Varlik kuanilarak kisi zor durumda birakilirmi

Prana_

Kayıtlı Üye
Büyüyü büyüyle bozma olayını şöyle anlatayım; büyüyü iptal edecek olan kişi, yapılan büyüyü çözebilmek için bir çeşit büyü yapar yine.. Anlatmak istediğiniz şeylere katılıyorum. Bencede insanlar herşeyi basite alır oldu, buda bazılarının çok işine gelerek rant kapısı haline getirildi. Boşlukta olanlar, hasta olanlar, özel olma ihtiyacı hissedenler, kolay parayı sevenler vs. 3-5 inisiye ile ben oldum dediler. Sorgulamak işlerine gelmediği gibi, araştırıp çok çalışma gereğide hissedilmez oldu. Dinsel boyuttaki mevzulara girmeyi ise hiç istemiyorum..

D

DAİMON

Büyü büyüyle bozulmaz haklısınız çünkü islamda büyü dendiğinde anlatılmak istenen başka bir şeydir. Büyü ve sihir dinden çıkma sebebidir Kur an da ve hadislerde cezalarından bahsedilir, Allah a ortak koşmaktır.
Büyü ancak ve ancak ilimle bozulur. Bu ilim ise özeldir. İlmi bilen sadece havas ehlidir. Havas seçkin kimseler anlamındadır. Bu insanlar Allah a çokça ibadet eden salih diye isimlendirilen Allah ın sevgili kullarıdır ve aynı zamanda ilim ehlidirler. İkisi bir arada olunca Allah ın dilemesi yle havas ilmide onlara verilebilir. Allah özel seçer bu kullarını. Her evliya havas ilmine vakıf değildir burayı karıştırmayınız. Burada istidatta devreye girer. Birden fazla faktör olmalı bu ilim için. Bu ilme siz istediginizde sahip olamazsınız ilmi ancak size sahibi ALLAH Azze ve Celle verir.

Her şey zıddıyla kaimdir. Bu islamda bir kanundur hatta islamda demek tam doğru olmaz bu dünyanın kanunudur bu adetullahtır. Gece gündüz var oldugu için vardır. Gece olmak zorundadır yani. Aksi durumda gündüzün var oldugunu anlayamayacaktınız yani hiç olmayacaktı. Soğuk var ki sıcak var. Sizin bildiginz her şey zıddı oldugu için biliniyor. İyilikte kötülükte hep var olacak. Biri olmazsa iyilik diye bir şeyin varlıgından haberdar olmayacaktınız. Büyü dedigimiz art niyetle yapılan şeyler vardıysa elbette iyi niyetle yapılan türüde var ve bunun ehli var.
Kötülük nasıl ki kötü egri bir insandan çıkıyorsa tam tersi doğru şeylerde dogru insandan dogru kuldan yani müminden çıkar. Hepsi işin ehline hastır.

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir yanlışla dogruyu ayırdetmekse bizim sorumlulugumuzdadır.
Bunun için Kuran var peygamber var. Onlara kulak asmayan bir müslüman yanlış yollara düşer, dogruyu aramak için tekrar yola koyulur ve bir daha aynı hatayı yapar yapar durur. Hep daha beteriyle karşılaşır, karşılaşacaktır.

"Mümin aynı delikten iki defa sokulmaz. "
Hadis-i Şerif

İçimden geldigi gibi yazdım.

