Varliklar ile iletişim

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bugun avm de bir erkek gordum yaninda ufak kiz cocugu da vardi. Neyse koluna demin sigilllerinden birini dovme yaptirmisti. Hangi akla hizmettir anlamak mumkun degil :)

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Merhabalar,benim de özellikle geceleri uyku ve uyanıklık hali arasında çoğu zaman hissettiğim bişiy var,16 lı yaşlarda evet korkuyordum,ama artık sanırım alıştım beni ürpertmiyor.hatta çoğu zaman yalnız hissetmeme engel oluyor.
bilemiyorum belki düşüncem üretiyor bunu belki başka boyuttan biri.belki delirdim ,belki 3.gözüm açıldı.ama gerçeği bilmek isterdim :)

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Merhabalar,benim de özellikle geceleri uyku ve uyanıklık hali arasında çoğu zaman hissettiğim bişiy var,16 lı yaşlarda evet korkuyordum,ama artık sanırım alıştım beni ürpertmiyor.hatta çoğu zaman yalnız hissetmeme engel oluyor.
bilemiyorum belki düşüncem üretiyor bunu belki başka boyuttan biri.belki delirdim ,belki 3.gözüm açıldı.ama gerçeği bilmek isterdim :)
Benim de ne olduysa 16 li yaşlarda arttı şiddetlendi diyelim
3. Göz açıklığı durumları var ben de
Aynı şeyleri yaşıyor olma ihtimalimiz olsa keske

Nahilsen

Kayıtlı Üye
belli ki yasadıklarımız aynı gibi,sadece hissettiklerimiz farklı.
bunu artıya cevırmek ıstıyorum bu kısımda kı sorun tam olarak ne yapacagımı bilememek.iletişime gecmek baska bırınden haber almak vs gıbı.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
bunu artıya cevırmek ıstıyorum bu kısımda kı sorun tam olarak ne yapacagımı bilememek.iletişime gecmek baska bırınden haber almak vs gıbı.
Bende öyle
Bakalım zaman ne gösterecek

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Söylediğin şeyler güzel şeyler, hoş şeyler ama olmayacak şeyler. Sanıyorsun ki enerjini doğru kullanabilir ve onları emrin altına alabilirsin ancak yanılıyorsun. O varlıklar yaşının varlıkları değil, emrin altına girecek varlıklar değil, kara kaşın kara gözün için sana bilgi verecek varlıklar değil. Bedelsiz hiçbir şey yapmazlar, tek seferde iyisi ile karşılaşamazsın. Musallat için önlem alamazsın. Seneler süren eğitimler alan insanlar cesaret edemiyor. Şimdi sonuna kadar korkmadığını düşünürsün ancak biriyle bile karşılaştığında kalp krizi geçiremeyeceğinin garantisi olmaz. Zaten varlıklarla uzaktan yakından bir alakan olsaydı çoktan söylediklerini yapabilir boyuta gelmiştin, senin isteğinle değil onların isteğiyle. Bu nedenle hiç bulamayacağın davet ve varlıkları belli başlı işlerde kullanma fikrinden vazgeçmeni tavsiye ederim.