Yanımda Biri Var! (önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

((ex))

Banlı Kullanıcı
O an zaten ya çok uykum oluyor ya da, yarı uyanık gibi oluyorum. O yüzden başımın ağrısını pek hissedemiyorum..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Benim başım hep ağrır, kulaklarımda hep çınlar, ee Karabey ne oluyor öyle olunca sence? Ağırlık basması açısından falan mı soruyorsun?

hira

Kayıtlı Üye
Ben de çok dua okuduğumda tuhaf sesler duyar, tarif edemediğim bir şeyler hissederim. Sanki yanımda biri var gibi.

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
Bende çok dua okuduğumda tuhaf sesler duyar tarif edemediğim bir şeyler hissederim sanki yanımda biri var gbi

Kim ne derse desin, Elbette Allaha siginmali, ama insanda irade var bunun caresine bakmali. dedigim gibi, bu olaylarla cok karsilastim. Banada gösterdiler kendilerini. Gece yarisi bedenimden cikardilar ve konustuk. Biriede güya müslümanmis gibi abdest aldi gece namazi kilio. Hepsi kandirmak icindi. Aslinda bunlar oturdugumuz evde yasayan belki 1000 yasinda bi cin ailesiydi ve müslüman degillerdi. Caresini arayan bulur. Boyu tavana degiodu. Bende care aradim ve ondan kurtuldum. isteyen özel mesaj atabilir

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
2 ay önce ablamın evindeydim, evde benden başka kimse yoktu öğlen 2 3 gibiydi..bende salonda koltuğa uzanmıştım uyumaya çalışıyodum üstümde çarşaf vardı başımıda örtmüştüm ,tam uykuya dalıyorken birinin yanıma geldiğini hissettim yanıma oturduda hatta ,ama ben o kadar yorgundum ki,yerimden kıpırdayamıyordum hatta gözlerimi bile açmaya çalıştım ama açamadım yarı uyanık gibiydim,uyanık olduğumu biliyordum..yanıma oturduğunu hissetm,bana elleriyle dokundu sever gibi ama hiç korkmadım sonra gitti..sizce bu nedir ? karabasan olduğunu sanmıyorum..:rolleyes:

Korkmana gerek yok ben 7 yasında iken bana bulaşmıştı. Öyle birşeyler beni uykudan uyandırırdı, yanıbaşımda oturup saçlarımı okşayan bir kadın olurdu. Yüzü yoktu ama korkmazdım ondan ama sonrasında gelenler hoş değildi, büyüdükçe iş değişiyordu, ne oldukları hakkında fikir üretebildiğinde insan ister istemez ürperiyor yani ama şu var ki zarar verenlerinden olsaydı seni boğmaya çalışacaktı üzerine çökecek ve terler içinde kalacaktın ve baya bir süre onunla mücadele edecektin ama yapmamışsa korkulacak bir şey yok. İlk gördüğüm ışık gibi parlayan bir adamdı, yere yatıp kaybolmuştu ve o zaman çok küçüktüm dilim tutuldu korkudan ama bu olay bana pek çok çeşidini görmemin önünü açtı. Şimdi her yazıya dikkat ediyorum bunu az yaşamak yada tamamen köreltmek için her şeyi deniyorum ama öte yandan artıları da oluyor ama kafanı karıştırmayayım rahatsız olmana gerek yok bu kötü değil ama öbürleri gelirse o zaman bir uzmandan yardım iste.

JeMiLe

Kayıtlı Üye
Gerçekten korkulacak bir şey yok. Ki zaten bir şeyler olacaksa o anda olurdu. Her insanın bir cin kardeşi olurmuş ya neden o olmasın ki??

yasemin_yay

Kayıtlı Üye
Sen duanı mutlaka oku ve yat. İnan hiçbirşey olmaz mışıl mışıl uyursun. Dualar seni her zaman korur.

ZuLkarneyn

Kayıtlı Üye
ama bir kaç aydır bişy hissetmiyorum artık.. bunların iyi olanlarıda varmış hepsi kötü değilmiş..birde en büyükleri ve en güçlüleri 5 katlı bir apartman boyunda olabiliyorlarmış bu ne derece doğru bilmiyorum..