öz'lem

Kayıtlı Üye
Büyüyü büyüyle bozma olayını şöyle anlatayım; büyüyü iptal edecek olan kişi, yapılan büyüyü çözebilmek için bir çeşit büyü yapar yine.. Anlatmak istediğiniz şeylere katılıyorum. Bencede insanlar herşeyi basite alır oldu, buda bazılarının çok işine gelerek rant kapısı haline getirildi. Boşlukta olanlar, hasta olanlar, özel olma ihtiyacı hissedenler, kolay parayı sevenler vs. 3-5 inisiye ile ben oldum dediler. Sorgulamak işlerine gelmediği gibi, araştırıp çok çalışma gereğide hissedilmez oldu. Dinsel boyuttaki mevzulara girmeyi ise hiç istemiyorum..
Kesinlikle katiliyorum size,buyuyu buyuyle bozma olayina gelince bozma islemide buyu sayiliyor anladim?Dinsel boyutuna ben giriyim; bu foruma kim soru sorsa "sende musallat var,varlik var,cin var,aman sunu oku,su zikiri cek,bol bol dua et vs..." İslami acidan evliya degilsen sana sadece musallat gelir diyor bu sitenin geneli,azicik insan piskolojisinden anlayan ,ilim sahibi arastiran kimse,bakim yapmadan,kisinin yasam tarziyla ilgili bilgi almadan teshis yapmaz! Bu siteye biran önce yule'nin el atmasi lazim!! Gercekten care arayanlarin daha cok kafasi karisacak cevaplar veriliyor. Allah herkesi mantigi,vicdani olan insanlarla karsilastirsin...

Prana_

Kayıtlı Üye
Haklısınız sayın @DAİMON , Havass bir ilimdir. Ve bu ilmede büyük saygım vardır. Peki ne ilmidir Havass; İslami büyü ilmi. Bu durumda, Havass ehli dediğimiz kişilerin yaptığı işlemleri nasıl açıklamalıyız. Yapılan işlemin İslamiyet'e uygun hale getirilmesi onun özünü değiştirmez bence..

Prana_

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katiliyorum size,buyuyu buyuyle bozma olayina gelince bozma islemide buyu sayiliyor anladim?Dinsel boyutuna ben giriyim; bu foruma kim soru sorsa "sende musallat var,varlik var,cin var,aman sunu oku,su zikiri cek,bol bol dua et vs..." İslami acidan evliya degilsen sana sadece musallat gelir diyor bu sitenin geneli,azicik insan piskolojisinden anlayan ,ilim sahibi arastiran kimse,bakim yapmadan,kisinin yasam tarziyla ilgili bilgi almadan teshis yapmaz! Bu siteye biran önce yule'nin el atmasi lazim!! Gercekten care arayanlarin daha cok kafasi karisacak cevaplar veriliyor. Allah herkesi mantigi,vicdani olan insanlarla karsilastirsin...
Haklısınız. Sizde ne var bilemem, ama musallat olsaydı fark edeceğinize inanıyorum. İnancınız gereği dua edebilirsiniz tabii ki, fakat duayla musallatan kurtulamazsınız. Zikir çekmeye gelince; ben olsam belli miktarlarda verilen zikirleri çekmezdim. Olmayanı oldurmaya uğraşmamalı bence. Size katıldığım diğer nokta ise, sayın @Yule ve @origanum un yeniden aktif olmaları..

öz'lem

Kayıtlı Üye
Haklısınız. Sizde ne var bilemem, ama musallat olsaydı fark edeceğinize inanıyorum. İnancınız gereği dua edebilirsiniz tabii ki, fakat duayla musallatan kurtulamazsınız. Zikir çekmeye gelince; ben olsam belli miktarlarda verilen zikirleri çekmezdim. Olmayanı oldurmaya uğraşmamalı bence. Size katıldığım diğer nokta ise, sayın @Yule ve @origanum un yeniden aktif olmaları..
Cok sukur hicbir sıkıntım yok , musallat olayinin bu kadar basite alinarak insanlara söylenmesi kızdırıyo beni.Soru soran kisinin verilen cevaplardan sonra nasil bir ruh haline girecegini kimse hesaplamiyor, kişide yoksa bile kendinden şüphe eder obsesif hale gelir!

