Üzerimde büyü var mı ?

barfi

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
32 yaşında evli ve çocuk bekleyen bir erkeğim. Yaklaşık 1,5 seneden beri eşim ile aramızda fındık kabuğunu doldurmayan sorunlar ve bu sorunların inanılmaz derece uzaması, birbirimize karşı hem sevgisel hemde cinsel olarak uzaklığımız başladı. Soğuduk birbirimizden uzaktayken özlüyoruz bir birimizi, çok seviyoruz ama bu sorunlar ortadan kalkmıyor. Ben mevcut işimden istifa edip başka bir şehirde farklı bir iş kurmak istiyorum ama eşim sen git ben gelmem şeklinde diyaloglara giriyoruz. İkinci olarak sadece benim tüm kıyafetlerimde iç çamaşırlarım dahil bitmeyen bir küf ve rutubet kokusu var eşimin kıyafetleri ile aynı makinada aynı anda yıkanıyorlar onunkiler kokmuyor ama benimkiler kokuyor iş ve sosyal yaşantımda da bu beni olumsuz etkiliyor. Yeri geliyor boşanmayı düşünüyoruz şuan çıkmazdayım acaba yardım edebiecek birisi var mı?
Teşekkür ederim şimdiden.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
çok mu meşgulsünüz acaba rahat olduğunuza emin misiniz

barfi

Kayıtlı Üye
Meşgul olmak derken aileme vakit ayıramamaktan mı bahsediyorsunuz ?

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Aklınız da şüphe varsa büyü ile ilgili yule veya urum'a mesaj atarak bakım yaptırabilirsiniz.

Core

Kayıtlı Üye
Cildiye doktoruna gözük
Evililiğin ilk yıllarında böyle sıkıntılar olur,
Aile terapisi alabilir veya evlilik ve sıkıntıları ile ilgili kitaplar okuyabilirsin.

Sanırım forumda üzerinde büyü var mı diye gelenlere kimse yardım etmiyor.

barfi

Kayıtlı Üye
Cildiye doktoruna gözük
Evililiğin ilk yıllarında böyle sıkıntılar olur,
Aile terapisi alabilir veya evlilik ve sıkıntıları ile ilgili kitaplar okuyabilirsin.

Sanırım forumda üzerinde büyü var mı diye gelenlere kimse yardım etmiyor.

Evliliğimin ilk yıllarında olduğumu nereden çıkardınız. Aile terapisti almadığımı nereden biliyorsunuz. İkincisi cildiye doktoruna gözük şeklinde yaptığınız aşağılayıcı cümleyi kurmaktaki hakkı kendinde nereden buluyorsunuz. Yardımcı olmayacağınız bir konuya yaptığınız yorum vakit geçirmek içi yazılmış boş cümleler grubundan ibaret rica etsem bana crvap vermeyiniz ve polemiğe girmek istemiyorum. Teşekkürler.

barfi

Kayıtlı Üye
Aklınız da şüphe varsa büyü ile ilgili yule veya urum'a mesaj atarak bakım yaptırabilirsiniz.

Bir arkadaşımın aracılığıyle bir hocayla görüştüm eşimin bir arkadaşı tarafından fitne verildiğini söyledi büyü mü yoksa aklını mı çeliyorlar diye sordum ve kim olduğunu sordum bunları söyleyemem fitne vermiş olurum dedi. Şu an şehir dışındayım yanına gideceğim. Beni pek tarmin etmedi ama yinedr gideceğim.

Ü

Üye silindi 58480

Buyuden supelenenlerin %90`i zanna kapiliyorlar. Iclerindeki vehim damarinin bilgisizlikten kaynaklanan bir kulba tuttunma havliyle, tekamul amaci ile yaratildiklarini yok sayiyorlar.

Her evlilik imtihanlardan gecer. Hakki ile gecerse bir sonraki tekamule kadar tatile cikar. Insan cok katmanli bir varliktir. Ic ice gecmis fikirsel sistemlerden olusur ve o fikir halkalarinin en ic halkasi kendi hakikatini olusturur. Isin asli , insanlar en yuzeysel halkadan birbirini tanimaya baslarlar. Birbirlerinin frekansina uyumlandikca bir alt halkaya gecerler. Birbirlerinin hatalarini tolere ederek bir alt halkaya gecerler.

Taa ki en dipteki kisinin hakikatini olusturan can ozu, bam teli, mutlak nihai benliklerine ulasana kadar. Iste bu noktadan sonra tekamulleri ve o zamana kadar biriktirdikleri bir nevi hazine hukmundeki amellerinin frekanslari artik yan yana gelir . Kiyas olusur. Bu iliskiyi yuruten motivasyonu keser de guclendirir de. Bunun buyu ile alakasi da yoktur. Cunku insan cok katmanli bir varliktir.

• Beğendim
Tepkiler: Hnd
Ü

Üye silindi 58480

Insan geregi gibi inancini tek bir merkezde toparlayabilirse, buyulense bile buyuyu tek bir olumlama ile etkisiz hale getirebilecek bir kudrettedir.
Bir Nas Suresi Bir Fatiha ve Ayetel Kursi bunun en buyuk delilidir. SAdece bir algi Re-Freshi hukmundedir. Paraziti bir anda tesirsiz birakir. Bu kadar kolaya indirgenmistir. Ama Inancini tek bir merkezde toplayabilirse ! Bu pahali bir anlasmadir.