yanimda gordugum kucuk simsek seklindeki isik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manimnotjesus

Kayıtlı Üye
son zamanlarda yanimda bi isik goruyorum.gumus renginde kucuk bi simsek cakmasi gibi.acaba bu kotu bir sey midir yoksa iyi mi

hestia da annabeth

Kayıtlı Üye
Belkide göz doktoruna görünmelisin..

Işık çakmalarının göz tansiyonu ile alakalı olduğunu zannediyorum.

AJA

Elit Üye
Göz tansiyonu nadiren gençlerde görülür.En fazla gözünüzün ışığa karşı zayıf olduğunu ve görme bozukluğu olabilir .Yanımda derken bunu açın biraz yani hep yanınızda mı karşınızda yuakrıda aşağıda görmüyormusunuz ?

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bende görüyorum ışık olayını ama gözle küçük nokta gümüş rengi gibi her açıdan her saatte görmüşümdür yıllardır. Neden bilmiyorum :p varlıksa uzak dursun benden. Göz sorunuysa kör olmasam bari :(

67890

Banlı Kullanıcı
Göz tansiyonu nadiren gençlerde görülür.En fazla gözünüzün ışığa karşı zayıf olduğunu ve görme bozukluğu olabilir .Yanımda derken bunu açın biraz yani hep yanınızda mı karşınızda yuakrıda aşağıda görmüyormusunuz ?
evet mantıklı soru bende merak ettim sadece yanındamı görüyorsun sevgili mani...

dede

Kayıtlı Üye
Tansiyon daki değişiklikler gözlere vurur hemen, hani o takip ettikce kaçan noktalar, kararma,ışık patlamaları felan , olur onlar geçer merak etme, yediklerine dikkat et ani hareketler yapma emi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...