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Büyü büyüyle bozulmaz haklısınız çünkü islamda büyü dendiğinde anlatılmak istenen başka bir şeydir. Büyü ve sihir dinden çıkma sebebidir Kur an da ve hadislerde cezalarından bahsedilir, Allah a ortak koşmaktır.
Büyü ancak ve ancak ilimle bozulur. Bu ilim ise özeldir. İlmi bilen sadece havas ehlidir. Havas seçkin kimseler anlamındadır. Bu insanlar Allah a çokça ibadet eden salih diye isimlendirilen Allah ın sevgili kullarıdır ve aynı zamanda ilim ehlidirler. İkisi bir arada olunca Allah ın dilemesi yle havas ilmide onlara verilebilir. Allah özel seçer bu kullarını. Her evliya havas ilmine vakıf değildir burayı karıştırmayınız. Burada istidatta devreye girer. Birden fazla faktör olmalı bu ilim için. Bu ilme siz istediginizde sahip olamazsınız ilmi ancak size sahibi ALLAH Azze ve Celle verir.

Her şey zıddıyla kaimdir. Bu islamda bir kanundur hatta islamda demek tam doğru olmaz bu dünyanın kanunudur bu adetullahtır. Gece gündüz var oldugu için vardır. Gece olmak zorundadır yani. Aksi durumda gündüzün var oldugunu anlayamayacaktınız yani hiç olmayacaktı. Soğuk var ki sıcak var. Sizin bildiginz her şey zıddı oldugu için biliniyor. İyilikte kötülükte hep var olacak. Biri olmazsa iyilik diye bir şeyin varlıgından haberdar olmayacaktınız. Büyü dedigimiz art niyetle yapılan şeyler vardıysa elbette iyi niyetle yapılan türüde var ve bunun ehli var.
Kötülük nasıl ki kötü egri bir insandan çıkıyorsa tam tersi doğru şeylerde dogru insandan dogru kuldan yani müminden çıkar. Hepsi işin ehline hastır.

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir yanlışla dogruyu ayırdetmekse bizim sorumlulugumuzdadır.
Bunun için Kuran var peygamber var. Onlara kulak asmayan bir müslüman yanlış yollara düşer, dogruyu aramak için tekrar yola koyulur ve bir daha aynı hatayı yapar yapar durur. Hep daha beteriyle karşılaşır, karşılaşacaktır.

"Mümin aynı delikten iki defa sokulmaz. "
Hadis-i Şerif

İçimden geldigi gibi yazdım.
Peki ozaman bu orantının farkındalığını ney ozaman ehli sünnet bir hoca kurt bir hoca alevi bir hoca olaraktan yola çıkalım bunların yaptıkları işlemler farklı degilmi büyü hiç bir zaman aynı değildir ? Veya büyü aynı ama bozulmasının tek yolu materyali mi bulup imha etmek veya başka türlü bir şekilde yok etmek ?

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Rabbim gercekden istemediği kulana bela vermez buna şahit oldum ben yaşadığım şeylerden artik okadar bikmisdimki kadir gecesi camii giddim ve dua ettim okadar içten dua ettimki caminin kapısından çıkarken içime öyle bir rahatlık geldiki anlatamam neyse bana karşı yapılmış 4 tane büyü var ve bu büyülerin bir tanesi bile bana zarar vermiyor yapan kişilerin çocuklarına zarar veriyor ama benim abdestsiz alkol icdigim ve eşimin evden giddi zaman bana musallat oluyorlar ama bu süreçte bana verdikleri zarar sadece hayatımda yapmış olduğum hatarin tovbesini ettiriyorlar gece ve gündüz olmak dahilinde insanla öyle bir oynuyorlarki fark edemezsiniz insan şeklinde bile yanınıza geliyorlar bunların ben zamanla farkına vardım

D

DAİMON

Haklısınız sayın @DAİMON , Havass bir ilimdir. Ve bu ilmede büyük saygım vardır. Peki ne ilmidir Havass; İslami büyü ilmi. Bu durumda, Havass ehli dediğimiz kişilerin yaptığı işlemleri nasıl açıklamalıyız. Yapılan işlemin İslamiyet'e uygun hale getirilmesi onun özünü değiştirmez bence..

