Van depremi aslında saldırımı ..

mami11982

Kayıtlı Üye
Marmara Depreminde Istanbuldaydim.
Biz o gün Gölcükdeydik.Düğün ıçın 1 hafta sonra dönecekdık.Nasıp olmadı.
Deprem anında Gökyüzü kırmızı değıldı.Ama Yıldızlar lan doluydu.
Ve kayan Yıldızlar ard ardaydı.
Auğustos da bır kaç gece var(ADINI BILMIYORUM) ama o geceler ard arda kayıyor.Oğlum hep o geceler dılek dılemek ıçın yatmaz.Deprem olduğu gece o gecelerden bırıydı
Ben es son TR de 1999 daydım.

Işıksız ortamda yıldızlar daha fazla görünür. Bu normal bir şey. Şehrin ışıkları yüzlerce yıldızı görmemizi engelliyor. Deprem vb büyük doğa olaylarında otomatik olarak tüm şehrin elektriği kesildiği için daha fazla yıldız görülebiliyor. Ayrıca ağustos ayı yıldızların rahat gözlenebildiği aylardan biri. Dediğiniz gibi yıldızlarla bir ilişkisinin olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

mami11982

Kayıtlı Üye
Bence Amerika ve İsaili fazla büyütüyoruz gözümüzde. Aslında böyle düşünmemizi tamamen onlar planlıyor bence. İsrail ve Amerika teknolojide çok çok öteye gitmiş ülkelermiş gibi gösterilmeye çalışılıyor ki bunda da oldukça başarılılar. Mavi marmara baskınından önce bu paranoya ile o gemide yayını kesmelerini engellemek için 3 farklı sistemde görüntü aktarımı yapıyorlardı. İsrail saldırı anında 1 tanesini zorla engelledi. Bu tek örnek değil aslında. Aselsandaki intihar etti diyerek öldürdükleri mühendislerin ölümlerinde yine onların parmağı olduğunu herkes içten içe biliyor. Bu insanlar neden öldürüldüler bunu düşünmek lazım biraz. Başka bir örnek verecek olursam Şahin Gözü isimli yine aselsan tarafından geliştirilmiş termal kamera sistemi var. Şu anda ordu kullanıyor o sistemi. Aselsanın bu sistemi çıktığında dünyanın o konudaki lideri israildi. Onun 3-4 katı kalitede bir sistem geliştirdiler. Tamam HAARP projesi gerçekte var olabilir ama bu bunu başardıkları anlamına gelmez. Eğer öyle olsaydı yani istedikleri doğa olayını tetikleyebilseler, yönlendirebilselerdi kendilerini vuran kasırgaları neden yönlendiremediler yada engelleyemediler bir türlü? Vanda fay hattı yokmuş diyen bir arkadaş var forumda. Türkiye fay haritasına bakmasında yarar var bence. Bence bu ülkelerin bu şekilde propagandası yapılıyor sadece. Yada dikkat o ülkelerin üzerine çekilmek isteniyor sadece. Ben hayret ederim hep bu ülkeyi bölen parçalayan ülke ingiltere olmasına rağmen ingiliz düşmanı yok denecek kadar azken devamlı bir amerika ve israil düşmanlığı var. Bence bu teorileri ortaya atanlar birazda bunu düşünsünler :)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Amerika ve İsrail İngiltere'nin maşası zaten.
Bu ülkeler ve daha birçok avrupa ülkesinin birlikteliği tapınak şövalyelerine kadar dayanıyor o zamanlar bazı avrupa ülkelerinin yöneticilerinin(kral v.s.) akarabalık ilişkisi varmış.

