tam anlamadim

d4rk

Kayıtlı Üye
Bu gun erken kalkmistim her zamanki gibi teknikleri deniyordumyine aylarca ugrasmistim astrale cikmak icin sonra ara vermistim tekrar baslamaya karar verdim bu benim 4. Gunum yuvarlanma teknigini uygulamaya calistim cekyattan asagi dusmeye cok zorladim donemedim ve son bi kez ha gayret dedim ve paat yerdeyim direk aklima havalanmak geldi havalandim ve acaip huzurluydum bedenime bakmak istedim vaktim bedenim yuz ustu yatiordu ve ustumde farkli bi elbise vardi ve odanin kapisi yoktu sizce ciktimmi yada ne yaptim. Tesekkurler, sevgi ve isikla

bendekiben

Elit Üye
Bu gun erken kalkmistim her zamanki gibi teknikleri deniyordumyine aylarca ugrasmistim astrale cikmak icin sonra ara vermistim tekrar baslamaya karar verdim bu benim 4. Gunum yuvarlanma teknigini uygulamaya calistim cekyattan asagi dusmeye cok zorladim donemedim ve son bi kez ha gayret dedim ve paat yerdeyim direk aklima havalanmak geldi havalandim ve acaip huzurluydum bedenime bakmak istedim vaktim bedenim yuz ustu yatiordu ve ustumde farkli bi elbise vardi ve odanin kapisi yoktu sizce ciktimmi yada ne yaptim. Tesekkurler, sevgi ve isikla

Üzerinizde farklı bir kıyafet varsa muhtemelen siz orda değildiniz veya gördüğünüz kişi siz değildi yada gördüğünüzü zanettiğiniz bir hayaldi.Siz meditatif duruma geçerken ilk başlarda astrala diye niyetlensenizde bazen durugörü veya imgelemede olabilir.İstediklerinizi yapabilmeniz tecrübenizle orantılı olacaktır.

d4rk

Kayıtlı Üye
Peki anladim zaten ben yan yatiyordum ama kendime baktigimda yuzustu sekildeydim peki ilerleme kaydetmis olmusmuyum ?

raymond

Kayıtlı Üye
bende yuvarlanarak çıktığımda bedenimi görememiştim o kısım karanlıktı. ve bendekiben'in dediği de olabilir ama bence yinede ilerleme kaydatmişsin.

[XTR] Similar Threads