İslamiyete uydurulan bir şey yok. Var olan havas ilmi kötü şeylere uyduruluyor. Kur an tuvalette ters okunsun diye yaratılmadı. Kötülüğü yaşatanlar Allah a inanmayan cinler ve insanlardır. Ya da inandığını söyleyen sahtekarlar.
Allah kötülüğü murad etmez. Ters bir algı var ki büyü var kabul ediliyor islami büyü diye de bir şey karşısına konuluyor. Allah ın sonsuz ilmi var, anlaşılmayan şey bu. Allah insanları korunmasız bırakmaz. Büyü iblis in cinlerin ve insanların işidir. Var olan bilgileri kötülük için bir araya getirip kullanıyorlar. Allah u Telada bizleri kudretiyle ve sonsuz ilmiyle kuşatıyor onların bir planı varsa Allah ın da bir planı var. Kur an her şeyiyle ayrı birer ilme kapı aralar. Biz malesef büyüden başka bir şey görüp bilmediğimiz için havas ilmini duyunca da büyü diyoruz. He şeye büyü diyen büyüden başka bir şey görmedigi içindir eminim... Gönül gözü açılanlar daha nice ilimlerden haberdarlar ki o zaman onlar Allah büyü yapıyor deyip Allah a inanmayı bırakırlardı heralde. Siz Hızır (as) ı görseydiniz zannediyorm katil sanırdınız tıpkı Musa peygamber gibi...

Berliner

Kayıtlı Üye
Konudaki tüm mesajları okumaya fırsatım olmadı. yanlış bilgilendirmeler var.
Sana şöyle izah edeyim.
Büyü doğrudan etki edebilir. Ayırmayı felan bırakın Ölüme kadar da götürebilir.
2.si büyüyü illa ki bir materyale bağlamak gerekmez, Havale ile de gelebilir. üzerinize üflerler. Kur'an da boş yere " üfürükçülerin şerrinden" yazısı geçmiyor elbette. Manevi alemde cinler tarafından yapılan yaptırılan büyüler de vardır Cazı diye bilinir ki o ayrı bir konu hiç girmeyeceğim.
3.sü yedirme yapıldıysa ki en tesirli olanlar bunlar oluyor genelde tesirini hemen gösterebilir yedirme yapıldıysa.
4.sü bakımlarda farklı çıkmalarının sebepleri vardır. bunlardan 1.si Bakan kişinin bakımından kaynaklıdır. Sufliler ile bakımlarda tam sonuçlar çıkmayabilir. Yalan söylebilirler.
2.si ise yapılmış büyünün ve yaptıranın gizlenmiş olmasıdır. Bunun için de ayrı işlemler var büyünün kimin tarafından yapıldığını göremezsiniz yapan kişi işinin ehliyse kendini gizler.
3.sü yapılan işlemden gelen görevli ruhanilerin kendilerini ve işlemi gizleme gibi durumları var. Ya da yanlış yönlendirtme durumu var.
Bakım için işin ehli birine baktırmalısınız. En iyi bakımı Ya Gerçek manada çok güçlü Ruhaniler ile iş birliğinde olan kişiler yada Halvette bakım yapan kişiler ile yaptırmalısınız. aksi halde kesin bilgi alabilmeniz gerçekten zor.
5000-10000 tl ye işlem denmiş arkadaş haklı olmak ile birlikte şöyle bir durum daha söz konusu ki tamam kişinin yapıp yapamayacağını bilemezsiniz paranızı riske atmak istememeniz normal ama işin ehli gerçekten işi hakkıyla yapan biri de zaten sizden aşağı yukarı böyle fiyatlar ister genel temizliğe v.s Çünkü nasıl bir mühendis 4-5 yıl okuyup yıllarca deneyim yaşadıktan sonra işi için hakettiği parayı istiyor ise bu da öyle hesaptır. Adam sonucta okadar ilim görmüş ve çalışmış çabalamış o duruma gelmiştir hak ettiği fiyat odur. He adama Allah tarafından ilim gönderilmiştir o adam ücretsiz veya çok cüzzi miktara bakar bunlar istisnai durumlar. Ama kendi çalışıp emeğiyle gelmiş biri için bu fiyatları istemesi gayet olağan bir durumdur.

