Sözcüklere Enerji Yüklemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliherif

Kayıtlı Üye
Merhaba, forumda biri yapıyordu bunu aynı cümlede birkaç kez belirli bir kelimeyi yazıyordu.Hatta forumdan uzaklaştırıldı galiba.Biz bunu zihnimizde tekrar ettikçe o sözcükleri yaratan kişiye enerji mi gönderiyoruz? Aslı astarı nedir majiyle mi yapılıyor?

origanum

Yönetici
Bütün sözlü büyüler belirli kelimelerin belirli kere tekrarlanması ile yapılır. Sitede Druid rahiplerinin isimlerinin tekrarlanması ile yapılan büyülere de örnekler var başka ekollere ait olanlarına da. En bilineni zikirlerdir. Havass büyülerinde esmalar ya da bazı ayetler belirli kereler tekrarlanır. Yazmalı yapılanlarda da belirli kelimeler belirli kere yazılır sonra üzerlerine belirli kelimeler belirli kere okunur.
Sizin tekrar etmeniz birşey ifade etmez ama işinin ehli bir büyücü bunu yapınca evrenin enerjilerini hareket ettirir ve büyü yani istenilen olayın gerçekleşmesi için şu anki fiziksel halinden gerçekleşmesi istenilen fiziksel hale dönüşüm için gerekli kinetik enerji oluşturulmuş, yani potansiyel enerji kinetik enerjiye dönüştürülmüş olur.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Yani bizim tekrar etmemiz bir işe yaramıyor mu? Bize dolayli olarak zikrettiriyor sonuçta boşuna yapmadığını düşünüyorum.Sürekli yazdığı şeyde 3er harfen olusan 3 kelime sunun gibi abc-def-ghi

origanum

Yönetici
Eğer büyü amaçlı ise ve siz profesyonel bir büyücü değil iseniz elbetteki yaramaz. Yarayacağını düşünmek Polyannadan beter iyimserlik halidir.
Size kim ne zikrettiriyor anlamadım. Bu yüzden orayı cevaplayamıyorum.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bu forumdan birisi her mesajında bu dediğim şeyleri yapıyordu en son 1 ay önce gördüm ismini hatırlayamıyorum Kal-ero-dom muydu bunun gibi bir şeydi saçmalamış olabilirim.Forumdaki tüm mesajlarında, mesajlarının butun cümlelerinde kendi ismini zikrediyordu.

origanum

Yönetici
Her türlü üye var burada. Bilmediğiniz kişilerin yaptıklarına ve söylediklerine güvenmemenizi tavsiye ederim. Profilinin imza kısmına bir cümle yazmış da olabilir ayrıca, her mesaj yazdığında otomatik olarak altında çıkar.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Her türlü üye var burada. Bilmediğiniz kişilerin yaptıklarına ve söylediklerine güvenmemenizi tavsiye ederim. Profilinin imza kısmına bir cümle yazmış da olabilir ayrıca, her mesaj yazdığında otomatik olarak altında çıkar.

Yarım saattir bahsettiğim üyeyi arıyorum ama bulamadım buyuk ihimalle üyeliği ve bütün mesajlari silinmiş.İmzasinda degil direk olarak konuyla ilgili kendini zikrettirerek mesaj yazıyordu
Ornek bir mesaji aklımdaki "Kal-ero-dom bunu çok düşündü ve karar verdiki bu yolla yapılmamalı Kal-ero-dom en çok bunu sevdi." gibi mesajlari vardi

Ü

Üye silindi 38107

Sanırım bahsettiği kişi Kha-rin-do. Sanmıyorum herhangi bir uygulama olduğunu. Hatta sürekli mesajlarında ismini yazması sebebiyle uyarı almıştı yanlış hatırlamıyorsam.

origanum

Yönetici
Yeni üyelerden biri. Sitemize henüz alışamadığı bariz. 5 yaşın altındakiler ya da zeka yaşı bu sayıya yakın olanlar yani ilgi çekmeye ihtiyacı olan savunmasız kişiler böyle konuşur genelde. Üyeyi tanımadığım için neden böyle davrandığı hakkında bir yorum yapamayacağım. Sonuçta herkese açık bir platform. Vardır bir sıkıntısı, içinde acısı, bu şekilde dışa vurmayı tercih etmiş.
Chillout un yorumundaki isimle enerji toplama kısmına takılmayın, ironi yapmış. O da biliyor üyenin bunu yapamayacağını. Sadece gerçek büyücüler için geçerlidir enerjiyi o şekilde kullanabilmek. Ortalıkla yorum yapan üyelerden gerçek büyücü olan yok zaten, birkaç tanesi sessiz sessiz takip ediyor sadece. Büyücü büyücüyü bilir. Takılmayın siz de. Forumdan yararlanmaya bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...