Yanımda Biri Var! (önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
ya bende pc. başndayken özellkle tek başımayken hep arkamda birileri varmış gibi gelir gece uykudan uyanıncada önümde hep bişeyler duruo gibi besmele çekincede hafif endişem azalıo ama sonra yine başlıo

Hayalet

Kayıtlı Üye
Araştırmalarım üzerine, öldükten sonra insanın ruhu evini ziyarete gelirmiş.
Anlattığınıza göre de o evde vefat eden kimse yoksa, sizin tabiatınızı seven varlıklardan biri olabilir. Karabasanın gelişi daha farklıdır..Korkmayın...
Sürekli Ayetel Kürsi okuyun, inanın çok faydasını göreceksiniz..
Sevgileirmle

erdem2086

Kayıtlı Üye
Cinlerden korkmak yerine onlarla yaşama taraftarıyım örnekleri çok artı bütün cinler insana zarar vermez, faydalı ve iyi olanları da vardır.

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
Bende 1-2 hafta önce oldu.. Pc başında oturuyordum. Sağ tarafımda bir karaltı hissettim.. Aldırmadım başta.. ama 1-2dk sürünce tırstım.. dondum arkama bir şey yoktu.. Şaşırdım xSxSxS

awra

Banlı Kullanıcı
Erdem seninde varmı üç harlilerden...:oops:

ossie_azazil

Kayıtlı Üye
İş
-
onda yok yha.. ama istiyo iyisinden bi tane xDxD

gizli_sır

Kayıtlı Üye
Karabasanla alakası yok, bazı kişilere gelir böyle şeyler benim yanımda her zaman olduğunu biliyorum çünkü nefes alışverişlerini bile duyuyorum ama korkutmuyorlar, sadece hissediyorsun ama çoğu kişi hissetmez ama yanlarındadır bu varlıklar sana 1 kere geldilerse gene iyi :)

psikopat

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım ama size birçok konuda yardımcı olabilirim...Çünkü bu konuda çok araştırmalarım var...Yanına geleninde senin durumunla birçok alakası olabilir arkadaşım...Biraz açıklaman lazım...

johnconstantine

Kayıtlı Üye
karabasan vede his denen şeylerin tamamının altında cinler yatar.onlar beyinle istedikleri oyunu oynarlar,kişiye istedikleri görüntüyü asla gerçekten ayırt edemeyecek şekilde gösterirler.onların bedene giriş yerleri boynun ense kısımlarıdır,orada anlamsız ağrılar,kasılmalar,sızılar vede uyuşmalar onların alametidir.ne fal bakanda bir keramet vardır,ne tarot,ne su safalı,nede hüddamım var,ne hislerim kuvvetli diyenlerde nede medyumlarda.sizler o varlıkların sistemini bilirseniz çok kolay çöze ve kendinizde keramet olmadığını anlarsınız.beyin oynunu anlar vede artık aklınızı devreye sokarsınız.

Çok yanlış düşünüyorsun çok. Sizin gibi insanlardır işte korkanlar,onları yüceltenler. Çok basit bakmışsınız. Yaratanın yarattığı en üstün varlık insanlardır. Korkuyorsunuz,onlarda sizin ona zarar vereceğiniz için korkuyor ve kendi savunmasını harekete geçiriyor, kişi istedikten sonra kendisini korur. Ve bir müminin en iyi silahı duasıdır. Onların üstünlüğünü neden kabul ediyorsunuz ki, bu sizin aciz olduğunuzun kesin ve tartışmasız bir göstergesidir. Lütfen insanları yanıltmayalım lütfen...

johnconstantine

Kayıtlı Üye
güzel insan,sadece kendini kandırıyorsun,senin kuvvetli dediğin insan.ayettede belirtildiği gibi aciz yaratılmıştır unutma.siz daha egolarınızın esiriyken ben korkmam kuvvetliyim demeniz bana gülünç gelmekte.sizin kokmamanız görmediğiniz varlıklara bir üstünlüğünüz asla olmaz unutmayınız.dualarınızda sizleri kurtarmaz.nedemn biliyormusunuz.sizlerin bedenlerine girer,radyo aktiviteyi hadi dualarla engelleyin hadi, ben onlardan korkmuyorum deyin.bakalım neyi değiştireceksiniz.hamile kadınlar rontgene girmiyorlar çünki yasak,neden biliyormusunuz.radyasyon vede ışınlar bedeninizi binlerce kez tarıyor.sizin ruhunuz bile o andaki taramayı hissedemezken bunu çoğalta bilirim.hala ben kormuyorum büyütüyorsunuz demen bana çok komikçe geliyor.eğer bu varlıkları bilmiş olsaydınız kesinlikle böyle bir yanıtla karşıma çıkmazdınız.

