Yıllar oldu geçmedi çok yoruldum musallat...

Alakan

Kayıtlı Üye
Petshoplar'da kedi köpek satışı yasak. Sadece balık ve kuşlar satılıyor. Oradaki balıkları ve kuşları alıp doğaya salarsanız yaşama ihtimalleri sıfır. Kedi köpeğin bile sokakta yaşama koşulları berbat biliyorsunuz ki. Alıp bakmayacağınız hayvanların canıyla oynamayın. Lütfen öyle bir şey yapmayın, yazık hayvanlara.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
@Alakan söylemek istediğim bu değil yanlış anlaşıldım.

Burada vahşi doğada yaşayabilecek hayvanların özgürleştirilmesinden söz ettim.

Güvercin,tavşan gibi canlılar yabanıl doğada hayatta kalırlar.

Çünkü bunu daha önce kefaret için bir kaç kez yapmıştım ve saldığım bölgede halen büyük bir mutluluk ile geziniyorlar.

Balık cinslerindende Koi balığı buz tutmuş bir gölde bile hayatta kalır.

Sevgiler, saygılar.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Allah sizi deniyorsa en önemli 4 unsur şu:

1-Yüce ahlakı korumak.
2-İrade, nefs terbiyesi.
3-Stabilizasyon.
4-Sarsılmaz iman.

Sevgiler.

emre0654

Kayıtlı Üye
Petshoplar'da kedi köpek satışı yasak. Sadece balık ve kuşlar satılıyor. Oradaki balıkları ve kuşları alıp doğaya salarsanız yaşama ihtimalleri sıfır. Kedi köpeğin bile sokakta yaşama koşulları berbat biliyorsunuz ki. Alıp bakmayacağınız hayvanların canıyla oynamayın. Lütfen öyle bir şey yapmayın, yazık hayvanlara.
Ben kedi aldım sokaktan bakıyorum. Ankara gibi soğuk yerde ölen kediler de görüyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu zorlu kış şartlarında petshop tan hayvan satın alıp ormana, doğaya bırakmak iyilik yapmak değil hayvanı ölüme terk etmektir. Ayrıca da bu kirli ticarete ortak olunmuş olur.
Günahlardan arınmak için farklı yöntemler var; tövbe etmek dua etmek, kefaret ödemek. fakir beslemek, sokak hayvanlarına bakmak gibi. Ama kul hakkı istisna bunun yolu sadece hakkını çaldığınız insanlarla helallesmektir. Kul hakkının affı yoktur. Konu sahibinin durumuna bakılırsa kul hakkı yiyen değil hakları çalınan birisi olduğu ortada. Yaşadıkları atalardan gelen karma. imtihan gibi görünüyor.

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben kedi aldım sokaktan bakıyorum. Ankara gibi soğuk yerde ölen kediler de görüyorum.
Kesinlikle öyle. Petshop hayvanları için durum biraz daha hassas. Bunlar doğadan yakalanan canlılar değil. Özel olarak üretimi yapılan canlılar. Güvercin ve tavşanlar da dahil buna. O hayvanlar üretim ortamında doğup yetişiyor. Sıcaklık, karın doyurma, hijyen gibi unsurların hepsi üretici tarafından sağlanıyor ve ona göre adaptasyon gösteriyorlar. Yavru bir kuşu 16 derecede bakmaya alıştırırsan ona; 20 derecede bakmaya alıştırırsan ona adaptasyon gösterir. Ayrıca dış tehlikelerden habersizler. Tamamen doğadan alınıp özgürlüğü kısıtlanan bir hayvanı bırakmak neyse de doğaya nazaran konforlu bir ortamda yetişen hayvan uyum sağlayamaz. Her şey içgüdü ile çözülmüyor maalesef.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Allah her şeyi bağışlar çünkü o ilk hakkın sahibidir.Ama masumların(doğa,hayvanlar) kul hakkı müstesna.Onun cezasını çekersin ancak cezanın sonunda daha büyük bir ruhaniyet ile U dönüşü yaparsın.Çünkü Allah seni buna zorlar.Yaa değişeceksin yada yok olacaksın.

Çünkü Allah kafana sopayı indirmiş, iyilikten kibre doğru balonlaşan egonu yerle bir etmiştir.Yunus gibi ve sana "ne olursan ol benim dilediğim kadarsın" sözünü hatırlatmıştır.