Micheal21

Banlı Kullanıcı
beyler boş konusuyorsunuz ben gizlimabet uyelerının bu kdar dusuk yorum yapcagını sanmazdım dıyelım bu depremı amerıka yaptı 19 agustos marmara depremınıdemı onlar yaptı
ya bır depremı bır ınsan nasıl yapabilir bu resmen allaha karsı gelmektır gırdıgım her turk sıtesınde amerıkanlara ve yabancılara bır dusmanlık goruyorum ya dunyada bır tek sız yasamıyorsunuz 150 gecık ulke 7 mılyar ınsan var her gordunuz yabancıya gavur soyle boyle her basınıza gelen felaketlerde amerıka veya israli suclamak 2011 deyız artık asın kendınızı ayrıca amerıka turkıye bolmek veya saldırmak ıstese sanke normal yollardan bunu yapamıcakmı turkıyedenmı korkucak koskoca amerıka 1 tusuyla dunya harıtasından sılerler turkıyeyi neden boyle ufak numaralara kalkışsın demi japonyada 9. depremler oluyor tsunamıler oluyor onlarda szın gıbı dusunuyorlarmı acaba amerıkamı yaptı bunları dıye
cıdden komıksınız depremı amerıka yapmadı ben yaptım :D

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
beyler boş konusuyorsunuz ben gizlimabet uyelerının bu kdar dusuk yorum yapcagını sanmazdım dıyelım bu depremı amerıka yaptı 19 agustos marmara depremınıdemı onlar yaptı
ya bır depremı bır ınsan nasıl yapabilir bu resmen allaha karsı gelmektır gırdıgım her turk sıtesınde amerıkanlara ve yabancılara bır dusmanlık goruyorum ya dunyada bır tek sız yasamıyorsunuz 150 gecık ulke 7 mılyar ınsan var her gordunuz yabancıya gavur soyle boyle her basınıza gelen felaketlerde amerıka veya israli suclamak 2011 deyız artık asın kendınızı ayrıca amerıka turkıye bolmek veya saldırmak ıstese sanke normal yollardan bunu yapamıcakmı turkıyedenmı korkucak koskoca amerıka 1 tusuyla dunya harıtasından sılerler turkıyeyi neden boyle ufak numaralara kalkışsın demi japonyada 9. depremler oluyor tsunamıler oluyor onlarda szın gıbı dusunuyorlarmı acaba amerıkamı yaptı bunları dıye

Böyle teknolojiler hakkında bilgi edinmeden yazıyorsunuz.Konu sizin yazdığınız ileti yüzünden başka yerlere kayıyor.Burada tartışılan;böyle bir tekonolojinin varlığı kabul edilip,van üzerinde etkili olup olmadığı.

Önce alakalı bir iki birşey okuyun,araştırın bari.Ondan sonra yazın.

Van depremi saldırımı,değil mi onun hakkında yorum yapmayacağım.

Ama önce böyle bir teknoloji var mı yok mu onu araştırın.

Şuralardan araştırabilirsin;

-Aydoğan Vatandaş - Haarp Kıyamet Tekonolojisi
-Tece Marrs - Illuminati
-David Icke,Auron Russo ve Alex Jones yazarlarının yazıları ve radyo ve tv programları.
-Nat.Geo in Nicola Tesla ile ilgili birçok belgeseli var.
-Ayrıca biraz jeoloji hakkında fikir sahibi olmakla da başlayabilirsin.Pasifik Okyanusunda olan 'ateş çemberi' bölgesinde olan olayları araştır biraz.
-Ahmedinejad,Hugo Chavez,Rusya başkanlarının bu teknoloji ile alakalı söylediklerini araştır.Ve sonra bu kişilerin akıbeti ne olmuş ona bak.
Daha bir.ok kaynak verebilirim.Ama araştıracağın konusunda şüphem olduğu için fazla yazmakla uğraşmayayım.
Bu teknoloji hakkında yorum yapabilmek için önce ne olup ne olmadığı konusunda biraz fikrin olsun,sonra gel tartışalım.

