zuzula hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruban

Kayıtlı Üye
Kas deşim felak nas tan söz ediyosun Allahın ayeti ne huddamışmiş Allah melek ordusu gönderir kendine sıgınana anlamını okuyunda öyle konuşum komedi yapmayın bilip bilmeden Cebrail israfil mikayil azrahildendemi büyük demon

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
falak nasla seytan cıkaran birini gosterin gösteremessiniz cünkü yok kücücük bir yeşil küre gelir tesiri cok azdır bir duanın zikrin ecbedi vardır onu asmadan seytana cine bi etki edemessiniz oda fekak nasda 800 yada 1000 dir bu kadar okuyana kadar gozü kara bi iblis cin sizi coktan haklamış olur

ruban

Kayıtlı Üye
burda Allaha sıgın maktan basediyoruz Allahın yaratıgı kula degil töybe haşa Allah kulunun bilmiyormu ne kadar başı derte üzü besmele ile bile gider yeterki sıgın yetiştişcek olan Allahın askerleridir veliler cinlere şeytanlara baktıgı zaman kaçacak delik ararmış surenin adını doru yazmamışsın daha

Rahman ve Rahim (olan) Allah'ın adıyla 1) De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, 2) İnsanların Melikine (mutlak sahip ve hakime), 3) İnsanların İlahına, 4) O sinsi vesvesenin şerrinden, 5) O ki insanların göğüslerine (kötü düşünceler) fısıldar. 6) Gerek cinlerden, gerek insanlardan (olan )bütün vesvesecilerin şerrinden Allah'a sığınırım!

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
imanınızın çok güçlü olması gerekir evliya derecesinde acaba siz öle birisiminiz bi sürü mümin var cin musallaTINA UGRAYAN hayatları helak olan eyüp peygamberi düşünün peygamber olmasına ramen musallata ugramıştır gerçeyi tam anlamıyla görmek lazım

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Yani şimdi bu konuya yapılan yorumları (yada yapılmayanları ) görünce aklıma şu geliyor,

Her gün forumda onlarca insan, Varlıklarla konusuyorum, cinlerim var, şeytanla arkadaşız, bilmem ne tarikatındanım, 1 yaşından beri öteki aleme gidip geliyorum,demonla çay içtik, cinler rüyamda benimle irtibata geciyor veya rüyamda cin padişahıyla tavla oynadık vs... birsürü olay hatta bazen cok komik gelebilecek olaylar anlatılıyor, yardıgamıyorum ama;

Örneğin bu konu bildiğim kadarıyla hakkında fazla bilginin olduğu bir konu değil ki olanıda zaten Dabbe filminden biliyoruz.

Merak ettiğim soru şu bu varlıklarla teması olan arkadaşlar bu tür konuları onlara sormuyorlar mı ? Yani mesela sorsalarda şuraya yazsalar bizde iki gram bilgi edinsek şurda.

Merakınızı gidermek adına yazayım. Varlıklarla görüşen kişiler farklı farklıdır.
Kimisi bir ritüel sırasında görüşür. Kimisi sadece işlerini yaptırır. efendi köle ilişkisi vardır.
Kimisi sadece cinsellik için görüşür. Nasıl ki insanlar bilgi olarak aynı değilse varlıklar da öyle.
Sorularına cevap vericek bilgi alacak olanlar başkadır. Ama bunlara da iş yaptırılmıyor çoğunlukla.
Bunlara erişmek de zor iyice işlerin içine girdikten sonra oluyor.
O yüzden daha çok cinci hoca işlerine yardım edicek tarzda düşük seviyeli hizmetçiler olur.
Veya aşk büyüleriyle uğraşan türden, basit şeylerle.
Onlara arkadaşım Ayşe napıyor diye sorarsın biler. Ancak büyük şeyleri bilmez. Bilemez.
Umarım anlatabilmişimdir.

Filmi dün gece izledim. Çok hoşuma gitti. Benim anladığım kadarıyla bunlar M.. türünden varlıklardan bahsediyorlar.
Cinlerin ifritler bunlardan korkar. Şeytan bunlarla ters düşecek bir hale düşmekten çekinir. O işin peşini bırakır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Merakınızı gidermek adına yazayım. Varlıklarla görüşen kişiler farklı farkilginç.
Kimisi bir ritüel sırasında görüşür. Kimisi sadece işlerini yaptırır. efendi köle ilişkisi vardır.
Kimisi sadece cinsellik için görüşür. Nasıl ki insanlar bilgi olarak aynı değilse varlıklar da öyle.
Sorularına cevap vericek bilgi alacak olanlar başkadır. Ama bunlara da iş yaptırılmıyor çoğunlukla.
Bunlara erişmek de zor iyice işlerin içine girdikten sonra oluyor.
O yüzden daha çok cinci hoca işlerine yardım edicek tarzda düşük seviyeli hizmetçiler olur.
Veya aşk büyüleriyle uğraşan türden, basit şeylerle.
Onlara arkadaşım Ayşe napıyor diye sorarsın biler. Ancak büyük şeyleri bilmez. Bilemez.
Umarım anlatabilmişimdir.

Filmi dün gece izledim. Çok hoşuma gitti. Benim anladığım kadarıyla bunlar M.. türünden varlıklardan bahsediyorlar.
Cinlerin ifritler bunlardan korkar. Şeytan bunlarla ters düşecek bir hale düşmekten çekinir. O işin peşini bırakır.
Bu nasıl bir şeydir ki cinler ve iblisler korkup şeytan ters düşecek işlerden çekinir? Gerçekten çok ilginç şeyler söylüyorsunuz.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Bu filmi birazdan açıcam izleyeceğim ama cinler demon değildir parapsikolojide demon - cin ayrıdır ve syn dreamduality şeytan onlarla ters düşmekten çekinmez bence m türündeki farklıları keşke açsaydınız ne olduğunu ama izleyince anlarım en olmadı bizde davet ederiz gelsin görüşelim cinci hocalar dolu forumda bir çok hacı hoca var büyü yapan büyü bozan cin çıkaran içime cin girdi şeytan girdi şeytan nasıl giriyor anlamadım, Cin girer tamamda her neyse şu filmi açıyımda bi izleyeyim bakıyım ne var ne yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...