesif

Kayıtlı Üye
Şoktayım,ilk defa böyle bir deneyim yaşadım,ama çok keyifliydi,yattığım yerden kaldırıldım:D
Çok farklıydı,ellerde başladı sonra ayaklar,bi ara titriyodum.Çok farklı bir sürü leyi yaşadım aynı anda.
2 telefon vardı odamda,bunu atlamışım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
avuclarımda inanılmaz bir uyuşma oldu. yataktan 4-5 santim yükseldim öyleki üzerimdeki battaniye boşluğa sarktı, akabinde yükseldim ve bedenim yatağımdaydı urum geldi elleri ellerimde beni yukarı çekti. inanılmazsın urum müthiş bir deneyimdi. sonrasında şoktaydım öylece kalakaldım 1.30 öylece yatağımda oturmuş yaşadıklarıma inanamaz vaziyetteydim.