Ayrıca bir depremi insan nasıl yapabilir demişsin.O zaman insan yağmur da yağdıramaz senin dediğine göre.Bu da Allah ın işine karışmak olur.Hiç mi gündemden haberin yok?Bu yaz in de ne oldu hiç mi duymadın?Kuraklık sebebi ile yağmur yağdıracak teknoloji ürettiler.Bunu kullandılar da.Sonuç olarak Çin de kuraklık sorunu çözüldü.Tüm medya bunu konu aldı.Hiç mi duymadın?Biraz dünyadan haberin olsun ayrıca.Odanın dışında olup bitenden bihabersin,ama herşeyi de biliyorsun.

Micheal21

Banlı Kullanıcı
pfff sanal arkası ogrendıgın bılgılere nasıl bu kadar guvenebılıyorsun bırde akıllıyım dıye gecınıyorsun adamlar olumsuzluk bulduk dese ınancakmısın sanke gorende o ıcatlar yapılırken adamların yanındasın sancak google muhabbetı yapma bana gelıpte burda
bılgılı ol gel tartısalm demısısn sen ne kadar bılgılısın google dan gorduklerın dısında ne gordun hayattındada gelmıs akıllılık taslıyorsun bana burda bırınız ampulleri patlattıgını oburu cıkar fake uyelıkle sacma sapan konular acar güya üye cekıcek bu olanustu olayların hepsı sızın kafanızda var sadece aynı bu konu gıbı suraya bak arkadaş google icat oldu herkezde kendını bilim admaı ılan etti

alin

Kayıtlı Üye
Lütfen kişilere değil konulara yorum yapalım. Üslubumuza dikkat edelim. Site kurallarını yeniden hatırlatırım. İmla kurallarına ve üyelerle iletişim biçimimize dikkat edelim!!!

musashi

Banlı Kullanıcı
ben dünyayı age of empires oyununa benzetiyorum. hatta aynı :)
mesela diyolar japonlarda teknoloji bakımından üst seviyede böyle birşey olsa haberleri olmazmı. age of oynayan bilir . ilk saldırıyı yapıp düşman ülkeye saldıran devlet çok büyük avantaj sağlar oyun bitene kadarda o devlete saldırdığı devletin ne gücü ne ekonomisi yetişmez. ne yaparsa yapsın artık o hep bir adım arkada kalır.
kontrol ilk vurandadır :)
tabi bu espriydi ama neden olmasın belkide japonya en büyük tehdtti abd icin.
birde ek bilgi. ülkemizi askeri bakımdan güçsüz gören arkadaşlara duyurayımç ankarada askerlik yaptığım zaman sadece ankarada fırlatılmaya hazır şekilde 520 adet nükleer füzemiz bulunuyordu. şuan bu rakamı siz düşünün. üzerimize plan yapan ülkeler nekadar çok ise bizim elimizde armut toplamıyor. bu füzelerin tamamı abd tarafından kod ları türkiyeye verilmiş . 250 tanesi hibe edilmmiş bize , geri kalan abd nin insiyatifinde kullanılması için bırakılmış ve çok samimice söylüyorum arkadaşlar bunu bana komutanımmız şahsen söyledi . şaka değil di ve çok ciddiydi. ben ne olcak bu ülkenin hali diyince başlamıştı konu. komutanım bana şunu demişti. bize hiçbir ülke değil saldırmak , saldırı düşüncesini bile kelimeleriyle ifade edemez buna yürekleri yetmez , demişti.
o açıdan biz büyük bir gücüz kimse bizleri hafife almasın. öyle bir tokat atarızki 100 yıl geçse çınlaması geçmez...

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
pfff sanal arkası ogrendıgın bılgılere nasıl bu kadar guvenebılıyorsun bırde akıllıyım dıye gecınıyorsun adamlar olumsuzluk bulduk dese ınancakmısın sanke gorende o ıcatlar yapılırken adamların yanındasın sancak google muhabbetı yapma bana gelıpte burda
bılgılı ol gel tartısalm demısısn sen ne kadar bılgılısın google dan gorduklerın dısında ne gordun hayattındada gelmıs akıllılık taslıyorsun bana burda bırınız ampulleri patlattıgını oburu cıkar fake uyelıkle sacma sapan konular acar güya üye cekıcek bu olanustu olayların hepsı sızın kafanızda var sadece aynı bu konu gıbı suraya bak arkadaş google icat oldu herkezde kendını bilim admaı ılan etti

