Sokak Lambasi ve Enerji

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese ...

Anlatacaklarima kesin olarak bir anlam veremedim , sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle parapsikolojiye dair herşeyi okuyup öğrenme merakı yaklaşık 10 yıldır devam etmekte ama sadece öğrenmekle ,bilgi edinmekle kaldığımi belirtmek isterim...

Gece eve geç geliyorum ve sokak lambalari ben geçerken ya loş bi hal alıyor ya da tam tersi aşırı parlak yanıyordu , bu durumun benle bi bağlantısı olduğunu anlamam bi haftami aldı. Bir gece yine eve dönerken tüm hücrelerimi , beynimi ve benligimi lambanın sönmesine odaklarım 5-10 saniye içinde yavaş yavaş lamba söndü. O şaşkınlıkla eve girdim. Balkona çıktım lamba hala sönük durumda biraz zor oldu ama 2-3 dakika içinde lamba tekrar yandı. Artik her gece bunu tekrarlar oldum... Bunu nasıl yapıyorum net bi açıklama getirmiyorum. Tek bildiğim ben odaklanınca değil "şimdi" olsun istediğim de olması...

Herkese Selamlar ...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Demek ki bilgileri beyninizle tam anlamıyla kavramışsınız.Parapskilojide bir deneyi bazılara 100lerce kez dener yapamaz;bazılarıda ilk denemesinde yapabilir.Sizden temennim bunu daha da geliştirmeniz...

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :)) sanırım dediğiniz gibi olmuş , devam edeceğim elbette :)

mutekomen

Kayıtlı Üye
evin içindede denedinizmi bu uygulamayı. biliyorsunuz ustalaşınca lambaları bile patlatabilirsiniz...

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Açıkçası hiç evde denemedim ama eve dönerken ruh halime göre daha rahat oluyor sinirli ya da çok mutlu olduğumda misal .

kitty

Kayıtlı Üye
merhaba aynı şey bende de oluyor ama isteyerek olmuyor ve her zaman da degil.Cok uzgun ya da kizgin oldugum zamanlarda önünden gectigim sokak lambalari birden sönüveeiyor ve ancakuzaklastıktan sonra tekrar yaniyor.Ilk zamanlar tesadüf zannetmistim ama tesasuf olamayacak kadar sık gerceklesmeye baslayinca degisik bir seyler oldugunu farkettim.Kucuklugumden beri bu konilara ilgi duyarim aslinda ama bu neden oluyor neyle ilgili?Bir bilgisi olan var mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Elektrokineziyi araştırın.

candokia

Kayıtlı Üye
düşünce gücüne benzettim ama ilginçmiş bence o alanda çalışma yapın :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yaya yada araba geçince yanıp sönem lambalardan olmasın? Bizim burdada bir lamba var ben gecince yanıyor, bazen hiç yanmıyor. Bazen kararsız kalıp yanıp sönüyor.
Anlatılan durum, evde dışarda başka bir ampule yapılmıyorsa sadece sokak lambasında oluyorsa anormal bir durum yok bence.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Bende genelde parapsikoloji üzerine bilgiler edinir ve öğrenirim.
Pek azını gerçekleştirmeye zaman harcarım.
Sanırım beyin bir süre sonra bu tip şeyleri kavrayabiliyor.
Her gün hiç şaşmadan girerim gizlimabet'e
Mesela , nedenini hiç bilmem ama bu sitede dolaşmaya başladığımdan beri gelecekten bazı kesitler görebiliyorum.
Ama nasıl yapabildiğime dair en ufak bir fikrim yok.