Böyle devam edin bakalım...Lâkin duaların büyüklüğü ile sakın bir daha dalga geçme.Bırak radyo aktivite muhabbetlerini falan.Kendine sakla derim ben.Ayrıca bir daha ''güzel insan'' diyerek hitap etmezsen daha mutlu olacağım....:)

Korkmuyorum çünkü verende ''Allah'' alan da ''Allah'' eninde sonunda bunlarında hesabı sorulacak.O zaman kim kimin içine giriyor göreceğiz....o zamanda sizinle karşılaşmak isterim...umarım ''radyo aktivitem'' bozuktu o zamanlar,o yüzden böyle yazdım demezsiniz....

johnconstantine

Kayıtlı Üye
Herşeyde mantık araman,yaratıcının varlığından ve sınırsızlığından şüphe ettiğinin göstergesidir keza onun yüceliğini zaten anlayamadığın için bu kelimeleri kullanıyorsunuz. ;) İçten....kalben....rabbine sunduğun dua....işte bunun üstüne yoktur. :)

peril

Kayıtlı Üye
2 ay önce ablamın evindeydim, evde benden başka kimse yoktu öğlen 2 3 gibiydi..bende salonda koltuğa uzanmıştım uyumaya çalışıyodum üstümde çarşaf vardı başımıda örtmüştüm ,tam uykuya dalıyorken birinin yanıma geldiğini hissettim yanıma oturduda hatta ,ama ben o kadar yorgundum ki,yerimden kıpırdayamıyordum hatta gözlerimi bile açmaya çalıştım ama açamadım yarı uyanık gibiydim,uyanık olduğumu biliyordum..yanıma oturduğunu hissetm,bana elleriyle dokundu sever gibi ama hiç korkmadım sonra gitti..sizce bu nedir ? karabasan olduğunu sanmıyorum..:rolleyes:

Ölen bir yakının olabilir bana da anneannem gelmişti öldüğü ilk ay :D:D Veya Seni özleyen biri veya pisikolojiktir belki de ama sanmam pisikolojik olsun:D:D Ölen bir yakının falan varsa, o olabilir bence

oksana

Kayıtlı Üye
Başımdan geçen ilginç bir olay var onu paylaşmak istiyorum.Yaklaşık 10 yıl önceydi nişanlıydım ve eşimin köyüne babaanneyle tanışmaya gittik.Gece geç vardık köye ve kısa süre sonra görümcem bir oda gösterdi sen burda yatcan diye yattım.zaten çekiniyorum tanımadığım yer diye.Yorgunluktan hemen uyumuşum.Birkaç saat sonra uyandım yatak duvara yakındı duvarda tahtadan el oymalı bir ayna vardı baktım saçımı düzelttim yattım.Yatarken ayaklarımın orda yanlamasına yatmış takım elbiseli bir dede gördüm.Normöalde insan şaşırıp korkar .Ben hiç bişey yokmuş gibi sanki gayet normalmiş gibi yattım bir güzel uyudum.sabah uyandığımda duvarda ayna yok.Millet kalkmış.Yanlarına gittim duvardaki ayna nerde akşam saçımı düzelttim şimdi yok ben yatarken kim Aldı onu ordan hem birdeen aklıma geldi akşam benim ayaklarımın orda yatan takım elbiseli biri vardı beyaz saçlı gri takım elbiseli diye anlatınca herkes birbirine baktı.Kesin demişlerdir gelin deli.Babaanne dediki rahmetli eşim daha yaşarken o aynayı kendi oyarak yapmıştı yeride orasıydı ama kırılalı kaç yıl oldu sen nerden biliyon dedi.Ben şok tabi. O adamda vefat eden dedeymiş.O takım elbisesini çok severmiş.Emekli öğretmenmiş kendisi.Babaanne herşeyi vermiş bir o takım elbiseyi kıyıp verememmiş.BUda benim başımdan geçen ilginç bir olaydı.Sizinle paylaşmak istedim

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Aynısı benim de başıma geldi birkaç kere. Bedensizlerle ilgili diyorum.O bir cin, demon, melek vs. olabilir. Bunu anlayacak kişi sensin. Bir daha böyle bir olay yaşarsan ışıkları kapat,bir mum yak ve onla telepatik olarak konuşmayı denemeni öneririm.

