Varlik kuanilarak kisi zor durumda birakilirmi

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Merhaba bilenler olur Isallah bir hoca veya bir medyum veya dedealevi desi bunlardan her hangi birisi varlık kullanarak kişiyi kötülüğe sürükleye bilirmi hayatını zindan ede bilirmi esinde cocugundan ayira bilirmi parasal yonden zarar verdirirlermi ve bunu baska hocaların görmesini engelleye bilirmi yapılan şeyleri bilenlere simden tessekkür ederim

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Biraz detay vere bilirmisin ..... birde nasıl kurtulmak gerek teşekkürler şimdiden

EkSen

Kayıtlı Üye
Büyü yoluyla kişinin ruhsal enerjisini bozabilirler, ağır vesvese için açık hedef haline getirebilirler. Büyüyü yapan hele işe hakim biriyse beden sağlığının bile bozulmasına sebep olabilir.
Ortada bir büyü varsa o büyünün materyalleri de bir yerlerde vardır. Onların yerlerinden alınıp imhası gerekir. İşte sıkıntı da burada oluyor. Zira yardım için gittiğiniz kimseler sizin çaresizliğinizden faydalanıp sizi sömürebilirler. Bu devirde dürüst ALLAH rızası için bu konularda insanlara yardım eden kimseleri bulmak zor.
Peki ne yapmak gerek? İradenizi yüksek tutmaya ve yüzünüzü ALLAH'a dönmeniz gerek. Yani kanserin bir tedavisi yoksa onunla yaşamayı ve hayat kalitenizi yükseltmeyi öğrenmeniz gerek. Rahatlatıcı olarak rukye ayetlerini dinlemenizi ve bol bol içinizden geldiğince ALLAH'a dua etmenizi tavsiye ederim.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Söyle bi durum büyü materyalleri illaha kişinin evinin yakinlarindami olması lazım evinde veya evinin yakınlarında bakim sırasında büyü var olduğu söylenip malzemelerin nerde olduğu söylenmiyorsa ozaman nasıl bir durum olur veya görünmüyorsa ozaman bakan kişiler yalan söylüyor durumu çıkıyor ortaya doğrumu anlamışım illaha büyü var deniliyorsa

D

DAİMON

Büyü var denilip nasıl bir sonuca ulaşıldı. Anlatır mısınız?

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Ya aslında bir çok fark var farklı hocaların söylediği şeyler mesala 5 yıl önce farklı cikiyrdu son 1 yıldır bakımda yaptıklarım da farkı cikiyo sonuç dolandırılmak dan öte hic bir etken yok ama gördüğüm zararın haddi hesabı yok evim şuan öyle bir parcalandiki anlatamam bu

NaBe

Kayıtlı Üye
Öyle ha diyince yapamaz... Böyle basite indirgemeyiniz lütfen..
1 - İlk önce büyü yapacağı kişiye ait eşyalar vs
2 - Etki altına alınacak insanın maneviyatı

Bunları bu şekilde çoğaltabiliriz.. bu ibre tam aksine bile dönebilir İnsanlar korunaksız değildirler Allah izin verirse yukarda dediklerinizin hepsi gerçekleşir..

Bunu bir nevi diz teması olarakta bazen nitelendirebiliriz, cinler insanlardan üstün değildirler maddeye hükmedemezler şuur ne kadar dirayetliyse feth etmekte bir o kadar zordur.. parasal boyuta müdahil olunmaz cinler sadece bedeni tamamen işgal ederse o insanı istediği gibi hareket ettirebilir lakin en gücsüz insanı bile tamamen kontrol edememişlerdir cümkü insan anatomisi genetiği cok farklı yaratılmıştır çoğu sorulan sorudur aslında bu cin insan bedenini işgal edebilir mi evet edebilir ama belirli bir sınırlayıcı vardır. Onun üstesine çıkılamaz.. bir cin bedene kolay yerleşemez yerleşirse.bile kolay kolay kaybetmek istemez o bedene yerleşebilmesi icin cok uğraş cok emek verebilmesi lazım. Ha diyince olmuyor maalesef bunun kapılarınıda biz insanlar.gine cinlere açıyoruz..