Ben merhamet ederken sen kimsin merhamet etmiyorsun?Bak ateistler her gün bana hakaretler yağdırıp kıvrak ve kurnaz zekaları ile sürekli alay ediyorlar.Ama ben onları bağışlarken!İster peygamber ol, ister veli, sen kimsin ki insanları bağışlamıyorsun.

Allah'ın aşkın aklı, bazen bir peygamberi bile paralar.Bunun örneği Hıdır ve Musa misalindedir.
Musa rasyonel bir insan olarak Hıdır'ın yaptıklarına akıl erdiremez.Kaderin üzerinde kader vardır.

Musa yazar(mahkeme), Hıdır(temyiz) bozar.Musa'nın baktığı noktada her şey yok oluyorken, Hıdır'ın baktığı noktada her şey iyiliğe evrilmektedir.Bu yüzden Hıdır'ın kestiği Musa'nın parmağı acımaz.

Sonrada ata olarak kınanarak hatırlanırsın,eğer adam olmazsan ben seni adam ederim.

Ehli dünyanın kul hakkı paradır.O yüzden kimse üzerinde borcunuz kalmasın kime parasal olarak borçluysanız mutlaka ödeyin.

"Sezarın hakkı sezara,Allah'ın hakkı Allah'a.".

Ben iktidarda olsam petshopları ve hayvan çiftliklerini kapatır, hayvan sunularını,ticaretini ve avcılığı yasaklarım.Suları barajlara kesmeyi yasaklarım.

Çünkü bu dünya bize emanet.Kabilist bozuk ideolojinin iddia ettiği gibi "tüm canlılar insana hizmet için yaratıldı" değil.

Şiti,Habilist doğru ideoliji ise "bizler dünyaya hizmet için yaratıldık" der.
Yani hayvanları korumak zorundayız.Ağaçları korumak zorundayız.Onlar bizim lüks arzumuzun ticari bir metaası değiller.

Şit ve Habil göçebedir.Toprağın çocuklarıdır.Kabil'e gelince, o kent çocuğudur.Kabil, Adem'in Lilith'den olma İblis dölüdür.

Bu sebeple eşiniz ile cinsel ilişkiye girerken bile Allah'ı anın.

Sağ elinize şu duayı okuyup üfleyerek vücudunuzda üç kere gezdirin:

"Benim elim, Fatma anamızın eli, sebep benden şifası Allah'dan"..

Aşure kadar kadim ve sağlıklı bir yemek yoktur bence.Hayvansal gıdalardan uzak tuhaf bir yapısı var aşurenin.Çünkü Nuh, hayvansal gıda yemeyi reddediyordu onlara duyduğu büyük sevgi ve saygıdan ötürü.

Çekirdek aile yapısı çok önemlidir.Narsistlik elbette insanları kontrol altında tutmak için hipokrasidir ama öteki taraftan düşündüğünde bazen aile yapımızı bozmaya çalışmanında narsistlikten farkı yoktur.

Örneğin ana ve babasına karşı ne olursa olsun ata olduğu için saygı duyan insanlara karşı, sen onlar narsist, neden onlara değer veriyorsun demekte liberalist bir dejeneresyon ve manipülasyondan başka bir şey değil bence.Ne olursa olsun sonuçta onlar benim atam.Hiçbirimiz mükemmel olamayız ama değişmek zorundayız.İyileşmek zorundayız.

Benden belkide çok şey çalındı ama çalınan en büyük şey "küçük mutluluğum" du önemli değil Allah'ın kestiği parmak acımaz.Bazıları eyfel kulesini gördüğünde mutlu oluyordu, bazılarıysa bir şelale gördüler mi.Bana ikincisi büyük bir zevk veriyordu.Paranın ve şöhretin peşinde değilim.

Firavun'un hayatı boyunca bir kere olsun bile başı ağrımadı zevk sefa içinde yaşadı.Herşeyi vardı, kadınları,sarayları,serveti,şöhreti ve önemlisi popülerliği.Herkes onu çok severdi, yalakalar çevresinde dönüp dolaşırdı.

Zavallı Musa'ya gelince, ne zaman beladan kaçsa Allah onun başına başka bir bela gönderdi.Oysa tek istediği huzurdu.Çok sevdiği doğada yaşamak, Allah'ın yarattığı güzellikleri izleyerek onu hamd ile tesbih etmekti.