İfritler. Cin topluluklarının girişlerini ve vadilerini korurlar. En hızlıları ve en güçlüleridir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Birçok varlık ve alem var.Ama bildiğim birşey varsa insanın muhteşem bir tanımlama ve teşhis aygıtıyla doğduğu.Kim veya ne olursa olsun içinize bakarak karşınızdaki insan veya başka formların zararlı olup olmadığını anlayabilirsiniz.Tabii önce radarınıza yakalanması lazım sizdeki gibi.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tanımlama ve teşhis fonksyonları mutlaka size çok konuda yardimci olabilir ama bazen gercekten dogru ve yanlis iyi ve kötü arasindaki farki cikartmak hicte kolay olmuyor.Sözkonusu negatif varliklar senelerdir yüzyilllardir kendilerini gelistirmisler ve bizdeki bu teshis fonksyonunu ve duygulari cok iyi billiyorlar ve negatif enerjiler (Cin,periler,kötü ruh)kendilerine göre uygun bir strateji gelistirmisler yani kisacasi sadece sizin acik vermenizi bekliyorlar.Genelde periler insana akil almaz güzelikte görünür bizi aldatirlar ve kandirmaya calisirlar bu bunun bir örnegidir.Hislerimiz bizi yaniltabilir,mantikli olmak gerekir.Birisinin Babasi rolüne girebilen bir cok cin ile karsilastim,bire bir kopyasi yani sizin tecrübelerinizden ve bilincaltinizdan yararlanarak size mükemmel iluzyonlar verebiliyorlar sadece rüyalarinizda degil ilerlemis musallat durumunda Uyanik halde bile karsiniza cikabilme ihtimale vardir.Kafir olsa bile namaz kiliyor ve nerdeyse bire bir "Müslüman taklitlerinde"bulunabiliyorlar bu cok tehlikeli.Kücük sevimli cocuk rollerine girebiliyorlar yani kisacasi hersey olabiliyorlar yapilari buna müsahit sizi aldatmak sizi kandirabilmek icin senelerci beklediler.o acidan yani.Ama gelelim konuya Nilgünün yasadigi olayin benzerini aslinda bende sahsen bircok defa yasamamisimdir ama biraz farkli olarak.Genelde gece yarisi yaniniza gelip sizi anlamsiz bir sekilde uyandirirlar"haydi kalk deyip size dokunurlar."örnegin.Genelde sevdiklerimiz yani bize bir zamanlar yakin olan o insanlar sonra ölmüs olan akrabalarimiz örnegin bizim yanimizdan ayrilmazlar,size yardimci olurlar uyari alirsiniz ama tabiki malesef buna aksi olarak zararda verebilirler.Nilgünün yasadiklari gercekten insanlarda sikca görülen durumlar özelikle sensitif yani duygusal olan hisleri kuvetli olan Arkadaslarimiz bu tarz olaylari yasiyorlar bakma kimse anlatamiyor yada deli derler diye anlatmak istemiyor ,ama tabiki bazende teshis fonksyonu bizleri yaniltabiliyor,gercekler ve iluzyon,varolan ve fantasy karar sizin!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Teşhis fonksiyonlarını aldatacak şekilde counter gelişim stratejisi..Savaş gibi oldu :rolleyes: Bu durumu dediğiniz gibi biraz da mantıkla düzeltmemiz mümkün olur sanıyorum.Zaten dinlerimizde bu tür varlıklara karşı da kalkan ve silahlar verilmiş.Ben insan aleminin haklı ve suçsuz olduğu durumlarda karşısına çıkacak herşeye karşı koyabilecek güçte olduğuna inanıyorum.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Zaten dinlerimizde bu tür varlıklara karşı da kalkan ve silahlar verilmiş.Ben insan aleminin haklı ve suçsuz olduğu durumlarda karşısına çıkacak herşeye karşı koyabilecek güçte olduğuna inanıyorum.
Mutlaka öyledir yani bunlar güzel kulaga hos gelen düsüncelerdir ama malesef bunlar birer düsüncedir yani gercekler acidir,yasam bir mücadeledir.Iyi kötü yanlis dogru zaman mekan artik fark etmiyor.Tabiki önlem alabiliriz ve bunun "kalkani"vardir ama ya bu önlemi alamayanlar yada o kalkani kulanmasini bilmiyenler? Mantikli olmak gerekir ama seninde dedigin gibi duygularimiz merhamet duygusu insan sevgisi vs. olmayinca olmuyor.Herkes bizim gibi düsünmeyebilir,yani sen kucak acarsin yardim etmek istersin yada gayet relax ve neutral olursun ama karsiliginda hic beklenilmedik bir hareket bir durum ile karsilasabilirsin,dedigim gibi hayat bir mücadeledir.Iyilik karsisinda ilaki iyilik bulursun garantisini kimse veremez isin kötü yani da budur zaten.