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Söyle soyleyim bu insanlar benim evime girip çıkıyorlar di.. evde sanki birisi beni izliyomus evde golgeler geziyormus duvar a bakdigimda sanki birisi var genellikle kalidilor da Birde kısa keseyim evime aldığım herşey 3 ay sonra kırılmaya başlıyo ne olursa olsun paramda helal çalışıp kazandığım halde bir birikim olmuyo .sürekli rüyalarımda 3 harfli görüyorum mesala bitane medyum kadın gördüğüm rüyalardaki kadınla adamı büyü olarak söyledi birazda hayatımdan kesitler verdi ama büyü malzemelerini söylemedi dolandirildim belli orası sanki yatak odamda birisi beni izliyomus gibi bir his var bu sıralar bile var . Yaklaşık 4 ay önce neler yaşadım tahrif edemem size gece uyurken bir el bana dolanıp uyandirmasindan tutun telefonla duvarda insan kafası kadar örümceğe dha neler neler anlatsam belki şok olursunuz iste ben bunlara anlam veremiyorum çünkü yaşadım şeylerde var ortada

NaBe

Kayıtlı Üye
Söyle soyleyim bu insanlar benim evime girip çıkıyorlar di.. evde sanki birisi beni izliyomus evde golgeler geziyormus duvar a bakdigimda sanki birisi var genellikle kalidilor da Birde kısa keseyim evime aldığım herşey 3 ay sonra kırılmaya başlıyo ne olursa olsun paramda helal çalışıp kazandığım halde bir birikim olmuyo .sürekli rüyalarımda 3 harfli görüyorum mesala bitane medyum kadın gördüğüm rüyalardaki kadınla adamı büyü olarak söyledi birazda hayatımdan kesitler verdi ama büyü malzemelerini söylemedi dolandirildim belli orası sanki yatak odamda birisi beni izliyomus gibi bir his var bu sıralar bile var . Yaklaşık 4 ay önce neler yaşadım tahrif edemem size gece uyurken bir el bana dolanıp uyandirmasindan tutun telefonla duvarda insan kafası kadar örümceğe dha neler neler anlatsam belki şok olursunuz iste ben bunlara anlam veremiyorum çünkü yaşadım şeylerde var ortada

Neden şok olalım :) neyse şöyle Devam edeyim..

Korku insanı gücsüz,basiretsiz hale getirir cinler korkudan nem alır.. faydalanır gözetlemeleri gayet doğal birşey Acığı yakalayana kadar gözlem altında kalınabilir.. ama şöyle düşünün Dirayetiniz ne kadar sağlam din ritüelleri ne denli yerine getiriyorsunuz daha önce büyü etki alanına girdinizmi bunlar hep birer muamma insan neye nasıl.inanmak isterse o şekilde inanır bazıları psikolojik nedenleri maalesef parapsikoloji ye bağlıyabiliyor forumda cok konulara denk gelip bu işten anlayan insanlar bunu cok iyi ayırt edebiliyor..

Şunu bilinc altınıza yerleştirmiş olabilirsiniz sürekli biri beni gözetliyor bir anda fırlayacak gibi cinler asla nedenleri ile görünmezler bu dünyada ama şöyle bilincinizin yarattığı bir canavar bir yaratık korkacagınız bir figüran bunu anlar ve size bu şekilde kendini gösterebilir bunlar dahada uzatılabilir.. anlamadığımız yerleri sorun

