Varoluşumda bu rakam var

disasternaz

Kayıtlı Üye
Merhaba 8 rakamı ile ilgili uzun zamandır aklımı kurcalayan birseyler var. Hayatımın her alanında mutlaka 8 rakamı var. Ismim 8 harfli evlendikten sonra aldigim soyisim 8 harfli nişan tarihim 8.ay evlilik tarihim 8.ay.Hayatimin dönüm noktasi olan beni basta cok uzen ama iyiki bu karari vermisim dedigim tarih 08.08.Esimin Ve benim dogum gunumuz 18. Dogum tarihim 18.08. Bunlar tesadufmu yoksa bir isaretmi sizce?

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Sonsuz yenilenme.
Düşersiniz diziniz kanar, aynı düşüşü yaşayan diğerleri ağlarken siz iyileşeceğinize güven duyduğunuz için daha sağlam durursunuz.

Sekizler doymaz. Bilgiye açtır. Kendimden biliyorum. Risk almaktan korkmayan doğanız gereği, kendi korkularınızla da kolay yüzleşirsiniz. Kontrolden çıkmış gibi görünen olayların üstünden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Sekizler candır, gerisi heyecan. Sekizleri sevin. İyi ki varlar.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
8 Sonsuzluk ve Dönüşüm değişim sayısıdır şanslılardır Maneviyata düşkün olup hisleri kuvvetlidir arkadaş sayısı çoktur o hem maddidir hemde manevidir Maneviyatı güçlü insanlardır...Olumlama yapmalı sinirden aşırı aceleci davranılmamalı kendinize yasak getirmemelisiniz.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Asla sinirli değiliz. Tahammülümüz eksik, aptalca işlere gelemiyoruz. İçten bir yanma geliyor o kadar.

Hehehe 8 doğmak vardır birde 8 olmak vardır 8 ol diyede bu rakam görülebilir...8 sayısını bende çok severim hehe yani her alanda başarı ve isteklidir inatçıdır genelde işleri erkenden halletme yetenekleri vardır çok iyide olurlar ama bir kötü olursa oda çok fenadır 8 genelde maneviyatta belli bir derece edildiyse bu rakam görülür yada 8 olmak hani 7 yi aşıp Sonsuzlukta Allahta kaybolma tasavvufa fenafillah.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Merhaba 8 rakamı ile ilgili uzun zamandır aklımı kurcalayan birseyler var. Hayatımın her alanında mutlaka 8 rakamı var. Ismim 8 harfli evlendikten sonra aldigim soyisim 8 harfli nişan tarihim 8.ay evlilik tarihim 8.ay.Hayatimin dönüm noktasi olan beni basta cok uzen ama iyiki bu karari vermisim dedigim tarih 08.08.Esimin Ve benim dogum gunumuz 18. Dogum tarihim 18.08. Bunlar tesadufmu yoksa bir isaretmi sizce?
Benim de 9 a karşı var bu , merak ettim belki 9 dan biri çıkar takip edelim

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Benim de 9 a karşı var bu , merak ettim belki 9 dan biri çıkar takip edelim

1 yaşından 40 yaşına Kemalata ulaştığımız gibi 8 Sembolü sırrından sonra 9a geçilir ve uyanış başlar.10 sayısında biter baştaki 1 Harfi elif ilk sayı Tanrıyı sembolize eder 0 ise dairedir ve sonsuzluk Kaynağa dönüştür.Kabalada 10 sefirot 10 matematiksel yapı olduğu gibi.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
1 yaşından 40 yaşına Kemalata ulaştığımız gibi 8 Sembolü sırrından sonra 9a geçilir ve uyanış başlar.10 sayısında biter baştaki 1 Harfi elif ilk sayı Tanrıyı sembolize eder 0 ise dairedir ve sonsuzluk Kaynağa dönüştür.Kabalada 10 sefirot 10 matematiksel yapı olduğu gibi.
Kusura bakmayın anlamadım

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın anlamadım

Hayatta 0 ız noktayız zerreden ana karnına sonra doğup büyüdüğümüz yaş alıp 1 yaş her geçen zaman ve senede olgunlaşır değişip bilgileniyoruz ve Kemalat 40 yaşında son buluyor 40 ı çıkma 40 gün riyazat 40lar gibi...9 demişsiniz 8 maneviyattır histir makamıdır 9 rakamı aydınlanmaktır 10 ise Tanrıyı bulmak sırrı hakikattir. 1 rakamı Allahı sembolize eder başlangıçtır ve devam etmedir..Arap alfabesinde Elif Ebcedi Rakamsal Karşılığı 1dir...Elif yukarıdan aşşağı inen taşırdım enerjidir.0 ise daire Sonsuzluktur...10 fenafillahtır Allahta kaybolmanın sembolüdür sırrıdır.O bende ben ondayımdır Cennettir Cemalullahtır...Kabalada 10 sefirot vardır bunlar rakamların açılımları...Detaylı anlatmak istedim umarım yardımcı olmuşumdur :)