Aranızda ansızın gelişen ısınmalar soğumalar felan oluyor ise ayırma büyüsünden şüphe edebilirsiniz. durduk yere sebep yok iken sorun felan çıkar bu durumlarda. Bir araya geldiğinizde sebepsiz baş ağrısı , gece rahatsız olmalar , mezara gömüldü demişsiniz rüyalarda mezar ölü v.s görmeler gibi gibi durumlar varsa şüpheniz bu yönde olmalı.
Rahatsız edilmeler de bu durumda haliyle olağandır.
İşin ehli birine gidip bozdurun ve kendinizi ve eşinizi korumaya aldırın gelecek işlemlere karşı .
Allah Hayırlısını versin.. Selametle kalın.

öz'lem

Kayıtlı Üye
Rabbim gercekden istemediği kulana bela vermez buna şahit oldum ben yaşadığım şeylerden artik okadar bikmisdimki kadir gecesi camii giddim ve dua ettim okadar içten dua ettimki caminin kapısından çıkarken içime öyle bir rahatlık geldiki anlatamam neyse bana karşı yapılmış 4 tane büyü var ve bu büyülerin bir tanesi bile bana zarar vermiyor yapan kişilerin çocuklarına zarar veriyor ama benim abdestsiz alkol icdigim ve eşimin evden giddi zaman bana musallat oluyorlar ama bu süreçte bana verdikleri zarar sadece hayatımda yapmış olduğum hatarin tovbesini ettiriyorlar gece ve gündüz olmak dahilinde insanla öyle bir oynuyorlarki fark edemezsiniz insan şeklinde bile yanınıza geliyorlar bunların ben zamanla farkına vardım
Dogrumu anladim acaba;sizde 4 tane büyü var ama size hic bir zarari yok,yapanlarin cocuklarina zarar veriyo sadece?Siz abdestsiz ve alkolluyken size musallat oluyolar ve sizin yaptiginiz hatalar yuzunden tövbe etmenizi sagliyolar? yani siz alkolluyken kontrolunuzu kaybediyosunuz,esinizde dogal olarak evi terk ediyor (yada buna benzer birsey) alkolun etkisi gecincede pisman olup tovbe ediyosunuz? nacizane hoca hoca gezmeyi birakip profesyonel bir destek alin...

D

DAİMON

Dogrumu anladim acaba;sizde 4 tane büyü var ama size hic bir zarari yok,yapanlarin cocuklarina zarar veriyo sadece?Siz abdestsiz ve alkolluyken size musallat oluyolar ve sizin yaptiginiz hatalar yuzunden tövbe etmenizi sagliyolar? yani siz alkolluyken kontrolunuzu kaybediyosunuz,esinizde dogal olarak evi terk ediyor (yada buna benzer birsey) alkolun etkisi gecincede pisman olup tovbe ediyosunuz? nacizane hoca hoca gezmeyi birakip profesyonel bir destek alin...
Yine bir şeyler anlamışsınız ben o kadarını bile anlamadım. Bir ara düşünmedim degil acaba cin mi yazmasına müsaade etmiyorda böyle karmaşık şekillerde yazıyor diye ama Allah u alem. İçimden böyle geçmişti

öz'lem

Kayıtlı Üye
Yine bir şeyler anlamışsınız ben o kadarını bile anlamadım. Bir ara düşünmedim degil acaba cin mi yazmasına müsaade etmiyorda böyle karmaşık şekillerde yazıyor diye ama Allah u alem. İçimden böyle geçmişti
Valla varlik ve büyü konularindan hic anlamam ama olaylara mantik ve insan psikolojisi üzerinden bakinca bu sonucu cikardim,hoş konuya ilk dahil olusumdada bu kanidaydim?