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Ozaman anladığım kadarıyla soyle bir durum ozaman bana gözükenler benim korkularımdan faydalanıp bana saldırdılar 6 hafta sanırsam şuursuz ca hicdan azabı şeklinde sıkıntılar yaşadım ozaman bana karşı yapılan bir büyü var çözülmesi zor sanırsam anladığım kadarıyla yedirilmis olasılığı yüksek bu beni zamanla bitirmek için yapılmış ola bilirmi çünkü eşimin halası yapmış ve 9 çocuklu olsa onları ayircam demiş mezara gömülmüş ama iste şimdiki bakımlarda böyle birşey çıkmıyo ben bunu anlamıyorum nasıl ola bilir

NaBe

Kayıtlı Üye
Ozaman anladığım kadarıyla soyle bir durum ozaman bana gözükenler benim korkularımdan faydalanıp bana saldırdılar 6 hafta sanırsam şuursuz ca hicdan azabı şeklinde sıkıntılar yaşadım ozaman bana karşı yapılan bir büyü var çözülmesi zor sanırsam anladığım kadarıyla yedirilmis olasılığı yüksek bu beni zamanla bitirmek için yapılmış ola bilirmi çünkü eşimin halası yapmış ve 9 çocuklu olsa onları ayircam demiş mezara gömülmüş ama iste şimdiki bakımlarda böyle birşey çıkmıyo ben bunu anlamıyorum nasıl ola bilir
Büyü çeşitleri evreleri farklı olabilir..

Bazıları kıdem kıdem ilerler.. bazıları gündelik hayat onu kolay kolay kimse bilemez .

Maalesef bu aile içerisindeki büyüler genelde hepside nokta atışı yapar.. bunu elbette öğrenebilirsiniz bakım yaptırırsınız Dert varsa Dermanda vardır.. Avantajınız şuradan sonradan büyü yapılmış ( sizin dediğinize göre varsayım ) Bazı kimseler gördüm Anne rahiminde büyünün etkisi altında kalıp dünyaya geliyorlar.. genelde bunların çözümü yok Elbet Allah ol diyince oluyor o konulara girmemek lazım

D

DAİMON

Herhangi bir psikolojik rahatsızlığınız yoksa anlattığınız gariplikler cin oldugu yönünde. Bu cin herhangi bir sebeple kendisi de musallat olmuş olabilir ya da büyüyle musallat edilmiştir. Belki gittiginiz dolandırıcı bile yapmış olabilir. Öncesinde ve sonrasında olan olayları bi düşünün derim.
Ayrıca nerden nasıl buluyorsunuz böylelerini onuda lütfen anlatır mısınız? Ne diye ünlenmiş bu gittiginiz kişide medet umdunuz? Nasıl insanlar bunlar, tipleri yaşantıları... Anlatın ki insanlar gitmesinler.

Kurtuluşu neden zor olsun, asla öyle düşünmeyin. Siz kurtulmak isteyin elinizden geleni yapın evellah çözülür. Sahipsiz misiniz yukarda Allah var. Dualarınızı edin Allah bir çıkar yol gösterir elbet. Dermansız dert yoktur. Ölümden başka her şeyin çaresi vardır. Ümitsizlik bataklığına sürüklenmeyin yeter. İnsan yaratılmışların en şereflisi ve üstünüdür. Cinlerin size ve hayatınıza hükmetme gibi bir lüksü siz müsaade etmedikçe olamaz. Sonuçta keyfinizden çağırıp anlaşma yapmadınız. Onu medyumlar düşünsünler. Cinlerle karanlık anlaşmalar yapıp onlara hizmetkar olan şarlatanlar. Masum insanların hayatına, ailesine göz diken kafirler düşünsünler.

Bu arada büyü yapılmadan da cin musallat edilebiliyordur bence. Bilen arkadaşlar cevap yazarlar.
Geçmiş olsun.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Aslında kimse bilemez bunu kimin gerçek hoca olduğu kimin dolandiri olduğu nasıl bir insanlar fark edemez kimse çünkü herşey dilde bitiyo dilde baglandimi insan bir bakmışsın cebindeki paran gitmiş fark edemezsin fark eddiginde birşey yapamazsın...

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Büyü çeşitleri evreleri farklı olabilir..

