SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

emre0654

Kayıtlı Üye
Evet aynen öyle..erkekler de kötü ama sapıtmış bir kadının kötülüğünün sınırı yok.
Şu trafikten kurtulup ofise ulaşınca ben de bakicam burdan sağlam bir büyü beni bu cehenneme iten dişi şeytanlar için.
Cingöz adayı seni 🤣

emre0654

Kayıtlı Üye
hahaha o kadar kapasitem olsa sence halâ böyle bir hayatım mı olurdu 🤩
Ama siz yetiştirirseniz olurum belki ustaların ustası üstadların üstadı Camgözlerin Şahı 🤩
Benim daha çok yol almam gerek cingöz olmak için, ama sen daha fazla cingöz gördüğün için benden daha tecrübeli sayılırsın 🤣

Retro

Elit Üye
Haberci rüyalar birşeyler direk göstermiyorlar. Metaforik anlatımı var rüyaların.

Evet ama o metaforu da kişi olabildiği kadar bireyselleştirerek kendisi için olabilecek en faydalı bir kurguya oturtabilmelidir.

Çünkü akla ilk yatan fikir kalıcı olur ve diğer tüm fikirler onun üstüne binerler ve büyüme otomatik bir şekilde olur. Çekim oluşur ve kendi kendi kendini büyütür.

Vesvese bile böyle çalışır. Aslı yoktur ancak tutunmaya devam ettikçe Çok güçlü bir kehanet gerçekleştirme gücüne sahip olabilir. Zihne düşen ilk fikri bir anda alırsanız, diğer tüm fikirler katalizör oluşturarak hızla orijindeki fikre göre gelirler.

O halde rüya yorumlamak kesinlikle pozitif ve aydın fikirli insanların işidir. Art niyetli insanlar en çok kendi rüyalarından korkarlar.

Kişi rüyada madde kullandığını görüyorsa ki rüyadaki olaylara ve hislere bağlı yorum yapılır. Ama kesin bir aldanma ve yanlış giden birşeyler var.

Rüyada madde kullanmak, kişinin boş işlerle uğraştığına işaret eder. Akıp giden zamana karşı pes etmişliğini ve hayatta elindekileri kaybetmek üzere olduğunun ilk sinyallerini verir.

Ölmek üzere olan bir tinerci için rüyasında madde kullandığını görmek, uzun süre yemek yemediyse yemek yiyeceğine, tedavi göreceğine ve hayata yeniden baglanabileceğine işaret olabilir.

Çünkü madde kullanmak onun normal yaşam standardidir ve rüyasında madde kullanması yaşamının normale döneceğini anlatır.

Rüyalar kavramlara yüklediğimiz anlamlar üzerinden mesaj verirler. O halde herseyi hayra yormak bir süre sonra genel enerji frekansımızı yükselteceği için rüyalarımız da dip enerjimizin şifreleri olduğu için daha hayırlı olayları haber verecektir.

Son düzenleme:

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Benim daha çok yol almam gerek cingöz olmak için, ama sen daha fazla cingöz gördüğün için benden daha tecrübeli sayılırsın 🤣
Tabki haklısın o konuda hem benim cingözler daha yetenekli becerikli numaracı 🤩🤩🤩
Ama sen de oldun yani kabul et profil resmine sembol de koymuşsun, hocam müsait bir vaktinizde gelsem de biriken büyülerimizi yapsak beraberce 10(on) adet bağlama, 4(four) adet dolandırma, 2(iki) adet delirtme, bir tane de karakter oturtma 🤩 olur mu dersiniz ;)

emre0654

Kayıtlı Üye
Tabki haklısın o konuda hem benim cingözler daha yetenekli becerikli numaracı 🤩🤩🤩
Ama sen de oldun yani kabul et profil resmine sembol de koymuşsun, hocam müsait bir vaktinizde gelsem de biriken büyülerimizi yapsak beraberce 10(on) adet bağlama, 4(four) adet dolandırma, 2(iki) adet delirtme, bir tane de karakter oturtma 🤩 olur mu dersiniz ;)
Cingöz olmanın ilk kuralı tıpkı benimki gibi aşırı bencil olmaktan geçer, elde edemediğin şeyler için ben elde edemediysem başkası da elde edemesin kafasında olman lazım. İkincisi de gözüne kestirdiğin bir adamın dokunduğu eşyayı arkadaşının evinden çalıp hırsızlık yapacak kadar gözü dönmüş olabilirsen tebrik ederim sen artık bir cingözsün 🤩🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Cingöz olmanın ilk kuralı tıpkı benimki gibi aşırı bencil olmaktan geçer, elde edemediğin şeyler için ben elde edemediysem başkası da elde edemesin kafasında olman lazım. İkincisi de gözüne kestirdiğin bir adamın dokunduğu eşyayı arkadaşının evinden çalıp hırsızlık yapacak kadar gözü dönmüş olabilirsen tebrik ederim sen artık bir cingözsün 🤩🤩
@Rhea üçüncüsü unuttum bir kural daha var bir adamın evinin yakınlarına büyü malzemesi gömmen lazım bu kural da önemli 🤩