Nerede yazmışım google dan bak diye gösterebilir misin?
Ayrıca bunların hiçbirisine google dan ulaştım da demedim.Tahsil alanım böyle teknolojiler üzerine olduğu için yeterli bilgiye sahibim merak etme.İnternetten öğrenecek kadar aciz değilim.
İstersen bir gün okuluma gel.Sana laboratuvarımı gezdireyim.İstersen bazı konularda ispatlar da yaparım.Yada bu sene sonunu bekle.Ondan sonra derslerime de gelebilirsin.Ama önce liseyi bitirmen lazım.

Micheal21

Banlı Kullanıcı
Nerede yazmışım google dan bak diye gösterebilir misin?
Ayrıca bunların hiçbirisine google dan ulaştım da demedim.Tahsil alanım böyle teknolojiler üzerine olduğu için yeterli bilgiye sahibim merak etme.İnternetten öğrenecek kadar aciz değilim.
İstersen bir gün okuluma gel.Sana laboratuvarımı gezdireyim.İstersen bazı konularda ispatlar da yaparım.Yada bu sene sonunu bekle.Ondan sonra derslerime de gelebilirsin.Ama önce liseyi bitirmen lazım.
sen hayalle yaşamaya devam et liseyi bitireli benım nerdeyse 7 sene oluyor bu sanal ortamlardakı klasik ergen lise yakıstırmalarını benım uzerımde denemeye ve kalkma sakın vede bu yaş muhabbetlerını bende denemeye kalkma laboratuvar oldugunu iddaa edıyorsun ama kalkmıs bana burda sanal ortamda soylenene klasık laflarla hakaret etmeye kalkıyorsun tekrar dıyorum google olmasa sen ve senın gıbıler bır hıcsınız daha fazla bu konuya yazmak ıstemezdım ama kendın zorluyorsun he uzatmak ıstersende kı tavsıye etmem genelde zararlı cıkarlar ozele beklerim kendıne guvenıyorsun tabe

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Sorduğum sorulara cevap alamıyorum nedense?Nerede yazdım google dan bak diye?Liseyi bitirdim demişsin.Doğrudur.Herkez bitiriyor.Ama liseden sonra ne yaptığın önemli.Bunları yazmayı pek yeğlemem ama,gerçek bu.Yok ben hala birşeyler öğrenmek istiyorum diyorsan,fakültemin adresini özel mesaj ile atabilirim.Sınava hazırlanırsın,gelirsin,sorun olursa parmak kaldırır sorarsın.

Micheal21

Banlı Kullanıcı
yaa senın kafanmı guzel gece gece googleda nerde var dıyor sen googleda kac mılyar tane sıte var bılıyormusun sımdı ısım yok senın sacma sapan kaynaklarını googledamı aratcam yane gunumu zıyan edıcem ya pardon sen kendını bılım adamı felanmı sanıyorsun gercekten bılım adamı olsan o bahsettıgın kısı olsan benı adam yerıne koyupta buraya yazmazdın kendını kanıtlamaya calısmazdın bu saatte naptıgını tahmın ederım ben ama forum kuralları buna musait deil ok hadı hayırlı ucuşlar

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Lütfen kişilere değil konulara yorum yapalım. Üslubumuza dikkat edelim. Site kurallarını yeniden hatırlatırım. İmla kurallarına ve üyelerle iletişim biçimimize dikkat edelim!!!

Haklısınız.Burada tartışılan konu van depreminin saldırı olup olmadığı.Üyeler bu konu hakkında fikir yürütürler.Kendi çözümlemelerini sunarlar.Tartışılır.Ama;birisi gelip ''böyle saçmalık olmaz,inanmayın böyle şeylere,aslında o depremi ben yaptım'' tarzı bir yorum atınca haliyle konu asıl amacından sapıyor.Konuyu neticelendirme çalışan,tartışan üyeler ise haliyle bu kişi hakkında yorumlar yazacaktır.O yüzden gereğinin yapılmasını rica ederim.