Bazıları kıdem kıdem ilerler.. bazıları gündelik hayat onu kolay kolay kimse bilemez .

Maalesef bu aile içerisindeki büyüler genelde hepside nokta atışı yapar.. bunu elbette öğrenebilirsiniz bakım yaptırırsınız Dert varsa Dermanda vardır.. Avantajınız şuradan sonradan büyü yapılmış ( sizin dediğinize göre varsayım ) Bazı kimseler gördüm Anne rahiminde büyünün etkisi altında kalıp dünyaya geliyorlar.. genelde bunların çözümü yok Elbet Allah ol diyince oluyor o konulara girmemek lazım
belki 10dan fazla hocaya baktirdim hepsi farklı şeyler söyledi simdi ucharli hoca baktirdim o şunu söyledi ailende yok eşimde herşey kıza çok yuklenmisler herşey onun üstünde bitiyo diyo intiharın eşine gelmiş ilerki zamanlarda girişimde bulunacak dedi konuyu kapattı biraz kötü diyo işiniz... insanın kafası burda karışıyor iste

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bu bakim yaptigini soyleyen kisileri de anlayamıyorum benimde basima geldi hepsi farkli konusuyor nasil guvenilir insan bulunur anlamis degilim

Prana_

Kayıtlı Üye
İşi bileni bulmak gerçekten çok zor. Yaparım ama, 5.000-10.000 TL. diyorlar, bazen daha fazlası, neye güvenip vereceksin o parayı.. Sende büyü var, sende musallat var, sende güçlü bir varlık var, ben hallederim diyip yüksek rakamlar istemek kolay. Peki n'apıyor bu varlıklar dendiğinde, yaşadığın tüm sıkıntıların sorumlusu gibi yanıtlar beni çileden çıkarıyor. Parayı ödersen hepsi bitecek, ya bitmezse.. Ben geçmiş deneyimlerime dayanarak, güçlü olduğunu iddia eden kişiden basit ispatlar bekliyorum. En azından, şu zamanda şunları şunları yaşamışsın, şimdi bunları yaşıyorsun, sana şu zamanda şu şekillerde görünmüş, geliş sebebi buymuş vb., neler yaşadığımı, neler gördüğümü net anlatsın vs.. Para sonraki iş, tabi ki bir bedel talep edilebilir. Allah rızası için yapıyorum diyen kişi bile, malzemesiz yapacak güçte değilse, malzemeleri cebinden ödemeyecek elbette.

Olsane 2

Kayıtlı Üye
İşi bileni bulmak gerçekten çok zor. Yaparım ama, 5.000-10.000 TL. diyorlar, bazen daha fazlası, neye güvenip vereceksin o parayı.. Sende büyü var, sende musallat var, sende güçlü bir varlık var, ben hallederim diyip yüksek rakamlar istemek kolay. Peki n'apıyor bu varlıklar dendiğinde, yaşadığın tüm sıkıntıların sorumlusu gibi yanıtlar beni çileden çıkarıyor. Parayı ödersen hepsi bitecek, ya bitmezse.. Ben geçmiş deneyimlerime dayanarak, güçlü olduğunu iddia eden kişiden basit ispatlar bekliyorum. En azından, şu zamanda şunları şunları yaşamışsın, şimdi bunları yaşıyorsun, sana şu zamanda şu şekillerde görünmüş, geliş sebebi buymuş vb., neler yaşadığımı, neler gördüğümü net anlatsın vs.. Para sonraki iş, tabi ki bir bedel talep edilebilir. Allah rızası için yapıyorum diyen kişi bile, malzemesiz yapacak güçte değilse, malzemeleri cebinden ödemeyecek elbette.
iste sorun burda bence çünkü bu ispatliyani da var geçenlerde bi arkadaşımla konsuduk uzun süredir görüşmüyordum bi arkadaş arasıyla görüştük ayrıldığını duymuş bana dedi iste bakım yapmak için doğum tarihlerifilan foto gönder tamam dedim haber bekle neyse 2 gün sonra bana anlatmaya başladı şok oldum gercekden 2 yıldır yaşadığım şeyleri anlatmaya başladı banyoma kimin girip çıktığını yatak odama yorgunum biraz dinlenme bahanesiyle giren kişinin ne amaçla girdiğini ben izindeyken evime giren kişiyi tarif etmesi biraz daha birşeyler bu insan benim sadece arkadaşım kahvede oturduğum ama hoca su cevabı veriyor bu büyüye büyüyle karşılık vermelisin bozmak sana sonuç sağlamaz kilit sistemi eli ayağı bağlıymış diyor .. ne yapmak lazım burda para istemiyo şimdilik yanıma gelsin onay versin hallederiz diyo simdi güvenmek lazımmı .. veya yanına gittiğimde dediğin gibi mahzene parasi 5 bini bulur mu..