deli_i

Kayıtlı Üye
Biz de bundan önceki evimizde öyle olaylar yaşıyorduk ama gerçekten çok ürkütücü olaylar gibi geliyordu. Gece gölgeler görmeler salonda otururken odadan odaya geçenler sabaha doğru banyodaki muslukların açılması gibi bir çok şeye şahit olduk ama korkudan hiç bir şey yapamadık.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
gece gölgeler görmeler salonda otururken odadan odaya geçenler sabaha dogru banyodaki muslukların açılması gibi bir çok şeye sahit olduk ama korkudan hiç bir şey yapamadık.
Hadi ordan.Böyle fenomenlere sahit oldugunuza inanmiyorum.Saka yapiyorsundur herhalde ?

yaman

Kayıtlı Üye
bizde bundan önceki evimizde öyle olaylar yasiyorduk ama gercekten çok ürkütücü olaylar gibi geliyordu. gece gölgeler görmeler salonda otururken odadan odaya geçenler sabaha dogru banyodaki muslukların açılması gibi bir çok şeye sahit olduk ama korkudan hiç bir şey yapamadık.
Bir cinin maddeye bu kadar hakim olması olası değil.

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Medyum-´Bioenerji ve Sifa calismalari
bir cinin maddeye bu kadar hakim olması olası değil
Bu pekte yanlis sayilmaz ama "cinlerin maddeye hakim olduklarini"gösteren cok sayida fenomenler yasanmistir.En basta geleni "poltergeist"fenomenleri olsa gerek.Yani evet cinlerin maddeye bu kadar hakim olmalari biraz düsündürcü ama imkansiz degildir.

yaman

Kayıtlı Üye
Her olayı cinlere bağlarsak böyle düşünmek normal ama madde olmayan bir şey maddeye hükmedemez bu kesin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cinler maddedir. yani molüker yapıları vardır.

issiz duman bu dünyaya ait bir tanımlamadır. moleküler yapısı vardır. enerji de bir maddedir. moleküler yapısı tam olarak çözülmediği için olmayan birşey olarak bahsedemeyiz.

yapılan araştırmalarlşa maddeyi labaratuar ortamında saptayabiliyorlar neden sonuç ilişkisine bağlayabiliyorlar.

cinler bedensiz olduklarını söylerken bizim gibi bir bedene sahip olmadıklarını anlatmak istiyoruz.

cinler maddeye hükmedebilir

mavilim

Kayıtlı Üye
Ne kadar güçlü,cesaretli insanlar var maşallahhhh:)
Ben böyle bir şey yaşasam oracıkta korkudan bayılır giderim. Bir daha kendime gelemem sanırım.
Çünkü küçüklük bir korkuda, seste, çığlık çığlığa bağırıyorum, bizimkiler başımda toplanıyor. Depremden sonra da korku kaldı gerçi bende ama.
Birinin elini hissetmek,yanımda olması falan ay Allah'ım sen böle şeyler yaşatma bana.

KanLı_Kontes

Kayıtlı Üye
Ya ben üyeliğin ilk dakikasından ürktüm. Hele yorumlarınız çok korkutucu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...