yardım

bekar.usta

Kayıtlı Üye
arkadaslar oncelıkle konuyu umarım dogru yere açmısımdır ..yıllardır aynı evde oturuyoruz cok zor bır donem gecırdık aılece bu arada son bır kaç yıldır devamlı karabasan ve kabus göruyorum tam gectı dedım sevgılımle aramız bozuldu yanı tam hersey yoluna gırıyor bırden garıplesıyor anlayamıyorum daha oncesınde boyle bırı olsa zaten 2 yıl surmezdı son 1 haftadır her gece dua okuyorum zıkır çekıyorum dun evımızde bırden sarılı kırmızılı bır kertenkele vardı nerdeyse 20 yıldır burda oturuyoruz ılk defa kertenkele gordum bır anlamanı olabılırmı bır kaç gundur sıtedeyım ve gordugum kadarıyla herkez cok cana yakın samımı basta cekındım yazıp yazmama konusunda belkı bır teseduf belkıde ben bır anlam yuklemek ıstedım eger bır bılgınız varsa yardımcı olursanız sevınırım şimdıden butun arkadaslara tesekkurler....

decanfrost

Kayıtlı Üye
Yatağa girmeden önce bütün olumsuz şeyleri kafanda bitirmeye çalış ne kadar nötr yatarsan o kadar pozitif uyanırsın düzenli meditasyon yap beden sağlığına dikkat etmek gerektiği gibi ruh sağlığınada yeterli özeni göstermek gerekir
Bu arada karabasan diye birşey olmadığı çok net birşekilde söyleyebilirim
Karabasan denen deneyim ya astralle alakalıdır yada bilinçaltıyla
Bilinç altını temiz tut ışıkta kalmaya çalış:)

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Karabasanla ilgili bir konu paylaşmıştım daha önce bakarsanız içiniz rahatlar o konuda.karabasan diye birşey yoktur.aksilikler hepimizin hayatında oluyor ama anlattıklarınız dışında olağanüstü birşeyler yoksa siz anlam yüklemiş olabilirsiniz.biraz pozitif düşünürseniz herşeyin ne kadar iyi olucanı görürsünüz.