şu sıralar sanki dünyada yanlış bir şeyler varmış gibi hissediyorum size de oluyor mu??

Darkfuntreal

Kayıtlı Üye
ya nasıl desem sanki enerjiler bozukmuş gibi bile geliyor bazen basen dünyada bir sorun olduğunu hissediyorum sanki düzen bozuluyor ve birileri yeni bir şeyler yapmaya çalışıyor dünyada garip şeyler oluyor sanki anlamıyorum ne olduğunu veya neden böyle olduğunu ama bir suredir içim hiç rahat değil bunu benim gibi hissedenler var mı?

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
ya nasıl desem sanki enerjiler bozukmuş gibi bile geliyor bazen basen dünyada bir sorun olduğunu hissediyorum sanki düzen bozuluyor ve birileri yeni bir şeyler yapmaya çalışıyor dünyada garip şeyler oluyor sanki anlamıyorum ne olduğunu veya neden böyle olduğunu ama bir suredir içim hiç rahat değil bunu benim gibi hissedenler var mı?
Olaylı bir sürece girdik tekrar .Enerjisel olarak önceden gelen bozulmaya ek bir karışıklık var her alanda kendini hissettiriyor .

Ü

Üye silindi 58480

Bugünün enerjisi çok yoğun ve karışık gerçekten. Umarım hissettikleriniz gerçekleşmez :cautious:

Enerji yoğun hakkaten evet.
Ama bu heybetli ve ihtişamlı bir yoğunluk. Allahin ilgili esmalari ile ruhu coşturan bir yoğunluk.
Hissetmesini bilene karizmatik ve cazibeli bir Cebrail dokunuşu.

thinkerbell

Kayıtlı Üye
Enerji yoğun hakkaten evet.
Ama bu heybetli ve ihtişamlı bir yoğunluk. Allahin ilgili esmalari ile ruhu coşturan bir yoğunluk.
Hissetmesini bilene karizmatik ve cazibeli bir Cebrail dokunuşu.
Bu yorumunuz bir önceki yoruma göre daha rahatlatıcı oldu sanki :) Dua ve olumlama ile geçirilmesi gereken zamanlar, haklısınız...

Ü

Üye silindi 58480

Evet dolunaylarda sular çekilir.
İnsanın da yüzde 70i su olduğu için su molekülleri dibe çekiliyor ayın manyetik etkisi ile.

Yani beynimiz susuz kaldığı için, beyin sıvısı da dibe çekildiği için kısa süreli bir beyin fonksiyon kaybı yașıyoruz.

Bunu faydamıza kullanabilmek ise dua ve olumlama ile olur.

Çünkü düşük beyin gücü ile yapılan konsantre bir dua, yeni ay ile otomatik ivme kazanır. Buna kozmik hız aşırtma etkisi diyebiliriz. Ayaklarımıza bağlı dumbel agirliklardan kurtulunca bir anda daha hızlı ve enerjik olmak gibi, dolunayda yapılan dua da yeniaya girilince daha hızlı tezahür eder.

Evrende olumsuz bir yaratım yoktur. Faydaya kullanamama ve cehalet vardır.

Ü

Üye silindi 66106

Bu mesaj yönetim tarafından silinmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

marble

Kayıtlı Üye
Bence yoğun enerjiyi kaldıramıyorsun ben gayet iyi bir enerji yüksekliği hissediyorum ve olabildiğince kullanıyorum :)

SiriusB

Kayıtlı Üye
Bi enerji yoğunluğu var. Kötü bir enerji gibi gelmedi bana.
Dün gündüz vakti uyurken rüya gördüm. Bu sene içinde şiddetli deprem oluyordu. Sonra rüyamda 2021 yılındaydım. Konuşan üç tane siyah bir krem rengi bi tanede turuncu renkte iri kediler gördüm. Umarım kötü bi şeyler olmaz.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Bi enerji yoğunluğu var. Kötü bir enerji gibi gelmedi bana.
Dün gündüz vakti uyurken rüya gördüm. Bu sene içinde şiddetli deprem oluyordu. Sonra rüyamda 2021 yılındaydım. Konuşan üç tane siyah bir krem rengi bi tanede turuncu renkte iri kediler gördüm. Umarım kötü bi şeyler olmaz.
Kötü bi enerjiymiş? 1 saat önce deprem oldu.