SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de demezdim.
Retro olunur, Absoluta olunmaz.
Absolutno nevozmojno.
Absoluta olunca her birimize beş büyü ve üç tane cin vercen dimi ama sadece TC vatandaşı ve forum üyelerine özel.. birkaç üyeliği olanları da hem vatandaşlıktan hem forumdan hem de dünyadan ihraç edersin 🤩
Seçim vaadi gibi düşün 😍

emre0654

Kayıtlı Üye
Absoluta olunca her birimize beş büyü ve üç tane cin vercen dimi ama sadece TC vatandaşı ve forum üyelerine özel.. birkaç üyeliği olanları da hem vatandaşlıktan hem forumdan hem de dünyadan ihraç edersin 🤩
Seçim vaadi gibi düşün 😍
Büyü de bozacakmış, böylece sen ve ben de kurtulmuş oluruz 😍

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Absoluta olunca her birimize beş büyü ve üç tane cin vercen dimi ama sadece TC vatandaşı ve forum üyelerine özel.. birkaç üyeliği olanları da hem vatandaşlıktan hem forumdan hem de dünyadan ihraç edersin
Seçim vaadi gibi düşün 😍
Yada daha iyisi onları ayak takımı cinlere dönüştür, emrinize ver biz de beleşe cingöz olalım 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Yada daha iyisi onları ayak takımı cinlere dönüştür, emrinize ver biz de beleşe cingöz olalım 🤩
Cingöz olmak için aynı zamanda yalan, iftira, düzenbazlık, entrika gibi konularda marifetli olman lazım, hatta büyü için bir insanın tuttuğu eşyayı çalacak kadar ifritleşmen lazım ki senin yapabileceğini pek sanmıyorum bunları 🤣

Retro

Kayıtlı Üye

Retro

Kayıtlı Üye
@Rhea , @emre0654 , bütün bunları Retro yapacak. Di mi?

Retro yapacak ama bir günlüğüne Absoluta olunca.
O gün ben senken , sen de kendini ben olarak bulursan sakın panik yapma. Şekerli ve unlu hiç bir şey yemiyorum , marketi kestim. Mümkünse basit karbonhidrattan uzak dur Kahveyi de sade içiver. Ben senken mucizeler yaratırken, kendime geri döndüğümde kendimi tanıyabileyim yani xd

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Retro yapacak ama bir günlüğüne Absoluta olunca.
O gün ben senken , sen de kendini ben olarak bulursan sakın panik yapma. Şekerli ve unlu hiç bir şey yemiyorum , marketi kestim. Mümkünse basit karbonhidrattan uzak dur Kahveyi de sade içiver. Ben senken mucizeler yaratırken, kendime geri döndüğümde kendimi tanıyabileyim yani xd
Hehe kendini evli bir hanimci erkek olarak bulursan elinde yemek termosun içinde karının hazırladığı diyet yemekleri 😍

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu paylaşımı görmüştüm geçende hatta bu sayede bir atasözü öğrenmiştim konu altında toplasan felsefik milletimizden..
Dere kenarına ev yapma sel basar kendinden genç kadın alma el basar 🤩 bunda oğlan yabancıya gitmesin demiş işte :ROFLMAO:
Kadına yetmiyormuş demekki kocası çocuğun büyümesini bekledi bütün umuduyla :ROFLMAO:
Neyseki çocuğun annesi hayatta değilmiş o çocuk oğlum olsa önce kocama sonra oğluma yürüyen kadını bütün kara büyülerime deneme tahtası yapardım :devilish:

emre0654

Kayıtlı Üye
Neyseki çocuğun annesi hayatta değilmiş o çocuk oğlum olsa önce kocama sonra oğluma yürüyen kadını bütün kara büyülerime deneme tahtası yapardım :devilish:
Bugün (24 Nisan) benim için kara gün. Geçen sene bu tarihte kadrolu bağlamacı yaratığımı arkadaşımın evinde gördüğüm gün.