Yağmur adam(otistik) olmasından ötürü kekemelik vardı ve bu yüzden hayatı boyunca hiçbir zaman öz güveni olmadı.Utangaçtı.

Benim bu dünyada sevdiğim en güzel millet, Kızılderililerdir.Bir taraftan düşündüğümde tütün elbette zararlı ama öteki taraftan baktığında bir "misak çubuğu".

"Dağ başını duman almış.Gümüş dere durmaz akar.".Ama maalesef hep söylediklerimizin aksini yaptık.Gümüş dereleri kirletip barajlara kestik.

Kadınlarıda anlamak güç.Saygınlık üstünlük istiyorlar.İstedikleri her şeyi veriyorsun ama hala size karşı öfkeli ve nefret vampirliği ile davranıyorlar.

Adamın geçmişinde ve atalarından gelen bir takım hataları vardır ve bunu kullanarak hala düşmanlık ve derin bir nefret besliyorlar.Şöyle diyor, "ben karmayım/cadıyım herkesi ezer alay ederim ama birisi benimle alay ederse bumerang gibi dönerim" .

O iş öyle değil işte.Sonunda bir gün gelir ve o adamın yaptıkları nasıl Gayretullaha dokunup sana bu yetki verildiyse, seninde yaptıkların Gayretullaha dokunur, senin o adamdan çaldığın her şey o adama geri iade edilir.

O yüzden helalleşmek çok önemli.Her zaman affetmek ve yapıcı olmak çok önemli.

Sevgiler ve Saygılar.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Kesinlikle öyle. Petshop hayvanları için durum biraz daha hassas. Bunlar doğadan yakalanan canlılar değil. Özel olarak üretimi yapılan canlılar. Güvercin ve tavşanlar da dahil buna. O hayvanlar üretim ortamında doğup yetişiyor. Sıcaklık, karın doyurma, hijyen gibi unsurların hepsi üretici tarafından sağlanıyor ve ona göre adaptasyon gösteriyorlar. Yavru bir kuşu 16 derecede bakmaya alıştırırsan ona; 20 derecede bakmaya alıştırırsan ona adaptasyon gösterir. Ayrıca dış tehlikelerden habersizler. Tamamen doğadan alınıp özgürlüğü kısıtlanan bir hayvanı bırakmak neyse de doğaya nazaran konforlu bir ortamda yetişen hayvan uyum sağlayamaz. Her şey içgüdü ile çözülmüyor maalesef.
Tamam öyleyse özür dilerim.Onun yerine örneğin yirmi tane kuşu alıp, geniş bir odayı onlara ayırıp daha konforlu bir yaşam verebiliriz diye düzeltiyorum hatamı.

Efgan

Kayıtlı Üye
Öncelikle forumdaki herkesten geçen sefer yaptığım saygısızlık için özür dilerim.Narsist şeytanın saldırısı ile kafam o kadar manipüle olmuştu ki can havliyle burdaki herkese saygısızlık yaptım.Önceki nickim TiberSeptim di.

Şimdi tekamülüme yarayacak bu kadar bilgili insanı karşımda gördüğüm için utanç içindeyim.Bende yana yakıla çözüm aradım ve çok araştırma yaptım.Mücadelemde bulduğum bir kaç yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum.Kader gayrete mahkumdur, her nimetin bir külfeti vardır.

Benimkisi atalarımdan gelen günah ve suçlar ve geçmişimde işlediğim hataların kötü karması.

Araştırmalarım ve keşfettiğim bazı şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum ama dediğim gibi Allah izin vermeden bir peygamber bile size yardım edemez.Örneğin Hz.İsa ruhullah bile Allah izin vermeden beelzebubu kovamaz.O yüzden bu tip sitelere girip balon misali insanlara saygısızlık yapmaya hakkımız yok ve bundan dolayı burada herkesten özür diliyorum.

