Varliklar ile iletişim

Karakaman

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese esenlikler
Bu ilk konum olacak yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayız

Oncelikle uzun süredir ne olduğumu bilmiyorum ,ruhsal güçlere sahip insanlar ile tanıştığımda çok güçlü olduğumu ve yanımda bir ordu taşıdığımı söylüyorlar fakat ben onları hissetsemde hiçbir zaman iletişime geçemedim
Onlar ile iletişime geçme yolları nelerdir
Bunun artıları ve eksileri ne olur?
Şimdiden teşekkürler

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rahat huzurlu hayat istemiyorsun sanırım :) Onlarla iletişime geçince güzel şeyler mi olacak dersin :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hayatım pek huzurlu değil zaten ,daha önce çokça kez sıcak temasta bulundum öğrenmek istediğim karsimdakiler değil yanindakiler

Dikkat et yine de, beterin beteri var. Zor işler bunlar. Temasa geçmeyi bilmiyorum isteyerek olmadı zaten. Sitede bilen arkadaşlar var.

Ü

Üye silindi 58480

Yahu cinlerden korkmuyorum demeyin arkadaşlar !

Belli ki safsınız daha, auranız da deforme olmamış, bu yüzden de saflığınıza yatın kalkın şükredin !
Belanızı da arasanız, Allah o saflığınızın hürmetine sizi uçurumun kenarındayken bile emin ellerde tutar. Kendinizden bilmeyin bunu ! Bela gelmiyorsa cinler size bütün bütün bulaşamadılar demek.

Hayvanat bahçesinden bir arslanı izlerken korkmazsınız. Ama ama o demir parmaklıklar hergün 1 cm genişlerse kaç gün dayanabilirsiniz korkmadan ? Aç hayvanlara demir parmaklıklar arkasından bakıyorsunuz farkında değilsiniz ! Dünyaya geldiğine bin pişman olan herkes sizin gibi o saflık enerjisini tüketirken atıp tutuyorlardı.

Ben yaşınızın küçük olduğunu hemen anladım. Yaşınız büyükse durum daha vahim demektir. Bu yazdıklarınız bi kere mertebe olarak sır ehli olma ruhsatı ister ! Bi kilo baklava sipariş eder gibi konuşmuşsunuz !

D

DAİMON

@dennise abiniz ne derse o çocuklar. O kadarr! :)
Şaka bi yana çeken bilir diyor ve sizi ateşten uzak tutmaya çalışıyor ki haklı sonuna kadar.

Korkmuyorum beri gelin uleyyn filan gerek yok böyle delikanlılıklara. :)

Ben bu sitede gördüm. Ciddi anlamda bazı başlıklar altında cinlerden o kadar rahat bahsediliyor, o kadar minnoş anlatıyorlar li bazen korkulacak bişey yok heralde yaa:unsure:gibisinden ikna olacak gibi oluyor gibi oluyorm da neyse sonra neyse ki aklımız başımıza geliyor. : )))))

Orta yollu olun.İnsanlar aleminde eti budu: ) kanı canı malı herşeyi meydandayken kimler kimleri alt edipte kandırıyorda cinlere mi itimad edeceksiniz. Komik oluyor işte. Gözünün görmediğinden emin olamazsın ; ) emin oldugun bir tek merakını giderdigin şeydir.

Bu demek degil ki tirtir titre ama ifrat tefrit arasında bir yerde bulunalım, saygılar gençler... :)

Dnz1

Kayıtlı Üye
Ordumu haha gülerim buna 1 varlık bile besleyecek enerjin varmıdır acaba onların ağzından bal damlar hayal kurarlar realist ol iletişime geçmeye çalışma yanında birkaçtane olsa bile sana sahiplenirler iletişim kursan bilr anlayamazsın onları enerjini sömürür bitirirler şimdi buna cinin müslumani kafiri var diyen masalcilar cevap vermesin lütfen

Dnz1

Kayıtlı Üye
Yahu cinlerden korkmuyorum demeyin arkadaşlar !

Belli ki safsınız daha, auranız da deforme olmamış, bu yüzden de saflığınıza yatın kalkın şükredin !
Belanızı da arasanız, Allah o saflığınızın hürmetine sizi uçurumun kenarındayken bile emin ellerde tutar. Kendinizden bilmeyin bunu ! Bela gelmiyorsa cinler size bütün bütün bulaşamadılar demek.

Hayvanat bahçesinden bir arslanı izlerken korkmazsınız. Ama ama o demir parmaklıklar hergün 1 cm genişlerse kaç gün dayanabilirsiniz korkmadan ? Aç hayvanlara demir parmaklıklar arkasından bakıyorsunuz farkında değilsiniz ! Dünyaya geldiğine bin pişman olan herkes sizin gibi o saflık enerjisini tüketirken atıp tutuyorlardı.

Ben yaşınızın küçük olduğunu hemen anladım. Yaşınız büyükse durum daha vahim demektir. Bu yazdıklarınız bi kere mertebe olarak sır ehli olma ruhsatı ister ! Bi kilo baklava sipariş eder gibi konuşmuşsunuz !
yılarlarca şu bedensiz farelerle uğraştım yuzlerce tecrubeye rağmen korku biraz var yalan yok bu insanlar oyun saniyor üzücü ama karanlık yanım buna maruz kalan insanları izlerken büyuk haz duymuyor değil

Dnz1

Kayıtlı Üye
K
@dennise abiniz ne derse o çocuklar. O kadarr! :)
Şaka bi yana çeken bilir diyor ve sizi ateşten uzak tutmaya çalışıyor ki haklı sonuna kadar.

Korkmuyorum beri gelin uleyyn filan gerek yok böyle delikanlılıklara. :)

Ben bu sitede gördüm. Ciddi anlamda bazı başlıklar altında cinlerden o kadar rahat bahsediliyor, o kadar minnoş anlatıyorlar li bazen korkulacak bişey yok heralde yaa:unsure:gibisinden ikna olacak gibi oluyor gibi oluyorm da neyse sonra neyse ki aklımız başımıza geliyor. : )))))

Orta yollu olun.İnsanlar aleminde eti budu: ) kanı canı malı herşeyi meydandayken kimler kimleri alt edipte kandırıyorda cinlere mi itimad edeceksiniz. Komik oluyor işte. Gözünün görmediğinden emin olamazsın ; ) emin oldugun bir tek merakını giderdigin şeydir.

Bu demek degil ki tirtir titre ama ifrat tefrit arasında bir yerde bulunalım, saygılar gençler... :)
Kısaca adamın hayatını karartırlar ümstad güzel söyledin ?

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Onlar neden bizim enerjimizi çekiyor
Kendi enerjilerini kendileri üretemez mi?

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Vay be
Bizim bunlardan pek hatta hiç haberimiz yok
Enrjileri göremiyorum
ama bazen insanlarin arkasında yoğun siyahimsi bi çizgi goruyorum bi tur enerji gibi

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Cinlerden korkmuyorum diyenlere şu sözü diyorum..

Bi vahşi hayvanı kafeste izlemek güzeldir kafesten çıktığı zaman aynı şeyleri düşünebilirmisin ?

XirisX

Kayıtlı Üye
Negatif enerjiyle beslenen bir varlık pozitif enerjiye sahip birinden besin bulamaz, negatif alan pozitif alan ile senkronizasyon kuramaz. Korku negatif elektrik celp eder, dolayısıyla bu gibi negatif elektrik yaratan duygulardan tamamen arınmak kişinin yararına olacaktır.