TRUSTNOONE

Kayıtlı Üye
2.5 YIL ÖNCE BEN HAMİLEYKEN ÇOK ZOR BİR DÖNEM GEÇİRİYORDUM.Düşük tehlikem ve kanamalarım vardı doktor ümitsiz konuşuyordu.
Ramazan ayında bir gece uyandım 2.5 aylık hamileydim biri yatağımın kenarına oturmuş Kuran okuyordu kısa boylu bir adamdı...
O günden sonra hamileliğim çok güzel devam etti doğum esnasında da göbek kordonu yetmezliği oldu ama doktorum çabuk farketti sezeryanla erken alındı ama çok sağlıklı bir kızım var ....
Acaba kimin hayır duası üstümdeydi ..
Sevgiler

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
Arkadaşlar,bu tarz olaylarla karşılaşmamız ve bunların sık yaşanması doğaldır. Çünkü dünya gezegeni ve insan ırkı olarak uyanışa geçtiğimiz bir döneme girdik. İnsanların bu dönem itibariyle algıları daha güçlü hale gelecektir.

Tek söylemek istediğim, bunlar ister cin olsun ister başka varlıklar; bunlardan ve bu tip olaylardan korkmamamız gerektiğidir. İnsan kendi özgür iradesiyle izin vermediği müddetçe hiç bir varlık insana zarar veremez ve bu evrensel yasa ile de denetlenmektedir. Bizler korkarak irademizi zayıf duruma düşürmekteyiz.Dua etmek tek olan yaratıcıdan yardım istemek bu durumlarda, eğer ki korkumuzu yenemiyorsak en iyi çaredir.

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Bu Akbasandır.. Yarı uyanık yarı uyur gibiydim diyorsun yani hatırladıklarında doğal olarak yarı gerçek yarı rüya demektir.Birşeyin kesinliğini iddia edebilmek için önce kanıta sonra A'dan Z'ye izaha ihtiyac vardır.Bizler burada tabii ki senden bir kanıt beklemiyoruz fakat düşüncem şudur ki; Bizler(insanlar) bu alemde ki tek canlılar değiliz. Selametle.

yusuf14900

Banlı Kullanıcı
Bende de olmuştu uyanıktım, yatar vaziyette çevremde uçuşan bir şey vardı. Çok hızlıydı ve de uğuldayarak sonra durdu, seni seviyorum, seni seviyorum dedi belki 10 defa.Ama ona ben sövmüştüm. Bir daha olmadı

lazerci

Kayıtlı Üye
Okurken bile tüylerim diken diken oluyor :) Bende nedense ürperti çok oluyor. Yıldızım düşükmüş bu tarz olaylardan çok etkileniyorum.

Nazara çok geliyorum. Bu aralar sürekli bir ağırlık basması oluyor. Elimi kolumu kaldıramıyorum, evde misafirler var ben müsade isteyip kendimi direk yatağa atıyorum ertesi akşama kadar afyonum patlamamış vaziyetde dolaşıyorum. Acaba bu neden oluyordur?

Birde bu başlığın konusu gibi benimde başıma geldi.
Evde tekim yatıyorum ama sabah 9 ile 10 gibi. Uyuyorum. yatak büyük ve bir serinlik geldi ürperdim, zihnim yerinde ama vücuduma hükmedemiyorum, kıpırdamak istiyorum olmuyor, bir şey yatağa çıktı üzerime doğru geliyor yatağın üstünde ilerliyo ve bastığı yer hafifçe çöküyor, çok ağır değildi bi kedi ufak biseydi herhalde. Ama ben kilitlendim ve hala bi serinlik var. Kendimi birden kalkıp bağırmaya konsantre ettim neyse karşılaşacağım diye,
Bağırarak o gelen yere doğru aniden kalktım, hiç bir şey yoktu ama ürpertisi hala üstümdeydi.

Paylaşmak istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...