Keşfettiğim bazı yöntemler, tırnağın varsa başını kaşı misali:

1-Öncelikle bir psikiyatra gidip beynin sağ ve sol lopunda dengesiz olan hormonları kontrol ettirin.Çünkü sol lop, sayısal ve acımasız olan taraftır, sağ lop daha çok merhamet ve maneviyat tarafıdır, bunlar arasındaki denge sistemi bozulursa fanteziler ve gerçeklikler arasında takılıp kalırsınız.Çünkü bu narsist/şizofrenlerin üzerinizde ve beyninizde oluşturabileceği dissosyatif kimlik bozukluklarının ana sebebidir.
2-Eğer para durumunuz yerindeyse, özel bir hastaneye gidip tam bir check-up yaptırın.Eğer durumunuz yerinde değilse, ben şahsi kefaret borcum olarak ücreti ödeyebilirim bana özelden ulaşın.
3-Kefaret için kuban verme,karma temizleme:

a-)20 tane fakire yardım.
b-)10 tane garip çocuğu mutlu etmek.
c-)Hayvan barınaklarına ve sokak hayvanlarına yardım.Yem&su.
d-)Köle azat etmek, Petshopa gidip kafeslenmiş bir kaç hayvanı alarak doğaya/özgürlüklerine kavuşturma.
e-)TEMA vakfına fidan bağışı.
f-)Bir cuma namazında, imamla konuşup, topluluk önünde suçunuzu itiraf ederek helallik alıp topluluk ile birlikte namaz kılma.
g-)Özgünlüğünüz olabilir, ama tevhide göre asla birlikten kopmamanız gerekir.
ğ-)Bireyleri de, toplumu da, asla kadın olduğu için,hasta olduğu için, köylü olduğu için yargılamayın ve aşağılamayın.İnsanların kusurlarını gözetmeyin, sınırsızca merhametli olun, bedavaya kamu hizmetlerinde, yardım kampanyalarında yer alarak kefaret ödeyin.Ancak tüm iyiliklerinize rağmen narsist olan bir insan,bir cahil, hala size negatiflik yapıyorsa hayır diyin ve onu yok sayın, hayatınızdan çıkarın, bunun örneği Hz.İsa'nın şu sözünde saklıdır:
"Düşmanın dostundur."

4-Doğaya gidin.Çünkü Adem'in özü topraktır.Doğayla sosyal olun.Sakın topraktan kopmayın.Şehrin elektromanyetik kötü enerjisinden uzaklaşın.Çıplak ayaklarınız ile toprağa basın.Bazen izole olmak içindeki hazineye ulaşan kapıyı açmanın en büyük yoludur.Ama bu durum şeytanın hemen sizi fark etmesine ve sizi Allah'a ulaşıp kamil insan olmayasınız diye sertçe saldırır.Mücadeleye devam pes etmek yok.Umutsuzluk yok.
5-Bütün gerçek erenler dağ köylerinde yaşarlar ve tefekkür halindedirler.Çünkü dağlar gökle yer arasında ki yüksek enerjili ana kapılardır.Şarlatan hacı hoca takımına değil, gidip bu insanların hayır dualarını alın, onlardan yardım isteyin hatta onlara bedavaya hizmet edin öğrenci olun.
6-Soğuk bir akarsuda düzenli bir şekilde abdest alın ve Allah'a yalvarın, abdestsiz gezmeyin.Eğer her hangi bir cin size taciz etmek isterse sakın onlarla ilişkiye girmeyin ve red edin.
7-Cinsellik orucu tutun, mastürbasyonda dahil haftada sadece 1 kere.
8-Güzel hayaller ve ameller edinin, yasadışı kötü hayaller ve düşünceleri kafanıza sokmayın yoksa bu karma olarak döner.
9-En önemlisi nefsinize ve iradenize hakim olmaya çalışın.Örneğin sigara bağımlısıysanız bunu günde 10'a düşürün.Çünkü burada nefsimizinde hakkı var, nefs öldürmek yaşayan ceset olmak anlamına gelmez.
10-Sevgiyi ve onaylanmayı toplumdan yada bireylerden değil sadece Allah'dan isteyin, içinizdeki o özel huşu sevgisini uyandırın ancak toplumuda red etmeyin.Kuldanda utanın.
11-Özgün olun, ancak özel yada tüzel olmayıda unutmayın.
12-Düzenli tefekkür orucu, az yemek, az uyumak, hayvansal gıdaları az tüketmek,sigarayı azaltıp iradenizin gücünü yenilemek.
13-Onların vesveselerini ve tehditlerini ciddiye almayın, onlara inat stebil hayatınızı sürdürün, sakın umut kesmeyin ve boyun eğmeyin.Bol su içmek.
14-Milli ve dinsel kimliklerin kibrinden uzak durun.Her zaman bağışlayın.
15-En az 3 vakit zorla namaz kılın Allah'dan bağışlanma dileyin.
16-Üzerinizde, yastığınızın altında mutlaka dua taşıyın.Uyumadan önce şu duayı okuyun:

"Eyyy Anadolu'nun koruyucusu ya Hıdır yaa nazır, sensin derdime nazır.Yattım Allah kaldır beni can gövdeye daldır beni, can gövdeden çıkınca imanımla gönder beni."