EkSen

Kayıtlı Üye
Normal de yazmayı düşünmüyordum çünkü insanlara anlatmaya değmediğini fark etmeye başladım ama yine de çok önce kaleme aldığım bu yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Bu yazıyı engelleyemezsiniz.
CİNCİ HOCALAR VE MUSALLATLAR HAKKINDA
Son zamanlarda, özellikle internetin de hayatımıza girişiyle birlikte, sağda solda musallat ve cinci vakalarını çok duyar olduk. Uzun zamandır bu konuyla ilgili düşüncelerimi yazmak istiyordum ve yazmıştım da ancak tam paylaşacakken anlam veremediğim bir biçimde tüm yazım silinip gitti. Haliyle sinir oldum elbette anca şeytan inatçıysa bende inatçıyımdır.
Cinci, bakımcı, muskacı, üfürükçü ve hak etmeseler de hoca gibi sıfatlarla isimlendirilen zevatın çok büyük çoğunluğunun sahtekâr olduklarını söyleyerek gireyim konuya. Elbette sahtekâr dahi olsalar normal insanların alışkın olmadıkları bir takım yeteneklere sahip olabilirler ancak bu yetenekleri, onların diğer insanları sömürdükleri gerçeğini değiştirmez. Sosyal medyanın ve teknolojinin de gücünü arkalarına alan bu kimseler yarım yamalak bilgileriyle millete hocalık, doktorculuk, evliyalık taslarlar… Oysaki emin olun sizden üstün kimseler değildirler. Dertleri ALLAH rızası için sahip oldukları ilmi insanlık yararına kullanmak değil, kendi menfaatlerini tatmin etmek üzerinedir. Bu tür kimselerin iletişim kurdukları cinleri olabilir. Bir takım numaralar sergileyebilir sizleri şaşırtabilirler ama yapıp yapabilecekleri bundan fazlası değildir. Yani kolu kopan bir insanda yeniden kol çıkaramazlar, ya da bir kanser hastasını iyileştiremezler veya bir körün gözlerini açamaz, kötürümü yürütemezler. Böylesi bir güç tarih boyunca bilinen bir tek İsa Aleyhi selama bahşedilmiştir.
PEKİ NE YAPAR BU SÖZDE BAKIMCILAR?
Hemen söyleyeyim. Sizi manipüle ederler. Zaten kendilerine gelen insanlar umut arayışı içerisinde iradeleri düşük bir şekilde gelirler. Başlarına gelen hadiselerden dolayı çaresiz ve şaşkındırlar ve bu psikolojilerinden de çok iyi faydalanır bu cinci hocalar. İnsanlara umut verirler ve kendilerini önemli kimseler gibi hissettirirler karşılarındakilere. Manipüle güçleri kişinin aklı ve ruhu üzerinde çalışır. Birkaç da illüzyon numarası bilirler ayrıca. Hatta hipnoz ve mentalizm yeteneklerine de sahip olabilirler. Hatta bazılarının çalıştığı cinleri de olabilir. Ve o varlıklar sayesinde kendilerine gelen kimselere şaşırtıcı numaralar çekebilirler. Sonuç olarak bu kimselerin numaralarını besleyen asıl kaynak, onlardan medet bekleyen kimselerin çaresizliği ve cahilliğidir. Ve hemen hemen hepsinin sizin için kuracağı ilk cümle “sende musallat var “ demek olur. Oysaki bu bilinmesi matah bir bilgi değildir çünkü zaten hepimiz musallat altındayızdır.
NEDİR MUSALLAT?
Musallat, en basit tanımıyla bir kimsenin bıktırılması, canından bezdirilmesi durumudur. Her zaman söylediğim bir söz vardır. “ Herkes musallat altındadır ve iki tür musallat vardır. Ağır ve Hafif musallat...