Prana_

Kayıtlı Üye
Olayınız nedir tam olarak bilmiyorum, neler yaşadığınızı da en iyi siz bilebilirsiniz. Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi, bana sadece benim bildiğim olaylar ve görülerle gelip, açıklama yapabilene şans tanır, gider başka sorularda yöneltirim. Aldığım yanıtlardan tatmin olursam da işlem yaptırırım.(Burada mutlaka belirtmeliyim ki, çok ekstrem ya da paranormal olarak tanımlayabileceğim şeyler yaşamıyorsam işlemde yaptırmam kolay kolay.) Niye karşı büyü yapmak zorunda olduğunu anlamadım, büyü yine büyüyle bozulur mu demek istedi acaba. İşlem süresince seni korumaya alıp, sonrası içinde koruma verebilir sana. Bozdurma dışında, karşı tarafa ekstra işlem yapılmasına ben onay vermezdim. Ama tüm bunlar benim fikrim tabi ki. Maddi olarak bir talebi olur mu, ne kadar ister bilemem. O, kişiye ve yapacağı çalışmaya göre değişir. İstemese bile ben karşılıksız bırakıp, borçlu hissetmek istemezdim.

öz'lem

Kayıtlı Üye
Olayınız nedir tam olarak bilmiyorum, neler yaşadığınızı da en iyi siz bilebilirsiniz. Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi, bana sadece benim bildiğim olaylar ve görülerle gelip, açıklama yapabilene şans tanır, gider başka sorularda yöneltirim. Aldığım yanıtlardan tatmin olursam da işlem yaptırırım.(Burada mutlaka belirtmeliyim ki, çok ekstrem ya da paranormal olarak tanımlayabileceğim şeyler yaşamıyorsam işlemde yaptırmam kolay kolay.) Niye karşı büyü yapmak zorunda olduğunu anlamadım, büyü yine büyüyle bozulur mu demek istedi acaba. İşlem süresince seni korumaya alıp, sonrası içinde koruma verebilir sana. Bozdurma dışında, karşı tarafa ekstra işlem yapılmasına ben onay vermezdim. Ama tüm bunlar benim fikrim tabi ki. Maddi olarak bir talebi olur mu, ne kadar ister bilemem. O, kişiye ve yapacağı çalışmaya göre değişir. İstemese bile ben karşılıksız bırakıp, borçlu hissetmek istemezdim.
Yasadigim paranormal olaylari cözmeye calisirken bende bayagi arastirmalar yaptim ve buyuyu buyuyle bozma olayini hic duymadim;mantigimada yatmiyor zaten ?arkadasin olayi nedir bilmiyorum,umarim şifalanir ama hocalara enerjistlere gitmeden önce kisi akil sagligini,sosyal cevresini,ulke ekonomisi vs. bircok seyi arastirmali.Malesef artik insanlar basina gelen herseyi paralel dunyalara baglarken, iki arastirma yapip,iki dua bilen musallat kovucu hoca,iki enerjiye inisiye olanda evrenin anlamini bulmus gibi ortalikda dolaniyor.