17-Anne ve babaya saygı.İnsanların size yönelttiği azarlamalara karşı sessiz kalın, Eyyup sabrı budur.Cezai işlem gibi.
18-Tualet kültürü çok önemli.Evinize girerken sağ ayakla girip euzu besmele, tualete girerken euzu besmele, hiç bir tarafınıza çiş sıçratmayın.Sifonu çekmeden önce, 3 kere sol ayağınızı yere vurun ve şöyle diyin:

"Hastalık, sihir, şeytan işidir.Ayak yolu ile gelir, ayak yolu ile gider.Yallah kovulmuş şeytan geldiğin yere lağıma!"

19-Aynalara ve telefondaki ilüzyon olan siyah ekrana uzun süre bakmayın.
20-Yatarken telefonunuzu emf dalgalarından korunmak için mutlaka uçak moduna alın.
21-Atalardan gelen günahlar için şu dua her gün:

"Eyy merhametlilerin en merhametlisi olan Allah'ım, atalarımın ve benim işlediğim tüm hatalardan ötürü çok pişmanım.Dünümden, bugünümden ve yarınımdan senin şevkatine ve sevgine sığınırım.Ve senin celalinden cemaline sığınırım yaa Rauf.Kutsa ve koruman altına al beni, katından bana yardımcı bir ruh bağışla.Şüphesiz ben sana muhtacım, ama sen bana muhtaç değisin."
22-Zor olduğunu biliyorum inanın sizi anlıyorum.Damdan düşenin halini damdan düşen anlar.Zorlayıp bir kaç arkadaş edinip iki üç sohbet edip sosyalleşmeye çalışın.
23-Sirke,deniz tuzu,zeolit tozu karışımı fısfıs ile evinizi ve yatağınızı düzenli olarak kutsayın.
24-Giysilerinizi ve dolaplarınızıda sürekli fısfıslayın.
25-Aynı karışımdan bezi ıslatıp düzenli olarak başınıza koyun.Stresden uzak durmaya çalışın.
26-Temiz gıdalar tüketin ve gıdaların üzerine mutlaka Allah'ın adını üfleyip için.
27-Suya, dua okuyarak günde 3 vakit 3 kere Allah'ın adını anarak için.
28-Pes etmek ve umutsuzluk yok herkes eğleniyor ancak ben hep acı çekiyorum, horlanıyorum.Bu dünya deneme dünyası, bazı insanlar dünyada cehennemi yaşarlar bu bazen ahirete sarkan hesabı kaldırmak içindir.
29-Ağlamak istiyorsanız ağlayın, hüngür hüngür ağlayın, kimseden çekinmeden.
30-Peygamberimizi temsil eden gül tütsüsü ile evinizi düzenli olarak arındırın.
31-Namazdan sonra meditasyon yapmaya çalışın, ellerinizi ve ayaklarınızı tuzlu ve sirkeli suda düzenli olarak bekletin.
32-Frekans dinleyin özellikle 963hz, evinizde zeolit taşı bulundurun.Subliminal telkinli müzikler ile iradenizi kuvvetlendirip beyninizi bilinçaltı çöplüğünden ve travmalardan temizleyin.
33-EMP dalgaları olan parçaları ve radyasyon detoxu olan meditasyon müziklerini düzenli dinleyin.
34-Acı çekmek insanı değişime zorlar.Elmaslar sıkışarak oluşur.
35-Bağışıklığınızı korumak için glutatyon,multivitamin,kuşburnu çayı,su ama en önemlisi cinlerin kanınıza bıraktığı radyasyona karşı spiruluna hapı,magnezyum, bir tahta kaşık ile suyla karıştırılmış zeolit tozu günde 3 bardak.
36-Hamama gidebiliyorsanız düzenli olarak hamama gidin.
37-Şahmeran hikayesi, beyin ile bağırsakların aynı kıvrıma sahip olduğunu bize gösterir bu yüzden sağlıklı kafa sağlıklı bağırsakta bulunur bol bol kefir için.
38-Her gün bir avuç ceviz.Eğer cevize güç yetiremiyorsanız bana özelden mesaj atın dedemin ceviz bahçesi var, size ücretsiz gönderirim.
39-Limon ve sarımsak kürü bir iksir gibi.
40-Emf dalgalarından uzak durmanız en önemlisi bu çünkü musallat olan cinler aslında elektromanyetik radyasyon zehirlenmesi yaşatıyor bunu çözümü doğada olmak ve zeolit.