Hafif olanına halk arasında bilinen adıyla VESVESE de denilir. Şeytanların yegâne görevi zaten insana vesvese bulaştırmaktır. Bu, neredeyse onlar için bir yaşam amacıdır. İnsanların düşüncelerinin arasına gizlenir ve kendi fikirlerini BEN yani bizmişiz gibi saklar. Ve biz onların bize düşündürttüğü olumsuz düşünceleri kendimize ait sanırız. Eskilerin “ şeytana uydum “ sözünün çıkış noktasıdır aslında bu durum. Tabi bu da “bizim suçumuz yok o halde, hep şeytanın yüzünden” demek değildir çünkü insana aklı bahşeden yüce ALLAH, o aklı layığıyla kullanma iradesini de bizim elimize bıraktığı için bizim suçu şeytana atıp yırtmamız diye bir durum olmayacaktır. Kısaca vesvese diye bildiğimiz şey aslında hafif musallat durumunun ta kendisidir ve bu durumdan tüm insanlar etkilenmektedir.
Ağır olanına gelince… Ağır musallat da vesvesenin ilerlemiş safhasıdır. Kişinin iradesi düşmüş, çareyi başkalarında arar olmuş ve asıl sığınması gereken mercii unutmuştur. Ağır musallat altında ki kimse kendini çaresiz ve zayıf hisseder. Ne yapacağından emin olamaz. Her türlü manipülasyona açık durumdadır ve kişinin bu halinin sürekliliğinin sağlanması sıklıkla korkutulmakla olur. Şeytanlar, zaten zayıflamış ve neredeyse kaybolmak üzere olan iradesinden de faydalanarak o kimseyi adım adım bir felakete doğru sürüklerler. Bu nokta da onların korkutma araçları en etkili silahlarıdır çünkü korku, dengeli bir akla vurulan en güçlü darbedir. Beraberinde umutsuzluğu ve onun ardında da teslimiyeti sağlar… Ve şeytana teslim olmuş bir irade de kişiyi ya akıl hastanesine ya da cinnete götürür.
Velhasıl kiram yıllardır gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla bu konunun özeti yukarıda anlattığım şekildedir.
İYİ DE NE YAPACAĞIZ O ZAMAN?
Yapacağınız ilk şey kendinize inanmak olmalı. Havlayan köpek ısırmaz diye bir tabir vardır bilirsiniz. İşte insanlarla uğraşan süfliler havlayan köpeklerden başka bir şey değildir. Sizin kolunuzu bacağınızı kıramazlar, yolunuzu kesemezler, evinize icra gönderemezler yani size fiziki bir zarar veremezler. Onların tüm yetenekleri insan aklı üzerindedir ve o aklımızın sorumluluğu da bize aittir. AKLINIZI KULLANIN. Ezbere bildiğiniz Fatiha suresinde ki gibi “ iyyake nestain “ dediğinizi hatırlayın. Yani yardımı ALLAH’tan dileyin. Haklarında hiçbir halt bilmediğiniz üfürükçülerin peşine takılmayın kendinizi kullandırtmayın. Ve asla ama asla hiçbir bakımcıyı gözünüzde büyütüp de benliğinizi onun ellerine bırakmayın. Asla güvenmeyin. Zaten kendilerine karizmatik ve gizemli bir hava katmaya çalışan ve sanki evliya ayakları yapan, sanki özel ve seçilmiş insan tavırları sergileyen bu kimselerin aslında kendilerine bile faydaları olmadıklarını gözlemleyin. Cinleri düşünüp durmayın ve hatta onları küçümseyin. Falanca size büyü mü yapmış; kafanıza takmayın ve ALLAH’a dua edin. Eğer siz iradenizi düşürmez ve ALLAH’a sığınırsanız ALLAH’ta kendisine sığınanları geri çevirmez zaten.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Yok anlamamışsın söyle anlatayım ben 6 ay öncesinde bagseddim öncede alkol alıyordum genellikle hergun diye biliriz ve abdest almıyordum ozamanlar tabi ozamanlar yapılmış bana ama bana tutmamış ben durduk yere kavga edip evi terk edmisdim 2 hafta sonra geri döndüm ve bundan sonra yaşananlar iste hayatımı maf etmeye basladi

D

DAİMON

Valla varlik ve büyü konularindan hic anlamam ama olaylara mantik ve insan psikolojisi üzerinden bakinca bu sonucu cikardim,hoş konuya ilk dahil olusumdada bu kanidaydim?