Micheal21

Banlı Kullanıcı
Haklısınız.Burada tartışılan konu van depreminin saldırı olup olmadığı.Üyeler bu konu hakkında fikir yürütürler.Kendi çözümlemelerini sunarlar.Tartışılır.Ama;birisi gelip ''böyle saçmalık olmaz,inanmayın böyle şeylere,aslında o depremi ben yaptım'' tarzı bir yorum atınca haliyle konu asıl amacından sapıyor.Konuyu neticelendirme çalışan,tartışan üyeler ise haliyle bu kişi hakkında yorumlar yazacaktır.O yüzden gereğinin yapılmasını rica ederim.
kendın cevap yetıstıremedın yonetıcıleremı sıgındın yukardakı mesajım bıraz agrına gıttı galiba ben buyum işte sanal ortamda senın gıbı real hayatı sıfır ama sanal ortamda einstein modunda dolasan ınsanları bıraz olsun yola getırmeye calısıyoruz ve ınanırmısın hıc sasırmıyorum her gırdıgım sıtede senın gıbı sanalcılara malsef hep rastlarım laf yetıstırmektende yoruldum artık dahada yazmıyorum bu konuya yöneticilerden ricam benım ılk mesajımda dail butun mesajlarım sılınsın bu konuya ait eger ortada bır suc varsa

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
yaa senın kafanmı guzel gece gece googleda nerde var dıyor sen googleda kac mılyar tane sıte var bılıyormusun sımdı ısım yok senın sacma sapan kaynaklarını googledamı aratcam yane gunumu zıyan edıcem ya pardon sen kendını bılım adamı felanmı sanıyorsun gercekten bılım adamı olsan o bahsettıgın kısı olsan benı adam yerıne koyupta buraya yazmazdın kendını kanıtlamaya calısmazdın bu saatte naptıgını tahmın ederım ben ama forum kuralları buna musait deil ok hadı hayırlı ucuşlar

1-Benim bahsettiğim kaynakları google da bulamazsın.
2-Bilim adamıyım demedim farkında isen.Daha tahsilimin bitmesine zaman var dedim.Nasıl okuyorsun?
3-Burada bir mevzu tartışılıyor.Ve bu konuya ileti yazanları adam yerine koyarım.Ama tartışmaya engel bir ileti yazan olursa haliyle yapılması gerekn budur.
4-Kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum.Nereyi okuyupta böyle bir sonuca vardın anlamak güç.İlk başta ben buyum demedim.Sen beni olmadığım bir kişi gibi gösterdin.Haliyle buna karşı çıkarım.Bu mu kendini kanıtlamak?
5-Ayrıca birşey yazarım demişsin.Forum kurallarına aykırı olduğu için yazmamışsın.Eğer sen kurallar çerçevesinde tartışmayı bilmiyorsan,bunu sana öğretecek değil buradaki kişiler.Yapacak birşey yok.Kuralsız bir tartışma istiyorsan,sokak aralarında seni dinleyecek çok kişi var.

iokay

Kayıtlı Üye
Boş boş boş :) Geçmiş mesajlarına da baktım ve yine diyorum boş boş boş. Sadece bu konu ve sanal için değil, reelde dahil...