İşte ben doğduğumdan beri bu savaşı sürdürüyorum.Bugüne kadar nasıl hayatta kaldığımı bilmiyorum.Araba kazası geçirmiş bir insan gibi yıllardır şok halinde yaşıyorum.

Sevgiler,saygılar.
tavsiyeler için teşekkürler.

Hevy94

Kayıtlı Üye
Merhaba daha öncede yıllar öncede benzer konular açmıştım. Geçen sürede sadece bu yaşadıklarından kurtulmak için spritüel eğitmler, astroloji eğitmleri özel çalışmalar aldım. Bir çok şey öğrendim ancak yaşadığım durumun çok küçük yaşlardan itibaren musallat olduğunu öğrendim üzerine yapılan büyülerle gelenlerde olunca yıllarım heba oldu hapis gibi yaşayarak geçti gitti... İşin ehli biri bunlardan tek kurtuluş yolumun (çünkü rukye ve muskalar belli bir süre etki ediyor sonra muska üzerimde yanıyor) cinlere hükmeden birinin üzerimden alabileceğini ve onun öyle bi yetkisi olmadığını (cinlerle anlaşması yokmuş) söyledi. 32 yaşında oldum bu süreçte çok şey yaşadım bazı konularda bahsettim yaşadıklarımı. Psikiyatri vs çok gezdim bana oturduğum yerde bedensel zararda veriyorlar bu arada. 5 dakika durup geçen izler, boy uzayıp kısalması sima değişmesi gibi gibi. Üzerimde sadece süfli değil müslüman varlıkta varmış sadece merak ettiğim şu, cinlerle çalışan biri bunları benim üzerimden alabilir mi? Tek istediğim şey normal bi hayata sahip olmak artık çok yoruldum...

Ezgi Merhaba,
sana sevgilerimi iletiyorum.
Yaşadıklarının benzerini 20 sene yaşadım. Artık iyileşmeye başladım, bir çok hocaya gittim, ritüeller, muskalar, ayinler denedim.
Spiritüel bilgiler de edindim ve haberci rüyalar aldım ve en sonunda, bana sorunumu gösteren o rüyalar gösterildi.
Şimdi … evrende çekim kanunu var, yani benzer enerjiler birbiri çeker, birbiriyle senkronize olur.
Musallat ( obsession ) dediğimiz olay, bir din meselesi değil, enerji meselesi, önce bunu sabitleyelim.
Büyü de aynı şekilde. Yani enerjiyi A pozisyonundan B pozisyonuna gönderiyorsun. Bunun için kötü varlıklar da kullanılıyor işte ve insanlara musallat ediliyor.

Şimdi o kurtarıcı açıklamayı yapıyorum ; seninle senkronize olan etrafında kötü bir enerji varlığı var Ezgi demek.
Bu varlığın sana ait olduğunu düşünmüyorum, bu varlık senin daima çok yakınında olan, bir insanın musallatı.
Ve sende o insanla benzer bir enerji özelliğine sahip olduğu için, senkronize oluyorsun ve onun musallatınada maruz kalıyorsun otomatikman.
Nasıl mı olur ? Bir örnek ..
Baban musallatlı, ve babam aynı zamanda aceleci ve hiperaktif enerjiye sahip bir adam.
Seninde babanla ortak özelliğin bu hiperaktivite ve chaos duygusu.
O zaman babanla bir senkronizasyon gerçekleşiyor enerji bedenleriniz arasında.
Yani onun musallatının enerjisi sana geçiyor.
Ve sende bu hiperaktivite enerjisini daima ürettiğin için o senkronizasyonsan kurtulamıyorsun.

Ve söylediklerime inan, ben sırtına çantasını takıp, senelerce, iki gözü iki çeşme, memlekette hacı hoca gezmiş kızım.
Başımdan bir gün olsun bela eksik olmazdı, hiç arkadaşım, sevgilim olmazdı. Geceleri boğardı bir şey var rüyalarımda, taciz ederdi. Neler neler, kaç kere intihar etmek istedim.