İlk cümlem buydu :),
Herhangi bir psikolojik rahatsızlığınız yoksa anlattığınız gariplikler cin oldugu yönünde.

Yazdıklarından ve hocaları farkında olmadan savundugu için cinlere bagladım durumu ama bende bilmiyorm. Allah yardımcısı olsun. İnşallah sorunları çözülür

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Sana şöyle izah edeyim.
2.si büyüyü illa ki bir materyale bağlamak gerekmez, Havale ile de gelebilir. üzerinize üflerler. Kur'an da boş yere " üfürükçülerin şerrinden" yazısı geçmiyor elbette. Manevi alemde cinler tarafından yapılan yaptırılan büyüler de vardır Cazı diye bilinir ki o ayrı bir konu hiç girmeyeceğim.
3.sü yedirme yapıldıysa ki en tesirli olanlar bunlar oluyor genelde tesirini hemen gösterebilir yedirme yapıldıysa.
4.sü bakımlarda farklı çıkmalarının sebepleri vardır. bunlardan 1.si Bakan kişinin bakımından kaynaklıdır. Sufliler ile bakımlarda tam sonuçlar çıkmayabilir. Yalan söylebilirler.
2.si ise yapılmış büyünün ve yaptıranın gizlenmiş olmasıdır. Bunun için de ayrı işlemler var büyünün kimin tarafından yapıldığını göremezsiniz yapan kişi işinin ehliyse kendini gizler.
3.sü yapılan işlemden gelen görevli ruhanilerin kendilerini ve işlemi gizleme gibi durumları var. Ya da yanlış yönlendirtme durumu var.
Bakım için işin ehli birine baktırmalısınız. En iyi bakımı Ya Gerçek manada çok güçlü Ruhaniler ile iş birliğinde olan kişiler yada Halvette bakım yapan kişiler ile yaptırmalısınız. aksi halde kesin bilgi alabilmeniz gerçekten zor.
5000-10000 tl ye işlem denmiş arkadaş haklı olmak ile birlikte şöyle bir durum daha söz konusu ki tamam kişinin yapıp yapamayacağını bilemezsiniz paranızı riske atmak istememeniz normal ama işin ehli gerçekten işi hakkıyla yapan biri de zaten sizden aşağı yukarı böyle fiyatlar ister genel temizliğe v.s Çünkü nasıl bir mühendis 4-5 yıl okuyup yıllarca deneyim yaşadıktan sonra işi için hakettiği parayı istiyor ise bu da öyle hesaptır. Adam sonucta okadar ilim görmüş ve çalışmış çabalamış o duruma gelmiştir hak ettiği fiyat odur. He adama Allah tarafından ilim gönderilmiştir o adam ücretsiz veya çok cüzzi miktara bakar bunlar istisnai durumlar. Ama kendi çalışıp emeğiyle gelmiş biri için bu fiyatları istemesi gayet olağan bir durumdur.

Aranızda ansızın gelişen ısınmalar soğumalar felan oluyor ise ayırma büyüsünden şüphe edebilirsiniz. durduk yere sebep yok iken sorun felan çıkar bu durumlarda. Bir araya geldiğinizde sebepsiz baş ağrısı , gece rahatsız olmalar , mezara gömüldü demişsiniz rüyalarda mezar ölü v.s görmeler gibi gibi durumlar varsa şüpheniz bu yönde olmalı.
İşin ehli birine gidip bozdurun ve kendinizi ve eşinizi korumaya aldırın gelecek işlemlere karşı .
Halvet derken
Sana şöyle izah edeyim.

Halvet de derken nasıl birşey oluyor o bakım anlamadım?