1-Benim bahsettiğim kaynakları google da bulamazsın.
2-Bilim adamıyım demedim farkında isen. Daha tahsilimin bitmesine zaman var dedim. Nasıl okuyorsun?
3-Burada bir mevzu tartışılıyor. Ve bu konuya ileti yazanları adam yerine koyarım. Ama tartışmaya engel bir ileti yazan olursa haliyle yapılması gerekn budur.
4-Kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum. Nereyi okuyupta böyle bir sonuca vardın anlamak güç. İlk başta ben buyum demedim. Sen beni olmadığım bir kişi gibi gösterdin. Haliyle buna karşı çıkarım. Bu mu kendini kanıtlamak?
5-Ayrıca birşey yazarım demişsin. Forum kurallarına aykırı olduğu için yazmamışsın. Eğer sen kurallar çerçevesinde tartışmayı bilmiyorsan, bunu sana öğretecek değil buradaki kişiler. Yapacak birşey yok. Kuralsız bir tartışma istiyorsan, sokak aralarında seni dinleyecek çok kişi var.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
kendın cevap yetıstıremedın yonetıcıleremı sıgındın yukardakı mesajım bıraz agrına gıttı galiba ben buyum işte sanal ortamda senın gıbı real hayatı sıfır ama sanal ortamda einstein modunda dolasan ınsanları bıraz olsun yola getırmeye calısıyoruz ve ınanırmısın hıc sasırmıyorum her gırdıgım sıtede senın gıbı sanalcılara malsef hep rastlarım laf yetıstırmektende yoruldum artık dahada yazmıyorum bu konuya yöneticilerden ricam benım ılk mesajımda dail butun mesajlarım sılınsın bu konuya ait eger ortada bır suc varsa

-Bu konuyu kim açtı acaba; ''evden çıkamamak'' kimin reel hayatı sıfır acaba?Bu nasıl çelişki?İnsan ancak böyle çelişebilir kendi ile.
-Cevap yetiştirememek demişsin.O arada ileti yazıyordum.Bunu profilime girip görebilirdin.
-Mesajlarımı baştan oku istersen.Hangi soruma cevap verdin?
-Burada bir mevzu iştişare ediliyor.Ama sen buna laf yetiştirme diyorsun.
-Benim gibilerin heryerde olduğunu söylemişsin.Beni ne kadar tanıdın?Nerede okuduğumu,yaşadığımı ne ara öğrendin?Hangi dal üzerine ihtisas yapatığımı kime sordun?Ya da gelip gördün mü?Olduğumu iddaa ettiğim kişi olmadığımı neye dayanarak söyledin?

Micheal21

Banlı Kullanıcı
madem derdın tartısmak sana bu forumu terkedene kadar yazarım cocuk
1 cok bılmıs modunda dolasıyorsun googleda bulamazmısın googleda ben senın gelmısını gecmısını 7 sulalenın özet gecmısını bıle bulurum bu 1
2 bilim adamı demedın ama labaratuar oldugunu ıcatlar yaptıgını dıle getıdın buda bilim adamıyım demekle aynı sey
3 konuya ne yazdıgım senı ılgılendırmez 100 lerce uye varken senın gıbı sazanın neden atladıgını merak etmedım deıl herkez kendı fıkrını sunabılır ben ınanmıyorum abd yaptıgını komık geldı hepsı bu aksını dusunup bana hakaret edemezsın haddını bılceksın
4 sokak aralarında cocuklar senden kat kat daha durust ınsanlardır senın gıbı pc arkasına gecıpte einstein modunda dolasıp ana baba parası yıyıp rahat yasamıyorlar onlar hayat okulu denen seyı taktir nameyle gecmıs ınsanlar sen kım oluyosunkı sokak cocuklarını kucumsuyorsun ilyas salman kılıklı herif
5 evet yazardım ıstersen ozelıne yazıyım ama sana bıraz agır gelir evlat

DARKKING011

Kayıtlı Üye

Şu yazıyı bi okumanı tavsiye ederim
Yapay deprem nasıl yapılır basitçe herkesin anlayabileceği basitlikte anlatımı - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

mehmet970

Kayıtlı Üye

konuyu ben açtım , dalga geçmenin lüzumu yok , saygılı davranmanızı bekliyorum , ben sadece gündem de olan haberler ve net de rastladığım videolar dan yola çıkarak konuyu açmayı uygun gördüm , siz ister inanırsınız ister inanmazsınız siize kalmış bişey ama açtığım konuya diğer arkadaşların gösterdiği saygıyı göstermenizi rica ediyorum .
Sevgi ve Işıkla . İyi Forumlar