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Seninki o kadar becerikli değil yani kendini yetiştirememiş.. cingöz dediğin başkalarının kanalına girip bilgi çalıp o sayede o kişilerin tanıdıklarından kendine en uygun avı bulup o avı bulunduğu mekana, siteye çekendir.. adını bilmeden resmini görmeden nickinden cebinde kaç parası üstüne malı varmı tipi yaşı soyu sopu her bir şeyini cinlerine sorup öğrenendir 🤩🤩🤩 onları bağlamak için elinde hiçbir kişisel bilgi olmadan büyü yapıp kendine çekmeyi başardığında bunu avının fikri gibi gösterendir 🤩 cingöz dediğin bir zenginden miras için çocuk yapan diğerinden evini alandır, yaptığı büyüleri bozana kaza yaptırma büyüsü yapandır, bir cingözün bağlamacı hoca ekibi vardır yoksa da her yerde kendine hoca ekip arkadaşları arayışındadır herkeslere ilim için daha iyi İbadet etmek daha iyi kul olmak için havass kitapları sorar 🤩

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Gördüğüne herkes büyü yapar görmediğine adını bilmediğine büyü yapıp yaklaşsın buraya uzaktan bakıp en uygun avı kuş bakışı anlayıp avlanmak için gelsin de o zaman ispatlamış olur cingöz yeteneklerini 🤩

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@emre0654
neler var korku filmi karakterleri gibi.. ama maalesef gerçekler.. bundan sonra kendi büyücünden dert yandığında beterin beteri var dersin 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
@Rhea 😍
Hacıya, hocaya gitsem, okutup, üfletsem
Medyumlara bağlama yaptırsam
Bir ümit doğmaz mı yar

Alakan

Elit Üye
Patronum son zamanlarda canımdan bezdirmeye başladı gerçekten. Özel hayatıma kadar eleştiriyor. Evde fazla kaldın seni evden çıkarmak lazım gibi söylemlerde bulunuyor. İş ile alakalı eleştirisi yok çünkü eleştirecek bir şey bulamıyor. Ara ara aşağılamaları var. Önceden böyle biri değildi. Sinirli ve gergin bir dönemimdeyim kişisel değil diyor fakat bu davranışa sadece ben maruz kalıyorum. Eylül sonuna kadar burada kalmayı planlıyordum ama dayanamayacağım sanırım. Üstelik bir de borca girdim iki ay sonra bitiyor. Bu iki ayı nasıl geçireceğim bilmiyorum. Biraz negatif verdim buraya ama tavsiyesi olana açığım.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Rhea 😍
Hacıya, hocaya gitsem, okutup, üfletsem
Medyumlara bağlama yaptırsam
Bir ümit doğmaz mı yar

Olur olur neden olmasın ama hocaya gitme kendin yap bozuldukca yenilersin yada medyumlarina maaş bağlat faturalarim için para lazım dersin ayy çok güzel bir gözlük gördüm almam lazım çocuğun okul taksidi geldi zaten anası da ilgilenmiyor yetim garip yavrum de 🤩
Tabi şimdiden foto DNA kişisel eşya iste malzemesiz yapamazsın safkan bir cingöz değilsin yani 🤩

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Patronum son zamanlarda canımdan bezdirmeye başladı gerçekten. Özel hayatıma kadar eleştiriyor. Evde fazla kaldın seni evden çıkarmak lazım gibi söylemlerde bulunuyor. İş ile alakalı eleştirisi yok çünkü eleştirecek bir şey bulamıyor. Ara ara aşağılamaları var. Önceden böyle biri değildi. Sinirli ve gergin bir dönemimdeyim kişisel değil diyor fakat bu davranışa sadece ben maruz kalıyorum. Eylül sonuna kadar burada kalmayı planlıyordum ama dayanamayacağım sanırım. Üstelik bir de borca girdim iki ay sonra bitiyor. Bu iki ayı nasıl geçireceğim bilmiyorum. Biraz negatif verdim buraya ama tavsiyesi olana açığım.

Benim tavsiyem sinirlendiğinde beyaz gürültü veya yağmur sesi dinleyebilirsin. Gergin günlerimde işyerimde öyle yapıyorum. Birde sende ona çemkir iyi geliyor :D

Alakan

Elit Üye
Benim tavsiyem sinirlendiğinde beyaz gürültü veya yağmur sesi dinleyebilirsin. Gergin günlerimde işyerimde öyle yapıyorum. Birde sende ona çemkir iyi geliyor :D
Çemkiremiyorum maalesef karakterime hiç uygun değil. Ben çok nasıl denir sessiz biri değilim ama yumuşak huylu biriyim. En fazla pardon? şeklinde tepki verebiliyorum. Bir de şu an için bu işe mecburum. Öyle olmasa çantamı alır giderdim. Yağmur sesi mantıklı ama ofiste dinleyemem maalesef. Şu an için tek çarem ağlamamak için gülümsemek sanırım.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Evet ama o metaforu da kişi olabildiği kadar bireyselleştirerek kendisi için olabilecek en faydalı bir kurguya oturtabilmelidir.
Rüyalar önümüzdeki olayları gösteriyor olabilir. Ama çoğu mevcut durumu gösteriyor. O yüzden yorumu nekadar doğru olursa o kadar iyi. Kendine en faydalı yorum çıkaracak insan, hiç yapmadım yorumu. Kandırmasın kendini.